تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

نکاتی که قبل از خرید فرش ماشینی برای چیدمان منازل آپارتمانی باید بدانید

راهنمای خرید بهترین فرش ماشینی مخصوص منازل آپارتمانی

بهترین رنگ فرش برای خانه های کوچک

بهترین مدل و طرح فرش برای منازل آپارتمانی

انتخاب اندازه فرش با توجه به متراژ

خرید فرش گرد برای فضاهای کوچک منزل

فرش مناسب برای اتاق خواب کوچک

خرید بهترین فرش ماشینی برای منازل آپارتمانی یکی از گزینه هایی است که امروزه با توجه به اینکه متراژ منازل کم در نظر گرفته می شود بسیار مهم می باشد. شما باید برای منازل آپارتمانی با متراژ کم و یا با متراژ بالا یکسری از اصول انتخاب درست فرش ماشینی را بدانید تا خریدی خوب داشته باشید. علاوه بر آن برای انتخاب درست فرش ماشینی برای مکان مورد نظر باید یکسری قوائد و اصول را بدانید تا با انتخاب غلط بعد از مدتی پشیمان و از محیط منزل خسته نشوید.

بهترین رنگ فرش برای خانه های کوچک
با توجه به اینکه منازل آپارتمانی دارای متراژ کمی می باشند و افراد تمایل به داشتن خانه های بزرگ دارند می توانید با انتخاب یک فرش مناسب پذیرایی محیط کوچک منزل را طبق یکسری اصول بزرگ و دلباز نشان دهید. برای فضا های کوچک فرش هایی با رنگ روشن و خلوت بسیار مناسب می باشند که فرش های رنگ روشن محیط بسته و کوچک را دلباز و بزرگ تر از چیزی که هستند نشان می دهند. حالا شاید بگوئید استفاده از فرش با رنگ زمینه روشن و همچنین مبلمان و پرده و وسایل با رنگ روشن محیط خانه تان را ممکن است سرد و بی روح نشان دهد که شما می توانید از اکسسوری و کوسن های چاپی کلاسیک و یا کوسن های چاپی مدرن با رنگ های گرم استفاده کنید تا محیط منزلتان دلنشین شود.
همچنین استفاده از فرش هایی که دارای رنگ تیره هستند برای منازلی که دارای متراژ زیادی می باشند نیز مناسب می باشد چون فرش هایی که دارای رنگ تیره هستند محیط منزل را گرم و شلوغ تر نشان می دهند و شما زمانی که از فرش رنگ تیره استفاده می کنید از مبلمان و پرده و اکسسوری هایی با رنگ روشن که هارمونی و طیف رنگی بی نظیری با فرش ایجاد می کنند استفاده کنید.
• بهترین مدل و طرح فرش برای منازل آپارتمانی
برای منازلی که دارای متراژ کمی هستند استفاده از فرش هایی که طرح زمینه ای شلوغ دارند اصلا گزینه و انتخاب خوبی نیستند مخصوصا اینکه دارای رنگ زمینه تیره ای هم باشند اما خرید فرش با طرح شلوغ و رنگ زمینه تیره برای آپارتمان و منازل بزرگ بسیار خوب می باشد. اما اگر برای خرید فرش با طرح زمینه شلوغ تمایل دارید ولی از طرفی محیط منزلتان کوچک می باشد می توانید فرش با طرح زمینه شلوغ اما با رنگ روشن و رنگ های خنثی را انتخاب کنید.

فروش فرش های 1200 شانه طرح افشان با قیمت مناسب
بهترین فرش ماشینی برای خانه های کوچک فرش های طرح افشان می باشند به این دلیل که فرش های طرح افشان دارای ترنج وسط و لچک های کناری نیستند و طرح های بکار رفته و رنگ های بافته شده در این فرش های ماشینی طرح افشان بسیار زیبا و دارای تنوع زیادی هستند و همچنین فرش با رنگ روشن و طرح زمینه شلوغ برای منازل کوچک نیز دارند.
یکی دیگر از فرش های ماشینی که برای منازل کوچک و فرش مناسب آپارتمان ها هستند، فرش های مدرن می باشند که فرش های مدرن بی نهایت طرح و رنگ و مدل دارند که بهترین انتخاب برای شما می توانند باشند، برای خرید فرش مدرن با تنوع زیاد می توانید از فروشگاه فرش کاشان برای دیدن طرح های بی نظیر و متنوع فرش ماشینی مدرن دیدن نمائید.

انتخاب اندازه فرش با توجه به متراژ
ابعاد فرش مورد نظر خود را برای منزل آپارتمانی و کوچک جوری در نظر بگیرید که کف خانه را کاملا با فرش فیکس نکنید و مبلمان را به صورت اتوبوسی ردیف هم نچینید. بهتر است برای بزرگ نشان دادن فضای خانه پایه های جلویی مبلمان روی فرش ها قرار بگیرند و طبق اصول و با فاصله از دیوار قرار چیده شوند.
برای منازل آپارتمانی کوچک و یا بزرگ فرش های شش متری، فرش 9 متری و فرش های 12 متری تولید شده اند و همچنین اگر دیگر ابعاد و اندازه های دلخواه، فرش هایی با شکل های مختلف مانند فرش مربعی می خواهید می توانید به صورت سفارشی از فروشگاه فرش کاشان ثبت سفارش نموده و فرش ماشینی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از ما تحویل بگیرید.

خرید فرش گرد برای فضا های کوچک منزل
فرش های گرد جزء جدید ترین فرش های ماشینی کاشان می باشد که این فرش های ماشینی گرد زیبایی خاص و همچنین جلوه ای بی نظیر به منزل می بخشند. فرش مناسب فضای کوچک می تواند همین فرش های دایره ای باشد که به فضاهای کوچک منزل جلوه و زیبایی و از همه مهم تر فضای آن محدوده را بزرگتر نشان می دهد. استفاده از فرش گرد برای آشپزخانه، اتاق خواب، سالن های پذیرایی مناسب و کاربردی می باشند.

فرش مناسب برای اتاق خواب کوچک
فرش هایی برای اتاق خواب های کوچک مناسب هستند که تمام کف اتاق خواب با فرش پوشانده نشود و بهتر است از فرش هایی که با ابعاد سفارشی بافته می شوند و فرش های گرد برای جلوی تخت و یا مکان های دیگر اتاق خواب استفاده کنید. همچنین فرش هایی که دارای رنگ های روشن و طبق روانشناسی رنگ برای اتاق خواب مناسب هستند مثل فرش رنگ سبز و آبی و... استفاده کنید.

و در آخر
باید بگوئیم که خرید فرش ماشینی کاملا سلیقه ای می باشد و خرید آن وابسته به نیاز مشتریان می باشد. فرش های ماشینی مناسب برای منازلی که دارای متراژ کمی هستند فرش های بدون ترنج و لچک هستند به این دلیل که فرش های با زمینه شلوغ با رنگ تیره فضای منزل را کوچک تر و بهم ریخته نشان می دهند. برای خرید انواع فرش ماشینی با قیمت مناسب می توانید از فروشگاه فرش کاشان که دارای سابقه ای درخشان در فروش اینترنتی و حضوری فرش ماشینی دارد اقدام کنید و برای خرید های بالای پنج میلیون تومان ارسال رایگان فرش ماشینی در نظر گرفته شده است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی