تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

راهنمای فروش فرش ماشینی کاشان به صورت قسطی و شرایطی

راهنمای فروش فرش ماشینی کاشان به صورت قسطی و شرایطی

از دسته مزایا و تسهیلات خرید قسطی فرش ماشینی

خرید فرش به صورت قسطی و یا خرید فرش به صورت چکی انتخاب خوبی است؟

دلایل فروش فرش و دیگر کالا ها به صورت قسطی

خرید اقساطی به شما کمک می کند تا خریدی هوشمندانه داشته باشید

برای خرید اقساطی فرش ماشینی از فروشگاه فرش کاشان تا چه مبلغی می توان اعتبار دریافت نمود؟

با خرید اقساطی فرش ماشینی تا چه زمانی مجاز به پرداخت قسط خواهیم بود؟

از دسته مزایا و تسهیلات خرید قسطی فرش ماشینی

اگر بخواهید خرید قسطی انواع فرش ماشینی درجه یک کاشان را به راحتی و بدون دردسر انجام دهید، در خرید اقساطی بدین شکل می باشد که به عنوان مثال شما وارد یک موسسه مالی و اعتباری می شوید و برای خرید خود یک درصد از مبلغ را به عنوان پشتوانه خرید انتخاب می کنید. در این میان آن موسسه مالی و یا بانک طالب فاکتور آن کالای خریداری شده و داشتن ضامن معتبر می شوند و تا زمانی که آن مقدار از هزینه را به شما بدهند چندین روز طول می کشد.


خرید فرش به صورت قسطی و یا خرید فرش به صورت چکی انتخاب خوبی است؟

با توجه به شرایط اقتصادی پیش رو و با توجه به تورم و گرانی ها باید بگوئیم که ما در فروشگاه فرش کاشان و با همکای تیم قوی لندو، فروش اقساطی فرش ماشینی و فروش چکی فرش کاشان را راه اندازی نموده ایم تا تمامی اقشار بدون اینکه فشاری به آن ها وارد شود خرید فرش ماشینی کاشان به صورت قسطی و شرایطی انجام دهند.


دلایل فروش فرش و دیگر کالا ها به صورت قسطی

همانطور که گفتیم فروش قسطی فرش ماشینی و دیگر کالا ها این است که تمامی مردم تجربه ی خریدی آسان و با کمترین فشار مالی را تجربه کنند و قدرت خرید بین مردم بالا برود و هدف دیگری که در فروش اقساطی و فروش چکی بهترین فرش های ماشینی درجه یک کاشان وجود دارد این است که از تولید داخلی حمایت کنیم.


خرید اقساطی به شما کمک می کند تا خریدی هوشمندانه داشته باشید

هر آن چیزی که مشاهده می کنیم و بعد می خواهیم اقدام به خرید آن ها کنیم، پرداخت ها تماما به صورت نقدی می باشد که با خرید نقدی جیبتان به یکباره خالی می شود و ته می کشد!
و حالا چه چیزی از این بهتر که برای خرید کالایی مثل فرش ماشینی کاشان بتوانید از خرید اقساطی و خرید چکی فرش بهره ببرید. با خرید اقساطی فرش و کالا های مورد نیاز خود می توانید برای خودتان انعطاف پذیری مالی به وجود بیاورید و به یکباره جیب خود را خالی نکنید چون همانطور که می دانید همیشه اتفاقات غیر منتظره و ناگهانی وجود دارد که یکباره اتفاق بیفتد و شما نیازمند پول شوید. حالا به نظر شما خرید نقدی فرش بهتر است یا خرید قسطی فرش ماشینی؟ این موضوع با توجه به توضیحاتی که دادیم تماما وابسته به نوع و نیاز خود شما می باشد که کدام روش را بخواهید انتخاب کنید اما فروشگاه فرش کاشان با بیش از سال ها تجربه فروش حضوری و غیر حضوری انواع فرش ماشینی اقدام به فروش قسطی فرش ماشینی، فروش چکی فرش ماشینی و انواع فروش اقساطی فرش نموده است که اینکار را با کمک شرکت هوشمند آرمان گستر آریا (لندو) انجام داده است که شرایط فروش اقساطی فرش ماشینی و فرش چکی را توضیح داده ایم.


• شیوه دریافت اعتبار از لندو برای خرید اقساطی فرش

اعتباری که شما خریداران محترم از لندو دریافت می کنید یک کد تخفیف صد درصدی می باشد بدون نیاز به ضامن با پرداخت پیش پرداخت و یا با ارائه سفته از فروشگاه های آنلاین به صورت قسطی می توانید فرش ماشینی خریداری کنید.

1- ثبت درخواست

ابتدا برای خرید قسطی قالی باید در سایت لندو ثبت نام خود را انجام دهید و نام و شماره تلفن خود را وارد کنید و اگر قبلا ثبت نام خود را انجام داده اید می توانید با همان نام کاربری و پسورد قبلی وارد سایت شوید. بعد از ثبت نام، نام فروشگاه فرش کاشان را باید وارد کنید و میزان اعتبار و تعداد ماه های باز پرداخت را مشخص کنید و به سبد خرید خود اضافه کنید.

2- تایید اولیه

زمانی که درخواست خود را ثبت کردید باید تا 48 ساعت کاری منتظر بمانید تا از شرکت لندو با شما تماس بگیرند و مدارک مورد نیاز را از شما بخواهند و شما برایشان ارسال کنید و همچنین نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که اگر در زمان مقرری که کارشناسان لندو مشخص کرده اند مدارک خود را ارسال نکنید درخواست شما به صورت خودکار حذف خواهد شد.

3- اعتبار سنجی

زمانی که مدارک مورد نیاز را برای کارشناسان لندو ارسال کردید تا 72 ساعت کاری باید منتظر بمانید تا مدارک ارسالی توسط مشتری تایید شود و بعد از آن درخواست شما به واحد تامین اعتبار فرستاده و ثبت نهایی می شود.

4- اعلام تاریخ ارائه اعتبار

پس از ثبت درخواست و تایید اعتبار سنجی مامور ارسال لندو به آدرسی که شما داده اید مراجعه کرده و شما باید قرارداد و سفته را امضاء کنید و سایر مدارک لازم را امضاء کنید. (مامور ارسال از قبل با شما هماهنگی های لازم را انجام می دهد)


برای خرید اقساطی فرش ماشینی از فروشگاه فرش کاشان تا چه مبلغی می توان اعتبار دریافت نمود؟

سقف اعتباری که می توانید از لندو دریافت کنید تا 20 میلیون تومان می باشد که می توانید دریافت کنید، حال با توجه به ارزش فرش ماشینی که می خواهید خریداری کنید می توانید از لندو کمک بگیرید و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. همچنین اگر ارزش فرش ماشینی که می خواهید خریداری کنید بیش از 20 میلیون تومان است شما باید مابقی پول را در سایت فروشگاه فرش کاشان به صورت نقدی پرداخت کنید.
در فروشگاه فرش کاشان برای خرید اقساطی فرش ماشینی درجه یک از شما به هیچ وجه به عنوان پیش پرداخت مبلغی دریافت نمی شود ولی اگر خود مشتریان بخواهند می توانند مقداری از هزینه فرش خریداری شده را به صورت نقدی پرداخت کرده و مابقی پول فرش ماشینی را توسط لندو اعتبار خریداری کنند و آن مقدار باقی مانده را به صورت اقساطی بپردازند.

 

با خرید اقساطی فرش ماشینی تا چه زمانی مجاز به پرداخت قسط خواهیم بود؟

با خرید فرش ماشینی به صوت قسطی تا بازه زمانی های 6، 9، 12 ماه مجاز به پرداخت اقساط خواهید بود که باز ما این مورد را هم به انتخاب خود مشتری گذاشته ایم تا در سایت لندو هر کدام از گزینه ها را خواست فعال کند.

گروه تجاری فرش کاشان یکی از تولید کنندگان خبره فرش ماشینی درجه یک در کاشان می باشد که با فروش بی نظیر انواع فرش های ماشینی درجه یک در سراسر ایران و جهان به تازگی اقدام به فروش فرش ماشینی قسطی نموده است تا همه افراد در جامعه بتوانند با هر توان مالی فرش قسطی و فرش به صورت چکی خریداری کنند که سایت لندو یکی از معتبر ترین شرکت های موفق در ایران می باشد که فروشگاه فرش کاشان افتخار این را داشته است تا با لندو همکاری کرده و به مردم بهترین و آسان ترین خدمات را در زمینه فروش فرش ماشینی ارائه دهد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی