تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ست کردن فرش طوسی با چه رنگ هایی در دکوراسیون همخوانی دارد؟

ست کردن فرش طوسی با چه رنگ هایی در دکوراسیون همخوانی دارد؟

چرا فرش طوسی و دکوراسیون طوسی این روز ها ترند شده است؟

چیدمان منزل با فرش طوسی

اصول انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون منزل

ترکیب رنگ طوسی با زرد

ترکیب رنگ طوسی با کله غازی

ترکیب رنگ طوسی با نارنجی

رنگ طوسی در گذشته به عنوان یک رنگ سرد و بی روح و زمانی که افراد لباس هایی به رنگ های طوسی خریداری می کردند اغلب مردم به نشانه بی روحی و افسردگی تلقین می کردند و این چیزی است که در گذشته مردم با دیدن این رنگ از خود اینگونه تلاقی می کردند. اما چیزی که این روزها بسیار پر طرفدار شده و بسیار ترند شده استفاده از رنگ طوسی در فرش و پوشاک و... می باشد.
فرش ترند سال 1400 فرش های رنگ طوسی و فیلی و این دسته از رنگ های خنثی می باشند که این رنگ خنثی به تنهایی نظر شما را جلب نمی کند و باید با رنگ های مکمل از فرش های رنگ طوسی با طیف های مختلف استفاده کنید. زمانی که برای منزل و محل کار خود فرش طوسی خریداری می کنید و همانطور که ما در ادامه مطلب ترکیب فرش رنگ طوسی با اکسسوری و وسایل های منزل با رنگ های گرم را گفته ایم، دکوراسیونی بسیار شکیل برای منزل خود به وجود می آورید و هیچ گاه از خرید فرش طوسی و دکوراسیون طوسی با ترکیب رنگ های گرم پشیمان نمی شوید، همچنین با خواندن مقاله استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون منزل نکات مهم قبل از ترکیب رنگ ها با فرش طوسی رنگ را می توانید مطالعه نمائید.

 

چرا فرش طوسی و دکوراسیون طوسی این روز ها ترند شده است؟

به این دلیل که فرش های رنگ طوسی از دسته طیف های رنگی خنثی هستند که با ترکیب رنگ های گرم شما هر چند ماه یکبار می توانید به دکور منزل خود تنوع بسیار زیادی بدهید. چگونه؟ فرش ماشینی طوسی کاشان با تنوع طیف رنگی بسیار زیادی بافته می شود مانند، فرش سفید طوسی، فرش طوسی کرم، فرش ماشینی زمینه طوسی، و بیش از صد ها طیف رنگی دیگر تولید می شود و با یک حرکت بسیار آسان مانند کوسن هایی به رنگ زرد، نارنجی و رنگ هایی که در ادامه مطالب می گوئیم را اگر خریداری کنید و هر دفعه از یک ست رنگ کوسن ها برای چیدمان استفاده کنید. برای اینکه بهتر اصول ست کردن فرش طوسی با چه رنگ هایی در دکوراسیون منزل همخوانی دارد را درک کنید در ادامه مطالعه نمائید.

ست کردن فرش طوسی با رنگ هایی که در دکوراسیون همخوانی دارد


چیدمان منزل با فرش طوسی

ابتدا اگر متراژ منزلتان کم باشد باید این را بدانید که فرش هایی که با رنگ های روشن هستند فضای منزل شما را بزرگتر و دلباز تر نشان می دهند و چیزی که در تنوع محصولات فرش ماشینی در فروشگاه فرش کاشان وجود دارد این است که فرش های طوسی که بافته می شوند در انواع مختلفی تولید می شوند که تمامی سلیقه ها قدرت انتخاب خواهند داشت. چند نمونه از فرش های رنگ طوسی که تولید می شوند مانند فرش مدرن طوسی، فرش 1200شانه طرح وینتیج لوکس زمینه طوسی کاشان، فرش شگی طوسی، گلیم فرش طوسی، فرش 1200 شانه گل برجسته زمینه طوسی و بی نهایت محصول وجود دارد اما این را هم بدانید که فرش 1200 شانه طوسی و فرش 1500 شانه طوسی جزء زیبا ترین و پر فروش ترین فرش های سال می باشند.

 

اصول انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون منزل

همانطور که گفتیم در ابتدا باید نوع دکوراسیونی که برای منزل خود می خواهید انتخاب کرده و بعد با توجه به مدل های مختلفی که فرش های ماشینی بافته می شوند فرش طوسی مناسب با دکوراسیون و سبک چیدمان منزل خود را انتخاب کنید. چیزی که باعث شده تا فرش طوسی رنگ بسیار زیاد توجه عموم را به خود جلب کند چرک تاب بودن این رنگ خنثی می باشد که کثیفی ها را در خود محو می کند و از همه مهم تر جنس نخ به کار رفته در فرش طوسی و تمامی فرش های ماشینی بسیار مهم است تا اگر هم دچار آلودگی ها شد به آسانی مشخص نشود و به آسانی عاری از هرگونه لکه شود.

 

ترکیب رنگ طوسی با زرد

اینکه فرش طوسی خود را با چه طیف رنگی انتخاب کنید چندان در چیدمان مهم نیست و بهتر است مبلمان خود را یا طوسی یا فیلی خریداری کنید و از کوسن های زرد استفاده کنید. ترکیب رنگ طوسی و زرد توناژ رنگی بی نظیری ایجاد می کند و استفاده از گل های زرد و یا مبلمان دو رنگ طوسی و زرد دکوری بسیار زیبا و شکیل به وجود می آورد. فقط توجه داشته باشید که اگر رنگ فرش طوسی تیره است از رنگ مکملی که استفاده می کنید رنگ روشن باشد مثل زرد روشن ولی اگر رنگ فرش و مبلمان طوسی روشن است از رنگ گرم تر یا به اصطلاح پر رنگتر استفاده کنید.

 

ترکیب رنگ طوسی با کله غازی

رنگ طوسی و رنگ کله غازی هر دو از دسته رنگ های سرد می باشند اما برای فرش طوسی رنگ، مبلمان طوسی یا فیلی استفاده کنید و از ترکیب رنگ پرده و کوسن کله غازی استفاده کنید که ترکیب رنگ بسیار زیبایی به وجود می آید و اما حتما از یک عنصر با رنگ گرم مانند اکسسوری ها و... استفاده کنید تا فضا سرد و بی روح نشود.

ست کردن فرش طوسی رنگ با دکوراسیون منزل و اکسسوری ها


ترکیب رنگ طوسی با نارنجی

استفاده از رنگ نارنجی به دلیل زیبایی و گرمایی که به محیط می بخشد بسیار زیبا و جذاب می شود. برای فرش های طوسی رنگ منزل خود از کوسن های نارنجی استفاده کنید و رنگ نارنجی را نیز برای مبلمان خود در نظر بگیرید.

تا اینجای کار متوجه شدید که به راحتی می توانید تناژ های رنگی را با یکدیگر ترکیب کنید و به آسانی ترکیب رنگ بسیار زیبایی برای منزل به وجود بیاورید. اما باید اصول انتخاب رنگ را رعایت کنید و فقط از رنگ های گرم و یا فقط از رنگ های سرد استفاده نکنید که کاری بسیار اشتباه است. برای استفاده از رنگ ها برای دکوراسیون منزل، و محل کار خود از رنگ های مکمل کمک بگیرید تا نتیجه مثبتی روی روحیه شما بگذارد.
همانطور که همه ما می دانیم فرش اصلی ترین عنصر موثر در چیدمان منزل همه ما ایرانیان می باشد و به منزل زیبایی خاص و بی نظیری نیز می بخشد و چه چیزی از این بهتر که ما ایرانیان توانسته ایم انواع فرش های ماشینی را با انواع رنگ و نقشه و مدل های مختلف تولید کنیم و به فروش برسانیم. مجموعه فرش کاشان یکی از فروشگاه های بزرگ در فروش اینترنتی و حضوری انواع فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت می باشد که فرش های ارزان قیمت، فرش هایی با قیمت مناسب را تولید و به صورت مستقیم و غیر مستقیم به سراسر ایران و جهان ارسال می کند. همچنین برای خرید فرش های ماشینی می توانید به صورت مستقیم خرید اقساطی فرش طوسی و خرید چکی فرش های ماشینی را انجام دهید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی