تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز در مورد تعداد رنگ بالا در بافت فرش قبل از خرید

همه چیز در مورد تعداد رنگ بالا در بافت فرش قبل از خرید

تاثیر رنگ فرش بر چیدمان دکوراسیون
فرش های ماشینی چند رنگ می پذیرند؟
تعداد رنگ در فرش 700 شانه چقدر می باشد؟
تعداد رنگ در فرش 1000 شانه چقدر می باشد؟

تعداد رنگ در فرش 1200 و 1500 شانه چقدر می باشد؟

تاثیر تعداد رنگ بافته شده در فرش و قیمت آن

تاثیر تعداد رنگ بالا بر زیبایی فرش

یکی از نکاتی که امروزه باید قبل از خرید فرش ماشینی آن را بررسی کرد، توجه به تعداد رنگ در بافت فرش می باشد. که قطعا تعداد رنگ بالا می تواند به فرش شما زیبایی و جلوه ای خاصی ببخشد که ما در اینجا قصد داریم، به نکاتی که مربوط به رنگ فرش قبل از خرید است بپردازیم:

 

تاثیر رنگ فرش بر چیدمان دکوراسیون:

از آنجایی که رنگ فرش تاثیر زیادی در چیدمان وسایل منزل دارد و از نظر روانی رنگ اشیاء می تواند بر محیط تاثیر گذار باشد و می توان با استفاده از رنگ، اتاقی را بزرگ تر یا کوچک تر از اندازه معمول خود نشان داد. بنابراین اهمیت توجه به رنگ فرش از نکاتی است که فروشگاه فرش کاشان این کار را برای شما آسان کرده است و شما می توانید جهت خرید فرش هایی با تنوع رنگ بالا و با کیفیت از فروشگاه فرش کاشان اقدام نمایید.

 

فرش های ماشینی چند رنگ می پذیرند؟

 شاید برایتان این سوال پیش بیاید که آیا می شود رنگ فرش به سلیقه خودمان انتخاب شود و یا رنگ زمینه فرش را خودمان انتخاب کنیم؟
باید بگوییم بله! در زمان بافت فرش دوک هایی با رنگ های مختلف را می توان استفاده کرد، که اکثر رنگ های فانتزی که در فرش ها مشاهده می کنید به این شکل هستند که شما می توانید سلیقه و رنگ فرش مورد نظر خودتان را به ما اعلام کنید و فروشگاه فرش کاشان، فرش شما را با رنگ دلخواهتان به شما تحویل می دهد.
منظور از تعداد رنگ، رنگ هایی هستند که به صورت همزمان در بافت فرش ها استفاده می شوند و می توان گفت که تعداد رنگ به تراکم فرش نیز می تواند بستگی داشته باشد که هر چه تراکم فرش کمتر باشد از تعداد رنگ بالاتری می توان استفاده کرد در عوض هر چه تراکم فرش بیشتر باشد، به دلیل شلوغ بودن فضا نمی شود از رنگ بیشتری در بافت فرش استفاده کرد و بهتر است قبل از خرید فرش ماشینی اطلاعاتی در مورد شانه و تراکم فرش های ماشینی و ویژگی های آن داشته باشید. در ادامه به بررسی انواع فرش ها و تعداد رنگ های آن می پردازیم.

 

تعداد رنگ در فرش 700 شانه چقدر می باشد؟

فرش 700 شانه چون هنوز تراکم بالایی ندارد، بنابراین می تواند رنگ های بیشتری را در خود جای دهد و به طور معمول در فرش های 700 شانه از تعداد رنگ بیشتری اعم از فرش 700 شانه 8 رنگ، فرش 700 شانه 10 رنگ و فرش 700 شانه 12 رنگ و در این اواخر 14 رنگ در بافت فرش های 700 شانه استفاده شده است که هر چه تعداد رنگ در فرش ماشینی بیشتر باشد فرش جلوه و زیبایی بیشتری خواهد داشت.

تعداد رنگ بالا و تنوع زیاد فرش های 700 شانه ماشینی درجه یک کاشان

 

تعداد رنگ در فرش 1000 شانه چقدر می باشد؟

در فرش های 1000 شانه به دلیل تراکم نسبتا بالایی که دارند، تنها می توان از ده رنگ به طور همزمان برای بافت آنها استفاده کرد، البته با استفاده از همین ده رنگ نیز فروشگاه فرش کاشان می تواند فرشی با سلیقه و رنگ دلخواهتان تولید کرده و در اختیارتان قرار دهد.

 

تعداد رنگ در فرش 1200 و 1500 شانه چقدر می باشد؟

در فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه به دلیل تراکم بسیار بالایی که دارند نمی توان از تعداد رنگ بالا استفاده کرد، زیرا باعث عدم وضوح رنگی می شوند و در بافت این فرش ها تنها از هشت رنگ به طور همزمان می توان استفاده کرد.

تاثیر تعداد رنگ بافته شده در فرش و قیمت آن:

بالا رفتن تعداد رنگ در فرش بر قیمت آن نیز تاثیر می گذارد و باعث بالا رفتن قیمت فرش می شود. البته بالا بودن قیمت فرش به فاکتور مهم کیفیت فرش نیز بر می گردد. کیفیت فرش وابستگی زیادی به تراکم و شانه آن نیز دارد که تراکم، به تعداد گره هایی که به صورت طولی در فرش بافته می شود می گویند و همچنین شانه فرش به تعداد گره هایی که به صورت عرضی در فرش بافته می شوند معروف می باشند. گفتنی است که هرچه تعداد شانه و تراکم فرش ماشینی بیشتر باشد مواد اولّیه بیشتری صرف بافت آن می شود، بنابراین فرش دارای کیفیتی بی نظیر و به طبع قیمت بالاتری نسبت به فرش هایی با تراکم کمتر خواهد داشت. پس در هنگام خرید فرش در کنار توجه به تعداد رنگ و زیبایی آن، باید به کیفیت فرش ماشینی نیز دقت کرد.

تاثیر تعداد رنگ بالا بر زیبایی فرش:

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد: فرش هایی که تعداد رنگ بالاتر و قیمت بیشتری دارند، پس قطعا زیباتر هستند! و در پاسخ باید بگوییم خیر! زیرا زیبایی دکوراسیون فرش و محیط یک امر سلیقه ای می باشد و افراد باید در کنار توجه به زیبایی فرش به دیگر دکوراسیون محیط نیز توجه کنند.
این نکته را نیز باید مدنظر بگیرید که تعداد رنگ بالا در فرش، باعث می شود که محیط شلوغ تر نشان داده شود و فرش های شلوغ می توانند فضای کوچک را شلوغ تر از حد معمول نشان دهند که دانستن روانشناسی رنگ، در انتخاب فرش مناسب می تواند به شما کمک کند.

شما می توانید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید و در دسته محصولات، انواع فرش ها را بر اساس شانه و تراکم و تعداد رنگ ها مشاهده کنید و تصویر فرش های کاشان را ببینید و همچنین خصوصیات آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید و سپس به خرید آن اقدام کنید که این کارخانه در استفاده از رنگ های فرش ماشینی، از نظرات تیم قوی طراحی و روان شناسان استفاده کرده است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی