تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش به صورت غیر حضوری در شرایط کرونا و اطمینان از کیفیت و قیمت آن

خرید فرش به صورت غیرحضوری | خرید فرش به صورت حضوری

خرید غیر حضوری فرش در شرایط کرونا

اطمینان از قیمت خرید غیر حضوری و اینترنتی فرش

اطمینان از کیفیت خرید غیر حضوری و اینترنتی فرش

با به وجود آمدن ویروس جدیدی به اسم کرونا، تمام جهان تحت تاثیر قرار گرفت و بسیاری از مردم، دیگر شرایط خرید به صورت حضوری برایشان مهیا نبود، و راهی به جز خرید آنلاین برایشان باقی نماند. یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز مردم، فرش است که در این مقاله قصد داریم درباره خرید غیر حضوری فرش در شرایط سخت کرونا، و اطمینان از قیمت و کیفیت خرید فرش به صورت اینترنتی و آنلاین صحبت کنیم.

 

خرید غیر حضوری فرش در شرایط کرونا

خرید غیر حضوری فرش ماشینی، یا به طور کلی خرید بسیاری از کالا ها به صورت حضوری و فیزیکی، از روش های قدیمی و سنتی خرید فرش یا کالا بوده، و امروزه دنیا به سمت خرید اینترنتی و غیر حضوری در حال حرکت است و خرید فرش ماشینی ارزان و درجه یک، یکی از دغدغه های خریداران این کالای با ارزش و پر فروش ایران می باشد.

خرید غیر حضوری فرش این امکان را به وجود آورده که کاربران و افرادی که نیاز به فرش دارند، دیگر نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشند و با یک جستجوی ساده در اینترنت، انواع فرش های مد نظرشان را انتخاب و تهیه کنند.

با ایجاد شرایط وخیم کرونایی، طی بازه های زمانی طولانی و یا کوتاه، دیگر امکان خرید فرش به صورت حضوری، به علت وجود انواع محدودیت ها، وجود ندارد و حتی اگر وجود هم داشت، به علت خطر بیرون رفتن، بهتر است خرید فرش به صورت حضوری صورت نگیرد، و خرید غیر حضوری فرش در شرایط کرونا صورت پذیرد. بنابراین خرید غیر حضوری فرش در شرایط کرونا و اطمینان از کیفیت و قیمت آن یا به طور کلی تامین مایحتاج زندگی، از مهم ترین دغدغه هایی است که افراد در دوره این بیماری دارند و برای سلامت جان خود باید تا جایی که می توان در خانه ماند و امور روزانه و خرید ها تا جای ممکن به صورت غیر حضوری و اینترنتی صورت گیرد.

در صورتی که برای خرید حضوری فرش باید زمان زیادی را صرف کرد و با هزینه های بالایی برای جا به جا شدن در بین انواع فروشگاه های فرش و در برخی موارد طی کردن مسافت های طولانی، پرداخت کرد.

فرش کاشان امکان خرید غیر حضوری فرش های با کیفیت در شرایط کرونا را به وجود آورده تا به راحت ترین شکل ممکن، و با وجود متنوع ترین فرش های ماشینی در انواع طرح ها و رنگ ها، تهیه کنید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بالا که جلو تر به علت های آن اشاره خواهیم کرد، و یا اعتماد به فروشنده های غیر معتبر نخواهد بود.

همچنین در خرید اینترنتی فرش ماشینی فرش کاشان، شما برای خرید غیر حضوری فرش، دیگر محدود به زمان نیستید و در هر ساعت از شبانه روز، در هر روزی از هفته، تعطیل و غیر تعطیل، در زمان و وقت شما صرفه جویی می شود، و خرید اینترنتی فرش ماشینی با کیفیت مد نظرتان را در هر جایی از کشور به صورت سریع انجام دهید و تحویل بگیرید.

خرید غیر حضوری انواع فرش ماشینی از فرش کاشان، این امکان را به وجود آورده تا شما حتی به صورت عمده هم فرش تهیه کنید و شامل تخفیف شوید و امکان جستجوی فرش بر اساس رنگ و طرح، فراهم آمده تا کار را برای مشتریان و خریداران فرش، راحت تر کند.

از دیگر مزایای خرید فرش اینترنتی و غیر حضوری این است که به راحتی امکان مقایسه ی دو یا حتی چند فرش به صورت همزمان وجود دارد، و مشتریان عزیز می توانند با ارتباط با پشتیبانی 24 ساعته، فرش های با کیفیت و درجه یک مد نظرشان را با بیمه نامه و ضمانت نامه تهیه کنند.

 

اطمینان از قیمت خرید غیر حضوری و اینترنتی فرش

از مهم ترین مزایای خرید غیر حضوری فرش از فرش کاشان، این است که دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بسیار بالا و گزاف نیست، و به راحتی می توان با پرداخت مبلغ بسیار پایین تر نسبت به نمایشگاه ها، فرشی درجه یک و مطلوب تهیه کنید؛ زیرا در خرید اینترنتی فرش ماشینی، دیگر واسطه ها و دلال های فروش فرش و قالی ماشینی نیست، و خرید فرش به صورت کاملا مستقیم از کارخانه صورت می گیرد.

در خرید غیر حضوری و اینترنتی فرش، این امکان میسر است تا مشتریان، به راحتی قیمت فرش های مد نظرشان را با هم مقایسه کنند و اختلاف فاحش بین خرید اینترنتی فرش و خرید حضوری فرش از نمایشگاه ها یا دیگر روش های فیزیکی را به خوبی متوجه شوند.

بسیاری از دلالان وجود دارند که فرش را به صورت عمده از کارخانه تهیه می کنند و برای سود خود، فرش را با قیمت های بسیار بالا تر به مشتری می فروشند. اما فرش کاشان، فرش را به صورت مستقیم از کارخانه، بدون هیچ گونه عیب و نقصی ارسال می کند، و مشتریان می توانند فرش را به قیمت کم و ارزان تهیه کنند.

عرضه ی غیرحضوری فرش ارزان، به معنی بی کیفیت بودن یا کم کیفیت بودن فرش نیست، بلکه علت آن حذف واسطه های سودجو، بازدهی بالای دستگاه ها و نیروی کار و بسیاری دلایل دیگر است.

همچنین با خرید عمده فرش اینترنتی، می توانید فرش را با تخفیف تهیه کنید و بدون پرداخت باربری و هزینه ی ارسال، فرش را درب منزل با قیمت ارزان تهیه کنید.

فرش کاشان در این دوران که نوسانات اقتصادی خیلی بالا بوده و بسیاری از محصولات از جمله فرش بی رویه بالا می رود، تلاش های بسیاری کرده تا فرش با قیمت پایین به دست خریداران برسد.

 

اطمینان از کیفیت خرید غیر حضوری و اینترنتی فرش

به هنگام خرید اینترنتی و غیر حضوری فرش، اطلاعات هر فرش به صورت کامل و با ریز جزئیات بیان شده است و مشتری عزیز به راحتی می تواند بین فرش های مد نظرش مقایسه کند، و حتی اگر سوالی درباره مفهوم شانه و تراکم و... داشت، می تواند به مقالات سایت مراجعه کرده و اطلاعات مورد نظرش درباره فرش را کسب کند.

زمان ارسال فرش ماشینی خریده شده به صورت اینترنتی به خریداران، تک تک فرش ها توسط تیم کیفیت کارخانه تایید می شوند و در بسته بندی های مجلل ارسال می شود. همچنین تمامی محصولات فرش کاشان دارای ضمانت نامه می باشد و برچسبی حاوی اطلاعات دقیق فرش، به پشت فرش حک شده است.

امکان وجود عیب یا نقص در خرید اینترنتی فرش بسیار کم است، اما اگر فرش دارای عیب یا نقصی بود، خریدار می تواند فرش دارای نقص را ارسال کند و تمام هزینه بازگشت و ارسال فرش، بر عهده فرش کاشان است و دیگر نگرانی برای مشتری وجود ندارد.

بسیاری از افراد به جای اینکه به کیفیت فرش مد نظرشان را در نظر بگیرند، فاکتور قیمت را در اولویوت قرار می دهدند، که این طرز تفکر به هنگام خرید بسیار اشتباه است. افراد و خریداران می توانند با خرید از فروشگاه های فرش معتبر، بهترین و با کیفیت ترین فرش را با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت ممکن تهیه کنند.

 

به طور کلی فرش کاشان این امکان را به وجود آورده تا فرشی با کیفیت و درجه یک، و با کمترین قیمت، به راحت ترین شکل ممکن، به صورت غیر حضوری و با پشتیبانی 24 ساعته، به دست مشتریان و خریداران ارسال شود.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی