تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

نکات مهمی که هنگام خرید فرش اتاق کودک باید بدانید

نکات مهمی که هنگام خرید فرش اتاق کودک باید بدانید

باید و نباید ها در خرید فرش کودک
چه جنس فرشی مناسب اتاق کودک من است ؟
محافظ های فرش اتاق کودک
چه فرش هایی برای کودکان جذاب تر است ؟
دخترانه و پسرانه بودن فرش
پر فروش ترین طرح های فرش برای اتاق کودک کدامند ؟
فروشگاه های معتبر برای خرید فرش اتاق کودک
سخن نهایی با پدر و مادرها قبل از خرید فرش اتاق کودک

خرید فرش برای اتاق کودک برخلاف تصور مردم کار آسانی است، اما این موضوع بسیار حساس و با اهمیت است. پس خرید فرش اتاق کودک با خرید یک فرش معمولی کاملاً جداگانه است و باید روی این موضوع حساس باشید و تمرکز کافی را برای خرید فرش اتاق کودک داشته باشید.

 

باید و نباید ها در خرید فرش کودک

هنگام خرید فرش، علاوه بر زیبایی، مکان و کاربرد مورد استفاده از آن بسیار مهم است. خرید فرش اتاق کودک یکی از مواردی است که باید با دقت و وسواس بیشتری انجام شود. در ادامه مقاله به چند مورد مهم از باید ها و نباید ها هنگام خرید فرش کودک می پردازیم، که به شما هنگام خرید فرش برای اتاق کودک کمک شایانی خواهد داشت.

 

نرمی و لطافت فرش کودک

نرمی و لطافت فرش کودک موضوع بسیار مهمی است و باید هنگام خرید فرش مناسب اتاق کودک حتما به آن توجه کنید. فرش هایی هم که در بازار هستند از جنس یکسانی برخوردار نیستند. برای انتخاب فرش مناسب برای اتاق کودک از خرید فرش های سفت اجتناب کنید و به سراغ فرش های نرم و لطیف بروید، زیرا کودک روی فرش های سفت در هنگام بازی کردن و رفت و آمد دچار احساس ناخوشایندی می شود پس بهتر است از فرش های نرم استفاده کنید. برای اینکه بفهمید فرشی که برای اتاق کودک خود تهیه می کنید نرم یا سفت است، کافیست دست خود را روی سطح فرش بکشید تا ببینید فرشی که خریداری می کنید مناسب اتاق کودک شما است یا نه.

آیا فرش های پرز بلند برای اتاق کودک مناسب هستند ؟

سوالات زیادی برای مشتریان هنگام انتخاب فرش برای اتاق کودک پیش می آید مانند این که آیا فرش های پرز بلند برای اتاق کودک مناسب هستند یا خیر؟
در هنگام خرید فرش اتاق کودک، فرش های نرم و لطیف در اولویت اول قرار دارد، اما نرمی فرش به این معنا نیست که فرش کودک حتماً باید با پرز های بلند باشد. پرز های بلند یک فرش عاملی برای نگه داشتن گرد و غبار و آلودگی روی سطح فرش است. فرش هایی با پرز های بلند نظافتشان هم سخت تر است.

برای اتاق کودک بهتر است که پرز های فرش کوتاه باشد. در فرش هایی با پرز های کوتاه، عاملی که می تواند نرمی را به این نوع فرش ها بدهد، ظرافت و تراکم بالای فرش کودک است. تراکم بالای فرش اتاق کودک می تواند راحتی را به کودک شما هنگامی که روی فرش بازی میکند و حرکت می کند، هدیه کند.

نکته ای که وجود دارد این است که ریشه های فرش هم یکی دیگر ازعوامل ایجاد آلودگی است. پس سعی کنید فرشی که برای اتاق کودک خریداری می کنید ریشه نداشته باشد. البته امروزه فرش های مناسب برای اتاق کودکان تولید می شود بدون ریشه است.

 

چه جنس فرشی مناسب اتاق کودک من است ؟

الیافی که در تولید فرش به کار می رود بسیار موضوع مهمی است. جنس فرش هم با سلامتی کودک در ارتباط است. فرشی که می خواهید برای اتاق کودک خود خریداری کنید، حتما از الیاف آکرولیک و پلی پروپیلن هیت ست شده در آن استفاده شده باشد زیرا این نوع الیاف علاوه بر نرمی و لطافت، محیط سالمی را برای فرزندان دلبند شما به وجود می آورند.

نکته مهم اول: فرش های نازک سرما را از کف اتاق به بدن کودک انتقال می دهند، پس بهتر است فرشی که برای اتاق کودک خود تهیه می کنید کمی ضخامت داشه باشد تا باعث شود کودک دچار بیماری نشود به خصوص در فصول سرد.

نکته مهم دوم: فرشی که برای اتاق کودک خود تهیه می کنید قابل شستشو باشد، یعنی از کیفیت بالایی برخوردار باشد به طوری که با شستشوی مداوم اصلا خراب نشود. برخی از فرش ها با شستشوی متعدد، کیفیت اول خود را از دست می دهند و بی رنگ و رو می شوند. پس سعی کنید فرشی که خریداری می کنید علاوه بر جنس با کیفیت، کیفیت رنگ های استفاده شده در آن ها نیز خوب باشد تا با شستشو رنگ های آن از بین نرود و با یکدیگر ترکیب نشود.

نکته مهم سوم: فرش مناسب اتاق کودک، لازم است از الیاف آکریلیک هیت ست شده و بدون پرز باشد. استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در تولید فرش اتاق کودک، موجب بدون پرز بودن شده و در نتیجه به تولید فرش ضد حساسیت برای اتاق کودک می شود.

 

محافظ های فرش اتاق کودک

محافظ فرش اتاق کودک یکی از فاکتور های بسیار مهمی است که مردم به آن اهمیت زیادی نمی دهند. اگر می خواهید از کودکان خود در برابر سر خوردن روی فرش محاظت کرده و به دنبال سلامتی کودک دلبندتان هستید، از اهمیت محافظ فرش کودک غافل نشوید. این محافظ فرش ها، در جایی که کودکان جنب و جوش و فعالیت بشتری دارند، اهمیت بیشتری نسبت به بقیه جا ها دارد. محافظ فرش کودک انتخابی مناسب برای محافظت از کودک عزیز شماست که حتی علاوه بر آن از سرامیک های کف اتاق محافظت می کند.

 

چه فرش هایی برای کودکان جذاب تر است ؟

رنگ ها و طرح های مختلف نطر کودکان را جلب می کند. یک فرش رنگی و روشن می تواند انتخاب خوبی برای اتاق کودکان شما باشد. ولی اگر فرزندان شما در سن خاصی هستند و علایق خود را دارن می توانید از خود او هم بخواهید تا برای خرید فرش اتاق کودک به شما کمک کند علایقش را در میان بگذارد. اما اگر کودکتان در سنین کمتری قرار دارند و نمی توانند علایقشان را با شما در میان بگذارند، فرش کودک با رنگ های روشن انتخاب خوبی هستند. نه تنها این فرش ها ظاهر زیبایی دارند بلکه فضا را هم شاد تر می کنند. می توانید از فرش اتاق کودک با طرح های کودکانه استفاده نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که به خرید فرش اتاق کودک با طرح حیوانات، فرش کودک با طرح های ابر قهرمانان و شخصیت های مشهور سریال های کارتونی بپردازید.

 

دخترانه و پسرانه بودن فرش

انتخاب دکوراسیون، مدل چیدمان و در نتیجه فرش کودک برای اتاق دختران و پسران متفاوت است و هرکدام ویژگی های خاص خود را دارد که مهم ترین آنها رنگ مورد علاقه است، اما این موضوع به این معنا نیست که رنگ اتاق یک دختر همیشه باید صورتی باشد یا رنگ اتاق یک پسر همیشه باید آبی باشد! می تواند به طور کلی گفت برای پسران بهتر است از رنگ های سرد و برای دختران از رنگ های گرم استفاده شود.

 

پر فروش ترین طرح های فرش برای اتاق کودک کدامند ؟

پر فروش ترین فرش های اتاق کودک، همواره متعلق به شرکت ها و فروشگاه هایی بوده است که خلاقیت را هدف اصلی خود قرار داده و سعی در تشخیص علایق کودکان داشته اند.
در این بین فرش اتاق کودک با طرح باب اسفنجی، به خاطر برنامه تلویزیونی محبوبش که برای کودکان تولید شده است، نسبت به بقیه ی طرح های فرش کودک فروش بیشتری داشته است.

 

فروشگاه های معتبر برای خرید فرش اتاق کودک

تعداد زیادی فروشگاه و برند، در این زمینه فعالیت می کنند عواملی چون: مشتری مداری، قیمت مناسب، کیفیت و جنس محصول و ارائه خدمات مناسب، برخی از فروشگاه ها برند ها را بالاتر از بقیه قرار می دهد و آنها را مشهورتر می کنند. از جمله فروشگاه های معتبر برای خرید فرش اتاق کودک که بسیار به مشتری مداری و کیفیت محصولات خود توجه دارند می توان به فروشگاه فرش کاشان اشاره کرد که سابقه درخشانی در زمینه فروش انواع فرش های ماشینی از جمله فروش فرش اتاق کودک دارد. شما عزیزان می توانید انواع طرح های فرش اتاق کودک موجود در فروشگاه را بررسی کرده و با توجه به سلیقه شخصی خود به خرید فرش مناسب اتاق کودک خود بپردازید.

 

نکات مهم برای خرید آنلاین فرش اتاق کودک

1. ایمنی فرزند خود را اولویت قرار دهید.

2. فرش های اتاق کودک را ریز و سفت بافت بخرید.

3. فرش هایی با بافت های درشت نخرید.

4. فرش هایی که در آنها از نخ های هیت ست شده استفاده شده خریداری کنید.

5. همیشه نظرات کاربران و خریداران را بخوانید.

6. یک شکل بامزه و کاربردی انتخاب کنید.

7. رنگ فرش اتاق کودک خود را نسبت به جنسیت و تم اتاق کودک انتخاب کنید.

 

سخن نهایی با پدر و مادرها قبل از خرید فرش اتاق کودک

خرید فرش برای اتاق کودک انتخاب سختی نیست اما رعایت چند نکته مهم در فرایند خرید شما را از دردسر های بعدی خلاص می کند. سخن نهایی کارشناسان فرش کاشان با پدر و مادر ها این است که کودکان قدرت تشخیص و درک را در سال های اولیه ندارند و این والدین هستند که از آنها مراقبت می کنند. موقع خرید فرش برای اتاق کودک، سلامتی کودک را در درجه اول قرار دهید، اما توجه به روحیه و روانشناسی رنگ ها هم به همان اندازه مهم است. با انتخاب فرش با پرز های کوتاه، نرم، متراکم و رنگ های مناسب و با طرحی فانتزی می توان اتاق کودک را محیطی دوست داشتنی برای کودک ساخت.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی