تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تفاوت فرش های پذیرایی با فرش های اتاق خواب

اصول انتخاب فرش مناسب برای اتاق خواب و سالن پذیرایی

بهترین زمان برای خرید فرش ماشینی

بهترین جنس فرش ماشینی

فرش مناسب پذیرایی و فرش مناسب اتاق خواب

طرح مناسب برای فرش پذیرایی و فرش اتاق خواب

فرش با رنگ مناسب

انتخاب فرش مناسب برای پذیرایی

انتخاب فرش مناسب برای اتاق خواب

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید فرش اتاق خواب تفاوت های خیلی زیادی با فرش سالن پذیرایی دارد. امروزه با توجه به اینکه صنعت قالی بافی پیشرفت زیادی کرده است باید بگوئیم که فرش مناسب اتاق خواب و فرش مناسب پذیرایی با تنوع محصولی زیادی تولید می گردد که ما در این مقاله سعی می کنیم تا شما را با تفاوت فرش های پذیرائی با فرش های اتاق خواب آشنا کنیم. مهم ترین وسیله ای که برای منازل مهم است و خودنمایی می کند فرش ها می باشند که یکی از عناصر مهم در منازل ایرانی ها می باشد همچنین افراد برای خرید فرش های ماشینی ابتدای کار به تنها چیزی که توجه می کنند طرح و مدل فرش ماشینی می باشد که غافل از این موضوع می شوند که برای خرید فرش ماشینی مناسب باید اول از همه به مکانی که می خواهند در آن از فرش استفاده کنند توجه نمایند چون فرش های ماشینی با تنوع بسیار بالایی تولید می شوند که در فروشگاه فرش کاشان وابسته به هزینه ای که می خواهید برای خرید فرش ماشینی بکنید فرش های زیادی با تنوع بالا و قیمت های متفاوت و متغیر تولید می کنند تا هر کسی با توجه به بودجه ای که دارد برای خرید فرش ماشینی هزینه کنند.
فرش اتاق خواب با فرش پذیرایی تفاوت هایی اعم از: تفاوت در جنس و کیفیت، تفاوت در قیمت، تفاوت در طرح و رنگ فرش، ابعاد و اندازه فرش و نحوه پهن کردن آنها و... دارند.

بهترین زمان برای خرید فرش ماشینی
بهترین زمان برای خرید فرش ماشینی ابتدا زمانی می باشد که شما تصمیم می گیرید برای منزل خود چه سبکی را در نظر بگیرید به عنوان مثال سبک مدرن، سبک کلاسیک و سبک نئو کلاسیک و یا سبک سنتی و یا دیگر سبک ها، زمانی که شما تصمیم گرفتید که چه سبکی برای منزل خود و یا اتاق خواب می پسندید حالا می توانید فرش ماشینی مورد نظر و متناسب با منزل و وسایل خود را تهیه کنید که در فروشگاه فرش کاشان بیش از هزاران محصول فرش ماشینی وجود دارد که هر کدام سبک ها در دسته بندی های جدا قرار گرفته اند و کار شما را برای انتخاب آسان می کنند.

بهترین جنس فرش ماشینی
فرش های ماشینی جنس ها و کیفیت های متفاوتی دارند که هر کدام از کیفیت های فرش های ماشینی، برای مکان های مختلف متفاوت می باشد و به قول معروف که میگن (هر چی پول بدی آش میخوری) برای خرید فرش ماشینی هم همین است هر چقدر که بیشتر هزینه کنید فرشی با کیفیت بالاتر و بهتر خریداری خواهید کرد. فرش های ماشینی با سه نوع نخ آکریلیک هیت ست، پلی پروپیلن، پلی استر تولید می شود که به صورت مختصر ویژگی های هر کدام را بازگو می کنیم.
• فرش ماشینی با نخ آکریلیک: یکی از بهترین نخ هایی است که برای بافت فرش های ماشینی درجه یک کاشان استفاده می شود، نخ آکریلیک می باشد که این نخ دارای رنگ پذیری بسیار عالی و خوبی هست و مقاومت این نخ در فرش های ماشینی بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است.
• فرش با نخ پلی پروپیلن: این نخ هم برای بافت فرش های ماشینی استفاده می شود که دارای کیفیت بسیار بی نظیری می باشد از نظر اینکه رنگ پذیری بسیار خوبی دارد، زمانی که نخ رنگ پذیری خوبی داشته باشد وقتی که در فرش ماشینی بافته می شود فرش دارای جلوه ای بی نظیر می شود که بیشتر فرش های مناسب اتاق خواب، فرش های مناسب اتاق خواب کودک، فرش های مناسب اتاق خواب نوجوان با نخ پلی پروپیلن بافته می شود به دلیل جلوه و زیبایی بسیار خوب و همچنین نرمی و لطافت بی نظیر این فرش های ماشینی بافته شده با الیاف پلی پروپیلن.
• فرش با نخ پلی استر: نخ های پلی استر یا ابریشم مصنوعی هم دارای رنگ پذیری بالا و فاقد پرزدهی می باشند.

فرش مناسب پذیرایی و فرش مناسب اتاق خواب
مهم ترین موضوعی که وجود دارد این است که باید به پاخور فرش های ماشینی توجه ویژه ای داشته باشید به دلیل اینکه اگر شما فرش هایی که دارای تراکم بالایی هستند یا به اصطلاح نازک هستند را برای مکان هایی که پاخور زیادی دارند خریداری کنید فرش خیلی زود از بین می رود و شکل و شمایل خود را از دست می دهد پس مهم ترین موضوعی که برای خرید فرش های ماشینی وجود دارد این است که توجه کنید اگر در منزلتان رفت و آمد زیادی وجود دارد و اکثرا نشستن روی فرش را ترجیح می دهید از فرش هایی با تراکم پایین تر استفاده کنید مثل فرش های 700 شانه، فرش های 1000 شانه را خریداری کنید که دارای قیمت های ارزان تری نسبت به فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه می باشد.
فرش هایی که بافت ظریف دارند بسیار مناسب تر برای اتاق خواب می باشند به دلیل اینکه اتاق خواب در معرض پاخور کمتری قرار دارد اما به این نکته هم توجه نمائید که اگر به دلیل داشتن بچه کوچک و آلودگی ها فرش اتاق خواب و فرش پذیرایی را زیاد می شوئید اینجا کیفیت فرش و نوع نخ به کار رفته شده در فرش اهمیت زیادی پیدا می کند به دلیل اینکه اگر فرشی که دارید با الیاف پلی استر بافته شده باشد آلودگی و کثیفی ها به راحتی پاک نمی شوند اما فرش های بافته شده با الیاف آکریلیک در برابر شستشو بسیار مقاوم و با کیفیت می باشند.
فروش انواع فرش 1000 شانه ماشینی درجه یک
طرح مناسب برای فرش اتاق خواب و فرش پذیرایی
برای انتخاب طرح مناسب فرش اتاق خواب و فرش مناسب پذیرایی همانطورر که قبلا هم گفتیم باید توجه داشته باشید که فرش ماشینی را برای چه نوع سبک و دکوراسیونی می خواهید و با توجه به دکوراسیونی که دارید فرش را برای اتاق خواب و پذیرایی انتخاب کنید.
به این مورد حتما توجه داشه باشید که اگر متراژ اتاق خواب و یا سالن پذیرایی منزل تان کوچک می باشد از فرش های تیره و با طرح شلوغ استفاده نکنید چون این سبک فرش های شلوغ باعث خفه کردن فضا و بیشتر فضا را کوچک نشان می دهند.

فرش با رنگ مناسب
• برای فضاهایی که متراژ کمی دارند فرش با رنگ تیره و فرش شلوغ اصلا گزینه مناسبی نمی باشد.
• برای اتاق خواب و سالن پذیرایی با متراژ زیاد از فرش های رنگ گرم و طرح های شلوغ استفاده کنید تا فضایی صمیمی به وجود بیاید.
• برای اتاق خواب از فرش هایی استفاده کنید که دارای رنگ های روشن باشند به این دلیل که در روحیه افراد تاثیر گذار می باشد. همچنین فرش هایی که دارای رنگ خنثی می باشند هم قابلیت ست شدن با انواع دکوراسیون را دارند و هم رنگ های بسیار زیبایی هستند.
فرش اتاق خواب برای کودکان و نوجوانان را حتما توجه کنید که نرم و لطیف باشد که فرش هایی که با الیاف پلی پروپیلن در فروشگاه فرش کاشان تولید می شوند بسیار با کیفیت و دارای سطحی نرم می باشند همچنین از فرش های فانتزی و طرح دار برای اتاق خواب کودک و نوجوان استفاده کنید که بیش از صد ها طرح و مدل را می توانید مشاهده نمائید.
• پیشنهاد ما این است که فضای سالن پذیرایی و اتاق خواب خود را کاملا با فرش ماشینی نپوشانید و فرش ها را با ابعادی کمتر از متراژی که دارید در نظر بگیرید که در فروشگاه فرش کاشان برای اتاق خواب و دیگر مکان ها می توانید فرش را با ابعاد سفارشی و رنگ و طرح مد نظر خود سفارش دهید.

انتخاب فرش مناسب برای پذیرایی

برای خرید فرش مناسب برای پذیرایی اول به سبک زندگی خود توجه کنید ببینید اگر مهمانان زیادی همیشه دارید و از مبلمان نمی خواهید استفاده کنید و همچنین منزلتان به عنوان مثال در راه آهن و یا نزدیک به خیابان می باشد، در این مکان ها فرش زود به زود نیازمند شستشو می شود پس باید فرشی خریداری کنید که در مقابل پاخور و شستشو زیاد مقاومت خوبی از خود نشان بدهد که فرش ماشینی آکریلیک هیت ست شده بهترین گزینه می باشد همچنین این فرش ماشینی امتحان خود را پس داده است و مقاومت بسیار خوبی از خود نشان داده است. اما برای سالن های پذیرایی لوکس فرش های تراکم بالا بسیار مناسب می باشند چون در منازلی که فرش در معرض پاخور و کودکان قرار نمی گیرد فرش ها به صورت زینتی و زیبایی بخش منزل استفاده می شوند.

انتخاب فرش مناسب برای اتاق خواب
برای خرید فرش مناسب اتاق خواب به این موارد توجه کنید که اگر فرش برای اتاق خواب بزرگسالان می خواهید از فرش هایی مثل گلیم فرش ماشینی مناسب اتاق خواب و گبه فرش ماشینی که مدل های بسیار مختلف و زیادی هم دارند می توانید استفاده کنید که شستشوی آنها راحت و دارای وزن کمی هم می باشند و برای خرید فرش اتاق خواب کودکان، فرش هایی که حساسیتی برای پوست فرزندتان ایجاد نمی کند و سطحی نرم و لطیف دارد را خریداری کنید.

و در آخر باید بگوئیم که فرش پذیرایی و فرش اتاق خواب تفاوت های زیادی با هم دارند که همه تفاوت های فرش های ماشینی را برای شما بازگو کردیم اما توجه کنید که همه چیز به نیاز های شما و سبک زندگی خودتان باز می گردد. فروشگاه فرش کاشان، فرش های مناسب اتاق خواب بزرگسالان و کودکان را با بیش از صد ها طرح و نقش های مختلف تولید می کند و به فروش می رساند. همچنین فرش هایی که مناسب سالن های پذیرایی می باشند را با دسته بندی های مختلف در فروشگاه اینترنتی خود ارائه داده است تا شما بتوانید به راحتی فرش مناسب را انتخاب کنید و بدون واسطه و با قیمتی ارزان انواع فرش ماشینی درجه یک خریداری کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی