تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تاثیر فرش ماشینی کودک در دکوراسیون اتاق کودک

خرید فرش اتاق کودک با کیفیت عالی

ویژگی های فرش اتاق کودک

بهترین طرح فرش برای اتاق کودک

طرح و نقش رنگ فرش

انواع فرش های اتاق کودک

نکات مهم برای خرید اتاق کودک

یکی از  نوآوری  های جالب صنعت فرش این است که محصولات با توجه به نوع مخاطب تغییر کردند. فرش کودک یا به عبارت دیگر فرش اتاق کودک قالی است که در اتاق کودکان استفاده می شود. نقش و رنگ و طراحی آن طوری طراحی شده است که این فرش مناسب برای اتاق نوزاد باشد. خیلی از مشتریان این قالی افرادی هستند که در تدارک خرید سیسمونی هستند. امروزه تمام فرش های اتاق کودک از نوع ماشینی هستند و هیچ نوع فرش عروسکی دستباف وجود ندارد. 

 

ویژگی های فرش اتاق کودک:

در هنگام خرید فرش پسرانه و فرش دخترانه می توانید از موارد تاثیر گذار فرش بر روی سلامتی او اطلاعی یابید و از این نظر می توانید از انتخاب خود اطمینان لازم کنید. همان طور که می دانید امروزه از قالی علاوه بر ضروریات زندگی، جز تزئینات خانه محسوب می شود. به همین علت برای اتاق کودکان نیز باید فرش مناسب اتاق کودک را در نظر گرفت که فروشگاه اینترنتی فرش کاشان انواع مدل های فرش اتاق کودک را دارد و شما می توانید با مراجعه به سایت فرش مورد نظر خود را انتخاب و آن را سفارش دهید.

از دیگر ویژگی که می توان برای فرش کودک اشاره نمود:

فاقد پرزدهی: فرش کودک را باید از نظر جنس و کیفیت عالی دانست؛ چون از الیاف اکریلیک در آن استفاده می شود و بعد از عمل هیت ست دیگر فاقد پرزدهی است.

 

ضد حساسیت: فرش ضد آلرژی یا فرش ضد حساسیت فرشی است که بدون پرزدهی بوده و یا در مواد اولیه تولید آن از مواد سالم بدون حساسیت استفاده شده که برای کودک مشکلاتی مثل مشکل پوستی و تنفسی داشته باشد.

 

نرمی و لطیفی: به دلیل لطیف بودن پوست کودک فرش اتاق او حتما باید نرم و لطیف باشد، این بدان معنی است که باید در این فرش ها از الیاف اکریلیک و نخ طبیعی  استفاده شود؛ تا نرمی و لطافت فرش افزایش یابد. فرش ضخیم و خاب بلند از پا خوری نرم و راحت برخوردار است که برای اتاق کودک مناسب است؛ زیرا کودکان قدرت نشستن را از ابتدا ندارند و برای روی زمین خزیدن نیاز به مکانی مناسب و نرم و گرم دارند.

 

مناسب با روحیه کودک: فرش کودک باید از نظر رنگ بندی دارای رنگ های ملایم و شاد باشد و در آرامش کودک تاثیر گذار باشد و اگر دارای رنگ های تیره و تند باشد باعث عصبی شدن آن کودک می شود. همچنین طراحی های شاد دیگری که می توان گفت طرح های کارتونی است چرا که این طرح ها باعث خلاقیت کودکان شما می شود و ذهن کودک را از این جهت پرورش می دهد.  

 

متناسب با جنسیت کودک: جنسیت فرزند شما در انتخاب فرش کودک از یک فروشگاه فرش مهم است. اگر دارای فرزند دختر هستید؛ می توانید از فرش با رنگ های ملایم و گرم در تقویت روحی او کمک بگیرید. مثل فرش صورتی و فرش قرمز و فرش بنفش ولی اگر فرزندتان پسر است، از فرش با رنگ های ملایم و سرد مثل فرش آبی و فرش خاکستری و فرش فیلی استفاده کنید. کارخانه فرش کاشان دارای انواع فرش های عروسکی دخترانه و انواع فرش های عروسکی پسرانه است که با طرح ها و رنگ های مناسب و کیفیت عالی تولید شده است و شما می توانید با مراجعه به سایت فرش مورد نظر برای اتاق فرزند خود را انتخاب و آن را سفارش دهید. 

 

ضد لک یا قابل شست و شو: عمدتا باید در اتاق کودک از فرش قابل شست و شو استفاده کرد چون کودکان توان مراقبت کردن و تمیز نمودن اتاق خود را ندارند و به همین علت فرش اتاق کودک زود کثیف می شود و این می تواند عاملی میکروب زا برای مریضی و بیماری کودک باشد. فرش اکریلیک این قابلیت را دارد و به راحتی قابل شست و شو است.

 

 بهترین طرح فرش برای اتاق کودک: فرش اتاق کودک یکی از مهم ترین قسمت های دکوراسیون اتاق کودک است و تکنیک های خاص خود را برای انتخاب دارد، فرش این اتاق به دلیل اینکه مقطع مهمی از زندگی کودک خود در آن رقم می خورد، تفاوت های اساسی با خرید فرش های معمولی دارد. برای این انتخاب حساس دقیق بودن امر ضروریست زیرا در سلامت کودک عزیزتان نقش مهمی را ایفا کرده است. طرح های مختلفی برای انتخاب وجود دارد که می تواند برای فرزند دلبندتان جنبه ی آموزشی به همراه داشته باشد. فرش اتاق کودک جزو مهم ترین وسیله اتاق وی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، که باید تمامی نکات از جمله نرم و بدون پرز بودن فرش، کیفیت فرش، جنس فرش، ضد حساسیت فرش، مدل و همخوانی داشتن با دکوراسیون اتاق در نظر گرفته شود. 

 

طرح و نقش رنگ فرش: بیشتر فرش های اتاق کودک در طرح های مدرن و فانتزی بافته می شوند. اگر می خواهید فرش اتاق کودکتان موارد بالا را داشته باشد باید فرشی با الیاف  آکریلیک خریداری کنید، در غیر اینصورت فرشی با الیاف دیگر بعضی از موارد بالا را نخواهد داشت.

 

انواع فرش های اتاق کودک: مدل های زیادی برای فرش اتاق کودک وجود دارد که علاوه بر اینکه می تواند در دکوراسیون داخلی اتاق تاثیر گذار باشد، می تواند روی سلامت پا ها و سلامت کودکانمان تاثیر زیادی داشته باشد. بنابراین بهتر است علاوه بر توجه به طرح و رنگ فرش به جنس آن هم توجه کنیم تا بتنوانید فرش فانتزی و مدرن با مکیفیت عالی و مناسب برای کودکان خود انتخاب کنید. در هنگام انتخاب رنگ فرش باید بعضی از موارد را در نظر داشته باشیم مثل رنگ فرش باید به رنگ و مدل پرده اتاق کودک و روتختی و رنگ سرویس خواب و دیوار ها و کمد توجه کنید، زیرا مطابقت و همخوانی رنگ فرش با سایر وسایل موجود در اتاق کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

نکات مهم برای خرید اتاق کودک: جنس این فرش برای انتخاب آن تنوع فراوانی از طرح و رنگ وجود دارد. اما بهتر است قبل از هر چیز جنس فرش در نظر گرفته شود. فرش کودک جزء دسته بندی های فرش فانتزی هستند که در میان آن ها فرش های پرز بلند نیز دیده می شود. 

فرش های پرز بلند انتخاب مناسبی برای اتاق کودکان نیست زیرا میان پرز های آن محل خوبی برای تجمع آلودگی و رشد میکروب است. فرش انتخابی شما باید تراکم و استقامت بالا داشته باشد. خرید جنس نا مرغوب باعث می شود فرش بسیار سریع ظاهر خود را از دست بدهد. یکی از علل آلودگی فرش ریشه آن ها هستند بهتر است مدلی انتخاب شود که اطراف آن ریشته نداشته باشند. جنس فرش انتخابی بهتر است از الیاف آکریلیک هیت ست شده، پلی پروپیلن و یا کلاریس با تراکم بالا باشد.

 

انتخاب فرش مناسب اتاق کودک خصوصا در سنین پایین تر به نظر امری ضروریست اما باید همه جوانب کار را در نظر گرفته شود. اگر قرار است فرش بی کیفیت و نا مناسب تهیه کنید بهتر است اتاق را خالی رها کنید تا باعث آسیب به فرزندتان نشوید، زیرا فرش های بی کیفیت و نا مناسب همه ویژگی های نا مناسب مثل پرزدهی بالا، حساسیت بودن، نرم و لطیف نبودن و ... را دارند و این موارد می تواند به کودک شما آسیب جدی بزند. فرش های ماشینی با نخ های خوب و مرغوب و درجه یک می تواند بهترین و امن ترین فرش برای فرش اتاق کودک شما باشد. پس بهترین فرش را برای اتاق کودک خود انتخاب کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی