تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش مدرن و دلایل استفاده تهرانی ها از این سبک فرش

خرید فرش مدرن با کیفیت کاشان در تهران

خرید فرش مدرن با کیفیت کاشان در تهران

رنگ بندی فرش مدرن (فرش مدرن مشکی، فرش مدرن سفید، فرش مدرن طوسی و...)

اندازه بندی فرش ماشینی مدرن

ویژگی فرش های مدرن

انواع فرش های مدرن

فرش های ماشینی در ابتدا شبیه طرح های فرش دستباف بافته می شد؛ اما به مرور زمان و تغییر دکوراسیون خانه ها و نزدیک شدن طرح و نقشه ی خانه ها به سبک اروپایی و مدرن، کم کم طرح فرش ها هم تغییر کرد و فرش های ماشینی مدرن و حتی فرش مدرن دستباف روی کار آمده و مد شدند.

 

خرید فرش مدرن با کیفیت کاشان در تهران

با افزایش شدید جمعیت در تهران، تعداد ساخت و ساز و ایجاد منازل و خانه های مسکونی و همچنین آپارتمان ها افزایش پیدا کرد. زندگی آپارتمان نشینی رواج پیدا کرد و روز به روز تعداد آپارتمان ها در تهران افزایش پیدا کرد و سبک خانه ها و آپارتمان ها به خانه و آپارتمان های اروپایی بیشتر نزدیک شد. پس از تغییر سبک آپارتمان ها و نزدیک شدن آن ها به سبک مدرن، وسایل و لوازم خانه هم به سبک مدرن نزدیک و تبدیل شد، که یکی از مهم ترین آن ها بافته شدن فرش ماشینی مدرن بود.

فرش مدرن ماشینی روز به روز بیشتر بین ساکنان تهران رواج پیدا کرد؛ یکی از دلایل مهم آن پس از تغییر سبک دکوراسیون خانه ها، کوچک شدن آپارتمان ها بود، که با انتخاب یک فرش مدرن ایرانی یا حتی فرش مدرن ترک، می توان اندازه ی خانه را بزرگتر از آن چیزی که هست نشان داد.

پس از گذشتن اندکی زمان و رواج پیدا کردن سبک فرش مدرن، خیلی از مردم ایران فکر کردند این سبک از فرش مختص شهر تهران است، و برای خرید اینترنتی فرش مدرن و یا حتی حضوری آن، از جمله ی فرش مدرن تهران استفاده می کردند؛ چرا که گسترش و رواج فرش ماشینی مدرن از تهران، یک مد جدیدی را به وجود آورد.

آنقدر محبوبیت فرش مدرن افزایش پیدا کرد، که بسیاری از مردم دیگر برایشان سوال شده بود فرش مدرن از کجا بخرم، و سیر عظیمی از فروشندگان آنلاین و حضوری فرش، به دنبال تنوع فرش های مدرن بودند. کار به جایی رسیده بود که هر فردی برای خرید فرش برای قسمتی از خانه اش، از اصطلاح مدرن استفاده می کرد، مثلا برای فرش آشپزخانه از اصطلاح فرش مدرن آشپزخانه استفاده می شد.

 

رنگ بندی فرش مدرن (فرش مدرن مشکی، فرش مدرن سفید، فرش مدرن طوسی و...)

با گسترش فرش ماشینی مدرن، این سبک فرش در انواع رنگ ها تولید شد و معمولا هم از رنگ های شاد مثل قرمز و زرد در آن استفاده شده است تا جلوه ی بیشتری در خانه داشته باشد، و بیشتر با این تناژ رنگ جذابیتش بیشتر شود و نگاه را بیشتر در خانه به خود معطوف کند.

نکته جالب و حائز اهمیت دیگر این است که فرش های مدرن ساده هم علاقه مندان خاص و زیادی دارد. به هنگام انتخاب وسایل خانه و تعیین دکوراسیون منازل، یکی مهم ترین موارد که باید به آن توجه داشت، مکمل بودن رنگ وسایل است. برای مثال اگر دکور و مبلمان خانه دارای رنگ مشکی یا تیره است، انتخاب یک فرش مدرن سفید، یا اگر وسایل و مبلمان و یا حتی کاغذ دیواری خانه و رنگ آن دارای رنگ سفید یا روشن است، انتخاب یک فرش مدرن مشکی یا تیره، بسیار زیاد می تواند جذابیت خانه را افزایش دهد و فضا را از یکنواختی ایجاد شده خارج کند، و این مکمل بودن رنگ فرش و دیگر وسایل، خانه را بزرگ تر از آن چیزی که هست نشان دهد.

فرش مدرن طوسی از دیگر فرش های مدرن جذاب است، و از محبوبیت بالایی برخوردار است؛ زیرا رنگ طوسی یک رنگ خنثی و بسیار انعطاف پذیر است، و قابلیت ترکیب شدن با سایر رنگ ها را به خوبی دارد. به علت محبوب شدن فرش مدرن طوسی، این رنگ از این سبک فرش، در طرح های گوناگون بافته و تولید شد، به طوری که علاوه بر استفاده از آن در محیط منزل و آپارتمان ها، در فضاهای اداری هم مورد استفاده قرار گرفت، و توانست بسیار فضا را تغییر دهد.

همچنین فرش مدرن طوسی با دیگر رنگ ها هم در خود فرش ترکیب می شود، مانند فرش مدرن طوسی سبز، فرش مدرن طوسی قرمز و... .

 

اندازه بندی فرش ماشینی مدرن

فرش های ماشینی مدرن هم همانند دیگر نوع فرش ها در انواع اندازه های رایج بافته می شود. فرش 4 متری مدرن، فرش 6 متری مدرن، فرش 9 متری مدرن و یا حتی فرش مدرن 12 متری اندازه هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

با اینکه انتخاب اندازه فرش مدرن یا به طور کلی اندازه فرش سلیقه ای می باشد، اما اگر یک سری نکات درباره اندازه بندی فرش رعایت شود، به جز زیبایی فضای خانه در حس و حال افراد خانه هم می تواند تاثیر گذار باشد. برای مثال در فضای پذیرایی خانه اگر از مبلمان استفاده شده باشد، بهتر است اندازه فرش به گونه ای باشد که پایه های مبل را در بر گیرد، تا به هنگام نشستن بر روی مبل، کف های پا روی زمین قرار نگیرد و فرش زیر را پا را به خوبی پوشش دهد.

برای مثالی دیگر در این زمینه، می توان به فرش مدرن آشپزخانه یا فرش آشپزخانه اشاره کرد؛ اگر فضای آشپزخانه بسیار بزرگ باشد و میز نهار خوری هم در آشپزخانه وجود داشته باشد، ولی از یک فرش مدرن 6 متری یا یک فرش مدرن 4 متری استفاده شود، باعث می شود تا به خوبی فضای زیر میز نهار خوری پوشش داده نشود، و هنگام غذا خوردن، ممکن است کف پا روی کف پوش آشپزخانه قرار بگیرد، در صورتی که اگر کف پا روی فرش باشد می تواند حس و حال بهتری به افراد هنگام غذا خوردن انتقال دهد.

امروزه فرش های مدرن در اشکال مختلف مثل دایره، مستطیل یا مربع هم تولید و بافته می شوند و با توجه به دکوراسیون خانه و داشتن یک سلیقه ی عالی، می توان از این اشکال فرش های ماشینی مدرن هم بهره برد.

 

ویژگی فرش های مدرن

مزایا و ویژگی های فرش ماشینی مدرن بسیار زیاد است، که در اینجا به برخی از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم.

قدرت تطبیق و هم خوانی با دکوراسیون خانه های تازه ساز و مدرن یکی از ویژگی های چشم گیر فرش مدرن است، و مردم را ترغیب به خرید فرش مدرن می کند. همچنین این سبک فرش، به هنگام جا به جایی و حمل و نقل، بسیار راحت است، و در عین حال از کیفیت بسیار بالایی به علت مواد به کار رفته در آن برخوردار است.

ویژگی های عالی فرش مدرن، آنقدر زیاد و چشم گیر شده که در تمام دنیا محبوبیت خاصی پیدا کرده است، و به عنوان مثال در سایت پر بازدید آمازون یکی از معروف ترین محصولات فرش آن، همین فرش مدرن می باشد.

یکی دیگر از خصوصیات مهم فرش های ماشینی مدرن، قیمن پایین و مقرون به صرفه بودن آن است که بسیاری از افراد مهم ترین مزیت آن می دانند و مردم راحت تر می توانند این سبک فرش را تهیه کنند. فرش مدرن با توجه به اینکه در حال حاضر مد شده و افراد زیادی خواهان این نوع فرش هستند، یک محصول رقابتی شده، و همچنین فرش کاشان، فرش مدرن کاشان را با نازل ترین قیمت به فروش می رساند.

البته باید توجه داشت که فاکتور قیمت به موارد گونانی مثل مواد به کار رفته و... بستگی دارد، و فقط اندازه ی آن تاثیر گذار نیست؛ برای مثال یک فرش مدرن 9 متری، که بزرگ از فرش مدرن 4 متری است، ممکن است ارزان تر باشد، یا مثلا قیمت فرش مدرن 9 متری، ممکن است از فرش مدرن 12 متری گران تر باشد، چرا که فقط اندازه مهم نیست، و مواد به کار رفته در آن هم خیلی تاثیر گذار است.

 

انواع فرش های مدرن

فرش های مدرن ماشینی دارای انواع مختلفی از قبیل فرش مدرن بلژیکی، فرش مدرن ترک، فرش شگی، فرش فریز، فرش شنل، فرش چهل تکه و فرش کودک می باشد که می توانید با مراجعه به مقاله ی مقایسه انواع مدل های فرش مدرن اطلاعات تکمیلی تری درباره ی هر یک از این سبک های فرش مدرن ماشینی کسب کنید.

 

با توجه به سوق رفتن دکوراسیون منازل به سبک مدرن، لازم است تا فرشی مدرن با توجه به رنگ بندی و اندازه خانه انتخاب کرد، و اندازه آپارتمان های کوچک امروزی را بزرگ تر از آن چیزی که هست نشان داد. فرش کاشان دارای انواع طرح ها و رنگ های فرش ماشینی مدرن است که می توانید با توجه به دکوراسیون منازلتان انتخابی درست داشته باشید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی