جدیدترین فرش کاشان

همه چیز در مورد خرید فرش خام یا فرش سفید برای چاپ و فرش سابلیمیشن چاپی و فرش کلاریس

خرید فرش خام | خرید فرش چاپی | خرید فرش سابلیمیشن

بسیاری از خریداران در بازار به دنبال طرحی خاص هستند. خصوصا اگر این طرح را برای تابلو فرش بخواهند، عمدتا به دنبال عکس های خانوادگی و تصاویری هستند که به علت خاص بودن در بازار یافت نمی شود و تولید کنندگان در پی رفع این مهم که در صورت نبود طرح مد نظر خریداران چه راه کاری پیش بگیرند، خدمتی تحت عنوان امکان سفارش فرش در طرح مد نظر را فراهم آورده اند. فرش ها و تابلو فرش هایی که بدین شکل تهیه می شود در غالب فرش های سابلیمیشن چاپی و فرش های کلاریس در بازار شناخته می شود. رایج ترین نوع کاربرد فرش سابلیمیشن چاپی و فرش های کلاریس، تابلو فرش هایی هستند که جهت هدیه دادن به عزیزانمان در طرح های به یاد ماندنی از گروه های تولیدی معتبر سفارش می دهیم.
همانطور که شاهد رشد روزافزون علم و تکنولوژی در سراسر رشته ها هستیم، به صورت پیوسته تولید فرش های ماشینی هم از ابعاد مختلف در حال پیشرفت و به روز شدن هستند. در حوزه صنعت نساجی هم به عنوان یکی از از علوم، متخصصان تلاش می کنند با رفع نواقص موجود از تولید تا عرضه فرش های ماشینی شاخص های مختلف را ارتقا بخشیده و با تولیدات جدید و روش های عرضه بهتر، رضایت خاطر مشتریان را جلب کرده و راحتی بیشتری فراهم کنند. در طول زمان رشد علم و تکنولوژی هدفی جز آرامش و آسایش ساکنان این کره خاکی نداشته است.

با این توضیحات به سراغ صحبت پیرامون فرش خام و فرش سفیدی که جهت چاپ و تولید فرش ها و تابلو فرش های چاپی و کلاریس بافته می شوند، می رویم. این دسته از فرش های ماشینی بسیار پر کاربرد هستند و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اند. در حال حاضر بهترین فرش جهت تولید تولید تابلو فرش هایی که با طرح خاص مد نظر شما در خانه خوش بدرخشند، فرش سابلیمیشن چاپی و فرش کلاریس است.
فرش خام سفید برای چاپ، برای دو دستگاه سابلیمیشن و دستگاه فلت بد قابل استفاده می باشد. انواع طرح های چهره، منظره، آیات، روی این فرش های سفید خام می تواند چاپ شود. رنگ پذیری بالای این فرش های سفید از خصوصیات اصلی آن است و بدین صورت، زیباترین طرح ها و واقعی ترین چهره ها روی آن می تواند به نمایش گذاشته شود.

فرش چاپی چیست؟
تولید تابلو فرش چاپی هنگامی دیده شد که خریداران به دنبال تابلو فرش های خاص وارد بازار می شدند، به علت بافت زیر و رو در دستگاه ها و البته قیمت زیادی این نوع تولیدات امکان ثبت سفارش در طرح های خاص به روش های روزانه وجود نداشت از این رو تولید کنندگان فرش های ماشینی روشی نوین را به کار بستند که طی ان روش، فرش چاپی روانه بازار شد. در این نوع فرش ها  یا تابلو فرش ها، بافته ای سفید و خام از دستگاه خارج می شود و اصل کار آنجایی است که بافته خام وارد دستگاه چاپ می شود تا طرح از پیش داده شده به دستگاه چاپ بر روی فرش خام نقش ببندد. تابلو فرش یا فرش های چاپی پدید آمدند و رفته رفته به یکی از کالاهای لوکس و محبوب در دکوراسیون خانه تبدیل شدند.


مهم ترین نکته درباره تابلو فرش های بافت آن است که اگر خریداری بخواهد طرح مد نظر خود را در غالب فرش ها یا تابلو فرش های معمولی سفارش دهد در نهایت دو تخته فرش مشابه یکی با بافت رو و دیگری با بافت زیر خواهد داشت و ناچار است هزینه بافت هر دو تابلو فرش یا فرش را پرداخت نماید.
از سوی دیگر تولید تابلو فرش یا فرش به روش معمولی زمان بر است چراکه از طراحی نقشه و پیکسل بندی گرفته تا سایر امور تولید نسبت به فرش های سابلیمیشن چاپی زمان بسیار بیشتری را لازم داریم.

فرش های کلاریس
اولین بار کلاریس در غالب تابلو فرش بافته شد. تابلو فرش هایی که در صنعت نساجی خوش درخشیدند و به کالایی جهت زیبایی خانه ها تبدیل شدند. جنبه تزئینی تابلو فرش های کلاریس موجب شد تا در این قسمت به صحبت پیرامون فرش های کلاریس بپردازیم. اولین انواع کلاریس در سال 1396 در غالب تابلو فرش تولید و روانه بازار شدند و در این زمینه هم کارخانه های کاشان همانند سایر زمینه های نوآورانه و خلاق پیشگام بودند. رونمایی از فرش ها و تابلو فرش های کلاریس در نمایششگاه های بین المللی و استقبال بی نظیر محبوبیت این محصولات را در بین تولید کنندگان بالا برد و امروزه فرش ها و تابلو فرش های کلاریس یکی از جذاب ترین ها در زمینه طرح های سفارشی هستند.

نحوه بافت تابلو فرش کلاریس
نحوه بافت این فرش ها همانند فرش های سابلیمیشن چاپی در ابعاد از پیش تعیین شده و استاندارد به صورت خام و به رنگ سفید از دستگاه خارج می شوند. الیاف تماما سفید که پس از بافته شدن، تصویر مورد نظر به صورت خاصی بر روی فرش نقش می بندند. در فرش های کلاریس نحوه چاپ به گونه ای ست که کم ترین احتمال وجود دارد جهت اطلاع بیننده از چاپی بودن طرح. به کار گیری ماشین آلات مدرن و تمام اتوماتیک بازده تولید را به حد بالایی رسانده است.
اگر طرح خاصی را مد نظر دارید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان رفته و از بین محصولات موجود آنچه را می خواهید انتخاب کنید. قطعا طرح مد نظر شما در فروشگاه اینترنتی، موجود خواهد بود مگر آنکه طرح هایی مانند عکس های خانوادگی و... را در نظر داشته باشید. در این صورت گزینه ثبت سفارش به کار شما می آید. طبق راهنمای ثبت سفارش در کم ترین زمان ممکن محصولی به عالی ترین کیفیت را در قیمت ارزان خواهید داشت. فرش ها و تابلو فرش های سابلیمیشن چاپی و کلاریس از جمله بافته های ارزان و زیبا هستند که در حال حاضر بهترین نوع جهت به نمایش گذاشتن طرح های خاص به حساب می آیند.

خرید فرش خام | خرید فرش چاپی | خرید فرش سابلیمیشن
گروه تجاری فرش کاشان، با تولید فرش سفید چاپی و فرش خام مخصوص چاپ، زمینه را برای تولید راحت انواع فرش های کلاریس، سابلیمیشن فراهم کرده است. این فرش های خام که مخصوص چاپ تولید می شود در ابعاد مختلف برش داده می شود و به مشتری، با ریشه یا بدون ریشه داده می شود.
این فرش های ماشینی مخصوص چاپ، در شانه و تراکم بالا و با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود.
تولید فرش های خام، بسیار برای تولید کنندگان تابلو فرش های چاپی و تولید کنندگان فرش های چاپی مناسب است و این افراد می توانند این محصولات را با قیمت عمده از گروه تولیدی فرش کاشان خریداری کنند.

فرش ماشینی کاشان