تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بهترین فرش های پذیرایی برای منازل مدرن

بهترین فرش های پذیرایی برای منازل مدرن

اهمیت شانه و تراکم فرش پذیرایی
انواع فرش مخصوص سالن پذیرایی

فرش فانتزی برای پذیرایی منازل مدرن

فرش مدرن ترک برای پذیرایی منازل مدرن

اهمیت رنگ فرش پذیرایی منازل مدرن

فرش در زیبایی خانه تاثیر به سزایی دارد که انتخاب درست آن به زیبا تر شدن منازل کمک زیادی می کند. امروزه طرح ها و جنس های زیادی از آن وجود دارد مثل فرش 700 شانه، 1000 شانه، فرش 1200 شانه مناسب سالن پذیرایی و... که در تراکم های مختلف موجود هستند.

 

اهمیت شانه و تراکم فرش پذیرایی

حال شاید این سوال پیش بیاید که منظور از شانه و تراکم چیست؟ و اهمیت شانه و تراکم فرش پذیرایی چقدر در انتخاب فرش پذیرایی منزل تاثیر گذار است؟
با توجه به اینکه قرار است فرش برای اتاق پذیرایی استفاده شود باید قابلیت پاخور بودن خوبی داشته باشد به این دلیل که رفت و امد در اتاق پذیرایی بیشتر است و فرش سالن پذیرایی باید از جنس خوبی برخور دار باشد که تراکم و شانه فرش پذیرایی تعیین کننده ی این موضوع بسیار مهم در انتخاب فرش مناسب سالن پذیرایی است.

شانه و تراکم از مواردی هست که باید در انتخاب فرش اتاق پذیرایی به ان توجه زیادی کرد. منظور از شانه فرش تعداد گره های موجود در یک متر از عرض فرش هست و تراکم یعنی تعداد گره هایی که در یک متر از طول فرش وجود دارد و تفاوتش در این است که در تراکم به ازای هر سه گره 3 پود قرار دارد.

 

انواع فرش مخصوص سالن پذیرایی

فرش مناسب پذیرایی انواع مختلفی دارد که متناسب با دکوراسیون مد نظر از آن استفاده می شود برای انتخاب فرش مناسب پذیرایی باید به فضای آن توجه داشته باشید که فرش شما باید در چه ابعادی باشد و چه نوع فرش پذیرایی برای مکان شما متناسب است و فضای زیبایی را برای شما میتواند بسازد.

 هر ساله کارخانجات فرش ماشینی، انواع فرش مخصوص سالن پذیرایی با طرح های مدرن به بازار عرضه می کنند که از آنها بیشتر استفاده می شود و برای انتخاب یک فرش پذیرایی برای منازل مدرن، باید از طرح های به روز آن استفاده کنید. مثل فرش ماشینی 1200 شانه مدرن یا فرش مدرن 700 شانه کلاریس برای پذیرایی که در منازل مدرن و علی الخصوص سالن های پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند.

البته برای انتخاب یک فرش مناسب منزل لوکس حتما هم نباید از فرش های مدرن ماشینی استفاده شود، به طور مثال امروزه در خانه های مدرن فرش های سنتی و کلاسیک هم به طور زیاد استفاده می شوند که ترکیب جالبی را به وجود آورده است که تلفیقی از یک هنر قدیمی و یک هنر مدرن امروزی است.

شاید این سوال پیش بیاید که فرش های سنتی فقط در غالب دستباف موجود هستند؟ که باید گفت خیر. فرش های سنتی در کارخانه فرش کاشان به صورت فرش ماشینی نیز بافته می شوند تا در کنار یک طرح جالب یک کیفیت خوب را هم عرضه کنند تا در منازل مدرن استفاده شود؛ چون این سبک فرش های ماشینی که در انواع طرح هایی به نام فرش سنتی عشایری، فرش سنتی بیجار، فرش سنتی ترکمن و... موجود است در خانه های مدرن زیبابی بیشتری از خود نشان می دهد.

برای انتخاب فرش پذیرایی برای منازل مدرن باید به معیارهایی توجه کرد که به طور مثال فرش شما در کنار اجزای خانه مثل مبل ها باشد تا در کنار آن ها یک هماهنگی ایجاد کند یا به نور پردازی خانه هم باید توجه داشت به طور مثال در خانه ای که نور کمی وجود دارد انتخاب یک فرش تیره اصلا کار درستی نیست و شادابی و طراوت را از خانه می گیرد. در یک خانه ای که مدرن است از فرش های کلاسیک استفاده نمی شود و شما به نمونه هایی از فرش احتیاج دارید که زیبا و به روز باشد ازجمله فرش های پذیرایی زیبا و جدید می توان به فرش های مدرن ترک، فرش فانتزی، فرش فانتزی مناسب جهیزیه عروس و... اشاره کرد که هرکدام زیبایی خاص خودش را در منازل مدرن ایجاد می کند.

 

فرش فانتزی برای پذیرایی منازل مدرن

فرش فانتزی نوعی فرش ساده و زیبا است که در مکان های کوچک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد مثل اتاق های کودکان اتاق های نشینمن ولی فرش فانتزی فقط به این نوع محدود نمی شود و این فرش فانتزی برای پذیرایی منازل مدرن هم کم و کاستی نگذاشته است و در منازل مدرن از طرح های جدید آن استفاده می شود که دیزاین منزل را زیباتر نشان می دهد مثل فرش فانتزی شنل که در بازار فرش کاشان طرح های مدرن آن برای خانه های لوکس و مدرن موجود است.

 

فرش مدرن ترک برای پذیرایی منازل مدرن

یکی دیگر از انواع فرش های پذیرایی که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است فرش مدرن ترک است که برای فضاهای شیک وخانه های لوکس و اتاق کودکان و... از آن استفاده می شود و یکی از مزایای مهمی هم که دارد متنوع بودن طرح های آن است.
 فرش ترک طرح های مختلفی دارد مثل فرش ترک سمرقند، فرش ترک طرح ورساچه که از اکثر آنها برای فرش مناسب پذیرایی جهیزیه عروس استفاده می شود که دلیل آن هم جنس بسیار خوبی است که دارد و برای ساخت این نوع فرش از الیاف طبیعی و الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می شود که از نکات قابل توجه این دسته از محصولات است. یکی دیگر از مزایای فرش مدرن ترک برای پذیرایی منازل مدرن، موادی هست که در تولید فرش ماشینی ترک استفاده می شود که باعث شست و شوی آسان آن و سبک تر شدن وزن آن هم می شود.

از انواع فرش مدرن ترک می توان به فرش های ترک به نام های فرش تارا، فرش ترک فانتزی، فرش پذیرایی ترک گل برجسته 500 شانه و... اشاره کرد که امروزه در خانه های لوکس و مدرن از آنها بیشتر استفاده می شود به عنوان مثال فرش ترک 1200 شانه طرح گل برجسته از زیبا ترین محصولات فرش مدرن طرح ترک است که اکثرا در خانه های مدرن استفاده می شود.

فرش ترک طرح گل برجسته به فرش اروپایی یا فرش ترکیه ای هم مشهور است که جنس مرغوبی دارد. به دلیل مواد به کار رفته در ان موادی مثل الیاف مرغوب آکریلیک هیت ست شده و پنبه که این نوع فرش های ماشینی مرغوب را از سایر فرش های ماشینی ترک متمایز می کند. کیفیت این فرش اروپایی فقط در جنس آن محدود نمی شود بلکه این اثر هنری از زیبابی خاصی برخورد دار است؛ زیبایی که در فرش ترک لایت و فرش ترک زمینه روشن به وفور قابل مشاهده است و دلیلی هم بر قیمت بالای این دسته از فرش های ماشینی ترک می باشد.

 

اهمیت رنگ فرش پذیرایی منازل مدرن

بهترین فرش های پذیرایی برای منازل مدرن، مدل فرش هایی هستند که رنگ ان ها با مکانی که می خواهیم در آن استفاده کنیم متناسب باشد و با دکوراسیون منزل ست شود و بهتر است که در این مورد از طرح هایی استفاده کنیم که در آن از رنگ های آرامش بخش بیش تر به کار گرفته شده باشد یا طرح هایی که رنگ خنثی دارند در منازل مدرن بیشتر استفاده می شوند چون با اکثر وسایل استفاده شده در دکوراسیون منزل زیبا می شوند و می تواند فضای جالبی را در منزل ایجاد کند.

در اهمیت رنگ فرش پذیرایی برای منازل مدرن می شود به این موارد اشاره داشت که به طور مثال فرش زمینه قرمز یا به اصطلاح فرش لاکی رنگ، فضایی گرم و هیجان انگیز در یک منزل مدرن به ارمغان می آورد یا فرش زمینه نقره ای برای سالن پذیرایی که به راحتی با هر دکوراسیونی ست می شود.

برای منازل مدرن، طرح های جذاب فرش مدرن وجود دارد که بسته به مکانی که قرار است در آن از فرش مدرن استفاده شود انتخاب می شوند و مهم ترین نکته برای انتخاب فرش پذیرایی منازل مدرن، انتخاب فرش ماشینی است که با دکوراسیون خانه هماهنگ باشد و فقط جنس و رنگ معیاری مهم برای انتخاب طرح فرش در منازل مدرن نیستند و باید برای استفاده از فرش مناسب به نکات مهمی مثل ابعاد فرش پذیرایی یا ابعاد خانه توجه داشت و اگر این ها ضمیمه ی مقداری خلاقیت برای چیدمان دکوراسیون در کنار یک فرش ماشینی مدرن بشود میتواند فضای زیبایی را در یک منزل مدرن ایجاد کند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی