تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

امنیت فروشگاه های اینترنتی فرش در گرو گواهینامه امنیتی SSL

امنیت فروشگاه های اینترنتی فرش در گرو گواهینامه امنیتی SSL

گواهینامه SSL چیست؟

چرا به سرویس SSL نیاز داریم؟

از کجا بفهمیم که یک سایت گواهینامه امنیتی یا SSL دارد؟

گواهی نامه SSL برای سایت های فروش اینترنتی فرش لازم اند؟

به فروشگاه اینترنتی فرش خود با داشتن SSL اعتبار ببخشد!

نداشتن SSL در فروشگاه فروش اینترنتی فرش وجه خوبی ندارد!

آیا داشتن SSL سرعت فروشگاه اینترنتی فروش فرش را کم می کند؟

قیمت SSL چند است؟

با گواهینامه SSL امنیت سایت فروش فرش صد در صد تضمین می شود؟

 اطلاعاتی که باید برای دریافت SSL وارد کنیم

چیزی که در فروشگاه های اینترنتی از اهمیت زیادی برخوردار است و به فروشگاه های اینترتی خرید فرش ماشینی اعتبار می بخشد داشتن گواهینامه امنیتی SSL می باشد که شاید برایتان تا حالا این سوالات پیش آمده باشد که، گواهینامه SSL چیست؟ یا SSL چیست و چه می کند؟ که ما سعی داریم به صورت خلاصه و کاملا روان به شما توضیح دهیم.

 

• گواهینامه SSL چیست؟

 

SSL ها دارای فایل های کوچک رمزگذاری شده هستند که اطلاعات مهم را به صورت دیجیتالی در خود نگهداری می کنند و اطلاعاتی که به صورت دیجیتالی رمزنگاری شده اند را به وب سایت یک سازمان متصل می کنند. زمانی که اطلاعات لازم شما توسط سازمان تایید شد یک گواهینامه روی وب سرور شما نصب می شود و یک کلید و پروتکل https برای شما فعال می کند. این اتصال باعث به وجود آمدن اتصال امن بین وب سرور و مرورگر را امکان پذیر می کند. هدف از دریافت SLL این است که امنیت تراکنش های مالی مثل سایت فرش کاشان که خریدار باید پول به حساب فروشگاه واریز کنند باید امن باشد و اطلاعات شخصی نشت پیدا نکند و همچنین انتقال داده ها برای ورود و خروج به سیستم ها استفاده می شود و این روز ها که در تمامی سایت های فروشگاهی از شبکه های اجتماعی نیز استفاده می شود ssl امنیت سایت های مربوط به شبکه های اجتماعی را فراهم می کند.


فروشگاه فرش کاشان که انواع فرش های ماشینی درجه یک را با کمترین قیمت و بدون واسطه به فروش می رساند دارای گواهی نامه امنیتی نیز می باشد و همچنین به دلیل اینکه سایت فرش کاشان به شبکه های اجتماعی نیز متصل است داشتن گواهی نامه امنیتی SSL یکی از واجبات برای این فروشگاه اینترنتی فروش فرش ماشینی می باشد، و اینکه چگونه هنگام خرید اینترنتی فرش استرس نداشته باشید و خرید مطمئن و امن انجام دهید باید یکسری موارد را در نظر داشه باشید.

 

چرا به سرویس SSL نیاز داریم؟

اولین و مهم ترین کار SSL این است که نام دامنه، سرور و یا هاست را به هم متصل می کند.
همه فروشگاه های اینترنتی فروش فرش ماشینی باید برای شروع کار سایت خود با مرورگر، اتصال امن برقرار کنند برای همین باید صاحب فروشگاه اینترنتی SSL را بر روی وب سرور خود وصل کند. زمانی که این اتصال امن بین سرور و مرورگر ایجاد شود دیگر اطلاعاتی که در این میان رد و بدل می شوند به جایی درز پیدا نمی کنند و کاملا ایمن خواهند بود.

 

از کجا بفهمیم که یک سایت گواهینامه امنیتی یا SSL دارد؟

زمانی که به نوار آدرس مرورگر خود نگاه می کنید یک قفل سبز را مشاهده می کنید که آن قفل بالای نوار مرورگر نشان از این است که SSL این سایت فعال می باشد و اگر قفل به رنگ قرمز در آمده باشد بدین معناست که باید صاحب سایت SSL خود را مجدد فعال کند.
اگر نصب SSL بر روی سایت شما موفقیت آمیز باشد در نوار مرورگر http به https تغییر می کند و کلمه s که به آن اضافه می شود به نشانه secure یعنی امنیت می باشد.

 

گواهی نامه SSL برای سایت های فروش اینترنتی فرش لازم اند؟

این را بدانید که فقط سایت های تجارت الکترونیک مانند سایت فرش کاشان به گواهینامه امنیتی SSL نیازمند می باشند.

 

به فروشگاه اینترنتی فرش خود با داشتن SSL اعتبار ببخشد!

این را بدانید که کاربران گوگل زمانی که صفحه فروش اینترنتی یا فروش اینترنتی فرش و یا دیگر محصولات را مشاهده می کنند و اگر ببیند که آن سایت تجارت الکترونی، گواهینامه امنیتی ندارد به مدیر سایت اخطار می دهد که برای سایت فروشگاهی فرش خود گواهینامه SSL دریافت کن. این روز ها همه برای داشتن یک خرید اینترنتی خوب مانند خرید فرش ماشینی از فروشگاه های اینترنتی که قیمت فرش ها زیاد می باشند و باید مشتری به سایت فروش فرش جذب شود و اعتماد کند، داشتن نماد های ستاد ساماندهی و نماد اعتماد از نظر کاربران بسیار مهم می باشد و چیزی که امروزه هم بین مردم شناخته شده است گواهینامه امنیتی SSL می باشد و مخاطب این دید را نسبت به فروشگاه فروش اینترنتی فرش پیدا می کند که این فروشگاه، فروشگاهی حرفه ای در فروش اینترنتی می باشد و نظر خریدار محصول یا فرش به فروشگاه جلب می شود و می توانید نحوه خرید اینترنتی فرش ماشینی از فروشگاه فرش کاشان را در چند صدم ثانیه یاد بگیرید و به راحتی این کار را انجام دهید.

 

نداشتن SSL در فروشگاه فروش اینترنتی فرش وجه خوبی ندارد!

خیلی از وقت ها برای همه ما پیش آمده است که چیزی را در مرورگر سرچ می کنیم و مرورگر به ما مدام اخطار می دهد که این سایت امن نیست! از دید کاربر وقتی با این اخطار مرورگر مواجه می شود، ترجیح می دهد وارد سایت فروشگاهی نشود و از طرفی می ترسد که وارد سایت شود و اطلاعاتش به بیرون نشت پیدا کند.
اما این را بدانید شاید آن سایت که گوگل اجازه ورود کاربر را به آن نداده، سایت فروشگاهی بسیار خوبی باشد اما به دلیل نداشتن گواهی نامه امنیتی SSL مرورگر از اخطار استفاده می کند. فروشگاه فرش کاشان که از نظر امنیتی بین رتبه های بسیار بالا سایت های اینترنتی می باشد از همه نظر امنیت فروشگاه را بالا برده است و یکی از محبوب ترین فروشگاه های خرید اینترنتی فرش ماشینی در خاورمیانه می باشد.

 

آیا داشتن SSL سرعت فروشگاه اینترنتی فروش فرش را کم می کند؟

خیلی از افراد با سطح علمی پایین بر این باورند که اگر برای سایت اینترنتی فروشگاه خود گواهینامه SSL فعال کنیم سرعت سایت پایین آمده و سایت کند می شود و صفحات را دیر لود می کند! اما مطمن باشید که گواهی SSL هیچ تاثیری بر روی سرعت سایت نمی گذارد و تمامی اطلاعاتی که به صورت رمزنگاری شده در SSL ذخیره شده اند به صورت فشرده هستند پس با خیال راحت برای فروشگاه فرش ماشینی گواهی نامه امنیتی فعال کنید.


قیمت SSL چند است؟

خیلی ها این سوال را می پرسند که اگر برای فروشگاه فروش اینترنتی فرش بخواهیم گواهینامه SSL خریداری کنیم گران است؟ خیر SSL به صورت رایگان در اختیار شما مدیران سایت قرار می گیرد اما اگر شغل شما خاص باشد و بازم باشد که از اتصال جانبی استفاده کنید شاید لازم باشد که برای دریافت گواهینامه SSL هزینه  ناچیزی را پرداخت کنید.

 

با گواهینامه SSL امنیت سایت فروش فرش صد در صد تضمین می شود؟

گواهینامه SSL باعث می شود تا اتصال شما امن باشد ولی به این معنی نیست که فکر کنید سرور هم امنیت بالایی دارد. یعنی اطلاعات شما تا زمانی که در حال انتقال دادن آن ها می باشید امن است اما اطلاعات همیشه به یک سرور دیگر در مقصد رسانده می شوند که شما نمی دانید آیا آن سرور مقصد هم دارای اتصالی امن است یا خیر و آیا اطلاعات را به صورت رمزگذاری شده نگهداری می کند یا خیر!

 

 اطلاعاتی که باید برای دریافت SSL وارد کنیم:

این را بدانید که گرفتن گواهی نامه SSL به راحتی نیست و به هر نوع کسب و کار اینترنتی داده نمی شود! برای گرفتن SSL موارد زیر لازم می باشد:
• زمانی که برای فروشگاه فرش کاشان نام دامنه را ثبت کردیم باید آن گواهی را برای دریافت SSL ارایه بدهیم.
• برای گرفتن SSL باید نام شخص و نام دستگاه یا سازمان را وارد کنیم تا اهراز هویت انجام شود.
• کدام سازمان گواهینامه صادر کرده است!
• تاریخ صدور گواهی نامه
• تاریخ انقضاء گواهی نامه
• کلید عمومی
• این ها مواردی هستند که در SSL ذخیره و نگهداری می شوند.امنیت فروشگاه های اینترنتی فرش در گرو گواهینامه امنیتی SSL می باشد که در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان تمامی موارد امنیتی به درستی و طبق قانون انجام شده است که هم برای فروشپگاه اینترنتی فرش کاشان اتفاقی نیفت و امنیت سایت برقرار باشد و هم اینکه مشتریان برای خرید اینترنتی فرش ماشینی درجه یک خیالشان از بابت فروشگاه فرش کاشان جمع باشد. همچنین فروش اقساطی فرش ماشینی توسط لندو صورت می گیرد که لندو هم دارای امنیتی بالا و پروتکل SSL می باشد و برای پرداخت اقساط فرش اطلاعات به جایی درز پیدا نمی کند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی