تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

طریقه ست کردن فرش ماشینی با پرده

نام نویسنده: 1
طریقه ست کردن فرش ماشینی با پرده

ست کردن فرش ماشینی با پرده در دکوراسیون
فرش ماشینی کاشان برای زیبایی در دکوراسیون
ست کردن پرده ها با کوسن مبل
انتخاب رنگ و طرح فرش برای دکوراسیون
ست کردن پرده با ترکیب های رنگی در دکوراسیون
ست کردن فرش با پرده بر اساس طرح
اگر قبل از خرید فرش به سراغ خرید پرده رفته اید به نکات زیر توجه کنید
ست کردن رنگ فرش با دیوار
استفاده از رنگ های خنثی
بهترین قیمت فرش ماشینی

از مهمترین عوامل تاثیرگذار برای دکوراسیون داخلی ست کردن فرش ماشینی با پرده و مبلمان منزل است، که این موضوع امروزه دغدغه‌ی بسیاری از بانوان ایرانی شده؛ به این دلیل که برای فرش ماشینی و همچنین پرده و مبلمان رنگ‌های مختلفی تولید شده است و این تنوع رنگی باعث شک و تردید خانم‌ها می‌شود و از آنجایی که پرده‌ها اکثر فضای دیوار را می‌پوشانند و بخش زیادی از دکوراسیون خانه را سهیم هستند انتخاب ماندگار و اصولی بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل ما برای شما مقاله‌ای برای راهنمایی ست کردن فرش ماشینی با پرده، مبلمان تهیه کردیم که در ادامه مطلب توضیحات بیشتری در این باره گفته خواهد شد.

ست کردن فرش ماشینی با پرده در دکوراسیون

درصورتی که انتخاب شما برای پرده رنگ شاد بوده است پس بهترین انتخاب برای فرش ماشینی و مبلمان رنگ شاد خواهد بود. برای مثال اگر برای پرده رنگ شاد از طیف آبی را استفاده می کنید، برای انتخاب رنگ فرش بهتر است از فرش ماشینی با رنگ آبی و یا فرش ماشینی رنگ سرمه ای استفاده کنید. بیشتر افراد همه‌ی دغدغه‌هایشان هماهنگی بین پرده‌ها و فرش و مبلمان می‌شود و در نهایت بعد از پرداخت هزینه‌های بالایی همچنان رضایتی از انتخاب‌های خود ندارند باید بدانید که اصلا نیازی نیست که در هماهنگی رنگ‌ها خود را درگیر کنید زمانی که رنگ‌های متضاد در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند جذابیت و جلوه‌ی بسیار فوق العاده و بی نظیری به خانه شما می‌دهند.
در صورتی که پرده‌ی خانه‌تان به رنگ تیره است برای فرش از رنگ نزدیک به رنگ پرده و با طیف روشن‌تر استفاده کنید. مثلا اگر پرده‌ها به رنگ کرم تیره است با انتخاب فرش به رنگ کرم روشن هیجان و جذابیت بسیار فوق العاده‌ای را برای خانه خود فراهم خواهید کرد و یا اگر ابعاد خانه‌تان کوچک است می‌توانید از پرده‌ها و مبلمان رنگ روشن و فرش تیره بهره گیرید که این روش به بزرگتر نشان دادن فضای خانه‌تان کمک زیادی می‌کند و یکی از مزیت‌های رنگ تیره این است که آلودگی و کثیفی‌ها را کمتر نشان می‌دهد و به همین دلیل افراد زیادی تمایل به استفاده از آن را دارند. اگر شما به نور خورشید نیز علاقه دارید، می‌توانید از رنگ‌های سفید و زرد برای پرده استفاده کنید. به این دلیل که استفاده از این رنگبندی در دکوراسیون باعث آوردن نور خورشید به منزل شما می‌گردد.

ست کردن پرده و فرش در دکوراسیون

فرش ماشینی کاشان برای زیبایی در دکوراسیون

از مهمترین عوامل برای دکوراسیون انتخاب فرش ماشینی است؛ که باید درست انتخاب گردد. در صورتی که انتخاب و خرید فرش ماشینی به طور صحیح صورت گیرد، فضای خانه ی شما زیبایی فوق العاده و صمیمانه‌ای خواهد داشت. برای اینکه بتوانید یک فرش ماشینی مناسب را انتخاب کنید می‌بایست از رنگ‌های کوسن مبل ایده بگیرید و یا با پرده ی منزل خود ست کنید. فرش های ماشینی با رنگ روشن اگر چه فکر می‌کنید زودتر کثیف می‌شوند، ولی زیبایی بی نظیری به منزل شما خواهند داد و نمی‌توان از این زیبایی بی نظیر به سادگی عبور کرد.

ست کردن پرده ها با کوسن مبل

یکی ز تزئینات جذاب و زیبای خانه بهره گیری از کوسن‌های گوناگون است که با هر سبک دکوراسیونی همخوانی و هماهنگی دارند و سبب دلنشین شدن فضای پذیرایی و نشیمن خانه شما می‌شود و بهتر است بدانید که یکی از راه های هماهنگی رنگ‌ها در دکوراسیون خانه، ست کردن آن با کوسن‌هاست. بهتر است برای اینک محیط یکنواخت و کسل کننده نشود دقیقا از پارچه‌ی کوسن برای پرده استفاده نکنید و برای دوخت کوسن پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌هایی کمی روشن‌تر و یا تیره‌تر و دقیقا مطابق با بافت پارچه پرده استفاده کنید ونیز رنگ آن با سایر وسیله‌های فضای دکوراسیون هماهنگ باشد تا یک دکوراسیون فوق العاده به چشم آید.

انتخاب رنگ و طرح فرش هماهنگ با پرده برای دکوراسیون

انتخاب رنگ‌های شاد و ساده سبک جدیدی است که در دکوراسیون امروزه بسیار استفاده می‌شود، زیرا خانه‌ها کوچک‌تر و وسایل زیادتر شده اند، از طرفی ساده بودن کف منزل می‌تواند به ایجاد آرامش و فضای شادتر کمک کند. متضاد بودن رنگ‌ها عنصری است که می‌تواند به گرم کردن و دلنشین کردن فضای خانه کمک کند. برای مثال در صورت تیره بودن رنگ مبلمان و پرده‌ها می‌توانید از رنگ‌های شاد همچون فرش ماشینی با زمینه ی کرم و روشن انتخاب کنید تا فضا از حالت بی روح خارج شود، البته سبک رایج بیشتر دکوراسیون ها انتخاب رنگ تیره برای کف پوش است. همچنین بافت فرش ماشینی نیز یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن اشاره کنیم.
زیرا اگر مبلمان یا پرده‌ی شما از بافت درشت تشکیل شده است بهتر است از فرش ماشینی 500 شانه و فرش ماشینی 700 شانه استفاده کنید که بافت درشتی دارند. همچنین امروزه خرید فرش های ماشینی با طرح مدرن و فانتزی نیز در بازار به چشم می‌خورد و برای چیدمان و دکوراسیون مدرن مناسب هستند. و فرش های ماشینی ای با زمینه گل و بوته بیشتر حالت سنتی و قدیمی به خود گرفتند و در فضاها و دکوراسیون خانه‌های تاریخی و قدیمی استفاده می‌شوند.

ست کردن پرده با ترکیب های رنگی در دکوراسیون

اگر تمایل دارید فضایی متفاوت در خانه خود ایجاد کنید می‌توانید همه‌ی رنگ‌هایی که برای طراحی دکوراسیون خانه‌تان در نظر گرفته اید را در ست کردن پرده با فرش و مبلمان به کار بگیرید. این کار نیازی به مهارت زیادی دارد اما اگر نتیجه آن خوب باشد بسیار پر هیجان خواهد بود همچنین می‌توانید پرده‌ای از رنگ‌های گوناگون با فرش با طرح و نقوش مختلف و تناژهای رنگی مختلف و نیز مبلمانی با رنگ‌های گوناگون برای منزل خود در کنار هم ست و هماهنگ کنید و شادابی، حس گرم و طراوت را به خانه و خانواده‌ی خود بخشید تا محیطی صمیمانه‌تر در بین اعضای خانواده داشته باشید.

ست کردن فرش با پرده بر اساس طرح

شما می‌توانید یک هماهنگی بین پرده‌ها و فرش ایجاد نمایید و آنها را ست کنید بدون اینکه یک رنگ خاصی را در نظر بگیرید، برای این کار فقط از ست کردن و هماهنگی طرح‌ها بهره گیرید و بجای ست کردن و هماهنگی رنگ‌ها به سراغ طرح‌های به کار رفته در فرش بروید و پرده‌ها و نیز مبل‌ها را با آن هماهنگ کنید مثلا اگر در فرشتان از نقوش بوته جقه استفاده شده می‌توانید از پرده‌هایی با این نقوش و اشکال استفاده کنید.

اگر قبل از خرید فرش به سراغ خرید پرده رفته اید به نکات زیر توجه کنید

به بافت و طرح پارچه پرده‌ها توجه نمایید اگر پرده‌ها طرح یا بافت مشخص و واضحی دارند فرش را هم متناسب با پرده‌ها، بافت دار یا طرح دار انتخاب نمایید. برای پرده‌هایی با نقش و بافت مشخص، فرش ساده خریداری کنید و برای پرده‌هایی با طرح و بافت ساده، فرش‌هایی شلوغ و طرح دار خریداری کنید. حتما دقت کنید که سبک پرده و فرش‌هایتان با هم هماهنگ باشند.

ست کردن رنگ فرش با دیوار

اگر قصد خرید فرش ماشینی درجه یک دارید و می‌خواهید با تغییر دادن در دکوراسیون شما تفاوتی ایجاد شود و دکوری جدید را تجربه کنید حتما در انتخاب رنگ فرش با کف پوش و دیوارها دقت فرمایید زیرا برای بهره بردن از زیبایی فرش ماشینی ایرانی در دکوراسیون می‌توان رنگ فرش ماشینی را علاوه بر ست کردن با مبلمان و پرده‌ها، با رنگ کف پوش و دیوار نیز ست نمود.
در منازلی که رنگ دیوارها سفید یا طوسی هستند انتخاب رنگ فرش ماشینی بسیار راحت تر است زیرا سفید و طوسی از رنگ‌های خنثی هستند و با هر رنگی هارمونی دارند؛ توجه کنید که برای دیوار‌های سفید، رنگی را برای پرده و فرش و مبل استفاده کنید که پر جلوه باشد تا فضا حالت کسلی و یکنواختی به خود نگیرد؛ اما اگر دیوارها رنگی باشند و کاغذ دیواری شده باشند، کار شما برای ست کردن کمی دشوار می‌شود. و اگر کاغذ دیواری شما طرح دار است، پس سعی کنید از فرش ماشینی ساده استفاده کنید تا فضای خانه کسل کننده و شلوغ نشود. همچنین اگر دیوار خانه‌ی شما دارای رنگ سفید یا طوسی است، می‌توانید از رنگ‌هایی که جذابیت بیشتری دارند بهره گیرید همچون فرش چهل تیکه که انواع رنگ‌ها در آن استفاده شده است و روح و نشاط زیادی به خانه‌ی شما هدیه می‌دهد.

استفاده از رنگ های خنثی

روشی عالی برای داشتن دکوراسیون لوکس و مدرن و همچنین همیشگی، استفاده از رنگ‌های خنثی است؛ با استفاده از رنگ‌های سفید، طوسی، بژ، مشکی، قهوه‌ای همیشه خیالتان از بابت مواردی که گفته شد راحت خواهد بود. علاوه بر زیبا بودن، رنگ‌های خنثی بسیار آرامش بخش بوده و حس خوبی را به افراد وارد می‌کنند و می‌تواند متناسب با هر اتاقی باشد. امروزه انتخاب رنگ فرش ماشینی بسیار آسان شده است، زیرا می‌توانید از رنگ‌های پرده و کوسن خود کمک بگیرید و فرش ماشینی با دکوراسیون منزل خود ست کنید. اگر خواهان محیطی با حس و حالی مدرن هستید می‌توانید از فرش مدرن کلاریس 700 شانه استفاده کنید تا فضای شادتر را به خانه‌ی شما هدیه دهد.
اگر نمی‌توانید بین فرش ماشینی و پرده و مبلمان خود هماهنگی ایجاد کنید، پس بهتر است از یک نقطه‌ی کانونی استفاده کنید. برای اینکه اتاق شما از حالت بی روح بودن و کسل کننده خارج شود، بهتر است از فرش ماشینی پر نقش و نگار ایرانی با رنگ‌های شاد استفاده کنید. فضاهایی که بیشتر از رنگ قهوه‌ای و یا رنگ کرم استفاده شده اغلب با فرش ماشینی ایرانی فوق العاده می‌شوند. همچنین باید توجه داشته باشید که فرش ماشینی ایرانی پر نقش و نگار است پس از پرده با پارچه ساده‌تر استفاده کنید تا فضا سنگین و شلوغ نشود، نیازی نیست که فرش ماشینی و پرده دقیقا باهم همخوانی داشته باشند فقط باید باهم خوب ترکیب شوند و هارمونی در فضا را افزایش بدهند، مثلا اگر فرش شما آبی ملایم و کم رنگ است، پرده‌ای با زمینه‌ی آبی و سرمه‌ای می‌تواند انتخاب مناسبی باشد، زمانی که هر دو رنگ از یک خانواده باشند، اشتباه کمتری پیش خواهد آمد و در عین سادگی، دکوراسیون متعادل و زیباتری خواهید داشت.

بهترین قیمت فرش ماشینی

با مطالعه موارد بالا متوجه اهمیت ست کردن فرش ماشینی با پرده و همچنین روش‌های انجام آن شدید؛ تولید کنندگان فرش ماشینی نیز باید نسبت به تولید فرش ماشینی ساده، فرش ماشینی طرح دار و دارای ترکیب رنگ‌های مختلف اقدام نمایند تا نیاز مشتریان خود را برطرف کنند. فرش کاشان با ارائه محصولات متفاوت طبق هر سلیقه‌ای توانسته به خوبی پاسخگوی هر دکوراسیون و هر سبک سلیقه‌ای باشد. انواع و اقسام محصولات فرش ماشینی را می‌توانید در سایت رسمی فرش کاشان مشاهده کنید؛
حتی شما می توانید فرش خام یا فرش مخصوص چاپ را سفارش دهید و طرح دلخواه خود را روی آن چاپ کنید. پس از انتخاب محصول مورد پسندتان که از لحاظ، طرح و رنگ با سایر وسایل همچون پرده، مبلمان و دیوار هم خوانی دارد، می‌توانید با خرید آنلاین کالای مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن، بهترین قیمت فرش ماشینی و کیفیت عالی فرش ماشینی را درب منزل خود تحویل بگیرید. حتی اگر شرایط پرداخت فرش را در لحظه ندارید، نگران نباشید؛ ما برای آسایش و رفاه شما مشتریان عزیز پرداخت اقساطی فرش ماشینی را هم فراهم کرده ایم.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی