تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش طرح ورساچه مدل پر فروش فرش مدرن

فرش طرح ورساچه مدل پر فروش فرش مدرن

اصالت برند ورساچه
فرش طرح ورساچه

فرش ورساچه با سایز و شکل خاص

فرش ورساچه طرح فرانسوی
قیمت فرش ورساچه

اصالت برند ورساچه

ورساچه ابتدا به عنوان یک برند لباس و پوشاک ایتالیایی شناخته می شد. این برند در مدت زمان کمی افراد زیادی را به سمت خود جذب کرد و بسیار معروف شد به طوری که همه افراد معروف نیز از برند ورساچه در پوشاک و جواهرات و... استفاده می کردند. لوگو ورساچه سر مدوسا می باشد و مدوسا زنی بوده است که مورد نفرین خدایان خود قرار گرفته و به یک عجوزه تبدیل شده است. مدوسا توسط خدای خداش اغوا شد و زیباترین قسمت در بدنش که موهای سر آن بود به شکل مار در آمد و هر کسی که به آن نگاه می کرد تبدیل به سنگ می شد. تمامی این ها افسانه می باشد اما شخصی که برند ورساچه را مطرح کرد، جیانی ورساچه بود که به دلیل علاقه زیادش به ادبیات این افسانه را بسیار دوست میداشت. گردونه ای که در نماد ورساچه دیده می شود به نماد گردونه مهر معروف می باشد که این نماد از چرخش زندگی بر اساس چرخش خورشید خبر می دهد.

 

فرش طرح ورساچه

بعد از اینکه برند ورساچه به یک شهرت جهانی رسید از این طرح ورساچه بسیار استقبال شد و در همه صنایع از این طرح روی پوشاک و... استفاده می کردند و از همه مهم تر چیزی که امرزه ما می خواهیم به آن اشاره کنیم این است که از طرح های این برند روی فرش های ماشینی استفاده می شود. در بافت فرش های ماشینی چیزی که به سرعت در میان مردم مطرح شد فرش طرح ورساچه بود که در بافت فرش های ماشینی، آمدند از طرح ورساچه استفاده کرده و جلوه ای خاص و ویژه به فرش های ماشینی بخشیدند. فرش های ماشنی طرح ورساچه دارای تنوع بسیار زیادی می باشند که فرش ترند چند سال اخیر، فرش های طرح ورساچه هستند.
به دلیل اینکه خیلی از مردم دارند به سمت سادگی پیش می روند و از فرش های ماشینی که زمینه ای با گل و بوته و... دارند ممکن است بعضا خوششان نیاید، فرش ورساچه انتخاب بسیار خوبی برای این افراد هست که فرش یا طرحی جدید و خاص و متفاوت از دیگران خریداری کنند.

فرش 1000 شانه طرح ورساچه مدل پر فروش فرش مدرن


فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته طرح ورساچه

فرش ورساچه 1200 شانه گلبرجسته یکی از فرش های با کیفیت و درجه یک، فرش طرح ورساچه می باشد و از همه مهم تر فرش 1200 شانه ورساچه به دلیل داشتن تراکم بالا برای منازل لوکس بسیار فرش مناسبی می باشد. فرش طرح ورساچ 1200 شانه با ظرافت خاصی بافته می شود و به دلیل تراکم و تعداد گره زیادی که در خود دارد طرح ورساچ روی فرش به خوبی جلوه می کند و نمایان می شود. فروشگاه فرش کاشان، فرش طرح ورساچ گلبرجسته نیز تولید می کند که در فرش های ماشینی طرح ورساچه، فرش ورساچه گلبرجسته بسیار پر فروش می باشد.

 

فرش ورساچه با سایز و شکل خاص

فرش های ورساچ نیز با طرح و شکل و اندازه خاص نیز تولید می شوند.
فرش تشریفات طرح ورساچ رول: فرش های رولی از پر فروش ترین محصولات فرش ماشینی برای سالن های پذیرایی، فرش رولی برای راه رو ها، فرش رولی برای سالن کنفرانس، فرش رولی برای تالار ها می باشد که این فرش های رولی طرح ورساچه با هر ابعاد و اندازه ای که بخواهید تولید می شوند و بیشتر فرش های رولی طرح ورساچه متری هستند. فرش های رولی قبلا با شکل و طرح زمینه هایی ساده تولید می شدند اما امروزه با روی کار آمدن طرح ورساچه برای فرش های ماشینی، فرش رولی طرح ورساچه تولید شد، که فضای سالن ها را این طرح روی فرش بسیار مجلل و شکیل می کند. فرش برشی تشریفاتی ورساچه دارای تراکم 2550 وشانه 320 می باشد و چون سالن های بزرگ در معرض رفت و آمد زیاد و رفت و آمد با کفش و آلودگی ها می باشند، هر چه شانه فرش بیشتر باشد دوام و عمر فرش بالاتر می رود و فرش ورساچه کاشان شکل خود را از دست نمی دهد.
خرید اینترنتی فرش دایره ای ورساچ: فرش دایره ای یکی از انواع فرش های شکل و اندازه دلخواه می باشد که فرش های گرد ماشینی برای مکان های بزرگ مانند: سالن های پذیرایی در منزل، برای رستوران ها و هتل ها انتخاب بسیار خوبی می باشند. فرش دایره ای از جدیدترین نوع فرش های ماشینی است که به فضای منزل و دیگر مکان های بزرگ زیبایی خاصی می بخشد و از همه مهم تر فرشی جدید و مد روز است. خرید فرش دایره ای طرح ورساچه از فروشگاه فرش کاشان با بهترین تراکم و کیفیت بافت تولید می شود که می توانید قالی گرد بزرگ، فرش بیضی مدرن و... را به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم خریداری کنید.

فرش ماشینی 500 شانه طرح ورساچه مدل پر فروش فرش مدرن

 

فرش ورساچه طرح فرانسوی

فرش ورساچه طرح فرانسوی همانطور که گفته شد، به دلیل طرح جدید و خاص و از همه مهم تر طرح ساده ای که دارد مورد توجه فروشندگان و خریداران فرش های ماشینی قرار گرفته است. فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح ورساچه بهترین فرش ماشینی ورساچه می باشد و با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته و تولید می شود. فرش ورساچه طلایی پر فروش ترین محصول فرش های طرح ورساچه می باشد که با تراکم 1000 شانه نیز تولید شده است.
فرش های طرح ورساچه اکثرا در دسته فرش های مدرن قرار می گیرند و همانطور که می دانید سبک زندگی مدرن سبکی ساده و بدون هیچ شلوغی می باشد. فرش طرح ورساچه ترک مدرن به صورت برجسته نیز بافته می شود و انواع فرش ورساچه اعم اند از: فرش طرح ورساچ ترک برجسته 500 شانه مدرن، فرش طرح ورساچ مدرن، انواع فرش مدل ورساچه کاشان، فرش فرهی طرح ورساچه و بیش از صد ها محصول با تنوع زیاد تولید و عرضه می گردد.

 

قیمت فرش ورساچه

قیمت فرش طرح ورساچه نیز همانند دیگر فرش های ماشینی وابسته به شانه و تراکم و نوع نخ بافته شده در آن می باشد. فرش طرح ورساچ 1200 شانه گلبرجسته و فرش طرح ورساچه 1000 شانه از دسته فرش هایی هستند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند و دارای تراکم بالاتری هستند که از این رو این دسته از فرش های طرح ورساچه دارای قیمت بالاتری نسبت به فرش های ورساچه 500 شانه، فرش ورساچه مدرن بافته شده با نخ پلی پروپیلن و .... دارند. فرش های تراکم پایین ورساچه و بافته شده با الیاف با کیفیت پلی پروپیلن و ویکرون، آکریلیک و پلی استر فرش هایی با کیفیت بالا و با ضمانت خود کارخانه فرش کاشان تولید و با کمترین قیمت به فروش می رسد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی