تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش با لندو به صورت قسطی فقط با چند کلیک

خرید فرش با لندو به صورت قسطی فقط با چند کلیک

مزایای خرید اقساطی و خرید چکی فرش لندو

افزایش قدرت خرید، با خرید اقساطی

انعطاف مالی با خرید اقساطی فرش ماشینی

انجام خرید های پیش بینی نشده با خرید اقساطی

برای خرید اقساطی به چه چیزی نیاز داریم؟

خرید فرش با لندو به صورت قسطی فقط با چند کلیک، یکی از بهترین خرید هایی است که در زمان حال وجود دارد و چه از این بهتر که ما انسان ها بتوانیم از امکانات و شرایط ویژه ای که برایمان در نظر می گیرند با خبر باشیم و از آن ها استفاده نماییم. شاید خیلی از افراد مخالف خرید اقساطی باشند به دلیل اینکه هر ماه باید مبلغی را باید بپردازند، که در جوامع امروزی به دلیل مشغله های زیاد افراد حوصله انجام این کار را ندارند، اما ما با دلایلی شما را برای خرید اقساطی و خرید چکی فرش لندو متقاعد می کنیم تا از مزایای خرید اقساطی فرش و دیگر محصولات مطلع شوید.
چه قبول کنید و چه قبول نکنید باید گفت که با خرید اقساطی فرش ماشینی و دیگر وسایل مورد نیاز خود قدرت انتخاب و قدرت خریدتان افزایش پیدا می کند. به طور مثال در فروشگاه فرش کاشان مشتری داشتیم که از فرش های 1500 شانه خوششان آمده بود و همانطور که مطلع هستید، فرش های 1500 شانه از دسته فرش های ماشینی با تراکم بالا می باشند و هر چه تراکم فرش ماشینی بیشتر شود، قیمت فرش نیز افزایش پیدا می کند. مشتری به دلیل اینکه پرداخت یک جای کل هزینه فرش برایشان سنگین بود می خواستند فرش های تراکم پایین تر را خریداری کنند تا از نظر اقتصادی فشاری به آنها وارد نشود و از همه مهم تر خریدی از سر ناچاری بود نه از سر دوست داشتن فرش انتخابی و مورد پسند نظرشان!
بعد از آن ما تصمیم گرفتیم خرید اقساطی و خرید چکی فرش ماشینی را با همکاری لندو به بهترین نحو ممکن و تا جایی که امکان دارد با اقساط بلند مدت و وابسته به جیب مشتری راه اندازی کنیم تا مشتریان بتوانند جیب خود را مدیریت کرده و انعطاف مالی داشته باشند!

با خرید اقساطی فرش لندو شما به راحتی می توانید فرش ماشینی را با کمترین قیمت خریداری کنید. لندو به شما این امکان را می دهد تا خرید فرش را به صورت اقساطی و چکی انجام دهید و همچنین از همه مهم تر چیزی که این روز ها اکثر ما را از گرفتن وام منصرف می کند این است که به دلیل نداشتن ضامن و همچنین نداشتن وقت برای کارهای محضری و ... از گرفتن وام منصرف می شویم. اما لندو فرش، فروشگاه فرش کاشان به تمامی افراد و اقشار جامعه این امکان را می دهد که کلکسیون بهترین فرش های ماشینی درجه یک را به صورت یکجا از طریق سایت و یا حتی به صورت حضوری مشاهده نمایند و بدون نیاز به داشتن ضامن و شرایط ویژه برای گرفتن وام اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه چگونگی خرید فرش به صورت اقساطی و چکی با لندو فرش می توانید مقاله راهنمای فروش فرش ماشینی کاشان به صورت قسطی و شرایطی را مطالعه کنید و به راحتی فرش را قسطی بدون بهره و سود خریداری کنید.

 

مزایای خرید اقساطی و خرید چکی فرش لندو

خرید فرش با لندو به صورت قسطی فقط با چند کلیک


• افزایش قدرت خرید، با خرید اقساطی

با توجه به تورم و گرانی های موجود در کشور دیگر کالا ها و فرش های ماشینی دارای قیمت های ثابتی نمی باشند و به همین دلیل می باشد که در فروشگاه فرش کاشان تمامی محصولات بی قیمت نمایش داده می شوند که تنها دلیل آن این است که شرایط حاکم بر پایه یک قیمت ثابت برای محصولات و قیمت فرش های ماشینی نمی باشد.
با توجه به بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید و پول را تهیه می کنید مشاهده می کنید که روز بعد که برای خرید آن محصول اقدام می کنید افزایش قیمت داشته و موجب ناراحتی شما می شود. اما با خرید اقساطی شما به راحتی فرش ماشینی که می خواهید را خریداری می کنید هر چقدر پول را که داشتید به صورت نقد پرداخت کرده و مابقی را با استفاده از لندو فرش کاشان به صورت اقساطی و بلند مدت و بدون بهره پرداخت می کنید و از همه مهم تر اینکه حتی می توانید مبلغی را بابت خرید فرش نقدی پرداخت نکنید و فرش ماشینی را تا مبلغ بیست میلیون تومان قسطی خریداری کنید.

• انعطاف مالی با خرید اقساطی فرش ماشینی

حتی اگر برای خرید فرش ماشینی و یا دیگر محصولات انعطاف مالی داشته باشید و از نظر خرید نقدی هیچ مشکلی نداشته باشید، می بینید که اگر به یکباره بخواهید جیب خود را خالی کنید چندان خوشایند نیست، به دلیل اینکه ما انسان ها از فردای خودمان خبر نداریم! اما با خرید اقساطی یکباره جیبتان خالی نمی شود و حتی می توانید به عنوان مثال در کنار فرش ماشینی دیگر کالای های مورد نیاز خود را را هم خریداری کنید و هر ماه بدون سود و بهره اقساط فرش ماشینی را پرداخت کنید و با یک تیر چند نشون بزنید.

• انجام خرید های پیش بینی نشده با خرید اقساطی

خانواده هایی که چندان درآمد زیادی ندارند و یا حتی کار های بیزنسی انجام می دهند، همیشه باید یک مقدار پول را برای مواقع ضروری در نظر بگیرند. خرید آنی یکی از مزایای بی نظیر خرید اقساطی می باشد که در شرایط خاص و بحرانی جیبتان به کل برای یک خرید خالی نمی شود و برای کار های پیش بینی نشده که ممکن است پیش بیاید پول لازم را خواهید داشت.

 

برای خرید اقساطی به چه چیزی نیاز داریم؟

پرداخت مبلغ اولیه: در فروشگاه فرش کاشان که فروش اقساطی و چکی فرش ماشینی با معتبر ترین شرکت جهانی لندو انجام می شود، شما مجاز به دریافت مبلغ 20 میلیون تومان وام از فرش لندو خواهید بود که می توانید مقداری از هزینه فرش را نقد پرداخت کنید و یا کلا 20 میلیون تومان را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

ارائه چک یا سفته: با خرید فرش لندو توسط فروشگاه فرش کاشان شما نیازی به دادن چک و سفته ندارید و خود لندو سفته به شما ارائه می دهد و فقط باید هزینه سفته را پرداخت کنید.

داشتن ضامن معتبر: برای خرید اقساطی فرش ماشینی از فروشگاه فرش کاشان شما نیازی به ضامن ندارید و ضامن شما لندو می باشد!

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی