تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بهترین نوع فرش برای پهن کردن روی سرامیک چه نوع فرشی است؟

نام نویسنده: مهدیه زارع
بهترین نوع فرش برای پهن کردن روی سرامیک چه نوع فرشی است؟

فرش آکریلیک چه فرشی است؟
ویژگی های فرش بافته شده با نخ آکریلیک
روش های جلوگیری از لیز خوردن فرش ها روی سرامیک
خرید بهترین فرش ماشینی درجه یک

احتمالا به این مشکل برخورده اید که هنگام پهن کردن فرش بر روی سرامیک یا پارکت فرش روی آن حرکت می کند یا جمع می شود و یا هنگامی که روی فرش نشسته اید و در حال استراحت کردن هستید، فرش روی زمین لیز می خورد و نمی گذارد به راحتی استراحت کنید. بنابراین باید در هنگام خرید فرش به این نکته توجه کنید که فرشی را انتخاب کنید که موقع پهن کردن روی سرامیک با این مشکل مواجه نشوید. لیز خوردن و جمع شدن فرش موقعی برایمان با اهمیت تر می شود که افراد آسیب پذیر مانند سالمندان و کودکان هم در خانه زندگی کنند که لیز خوردن فرش باعث می شود برایشان خطرساز شود.

 

فرش آکریلیک چه فرشی است؟

الیاف آکریلیک، الیافی مصنوعی هستند که با مواد نفتی تهیه می شوند و این نوع الیاف خیلی سبک می باشند و حالتی شبیه به نخ پشم طبیعی دارند و الیاف آکریلیک گرم هستند و برای بافت فرش بسیار مناسب است. امروزه یکی از بهترین فرش های ماشینی موجود در بازار فرش هایی است که از جنس آکریلیک می باشند، به این علت که این فرش ها، دارای ویژگی هایی اند که سایر فرش هایی که با دیگر نخ ها بافته شده اند، این ویژگی ها را ندارند و همچنین معایبی که سایر فرش ها در دراز مدت برایشان ایجاد می شود فرش های آکریلیک نخواهند داشت. بهترین نوع فرش های ماشینی در صنعت قالی بافی، فرش های 700 شانه درجه یک می باشند و در چند سال اخیر به دلیل بافت و کیفیت بی نظیری که داشته اند جزء پر فروش ترین فرش های ماشینی در خاورمیانه قرار گرفته اند.

بهترین فرش های 700 شانه درجه یک کاشان مناسب پهن کردن روی سرامیک

یکی از دلایلی که باعث لیز خوردن فرش می شود دور دوزی نشدن آن است که برای جلوگیری از سر نخوردن فرش، امروزه معمولا موقع آهار زدن به دور لبه های فرش نوار های چرمی دوخته می شود که این نوارهای چرمی به سر نخوردن فرش تا حد زیادی کمک می کند. یکی دیگر از مواردی که در سر نخوردن فرش از اهمیت زیادی برخوردار است جنس نخ فرش می باشد که بهترین جنس نخ فرش، نخ آکریلیک است که این خود باعث می شود در موقع پهن کردن فرش روی سطوحی مثل سرامیک و پارکت فرش حرکت نکند و لیز نخورد تا فرش هم ظاهری زشت به خود نگیرد و هم عمر فرش ماشینی کوتاه نشود.

 

ویژگی های فرش بافته شده با نخ آکریلیک

اگر که به دنبال خرید بهترین فرش سالن پذیرایی هستید که تا 10 سال نیز دوام خود را از دست ندهد، فرش آکریلیک مناسب ترین فرش شیک پذیرایی می باشد که از لحاظ کیفی با نخ پشم طبیعی نیز رقابت می کند به گونه ای که به فرش دستباف گونه نیز مشهور می باشند که در ادامه ویژگی های فرش بافته شده با نخ آکریلیک را ذکر کرده ایم تا بتوانید بهترین بافته ها را خریداری کنید.

• این نوع فرش ها در مقایسه با دیگر فرش هایی که با سایر نخ ها بافته شده اند، دارای طول عمری طولانی و با دوام تر از سایر فرش های ماشینی هستند.
• جنس نخ این فرش ها به گونه ای است که با شست و شو تغییر نمی کنند و در برابر نور خورشید دچار تغییر رنگ نمی شوند.
• این نوع نخ ها از نظر آبرفتگی و تغییر در سایز در طول مدت زمان استفاده، از دیگر فرش هایی که از سایر نخ ها در بافت آنها استفاده شده است دارای تغییری بسیار کم و ناچیز هستند.
• نخ آکریلیک در برابر گرما مقاومت بسیار خوبی دارد به صورتی که اگر آن را در برابر حرارت مستقیم مثل اتو بگذاریم می تواند آن را به مدت چند دقیقه تحمل کند و فرش نسوزد.
فرش های بافته شده با نخ آکریلیک با گذشت زمان دچار فرسودگی و خوردگی کمتری نسبت به سایر فرش ها می شوند.
• خاصیت رنگ پذیری الیاف آکریلیک بالاست که این موجب زیبایی و تنوع رنگ بیشتر آن می شود و از جمله معایب فرش آکریلیک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

روش های جلوگیری از لیز خوردن فرش ها روی سرامیک

اگر شما در منازل کف سرامیک خود مشکل لیز خوردن فرش ها را دارید، با به کارگیری مواردی می توانید فرش های خود را روی سرامیک ها ثابت نگه دارید و به این شکل علاوه بر اینکه خودتان دچار لیزخوردگی نخواهید شد، بافت فرش نیز آسیب نخواهد دید. اگر فرش های خود را به حال خودشان رها کنید و بگذارید فرش روی سرامیک دائم جمع شود، قطعا بافت فرش ماشینی آسیب خواهد دید و دچار کیسی نیز خواهد شد.

فرش های 1500 شانه گل برجسته مناسب پهن کردن روی انواع سرامیک

در بحث فرش مناسب سالن پذیرایی دو نوع فرش پرفروش داریم که اولی فرش 700 شانه کاشان می باشد که این فرش دارای ضخامتی بسیار زیاد بوده و نشستن روی زمین را برای شما آسان می کند و دارای استحکام و مقاومتی بالا می باشد و به دلیل داشتن ضخامتی مناسب به آسانی می توانید روی انواع کف پوش این فرش ماشینی را پهن نمائید و میز و مبل را نیز اگر روی آن قرار دهید فرش دچار هیچگونه آسیبی نخواهد شد، اما فرش 1500 شانه گل برجسته از دسته فرش هایی است که با ضخامتی 6 میلی متر بافته شده است و به دلیل داشتن ضخامتی کم و بافت گل برجسته آسیب پذیر نیز می باشد که باید برای خرید فرش 1500 شانه حتما نکات زیر را رعایت کنید تا فرش ثابت روی کف پوش باقی بماند و دچار کیسی و آسیب نشود.

  • استفاده از ترمز فرش یا چسب ترمز: یکی دیگر از راه های جلوگیری از حرکت فرش بر روی سرامیک استفاده از ترمز فرش می باشد که ترمز فرش یک محصول لاستیکی است که صدمه ای به فرش ماشینی نمی رساند که ترمز فرش ها انواع مختلفی دارند و نحوه استفاده از ترمز فرش بسیار آسان می باشد.
  • قرار دادن اشیاء سنگین روی فرش: می توان برای جلوگیری از حرکت فرش روی سرامیک از گذاشتن اشیاء سنگین روی فرش های تراکم پایین استفاده کنیم.
  • استفاده از پد لغزش: یکی دیگر از راه های جلوگیری از حرکت فرش روی سرامیک استفاده از پد های لغزش است که در جنس های مختلف در بازار وجود دارد این پد ها بر حسب نوع کاربرد و جنس کفپوش با هم متفاوت هستند. مثلا برای سطوح سرامیک و پارکت توصیه می شود از پد هایی با جنس فومی یا لاستیکی که بر روی سرامیک می چسبند استفاده کنید و همچنین باید پد لغزش با توجه به ابعاد فرش انتخاب شود.
  • استفاده از چسب حرارتی: یک روش رایج برای جلوگیری از سرُ خوردن فرش روی سرامیک، استفاده از چسب حرارتی می باشد که فقط کافی است چسب را به دور تا دور پشت فرش بزنید و صبر کنید تا خشک شود. نکته: استفاده از چسب حرارتی در فرش های بافته شده با نخ پلی استر توصیه نمی شود زیرا باعث صدمه به بافت فرش می شوند.

خرید بهترین فرش ماشینی درجه یک

شما مشتریان عزیز برای خرید فرش ماشینی می توانید، انواع فرش ها را با تنوع زیاد در طرح و نقش و رنگ بندی، از جمله فرش های بافته شده با الیاف آکریلیک و پلی استر و.... را با کیفیت بالا به صورت نقد و اقساط از فروشگاه فرش کاشان خریداری کنید و بهترین فرش های بازار فرش را بدون واسطه و افزایش قیمت های اضافی با حذف واسطه ها خریداری کنید. قطعا بهترین نوع فرش برای پهن کردن روی سرامیک و دیگر مکان ها بافته هایی هستند که با نخ تار و پود و جدیدترین دستگاه های روز بافته شده باشند چرا که در محصولات گروه تولیدی فرش کاشان کیفیت حرف اول را می زند که جهت خرید بهترین فرش ماشینی مناسب درجه یک، اتاق خواب یا آشپزخانه می توانید به این فروشگاه به صورت اینترنتی و یا حضوری از درب کارخانه مراجعه کرده و بهترین بافته ها را خریداری کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی