تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چیدمان دکوراسیون با فرش سرمه ای

فرش سرمه ای در دکوراسیون

گروه تجاری فرش کاشان، با طراحی وب سایت پیشرفته اینترنتی، برای جستجو گران، جستجوی فرش بر اساس رنگ را ایجاد کرده است. شما می توانید با کلیک بر روی آن، به فرش با رنگ مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

تعداد زیادی از صاحب خانه ها هستند که با علاقه مندی با رنگ سورمه ای به عنوان کف پوش به سمت فرش هایی می روند که رنگ زمینه سورمه ای داشته و در طرح ها و رنگ های بی نظیری عرضه شده اند. گروه تجاری فرش کاشان، یکی از بهترین گروه های تولیدی است که تنوع رنگی بی نظیری داشته و فرش های سورمه ای را در طیف رنگی گسترده خود ارائه داده است. انتخاب فرش سرمه ای برای کف خانه نیازمند آن است که بدانیم چیدمان مناسب برای فرش سرمه ‌ای کدام است و این رنگ با کدام یک از رنگ های دیگر ست می شود. هماهنگ بودن سورمه ای در فضای خانه با سایر اجزا دکوراسیون از جمله مبلمان و پرده ها و ... بسیار مهم است. در این نوشتار با عنوان چیدمان مناسب فرش سورمه ای در پی آن هستیم که رنگ ها و چیدمان مناسب دکوراسیون با فرش سورمه ‌ای را ارائه داده و نحوه درست ست کردن را نشان دهیم.
جستجوی فرش بر اساس رنگ
شاید تصور کنید رنگ سورمه ای رنگی دلگیر است اما لازم به ذکر است اگر رنگ سورمه ای در چیدمان مناسب و اصول رنگی صحیح قرار بگیرد بسیار فاخر و چشم نواز خواهد بود. سورمه ای رنگی قاطع و نشان دهنده اصالت، جدیت و ثبات است که  در فرهنگ ما ایرانیان با وقار و اصطلاحا سنگین می باشد از این رو خانه های لوکس و اعیان و اشراف با فرش سورمه ای پوشیده می شوند تا متنات فضای خانه حفظ شود. اگر فضای خانه خود را برای داشتن یک تخته فرش سرمه ای از گروه تجاری فرش کاشان، مناسب می دانید در ادامه با ما همراه شوید تا چیدمان مناسب برای فرش سورمه ای را بشناسیم.
برای اینکه بفهمید فرش سرمه ای با چه مبلی ست میشه، فرش سرمه ای با چه موکتی ست میشه از سری سوالاتی است که خریداران قالی سرمه ای دارند.
 از آنجایی که رنگ زمینه سرمه ای، جز رنگ های تیره است بهتر است مبلمان، پرده و یا دیگر وسایل را رنگ روشن انتخاب کنید و یا اینکه رنگی از میان طرح های فرش سرمه ای را انتخاب کرده و دیگر وسایل را مثل همان رنگ بگیرید. برای مثال، فرش تیره با رنگ زمینه سرمه ای که داخل طرح هایش قرمز به کار رفته است می توانید با مبلمان قرمز ست کنید.
فرش سرمه ای با گل صورتی را می توانید با مبلمان صورتی، گلبهی و پرده ها و دیوارهای همین رنگ ست کنید.
 اگر منزل شما کوچک است و از طرفی به دنبال فرش رنگ تیره هستید تا آلودگی را کمتر در خود نشان دهد، به شما توصیه می شود از فرش سرمه ای طرح افشان و یا آبی کاربنی طرح افشان که شبیه سرمه ای است استفاده کنید. طرح افشان به دلیل نداشتن ترنج و پراکنده بودن گل ها در سراسر قالی، فضا را بزرگتر از آنچه هست نشانه می دهد. عکس زیر، نمونه هایی از فرش 1000 شانه طرح افشان می باشد.


فرش طرح افشان 1000 شانه کاشان

چیدمان دکوراسیون با فرش سرمه ای
قرار گرفتن رنگ ها در کنار یکدیگر هرکدام نماد خاصی است که مطلبی ا بیان می کند. این رنگ ها اگر صحیح باشند، آرامش خاطر را به ارمغان می آورند پس لازم است هنگام انتخاب رنگ ها نهایت دقت را بکار بگیریم. به عنوان مثال ترکیب رنگ آشنا برای همگان رنگ های سفید و سورمه ای است که القا کننده طراوت و تازگی همراه با آرامش خاطر است. حضور رنگ های لطیف از طیف رنگی روشن در کنار سورمه ای از جمله رنگ‌ هایی مانند لیمویی، صورتی سبز روشن و کرم فضایی مدرن را به بار می نشاند. همانطور که در دنیای مد به چشم می خورد رنگ سورمه ای در ککنار رنگ های روشن و شاد پایه ثابت دکوراسیون های مینیمالی ست که اخیرا دکوراسیون های محبوب به حساب می آیند . با انتخاب و ترکیب چنین رنگ هایی در کنار فرش سومه ای نشاط را به اعضا خانه و خانواده هدیه دهید .
هنگام خرید اجزاء دکوراسیون دقت داشته باشید که رنگ های تیره و در کنار رنگ سورمه ای علاوه بر آنکه نماد و جلوه نگاره های بافته شده بر روی فرش سورمه ای را کم تر و کم تر خواهد کرد، با ایجاد فضای تیره احتمال افسردگی را بالا خواهد برد. با این وجود انتخاب رنگ های روشن در کنار رنگ سورمه ای یکی از مهم ترین اصول چیدمان مناسب برای فرش سورمه ای است .
 
 فرش سرمه  ‌ای با سفید
خانه های بزرگ با نور کافی فضای مناسبی را برای درخشش فرش های سورمه ای پدید می آورند و این نوع چیدمان تقریبا برای تمامی سبک های دکوراسیون جالب توجه و قابل استفاده است. ممکن است سوال مطرح شود که رنگ های روشن را برای کدام اجزاء دکوراسیون انتخاب کنیم زمانی که فرش انتخابی سورمه ‌ای است؟
سفید رنگ آرامش است و بدون آن در هر جزئی از دکوراسیون دیده می شود. آباژور، پرده ها، کوسن های مبلمان، قاب های روی دیوار و حتی گلدان های سفید رنگ در کنار فرش سورمه ای چیدمان جذابی خواهند داشت.

سورمه ‌ای با خاکستری
خاکستری رنگی است خنثی اما پرکاربرد در فضای خانه. ترکیب رنگ خاکستری و سورمه ای تنها در فضاهای دلباز و بزرگ توصیه می شود و این ترکیب قدرت به وجود اوردن دکوراسیون های کاملا اشرافی و زیبا را دارد. هرچند چیدمان رنگ های خاکستری و سورمه ای بدون رنگ های سفید و کرم توصیه نمی شود اما انتخاب رنگ خاکستری برای مبلمان هایی که در دکوراسیون با فرش سورمه ای و پرده های سفید زینت گرفته اند، بسیار زیبا به نظر می رسد.

سرمه ای و زرد لیمویی
ترکیب رنگ سورمه ای و انواع زرد از گذشته تا کنون زیبا بوده است. برای خانه خود رنگ زرد را از طیف رنگ های زرد روشن انتخاب کنید. رنگ هایی با حداکثر لطافت و زیبایی. رنگ زرد شاد و گرم است و رنگ لیمویی رنگ شاد و لطیفی است که به خوبی با رنگ سورمه ای ست می شود. چیدمان فرش های سورمه ای، مبلمان زرد یا لیمویی و پرده های سفید در فضای کلاسیک و مدرن بسیار ایده آل و محبوب است.


فرش سرمه ای با انواع مبلمان

فرش سرمه ای 1200 شانه
شما می توانید این محصولات ظریف به رنگ سرمه ای را به صورت طرح های سنتی و یا مدرن خریداری کنید. محصولات سرمه ای 1200 شانه را می توانید برای پذیرایی و یا جهیزیه عروس استفاده کنید و بیشتر این محصولات با تراکم 3600 است که هم از زیبایی بسیار برخوردار است و هم انسجام و فشردگی بین ریشه ها را دارد. نمونه هایی از طرح های سنتی را در این محتوا به نمایش گذاشته ایم و برای دیدن بقیه فرش های سرمه ای کاشان می توانید روی عکس ها کلیک کنید.


فرش سرمه ای با طرح های سنتی 1200 شانه

فرش سرمه ای 700 شانه کاشان
در برخی از مواقع افراد، رنگ سرمه ای را برای اتاق نشیمن، راهروها، راه پله ها و یا مکان های پررفت و آمد می خواهند. به این افراد، فرش های 700 شانه با تراکم 2550 پیشنهاد می شود که ضخامتی استاندارد و ایده آل دارد.
قیمت فرش سرمه ای 700 شانه بسیار بهتر است محصولات 1200 شانه و 1000 شانه است از این رو تقاضای محصولات 700 بیشتر است.


خرید فرش سرمه ای 700 شانه

خرید فرش سرمه ای طرح جدید

در گذشته افراد باید در طرح های سنتی و کلاسیک به دنبال رنگ زمینه سرمه ای بودند ولی امروزه، فرش های مدرن سرمه ای نیز به بازار ارائه می شوند که بسیار بی نظیر هستند و می توان در دکوراسیون های مدرنیته، اتاق خواب نوجوانان، جوانان و عروس از ان ها استفاده کرد. استفاده از این محصولات مدرن به رنگ سرمه ای نیز در آشپپزخانه بسیار عالی است.
فرش های سورمه ‌ای از جمله فرش با رنگ های خاص هستند که به سبب تیره بودن مخصوص خانه های بزرگ و فضاهایی هستند که نور کافی دارد. تنوع رنگی در فرش سورمه ‌ای باید به حدی ماهرانه باشد که بتوان نگاره های زیبای فرش را در دل این رنگ تیره به خوبی دید. از سوی دیگر ویژگی های کیفی مانند عدم رنگ دهی در هنگام شست و شو و عدم رنگ پریدگی در برابر نور افتاب به حدی مهم است که ما را ملزم به خرید از گروه تجاری فرش کاشان می نمایند.
گروه تولیدی فرش کاشان با عرضه بهترین ها در کیفیت و زیبا ترین ها در نقشه توجه مشتریان را جلب کرد و امکان خرید مستقیم و بی واسطه از این فروشگاه فرش های ماشینی درجه یک را به قیمت مناسب به دست صاحب خانه می رساند. خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را از یاد نبرید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی