تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

راهنمای ست کردن فرش ماشینی با مبلمان قهوه ای در دکوراسیون پذیرایی

راهنمای ست کردن فرش ماشینی با مبلمان قهوه ای در دکوراسیون پذیرایی

فرش ماشینی چه رنگی با مبلمان قهوه ای ست می شود
تاثیر ابعاد فرش ماشینی در ست کردن با مبلمان قهوه ای دکوراسیون پذیرایی
موارد مهم در ست کردن فرش با مبلمان قهوه ای در دکوراسیون

رنگ های مختلفی هستند که می توانند در کنار مبلمان قهوه ای ست شوند و فقط کافی است که شما از رنگ های متناسب با رنگ قهوه ای اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید فرش ماشینی را با مبلمان قهوه ای ست کنید و در کنار این اطلاعات با ارزش اگر از موارد مهم در ست کردن فرش ماشینی با مبلمان قهوه ای در دکوراسیون منزل آگاه باشید، می توانید به بهترین نحو ممکن از فرش پذیرایی در کنار مبلمان قهوه ای دکوراسیونی زیبا و جلوه گر تشکیل دهید.

امروزه به سبب تولیدات انبوه کارخانجات فرش ماشینی، طرح و رنگ های مختلفی از فرش های ماشینی برای منازل مختلف وجود دارد که بسته به نوع دکوراسیون خانه، از طرح های متناسب با چیدمان اجزای خانه استفاده می شود تا فضایی زیبا برای منازل، چه منازل مدرن و چه منازل کلاسیک به وجود بیاورد؛ هنگام خرید فرش ماشینی برای دکوراسیون پذیرایی باید به چند نکته ی بسیار مهم توجه داشت که در ادامه به این موارد می پردازیم.

در هنگام خرید فرش مناسب پذیرایی فقط نباید به جنس و طرح آن توجه داشته باشید بلکه یکی از مهم ترین نکات برای انتخاب فرش پذیرایی، دقت در رنگ آن است که باید توجه داشته باشید آیا فرش ماشینی مورد نظر شما با اجزای خانه مثل مبلمان تناسب و هماهنگی دارد یا خیر؟ اگر فرش ماشینی شما باکیفیت و مدرن باشد ولی با دکوراسیون منزل هماهنگی نداشته باشد به زیبایی خانه کمک چندانی نمی کند.

اگر دقت کرده باشید رنگ قهوه ای امروزه در دکوراسیون خانه ها بیشتر استفاده می شود که شاید مهم ترین دلیل آن هم راحتی در ست کردن آن است، چون رنگ قهوه ای رنگ پر کاربرد است و در اکثر اجزای دکوراسیون خانه استفاده می شود و دست ما را در زمینه ی ست کردن بیشتر باز می گذارد. در ادامه به این مبحث می پردازیم که فرش ماشینی چه رنگی با مبلمان قهوه ای ست می شود.

 

فرش ماشینی چه رنگی با مبلمان قهوه ای ست می شود

اگر شما برای دکوراسیون پذیرایی منزل که در آن از مبلمان قهوه ای استفاده می کنید به دنبال ست کردن فرش ماشینی برای آن هستید، می توانید از فرش های ماشینی استفاده کنید که دارای رنگ های روشن هستند، رنگ های روشنی مثل سفید، کرم یا حتی رنگ هایی مثل سبز و آبی استفاده کنید و البته به این نکته هم توجه داشته باشید که به جز رنگ، باید از تاثیر ابعاد فرش ماشینی در ست کردن با مبلمان قهوه ای در دکوراسیون آگاه باشید.

چند نمونه از رنگ ها هستند که با رنگ قهوه ای متضاد هستند و تضادی زیبا را برای مبلمان قهوه ای در دکوراسیون پذیرایی می توانند ایجاد کنند، حال شاید این سوال پیش بیاید مگر رنگ هایی هم هستند که با رنگ قهوه ای مخالف و متضاد باشند ولی درعین حال باعث زیبایی دکوراسیون پذیرایی شود؟ که باید گفت بله، چند نمونه رنگ موجود هستند که در کنار متضاد بودن با رنگ قهوه ای، باعث زیبایی دکوراسیون منزل شما می شود که در ادامه به آنها می پردازیم.

به جز رنگ های متضاد رنگ های دیگری هم هستند که اگر در فرش ماشینی دکوراسیون پذیرایی به کار رفته باشند در کنار مبلمان قهوه ای باعث ایجاد آرامش می شوند و اصطلاحا به این رنگ ها رنگ خنثی کننده و رنگ گرم هم می گویند.

از بهترین نمونه رنگ های متضاد با رنگ قهوه ای که اگر در فرش پذیرایی به کار رفته باشد باعث زیبایی دکوراسیون می شود و به راحتی در کنار مبلمان قهوه ای ست می شود، می توان به رنگ کرم اشاره داشت. برای مبلمان قهوه ای بهتر است از فرش های ماشینی که رنگ کرم درآن به طور مکرر مورد استفاده قرار گرفته است بهره برد تا در کنار مبلمان قهوه ای فضایی زیبا و چشم نوازی را برای دکوراسون پذیرایی منزل شما به ارمغان بیاورد.

برای ست کردن فرش ماشینی با مبلمان قهوه ای می شود از فرش ماشینی که رنگ سفید در آن به طور زیاد استفاده شده است برای دکوراسیون پذیرایی استفاده کرد، دلیل آن هم این است که رنگ سفید در کنار رنگ قهوه ای تضادی را به وجود می آورد، تضادی که فضای دکوراسیون منزل را شاداب و با طراوت نشان می دهد.

یکی دیگر از رنگ های موجود برای فرش های ماشینی در کنار مبلمان قهوه ای، زیبایی خاصی را جلوه می دهد و یک رنگ خنثی کننده برای مبلمان قهوه ای محسوب می شود، رنگ آبی است و دلیلش هم  گرمی و خنثی کننده بودن این رنگ در کنار رنگ قهوه ای است، البته ترکیب این دو رنگ در کنار هم بیشتر در خانه های مدرن استفاده می شود ولی برای سایر منازل می شود رنگ های مختلفی از فرش ماشینی را به کار گرفت که یک نمونه از این رنگ ها، رنگ فیروزه ای است که در بین سایر رنگ های گرم و روشن، خودنمایی بسیاری می کند.

اگر شما در دکوراسیون پذیرایی منزل با مبلمان قهوه ای استفاده می کنید بهتر است از فرش های ماشینی که رنگ سبز در آنها به کار رفته است استفاده کنید، زیرا باعث آرامش برای شما می شود و کمی از خستگی شما را کاهش می دهد. همچنین می توانید به ست کردن فرش های مدرن زمینه سبز و آبی با مبلمان قهوه ای بپردازید. به این نکته توجه داشته باشید که فرش هایی که در زمینه آن از رنگ سبز به طور زیاد استفاده شده است از زیبایی بالایی برخوردار نیست و بهتر است فرش ماشینی شما در کنار رنگ های دیگر، از رنگ سبز هم برخوردار باشد برای مثال یکی از پر فروش ترین فرش های مدرن مناسب اتاق پذیرایی هست، فرش کلاریس زمینه سبز آبی است و شما عزیزان می توانید به خرید فرش مدرن زمینه سبز آبی برای پذیرایی بپردازید که بسیار مناسب ست کردن با مبلمان های قهوه ای رنگ می باشد

از دیگر رنگ هایی که اگر در فرش ماشینی به کار رفته باشد باعث زیبایی دکوراسیون پذیرایی و ست شدن فرش با مبلمان قهوه ای می شود، می توان به رنگ هایی مثل مشکی، نارنجی و طلایی اشاره داشت که هرکدام متناسب با نوع دکوراسیون پذیرایی در منزل شما ست می شوند. به عنوان مثال ترکیب فرش طلایی رنگ در کنار مبلمان قهوه ای بیشتر در منازل لوکس و مدرن استفاده می شود و در منازل ساده ای که دارای دکوراسیون کلاسیک هستند، اصلا فضای زیبابی را به نمایش نمی گذارد.

 

تاثیر ابعاد فرش ماشینی در ست کردن با مبلمان قهوه ای در دکوراسیون پذیرایی

در ست کردن فرش پذیرایی با مبلمان قهوه ای در دکوراسیون پذیرایی، فقط رنگ آن مهم نیست و از موارد مهم در انتخاب فرش ماشینی برای دکوراسیون پذیرایی، ابعاد و اندازه ی فرش های ماشینی است که به دلیل شانه و تراکم های مختلف در فرش های ماشینی، ابعاد متنوعی هم برای فرش های پذیرایی به وجود آمده است و با توجه به فضای موجود در دکوراسیون خانه می توانید از فرش ترک گل برجسته مناسب پذیرایی استفاده کنید. همچنین می توانید از مدل های فرش های فانتزی پذیرایی برای چینش دکوراسیون پذیرایی با مبلمان قهوه ای استفاده نمایید.

فرش های ماشینی در ابعاد 12 متری، 9 متری، 6 متری و... موجود هستند که با در نظرگرفتن مساحت پذیرایی، فرش پذیرایی مورد پسندمان را انتخاب می کنیم و حتما هم نباید فرش پذیرایی هم اندازه ی مساحت منزل باشد و اگر فرش پذیرایی از دکوراسیون منزل کوچک تر باشد و مقداری از فرش ماشینی در زیر پایه های مبل قرار گیرد، به زیبایی دکوراسیون خانه کمک بیشتری می کند.

 

موارد مهم در ست کردن فرش با مبلمان قهوه ای در دکوراسیون

یکی از موارد مهم در ست کردن فرش با مبلمان قهوه ای دکوراسیون که می توان به آن اشاره کرد، نوع مبل است که با توجه به کاناپه بودن یا سلطنتی بودن مبلمان منزل، فرش پذیرایی خود را انتخاب می کنیم. مثلا اگر مبلمان پذیرایی شما از طرح و رنگ های مختلف برخور دار است، پسندیده تر است که شما فرش پذیرایی با طرح شلوغ داشته باشد یا اگر مبلمان منزل از یک رنگ خاص فقط برخوردارهستند فرش پذیرایی هم از طرح های خلوت فرش ماشینی باشد تا به زیباتر شدن دکوراسیون منزل کمک کنند.

اگر در چیدمان دکوراسیون پذیرایی کمی خلاقیت به کار ببرید، به زیباتر شدن و ست شدن مبلمان دکوراسیون با فرش پذیرایی کمک زیادی می توانید داشته باشید. به عنوان مثال در مبلمان قهوه ای اگر کوسن های مبل را با رنگ هایی که با رنگ فرش پذیرایی و رنگ قهوه ای مبلمان ست می شود انتخاب کنیم، می توانیم تناسب و هماهنگی بیشتری را در دکوراسیون منزل به نمایش بگذاریم. مثلا اگر در مبلمان قهوه ای، کوسن های مبل کرم رنگ باشند و در فرش ماشینی هم رنگ هایی که اشاره داشتیم به کار رفته باشد، هماهنگی زیبا و خاصی را برای دکوراسیون منزل ایجاد می کند.

یک نمونه از خلاقیت های رایج برای ست کردن مبلمان قهوه ای با دکوراسیون پذیرایی، ست کردن حاشیه فرش با دسته و بدنه ی مبل است است که خیلی هم تاثیرگذار است، مثلا رنگ انتهای فرش پذیرایی که قرار است در زیر پایه های مبلمان قهوه ای قرار بگیرد، اگر از رنگ کرم برخوردار باشد بهتر است.

به طور کلی فرش های رنگ روشن با مبلمان قهوه ای ست می شوند و تضاد موجود در این رنگ ها نه تنها باعث به هم زدن تعادل دکوراسیون خانه نمی شود، بلکه زیبایی و فضای جالبی را هم به دنبال خود برای چینش دکوراسیون پذیرایی منزل با مبلمان قهوه ای به ارمغان می آورد.

اینکه رنگ فرش ماشینی با مبلمان قهوه ای پذیرایی ست شود یک اصل مهم است ولی استفاده از چند خلاقیت و چند مورد جزئی که به آنها اشاره داشتیم به ست شدن مبلمان قهوه ای با فرش پذیرایی کمک زیادی می کند و کافی است که شما از رنگ هایی که در کنار رنگ قهوه ای ست می شوند اطلاعاتی را در اختیار داشته باشید تا فرش پذیرایی منزل را با همان معیارهایی که به خوبی به آن اشاره شد، انتخاب کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی