تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

روش ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان منزل

فرش سرمه ای با چه رنگ مبلی ست می شود

فرش سرمه ای با چه رنگ مبلی ست می شود؟

ست کردن فرش سرمه ای با رنگ های ملایم سفید و آبی

ست کردن فرش سرمه ای با رنگ مبلمان روشن و شاد

ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان خنثی

فروش فرش ماشینی با قیمت مناسب

برای طراحی دکوراسیون منازل، به گفته کارشناسان طراحی های داخلی، طراحی دکوراسیون خانه با سلیقه افراد ارتباط مستقیم دارد. یعنی هر شخص به طور مثال طبق سلیقه ای که دارد یک طیف رنگی را مورد توجه قرار می دهد و اقدام به تغییر در دکوراسیون منزل خود می کند. به طور قطع برای ست کردن فرش با مبلمان، نظریه های فراوانی به چشم می خورد و هر کدام می تواند یک مسئله از چالش های ذهنی شما را کم کند. این مطالبی که در انتظار شما است کمک میکند تا فرش سرمه را با مبلمان منزل خود ست کنید. چگونگی ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان منزل در این مطلب، شما را راهنمایی  می کند تا قوانین موجود را بدانید و طبق روش درستی اقدام کنید تا بعد از تغییرات پشیمان نشوید زیرا استفاده غلط از فرش ماشینی سرمه ای، ممکن از فضای خانه تان را دلگیر کند. از جمله مواردی که چندین سال است بسیاری از افراد علاقه فراوانی به آن طیف از رنگ فرش و مبلمان دارند، ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان است که در ادامه مطلب توضیحات بیشتری در این باره گفته شده.

 

فرش سرمه ای با چه رنگ مبلی ست می شود؟
رنگ سرمه ای از جمله رنگ هایی است که با سلیقه خیلی از افراد همخوانی دارد و کاربرد آن در دکوراسیون، با رنگ های خاص وسایل منزل یک هارمونی زیبایی را به وجود می آورد و فرش های سرمه ای اگر که درست در دکوراسیون خانه ست شوند، یک فضای بسیار لوکس و کلاسیک را برای شما به همراه خواهد داشت. چیدمان دکوراسیون با فرش سرمه ای طرفداران زیادی دارد. طرح و رنگ هایی که از فرش سرمه ای تولید و بافته می شوند بسیار تنوع بالایی دارند. فرش سرمه ای مدرن، فرش سرمه ای ستنی، فرش سرمه ای فانتزی و... پس فرش های سرمه ای را در انواع و اقسام طرح ها و مدل های فرش می توانید یافت کنید. با توجه به فرش انتخابی خود و مبلمان را نیز انتخاب کنید. به طور مثال اگر فرش های سنتی که نقش و نگار زیادی دارند را انتخاب کردید، مانند، فرش سرمه ای طرح افشان، فرش سرمه ای طرح هیوا، فرش سرمه ای طرح حوض نقره و خیلی از طرح هایی که در فروشگاه فرش کاشان وجود دارند. یکی از طرح هایی که طرفدار زیادی دارد، فرش ماشینی هالیدی سرمه ایاست. این نوع از طرح فرش، مبلمانی ساده را به خود جذب می کنند. مبلمانی با رنگ طیف روشن: شیری، کرم، سفید، استخوانی، طوسی، نقره ای، فیلی، آبی و... در کل این نکته مهم است که اگر شما قصد دارید در فضای دکوراسیون منزلتان، فرش بیشترین خود نمایی را داشته باشد، باید فضای خانه را با رنگ های روشن بپوشانید. علاوه بر مبلمان، به رنگ پرده خانه نیز توجه داشته باشید. به نکات زیر توجه کنید:

 

ست کردن فرش سرمه ای با رنگ های ملایم سفید و آبی
ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان سفید و آبی
یکی از پیشنهاداتی است که کارشناسان طراحی داخلی، به خیلی از افراد می دهند. این طیف از رنگ هارمونی عجیبی در دکوراسیون به وجود می آورد. اگر فرش های ساده سرمه ای، فرش های مدرن سرمه ای انتخابتان باشد، در کنار آن از مبلمان سفید و آبی استفاده شود، جذابیت خاص و اثر بخشی به وجود می آورد. علاوه بر مبلمان، از گلادن های سفید و آبی نیز می توانید استفاده کنید. پپرده های سفید و آبی ساده بسیار فضای شما را لایت و کلاسیک می کند.

 

ست کردن فرش سرمه ای با رنگ مبلمان روشن و شاد
تیرگی که رنگ سرمه ای فرش، آن را با انواع طیف رنگ های روشن و شاد ست می کند. اما رنگ شادی که انتخاب میکنید باید طبق اصول و قوانینی باشد که طراحان داخلی از آن پیروی می کنند. ما به شما چند رنگ معرفی می کنیم که با رنگ سرمه ای متعادل و بینطیر است. رنگ های شاد مثل زرد و طلایی با رنگ سرمه ای ترکیبی بینطیر است که شما می توانید روی دکوراسیون منزل خود پیاده کنید به طور مثال فرش های سرمه ای ساده در دکوراسیون، با مبلمان سرمه ای و زرد، هامونی عجیبی دارند و برای مکان های رسمی نیز مناسب هستند و اگر هم کوسن های مبل هم زرد باشند ترکیب بسیار قشنگی ایجاد می کند. رنگ بعدی، رنگ مبلمان ترکیبی از رنگ قرمز و سرمه ای، با فرش های سرمه ای هارمونی بسیار عجیبی ایجاد میکنند. رنگ قرمز جزو رنگ های گرم است و با فرش سرمه ای، دکوراسیون شیکی برای شما به همراه خواهد داشت. بجز قرمز، رنگ زرشکی نیز که در همان طیف از رنگ است، بسیار ایده جذابی برای دکواسیون های اداری و همچنین منزل است. استفاده از فرش سرمه ای در دکوراسیون و بهره بردن از رنگ زرشکی مبلمان به عنوان رنگ مکمل آن، بی شک یکی از لوکس ترین ترکیب ها را برای شما ایجاد خواهد کرد. رنگ سرمه ای با کردم نیز یکی از اصلی ترین رنگ هایی است که در دکوراسیون بسیار جدی گرفته می شود و در اکثر ترکیب های رنگی وجود دارد. رنگ کرم از رنگ های خنثی به حساب می آید و جزو رنگ های شاد نیز ما به آن اشاره می کنیم. رنگ دیگری که استفاده از آن به شما حس منحصر به فرد بودن را می دهد، استفاده از فرش سرمه ای با مبلمان زیتونی است. این رنگ، عجیب به سرمه ای می آید و دکوراسیون شما را منحصر به فرد و خاص می کنید. مبلمان زیتونی با فرش سرمه ای، فضای خانه و یا اداره شما را شاد و زنده نگه می دارد. پیشنهاد بعدی ما، فرش سرمه ای با مبلمان نارنجی است که ترکیب بسیار زیبایی ایجاد می کند. منظور از مبلمان نارنجی این نیست که کل مبلمان نارنجی باشد. بلکه خیلی از مبلمان هستند که رنگ های ترکیبی بسیار در آن به کار رفته است شما می توانید فقط کوسن های خود را نارنجی انتخاب کنید یا گلدان های روی میز خود را به رنگ های دیگر ارجاع دهید. نارنجی نیز جزو رنگ های گرم است و با رنگ سرمه ای هارمونی زیبا و شیکی به وجود می آورد.

 

ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان خنثی:
اگر توجه کرده باشد در بالا از رنگ های سفید، استخوانی، فیلی، کرم، طوسی، نقره ای، شیری و آبی کم رنگ صحبت شد. این رنگ ها با اینکه رنگ های خنثی ای هستند و حس ملایمی را به شما می دهند اما با ترکیب رنگ سرمه ای بسیار تاثیر گزار اند و اگر مبلمان خود را سفید و استخوانی انتخاب کنید، با رتگ سرمه ای خیلی قشنگ به نظر می رسند و یا رنگ های دیگری که برای شما عرض کردیم. 

 

فروش فرش ماشینی با قیمت مناسب
فروشگاه معتبر اینترنتی فرش کاشان دارای فرش های ماشینی با طرح های جدید است که به سراسر کشور تمامی فرش های باکیفیت خود را ارسال می کند. فروشگاه آنلاین فرش کاشان، با فروش آنلاین فرش ماشینی در انواع طیف رنگ برای شما راحتی در خرید را به وجود آورده است. نیاز نیست وقت خود صرف گشتن در انواع نمایشگاه ها که خیلی از آن ها در شهر های مثل کاشان قرار دارند بگزارید. بلکه با خرید اینترنتی فرش در فروشگاه معتبر فرش کاشان، فرصت را از دست ندهید و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. خرید فرش ماشینی به صورت آنلاین، با کاهش قیمت فرش مواجه خواهید بود. تمامی فرش ها با قیمت کارخانه برای شما ارسال خواهد شد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی