تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

برای اتاق خواب فرش بهتر است یا موکت؟

برای اتاق خواب فرش بهتر است یا موکت؟

برای اتاق خواب فرش خوبه یا موکت
اتاق خواب بهتره فرش کنم یا سرامیک باشه؟
برای اتاق کودک فرش بهتر است یا موکت
گلیم فرش بهتر است یا موکت؟
برتری موکت نسبت به فرش برای پر کردن کامل فضا
مقایسه قیمت فرش و موکت برای اتاق خواب

اتاق خواب ها محلی برای استراحت کردن هستند و دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید به گونه ای باشد که تاثیر مثبت و خوبی روی شما بگذارد. مثلا همانطور که می دانید و شنیده اید می گویند رنگ اتاق خواب را آبی بزنید یا سبز کم رنگ که روی روحیه بسیار تاثیر می گذارد و یا رنگ آبی یک رنگ آرامبخش است که برای اتاق خواب ها به شدت پیشنهاد می شود و یا روانشناسی دیگر رنگ ها که باید برای چیدمان و دیزاین منزل با آن ها آشنا باشید. فرش اصلی ترین عنصر در هر خانه می باشد که اگر دیده باشید مکان هایی که فرش ندارند بسیار بی روح و بی رنگ هستند، اما اگر یک فرش را در اتاق خواب یا سالن پذیرایی پهن کنید متوجه زیبایی دوچندانی که محیط می گیرد می شوید. البته همیشه این را هم در نظر بگیرید که زمانی خانه جلوه و زیبایی خوبی به خود می گیرد که ابعاد و سایز فرش مناسب و اصولی برای اتاق خواب و یا سالن های پذیرایی انتخاب شود. ما در ادامه مقایسه ای بین خرید فرش های ماشینی و موکت انجام داده ایم تا بتوانید بهترین انتخاب و بهترین خرید را برای اتاق خواب خود داشته باشید.

 

برای اتاق خواب فرش خوبه یا موکت

همانطور که می دانید سبک چیدمان اتاق خواب ها یا کلاسیک، مدرن، سنتی و... می باشد که همه این سبک های چیدمان اتاق خواب ها طالب داشتن یک فرش مناسب اتاق خواب می باشد. فرش های ماشینی درجه یک با انواع زیاد و مختلفی تولید می شوند و فرش اتاق خواب سنتی، فرش اتاق خواب مدرن، فرش اتاق خواب شگی و انواع فرش های ماشینی با طرح ها و مدل های مختلف تولید شده اند که هر کدام برای انواع سبک های اتاق خواب مناسب می باشند.
اتاق خواب بزرگسالان، که بهتر است اصلا به صورت کامل با فرش یا موکت پوشانده نشوند چون فضای اتاق خواب دلگیر و زیبایی خود را از دست می دهد. برای اتاق خواب فرش هایی بخرید که از متراژ اتاق کوچک تر باشند یا فرش مناسب پاتختی خریداری کنید. اما اگر برای اتاق خواب هایتان بخواهید از موکت استفاده کنید و کف اتاق را بخواهید کاملا با موکت بپوشانید اولین مشکلی که وجود دارد این است که اتاق خواب زشت می شود چون اگر بخواهید کاملا کف اتاق خواب را بپوشانید، فضای اتاق خواب خفه و بسته می شود و از همه مهم تر در صورتی که روی موکت اتاق خواب چیزی بریزد و رنگ موکت روشن باشد شما باید تمامی وسایل داخل اتاق را کامل از اتاق خارج کنید تا بعد از آن بتوانید فرش را جمع کنید و به دلیل اینکه موکت ها دارای بافت سفت و محکمی می باشند شسشو و پاک کردن مواد رنگی از روی موکت رنگ روشن کاری سخت می شود.

 

اتاق خواب بهتره فرش کنم یا سرامیک باشه؟

طبق آماری که از فروش فرش های ماشینی و اصول سبک چیدمان اتاق خواب تا به امروزه داریم بهتر است که فضای اتاق خواب های خود را به گونه ای چیدمان و طراحی کنید که به محیطی آرامبخش تبدیل شود. اگر کف اتاق خواب چیزی نیندازید از لحاظ بصری اصلا جالب نیست و وجود فرش در اتاق خواب به شدت لازم می باشد. فرش های ماشینی به دلیل اینکه دارای تنوع زیادی هستند و اکثرا برای اتاق خواب فرش های ترک، فرش های وینتیج ترک گلبرجسته و یا ساده و یا فرش کلاریس اتاق خواب را خریداری می کنند که به راحتی این فرش های ماشینی جدید با دکوراسیون اتاق خواب اخت می شوند. (به دلیل تنوع طرح و رنگ بافته شده در این دسته از فرش های ماشینی)

 

برای اتاق کودک فرش بهتر است یا موکت

برای اتاق کوکان خود فرش خریداری کنید! چون فرش های بافته شده در کارخانجات فرش کاشان با الیاف پلی پروپیلن، آکریلیک می باشد که این نخ در بافت فرش های ماشینی هیچگونه حساسیتی برای بدن کودکان و همچنین سالمندان به وجود نمی آورد و به دلیل نداشتن پرز و...، هیچگونه آسیبی به ریه کودکان وارد نمی شود. فرش اتاق خواب کودک و نوجوان سطحی بسیار نرم دارد و در برابر شستشو بسیار مقاوم می باشد و همچنین تاثیر فرش ماشینی کودک در دکوراسیون بسیار زیاد است. بهترین رنگ موکت برای اتاق کودک و یا اتاق خواب بزرگسالان چند سالی است که با تنوع زیاد تولید می شود، اما بدی که موکت فرش ها دارند و باعث شده است تا فروش موکت فرش ها کم شود این است که موکت ها برشی هستند.

 

گلیم فرش بهتر است یا موکت؟

شما اگر کل اتاق خواب خود را بخواهید با موکت بپوشانید علاوه بر شستن سختی که موکت ها دارند، مشکل بزرگ دیگری که موکت فرش ها به وجود می آورند این است که پرز و مو ها را روی خود جمع می کنند و بعد از یکسال استفاده از موکت فرش ها، زشت چشم و بی ریخت می شوند. گلیم فرش های ماشینی از دسته پر فروش ترین فرش ها می باشند که در بافت گلیم فرش ها از رنگ هایی پر رنگ و جذاب استفاده می شود و از همه مهم تر گلیم فرش برای اتاق خواب های سبک سنتی بسیار جذاب و زیبا می باشد. قطعا گلیم فرش از موکت بهتر می باشد:
• شستشوی آسان گلیم فرش های ماشینی
• رنگ های بافته شده با تنوع زیاد و جذاب در گلیم فرش
• عدم جمع کردن پرز و مو
گلیم فرش های ماشینی وزن کمی دارند و حمل کردن آن ها بسیار آسان می باشد.
• دوام بالا و مقاومت زیاد گلیم فرش در برابر شستشو، سایش و پاخور و... .
همچنین گلیم فرش ها با ابعاد مختلفی تولید می شوند و از همه مهم تر به غیر از ابعاد استاندارد مانند: گلیم فرش 6 متری، گلیم فرش 9 متری، گلیم فرش 12 متری با ابعاد و اندازه های سفارشی و غیر استاندارد نیز در کارخانجات فرش کاشان تولید می شوند.
اما موکت ها شستشو و حمل کردن آن ها سخت می باشد و بعد از چند سال زیبایی خود را از دست می دهند و به دلیل اینکه کل اتاق خواب یا سالن های پذیرایی را می پوشانند زیبایی مکان را کم می کنند.

 

برتری موکت نسبت به فرش برای پر کردن کامل فضا

در فصل زمستان خانه هایی که دور تا دورشان باز است و کاملا با فرش یا موکت فرش ها پوشانده نمی شوند سرد است و خانه گرما به خود نمی گیرد. اما با پهن کردن موکت فرش ها کف خانه، روی سرامیک ها کاملا سراسری پوشانده می شود و مانند یک عایق در برابر سرما عمل می کند. یکی دیگر از عواملی که افراد تصمیم می گیرند که کف اتاق خواب خود را کاملا موکت کنند این است که اگر بچه کوچکشان زمین خورد مشکلی نداشته باشد و آسیبی به کودک وارد نشود اما بعد از مدتی موجب پشیمانی افراد می شود. چرا؟
چون موکت فرش های دارای بافتی سفت می باشند و اگر کودک یا حتی بزرگسال زمین بخورد روی بدن خراش به وجود می آید و خوابیدن روی موکت فرش ها می تواند حساسیت و خارش را برای بدن به وجود بیاورد.

 

مقایسه قیمت فرش و موکت برای اتاق خواب

شاید زیاد این ضرب المثل را شنیده باشید که هر چه پول بیشتر بدهید آش بیشتری می خورید! فرش های ماشینی با دستگاه های پیشرفته و جدید بافته می شوند و تمامی فرش های ماشینی درجه یک، فرش کاشان با بهترین الیاف تولید می شوند که کلا قیمت فرش های ماشینی از موکت ها بیشتر می باشد. هر چه ابعاد فرش های ماشینی بیشتر شود، قیمت فرش نیز افزایش پیدا کرده و نوع نخ بافته شده در آن نیز از مهم ترین عوامل تاثیر گذار روی قیمت فرش ماشینی می باشد. همچنین قیمت موکت فرش ها نیز متری می باشد که باید متراژ اتاق خواب را داشته باشید و با توجه به آن متراژ، موکت ها را برایتان برش می زنند. برای خرید فرش مناسب اتاق خواب کودک و فرش اتاق خواب عروس و بزرگسالان می توانید از کلکسیون بی نظیر فروشگاه فرش کاشان دیدن نمایید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی