تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

آیا نماد ستاد ساماندهی به فروشگاه های اینترنتی خرید فرش اعتبار می بخشند؟

آیا نماد ستاد ساماندهی به فروشگاه های اینترنتی خرید فرش اعتبار می بخشند؟

نماد ساماندهی چیست؟

چرا باید سایت ها و فروشگاه های اینترنتی در ستاد ساماندهی باید به ثبت برسند؟

چه سایت هایی باید نماد ساماندهی داشته باشند؟

انواع لوگوهای ستاد ساماندهی سایت

مزایای دریافت مجوز های ساماندهی کسب و کار های اینترنتی

در این بخش از مقاله سعی داریم همه چیز در مورد نماد ستاد ساماندهی فروشگاه های اینترنتی خرید فرش و عواملی که نظر مشتریان را به خرید اینترنتی جلب می کند صحبت کنیم تا با بررسی های اولیه شما تمام زیر و بم مشخصات سایت و کسانی که در پشت پرده فروشگاه های اینترنتی وجود دارند را به درستی بشناسید تا بتوانید با مشاهده کردن چندین نماد که به صورت قانونی برای فروشگاه های اینترنتی طی یکسری پروسه های اداری فعال می شود و آن فروشگاه ها می توانند کار خود را زیر نظر دولت و قانون انجام دهند را بشناسید. که فروشگاه فرش کاشان یکی از فروشگاه های فروش اینترنتی و حضوری در کاشان می باشد که فروش اینترنتی فرش های ماشینی درجه یک کاشان را به طور رسمی و قانونی سال ها است که شروع کرده است.

 

نماد ساماندهی چیست؟

نماد ساماندهی سایت نمادی است که به کسب و کار های اینترنتی و مجازی داده می شود، که مجوز نماد ساماندهی را مرکز توسعه تجارت الکترونیک پس از اهراز هویت و صلاح دید برای سایت های اینترنتی فعال می کند. پس از آن که درگاه یا همان سایت بررسی شد و مالک سایت و کسب و کار صلاحیت آن کار را داشت این نماد ساماندهی به مدت دو سال صادر و روی سایت اعمال می شود.
کار ستاد ساماندهی این است که تمامی مدیران پایگاه داده ها و سایت ها را به صورت خیلی دقیق اهراز هویت می کنند، و وابسته به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

 

چرا باید سایت ها و فروشگاه های اینترنتی در ستاد ساماندهی به ثبت برسند؟

زمانی که کاربران در ستاد ساماندهی اهراز هویت می شوند به آن ها یک لوگو اعطاء می شود که داشتن این نماد در سایت باعث اعتماد سازی کاربران نسبت به فروشگاه اینترنتی شما خواهد شد.

 

چه سایت هایی باید نماد ساماندهی داشته باشند؟

تمام سایت های ایرانی باید نماد ساماندهی را داشته باشند و تمامی شغل ها اعم از شرکتی، تجاری شخصی و.... باید مشخصات خود را در این سامانه ثبت نموده و این نماد ساماندهی را دریافت کنند. نکته ای که وجود دارد این است که نماد ساماندهی با نماد اعتماد الکترونیک کاملا متفاوت می باشد. یعنی کسانی که مثل فروشگاه فرش کاشان فعالیت تجاری انجام می دهند مستلزم به دریافت نماد اعتماد الکترونیک نیز می باشند که نماد اعتماد الکترونیک به فروشگاه های اینترنتی فروش فرش اعتبار می بخشند و فروشگاه فرش کاشان دارای نماد اعتماد الکترونیک نیز می باشد. به دلیل اینکه فروشگاه فرش کاشان یکی از معتبر ترین فروشگاه های فروش فرش ماشینی در خاورمیانه می باشد که با بیشتر شرکت ها و برند های فرش ماشینی در حال همکاری می باشد و صادرات فرش به سراسر جهان را با کمترین سود انجام می دهد همچنین تمامی مراحل قانونی را برای فروش اینترنتی طی نموده است، شما می توانید راهنمای جامع نحوه خرید اینترنتی فرش به صورت ایمن را مطالعه نمائید.

 

انواع لوگوهای ستاد ساماندهی سایت

نشان ستاد ساماندهی به دو صورت موقت و دائم اعطاء می گردد.
لوگو ستاد ساماندهی موقت: لوگو ستاد ساماندهی موقت زمانی اعطاء می گردد که شخص متقاضی فرم های داخل سایت را برای درخواست نماد پر کرده باشد و اطلاعات محرمانه خود را داده باشد اما هنوز صلاحیت فرد متقاضی تایید نشده باشد، لوگو ستاد ساماندهی به صورت موقت به فرد اعطا می گردد که حداقل سه ماه اعتبار دارد و بعد از آن که صلاحیت فرد تایید شد لوگو موقت به لوگو دائم تبدیل می شود.

 

همه چیز در مورد نماد ستاد ساماندهی فروشگاه های اینترنتی خرید فرش


مزایای دریافت مجوز های ساماندهی کسب و کار های اینترنتی

هر مجوزی که برای سایت های اینترنتی دریافت کنید یک امتیاز ویژه به کسب و کار شما می بخشد و یک گام نسبت به دیگر فروشگاه ها و کسب و کار های اینترنتی جلوتر می رود.

1- جلوگیری از فیلتر شدن سایت

یکی از بهترین مزایایی که ستاد ساماندهی دارد این است که اگر در سایت اینترنتی محتوای مجرمانه ای وجود داشته باشد ولی اطلاعات مدیر سایت در آن سامانه ثبت شده باشد، فروشگاه اینترنتی فیلتر نخواهد شد و ابتدا به مدیر پایگاه داده اطلاع رسانی می شود تا آن اطلاعات نادرست و مجرمانه را پاک کند.

 

2- بالا رفتن مالکیت معنوی فروشگاه

با داشتن تمامی نماد های اعتبار بخش مدیر سایت و خود سایت مالکیت معنوی پیدا می کند و این امر باعث می شود مشتری به کسب و کار اعتماد کند و همین عامل باعث فروش بیشتر و شناخته شدن فعالیت شما در فضای کسب و کار های اینترنتی می شود.

 

3- حذف لوگو در صورت رخ داد تخلف

تمامی لوگو هایی که اعطا می شوند زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که در صورت تخلف، لوگو از سایت حذف می شود.نشانه های اعتبار در یک سایت و فروشگاه اینترنتی بسیار مهم می باشد. فروشگاه فرش کاشان دارای نشانه های اعتبار اعم از نماد اعتماد الکترونیک، نماد ضمانت پرداخت (پرداخت ایمن)، نماد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و... می باشد که شما به راحتی می توانید فرش مورد نظر خود را به صورت عمده و تک از ما به صورت مستقیم و غیر مستقیم اینترنتی خریداری کنید. در صورتی که فرشی که سفارش داده اید با مشخصاتی که ذکر شده مطابقت نداشته باشد فرش ماشینی عودت داده می شود و فرش دیگری که می خواستید ارسال می شود و برای خرید فرش ماشینی ابتدا قوانین سایت فرش کاشان را به صورت کامل مطالعه نمائید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی