تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش فیلی با چه رنگ مبلی ست می شود؟

ست فرش فیلی با مبلمان

فرش یک اصل مهم در طراحی داخلی ساختمان است که هماهنگی طرح و رنگ آن به سایر اجزای خانه، زیبایی خاص و اثر بخشی به خانه می بخشد. فرش ایرانی، که در سراسر جهان زبان زد خاص و عام هست می تواند فضایی بسیار جذاب برای منزل شما به ارمغان بیاورد. یکی از مواردی که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی به آن توجه زیادی می شود، هارمونی رنگ ها است. از جمله مواردی که اخیرا در دکوراسیون های مدرنیته به کار گرفته می شود ست فرش فیلی با مبلمان است که در ادامه می توانید بیش تر در رابطه با این موضوع بخوانید.

فرش فیلی با چه رنگ مبلی ست می شود؟
اول از همه به شما برای انتخاب این رنگ از فرش تبریک می گویم که نشان دهنده حسن سلیقه فوق العاده شما و همچنین نشان دهنده مدرنیته بودن شما دوست عزیز است. چرا که رنگ فیلی، چه بسا فرش فیلی رنگ یکی از انتخاب های شما ست برای به کار بردن در فضایی که به سمت مدرنیته بودن می رود و از فضای سنتی فاصله می گیرد. رنگ فیلی یکی از رنگ های خنثی شناخته شده است که در بیشتر مواقع بهترین هماهنگی را نسبت به سایر رنگ ها دارد.

ست کردن فرش فیلی با رنگ های هم گروه:
یکی از راه های ساده برای ست فرش فیلی با مبلمان، استفاده از ترکیب رنگ فیلی با رنگ های مشابه و هماهنگ آن است که باعث بزرگ تر شدن فضای داخلی خانه می شود. پس شما اگر در نظر داشته باشید فرش خود را با سایر اجزای محیط خود ست کنید، به خصوص مبل، یکی از پیشنهادات ما استفاده از رنگ های مشابه و هم خانواده با رنگ فیلی است. مانند رنگ نقره ای، سفید، خاکستری، طوسی و...

ست کردن فرش فیلی رنگ با رنگ های متضاد:
حال اگر ما به جای در نظر گرفتن رنگ های مشابه، انتخابمان، ست کردن فرش فیلی با رنگ های متضاد باشد چه باید بکنیم؟ به راحتی به شما پاسخ را می گویم. به دلیل اینکه رنگ فیلی یک رنگ خنثی است به راحتی با رنگ های گرمی و سردی مانند زرد، نارنجی، قرمز، سبز، بنفش، شتری و... ترکیب می شود که باعث ایجاد یک فضای شاد و روحیه بخشی می شود پس شما دست به انتخاب درستی زده اید.
از آنجایی که ما گفتیم رنگ فیلی جزء رنگ های خنثی و سرد است و با تمامی رنگ ها ترکیب می شود، هرچه رنگ ها پر رنگ تر باشد احساسات بیشتری به فرد منتقل می کند و هر چه کم رنگ تر باشد با احساسات کمتری مواجه می شود. چند نمونه از رنگ های سرد و گرم با توضیحات بیشتر برای شما بیان کردیم:

دکوراسیون با رنگ های سرد
رنگ سبز در طراحی داخلی: رنگ سبز از دسته رنگ های سرد است که از نظر روان شناسی به افراد آرامش می بخشد.
به همین ترتیب می توان از آن در طراحی دکوراسیون استفاده کرد به ویژه در سالن پذیرایی و اتاق مطالعه.

رنگ آبی در طراحی داخلی:
رنگ آبی از دسته رنگ های سرد است که بیشترین آرامش را نسبت به رنگ های دیگر به فرد القا می کند. این رنگ باعث انرژی فوق العاده ای در انسان می شود که به همین ترتیب در بخش های اداری می تواند نقش موثری داشته باشد.

رنگ سفید در طراحی داخلی: رنگ سفید هم از دسته رنگ های سرد است که به بیننده یک فضای سرد و زمستانی را القا می کند، اما نشان دهنده صلح و پاکی است. بنابراین با در نظر گرفتن تجربیات طراحان داخلی یک فضایی که رنگ سفید در آن بیشترین استفاده را داشته است، آن محیط، محیطی جادار و بزرگ نشان داده می شود.

رنگ بنفش در طراحی داخلی: این رنگ یکی از رنگ هایی است که مورد پسند اکثر افراد، با سلیقه ای بی نظیر و حرفه ای قرار دارد. رنگ بنفش رنگی است که هم سرد و هم گرم است و استفاده از آن در پذیرایی به میهمان نشان می دهد که با میزبانی با شجاعت و جسارت بالا روبرو است.

دکوراسیون با رنگ های گرم
رنگ قرمز در طراحی داخلی: رنگ قرمز همان طور که می دانید عشق و شور و هیجان را به بیننده القا می کند. شما زمانی که از ترکیب رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی استفاده می برید باعث می شود در آن محیطی که هستید به شما قدرت و انرژی بالای منتقل کند. پس انتخاب این رنگ یک انتخاب جسورانه ای است و به شما نهایت کمک را در محیط کار هم می تواند داشته باشد.

رنگ نارنجی در طراحی داخلی: رنگ نارنجی همانند رنگ قرمز شور و اشتیاق را ب شما منتقل می کند. اگر می خواهید حال و هوای اتاقی که در نظر دارید پاییزی باشد از این رنگ خاص استفاده کنید و همچنین برای اتاق کودکان این رنگ بی نظیر است.
بنابراین باتوجه به این تعریف هایی که از رنگ های مختلف برای شما مثال زدیم نتیجه می گیریم ست مبل با فرش فیلی رنگ خاصیتی که دارد می تواند با انواع مختلفی از رنگ ها دیزاین شود، به خصوص مبلمان.

فرش سنتی فیلی برای طراحی سنتی
اگر خاطرتان باشد در بالا به این اشاره کردیم که رنگ فیلی از فضای سنتی فاصله می گیرد و به سمت یک محیط مدرن نزدیک تر است. اما طراحان فرش ما با طراحی های بی نظیرشان توانسته اند فرش سنتی با پس زمینه فیلی طراحی کنند. هستند کسانی که یک فضای سنتی بیشتر باب میلشان هست تا یک فضای مدرن، پس شمایی که برای خرید فرش سنتی فیلی اقدام می کنید می توانید مبلمان مربوط به این فضا را به راحتی شناسایی کنید و در اتاق پذیرایی از آن استفاده کنید.

خرید فرش فیلی رنگ کاشان

به منظور تهیه و خریداری انواع فرش فیلی مدرن و سنتی با شانه تراکم های مختلف می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه و با مشاهده تنوع بالای محصولات ارائه شده در این وب سایت فروشگاهی با توجه به نیاز و سلیقه خود به انتخاب بهترین طرح فرش فیلی رنگ متناسب با سبک دکوراسیون منزل خود بپردازید. این فروشگاه آنلاین فرش عرضه کننده مستقیم و بی واسطه انواع فرش ماشینی است که متقاضیان با مراجعه به آن می توانند از خرید فرش فیلی با قیمت درب کارخانه همراه با ضمانت نامه معتبر و کتبی بهره مند گردند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی