تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

آیا نماد اعتماد الکترونیک به فروشگاه های اینترنتی خرید فرش اعتبار می بخشند؟

آیا نماد اعتماد الکترونیک به فروشگاه های اینترنتی خرید فرش اعتبار می بخشند؟

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

ستاره های نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک جعلی یا نماد اعتماد الکترونیک تقلبی

ویژگی نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه های اینترنتی خرید فرش

درباره فرش کاشان

بستر اینترنت و فضای فروشگاه های آنلاین یکی از بستر های موفق در فروش اینترنتی انواع محصولات و کالا ها بوده است، که فرش های ماشینی در فروش اینترنتی بسیار موفق عمل نموده و یکی از پر فروش ترین کالا ها به صورت فروش اینترنتی می باشد که دلیل این فروش بی نظیر و موفق در فروش فرش های ماشینی به صورت حضوری و غیر حضوری وابسته به عوامل مهمی از جمله: رعایت کردن تمامی حقوق افراد می باشد. با توجه به اینکه فضای اینترنت جهانی گسترش یافته است و مردم به سمت خرید اینترنتی دارند پیش می روند در این میان در فروش اینترنتی محصولات نکات مثبت و منفی زیادی نیز وجود دارد که در بعضی از فروشگاه های اینترنتی کلاهبرداری صورت می گیرد و دید مردم را نسبت به خرید اینترنتی تغییر می دهد اما ما جواب این سوال که آیا نماد اعتماد الکترونیک به فروشگاه های اینترنتی خرید فرش اعتبار می بخشند؟ را بازگو نموده ایم.

 

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه ای است که طی گذراندن مراحل قانونی از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به فروشگاه های اینترنتی اعطا می گردد و هر نمادی که از مرکز توسعه تجارت الکترونیک به فروشگاه های اینترنتی داده شود آن فروشگاه معتبر بوده و نماد به عنوان تاییدیه می باشد.
داشتن نماد اعتماد الکترونیک بدین معنا می باشد که فروشگاه اینترنتی خرید فرش یا دیگر کالا ها اهراز هویت شده اند و صلاحیت فروش کالا را به صورت مجازی و با گوشی های موبایل نیز دارند. نماد اعتماد الکترونیک، درگاه وبسایت و پایگاه داده وبسایت را بررسی کرده و پس از انجام اهراز هویت شخص حقیقی یا حقوقی این نماد اعتماد را به مدت دو سال بر روی سایت و فروشگاه اینترنتی فرش فعال می کند.

ستاره های نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیک دائم یک ستاره: زمانی که صاحب کسب و کار اطلاعات شخصی خود را وارد می کند و تایید می شود نماد به صورت موقت به آن فروشگاه اینترنتی داده می شود و فرایند بررسی فروشگاه برای اعطاء نماد دائم انجام می شود که دریافت نماد اعتماد الکترونیک دائم مستلزم رعایت قوانین و شرایط می باشد.
نماد اعتماد الکترونیک دائم دو ستاره: دریافت نماد اعتماد دوستاره دقیقا مانند مراحل دریافت نماد اعتماد تک ستاره می باشد با این تفاوت که اگر برای فروشگاه اینترنتی خود SSL خریداری و فعال کنید نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره به شما اعطا می گردد.

 

نماد اعتماد الکترونیک جعلی یا نماد اعتماد الکترونیک تقلبی

این روزها که فروش اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است مثل همیشه عده ای سودجو وجود دارند که در کار فروش اینترنتی تقلب کرده و با فروش محصول بی کیفیت و یا بعد از اینکه مشتری پول را واریز می کند هیچ چیزی برای مشتری ارسال نمی کنند و در این میان کلاهبرداری می کنند اما اگر همه مردم از روش هایی که می توان فهمید یک فروشگاه اینترنتی معتبر است یا خیر آشنایی داشته باشند دچار کلاهبردارن نمی شوند. نماد اعتماد الکترونیک و یا نماد ستاد ساماندهی از دسته نماد های معتبر در فروشگاه های اینترنتی می باشند.

 

فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین و معتبر ترین فروشگاه های فروش اینترنتی فرش با سابقه فروش زیادی می باشد که این فروشگاه اینترنتی دارای نماد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیک نیز می باشد و تنها کافی است در فروشگاه ها و سایت های اینترنتی که این نماد ها در انتهای سایت ها قرار داده می شود مراجعه کنید و حتما حتما بر روی نماد کلیک کرده و صفحه ای با مشخصات کامل در مورد صاحب امتیاز مشاهده خواهید کرد که اگر این موارد را دیدید بدانید آن فروشگاه اینترنتی، فروشگاهی معتبر می باشد.

نماد اعتماد الکترونیک به فروشگاه های اینترنتی خرید فرش اعتبار می بخشند؟

 

نکته: بعضی از سودجویان عکس نماد را در انتهای سایت های خود می گذارند که آن نماد اعتماد، نمادی جعلی است و نکته ای که وجود دارد این است که شما حتما باید روی نماد کلیک کنید و توسط پنجره ای که باز می شود اطلاعات ذکر شده را حتما مشاهده نمائید.
برای مشاهده نماد اعتماد الکترونیک نیز می توانید از سایت enamad استعلام بگیرید که پیشنهاد می شود حتما این کار را انجام دهید و لیست فروشگاه های دارای نماد الکترونیکی را مشاهده کنید.

 

ویژگی نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه های اینترنتی خرید فرش

این روز ها چیزی که باعث خوشحالی می باشد این است که مردم همه با نماد اعتماد الکترونیک آشنایی دارند و برای خرید امن به اولین چیزی که توجه می کنند وجود نماد اعتماد الکترونیک می باشد و از همه مهم تر اینکه اگر فروشگاهی که دارای نماد اعتمادالکترونیک می باشد تخلفی انجام دهد می توانید شکایت کرده و از طریق پلیس فتا پیگیری کنید.
1- شناسایی کامل مشخصات صاحب کسب و کار و در صورت تخلف فروشگاه اینترنتی، به آسانی از طریق پلیس فتا پیگیری های لازم انجام می شود.
2- در فروشگاه فرش کاشان تمامی اطلاعات در مورد فرش های ماشینی با دقیق ترین جزئیات نوشته شده است که اطلاعات کامل را به مشتری می دهیم و مشتری هم در خرید اینترنتی اطلاعات دقیق را از فروشنده می خواهد.
3- گارانتی فرش ماشینی و خدمات پس از فروش که در فروشگاه فرش کاشان زیر نظر کارشناسان انجام می گردد.
4- مهم ترین مورد در فروشگاه های اینترنتی برای مشتری و خود فروشنده این است که اطلاعات مشتری محفوظ بماند و به جایی درز پیدا نکند که اگر چنین تخلفی از سمت فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه فروش فرش، فرش کاشان رخ بدهد تماما قابل پیگیری می باشد.
5- واضح بودن تمامی موارد سایت اعم از نحوه فروش اینترنتی فرش، اینکه عودت کالا در چه صورتی انجام می گیرد و دیگر موارد باید ذکر شود.


در فروشگاه های اینترنتی چیزی که بسیار لازم و ضروری است و از همه مهم تر این است که در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیک زیر نظر وزارت معدن، تجارت است و تمامی تخلفات فروشگاه های اینترنتی گردن مرکز توسعه و تجارت الکترونیک می باشد و تمامی زیر ساخت ها را در بر می گیرد.
هدف از اعطاء نماد اعتماد الکترونیک این است که در کسب و کار های اینترنتی و فروش کالا ها بین افراد رقابتی سالم و درست به وجود بیاید و در این میان مردم به صورت اینترنتی یک کار با درآمد حلال و درست داشته باشند و همچنین بتوانند به مردم خدمات خیلی خوبی ارائه بدهند. فروشگاه فرش کاشان با ارائه بهترین خدمات به مشتریان توانسته است که به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی موفق عمل کرده و فروش و صادرات فرش ماشینی به سراسر جهان را انجام دهد. این روز ها به دلیل مشغله های زیادی که مردم دارند، ترجیح می دهند در زمان های بیکاری با یک گوشی یا لپ تاپ خرید اینترنتی خود را انجام دهند که هم در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند و هم خریدی به صورت مستقیم از کارخانه با پایین ترین قیمت نسبت به دیگر فروشگاه های حضوری داشته باشند.

 

درباره فرش کاشان

فروشگاه فرش ماشینی، فرش کاشان تمامی محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه تولید و همچنین با بزرگترین فروشگاه های فروش فرش ماشینی در حال همکاری می باشد. تمامی فرش های ماشینی در این فروشگاه اینترنتی دارای ضمانت نامه کالا و همچنین دقیق ترین جزئیات درباره فرش های ماشینی می باشد تا خریدار فرش ماشینی برای خرید فکر کند که در حال خرید حضوری فرش می باشد تا از خرید اینترنتی فرش از فروشگاه کاشان لذت ببرد. شما می توانید تمامی نماد هایی که روی سایت فروشگاهی فرش کاشان فعال شده اند را مشاهده نمائید و با خیال راحت مشتری دائم فروشگاه فرش کاشان شوید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی