تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش طرح هالیدی 1200 شانه گلبرجسته

فرش طرح هالیدی 1200 شانه گلبرجسته

فرش طرح هالیدی
فرش هالیدی، پر فروش ترین فرش سال
فرش 1200 شانه گلبرجسته طرح هالیدی
رنگبندی جدید طرح هالیدی پر فروش فرش 1200 شانه
قیمت فرش 1200 شانه گلبرجسته هالیدی

یکی از متنوع ترین محصولات در ایران فرش های ماشینی دستبافتگونه می باشد که توسط هنرمندان خوش ذوق ایرانی در شهر هایی همچون کاشان، تبریز و مشهد تولید می شود و این سه شهر به حدی در تولید فرش های ماشینی موفق عمل نموده اند که هر جا اسم فرش ماشینی بیاید اولین چیزی که به ذهن مردم می آید فرش های درجه یک کاشان و دیگر شهر ها است. فرش های ماشینی امروزه با طرح و رنگ های متنوعی تولید می شوند و همچنین تراکم هایی اعم از فرش های 700 شانه ماشینی، فرش های 1000 شانه ماشینی، فرش های 1200 شانه ماشینی و فرش های 1500 شانه ماشینی تولید می شوند و به تازگی فرش هایی با تراکم بالا تر نیز در حال تولید می باشند که آن ها جزء فرش های لاکچری می باشند که قیمت فرش لاکچری از فرش های ماشینی درجه یک با تراکم پایین، بالا تر می باشد.

 

فرش طرح هالیدی

یکی از جدیدترین فرش های ماشینی سال، فرش های طرح هالیدی می باشند که این فرش ماشینی هم از دیگر طرح های فرش های ماشینی متفاوت می باشد. خرید فرش ماشینی کاملا سلیقه ای می باشد و هر کسی وابسته به سلیقه ای که دارد یک نوع از فرش های ماشینی را می پسندد و دوست دارد.

یکی از طرح های فرش ماشینی جدید که فرش پر فروش سال نیز بوده است، فرش طرح هالیدی می باشد که این فرش ماشینی زیبا دارای یک ترنج در وسط قالی است و بر خلاف دیگر فرش های ماشینی ترنج و لچک دار، اصلا شلوغ نیست که در طراحی نقشه این فرش ماشینی تنها به ترنج وسط فرش اکتفا شده است. در بافت فرش های ماشینی هالیدی گل و بوته ها به صورت نامحسوس طراحی و بافته شده است. خاصیت فرش های هالیدی در این است که علاوه بر ظاهر خلوت و ارامی که دارند، بافت فرش ماشینی هالیدی به گونه ای است که طرح های بافته شده در زمینه فرش آشکار نیست!

پر فروش ترین فرش، در فروشگاه فرش کاشان، فرش 1200 شانه تراکم 3600 هالیدی می باشد که این فرش ماشینی با توجه به تراکم بالایی که دارد دارای ضخامت کم و ظرافت و زیبایی بالایی نیز می باشد. فرش هالیدی 1200 شانه با تعداد گره 3600 بافته شده است که به دلیل تراکم بالای این فرش ماشینی باید از نخ هایی ظریف تر از فرش های 700 شانه ماشینی درجه یک استفاده کرد.  قیمت فرش 6 متری هالیدی، قیمت فرش 9 متری هالیدی و قیمت فرش 12 متری هالیدی مقرون به صرفه می باشد و از فرش های 1500 شانه و تراکم های بالا تر ارزان تر هستند.

 

فرش هالیدی، پر فروش ترین فرش سال

فرش ماشینی طرح هالیدی نقش و نگار هایی به صورت پنهان دارد که این فرش ماشینی برای منازل کوچک و یا منازل بزرگ بسیار مناسب می باشد. در کنار طرح زمینه شلوغ ولی پنهان فرش های هالیدی 1200 شانه طرح های گل و بوته تا کناره های حاشیه فرش هالیدی بافته شده است و در قسمت حاشیه ها از اشکال شش ضلعی در بافت فرش استفاده شده است و حاشیه ای کاملا متفاوت از دیگر فرش های ماشینی دستبافتگونه دارد. فرش 1200 شانه مدل هالیدی هر چه دارای شانه و تراکم بالاتری باشد، زیبایی فرش بیشتر شده و به فرش های دستبافتگونه بیشتر شبیه می شود. فرش 700 شانه طرح هالیدی نیز فرشی با تراکم پایین، اما ضخامت بالا می باشد که فرش های 700 شانه طرح هالیدی از دسته فرش های ماشینی بسیار با کیفیت و درجه یکی می باشند و بعد از فرش 1200 شانه مدل هالیدی، فرش های 700 شانه طرح هالیدی جدید بسیار پر فروش می باشد. خرید فرش 700 شانه کاشان طرح هالیدی برای تمامی منازل و سبک های دکوراسیون بسیار مناسب می باشد و چیزی که باعث شده است تا فرش های هالیدی مورد توجه قرار بگیرند این است که رنگ زمینه های این فرش ماشینی به گونه ای است که با تمامی دکوراسیون به راحتی ست می شود و رنگ زمینه در این فرش همانند سایه روشن دیده می شود.

 

فرش 1200 شانه گلبرجسته طرح هالیدی

همانطور که می دانید فرش های گلبرجسته، فرش هایی با متد بافت جدید هستند و بافت فرش گلبرجسته 1200 شانه هالیدی به گونه ای می باشد که فرش حالت سه بعدی به خود می گیرد. فرش های گلبرجسته هم مانند دیگر فرش های ماشینی در فرش کاشان با نخ آکریلیک هیت ست شده تولید می شود و از همه مهم تر با توجه به حرارتی که به فرش ماشینی داده می شود، فرشی بسیار مقاوم می شود. قیمت روز فرش 1200 شانه هالیدی به قیمت درب کارخانه می باشد و هزینه اجاره و قبوض و مالیات و... در فروشگاه فرش کاشان روی فرش های ماشینی کشیده نمی شود.

 

رنگبندی جدید طرح هالیدی پر فروش فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه هالیدی با رنگ زمینه های تیره و روشنی بافته شده است که وقتی به فرش ماشینی نگاه می کنید ترکیب رنگ های سایه روشن را در آن مشاهده می کنید. همانطور که می دانید فضای منزل اگر کوچک باشد باید از فرش هالیدی با رنگ زمینه روشن استفاده کرد و برای منازل بزرگ از فرش طرح هالیدی رنگ زمینه تیره، تا فضای منزل جلوه و زیبایی خوبی به خود بگیرد. رنگ بندی های زمینه فرش هالیدی شامل رنگ های، فرش هالیدی طوسی، فرش هالیدی کرمی، فرش هالیدی فیلی، فرش هالیدی سرمه ای، فرش هالیدی بژ، فرش هالیدی فیروزه ای که از رنگ بندی های جدید فرش 1200 شانه گلبرجسته طرح هالیدی می باشند می توان اشاره کرد.

 

قیمت فرش 1200 شانه گلبرجسته هالیدی

برای اطلاع از قیمت فرش 1200 شانه گلبرجسته هالیدی می توانید به صورت مستقیم و یا غیر حضوری به راحتی انواع فرش های ماشینی طرح هالیدی و دیگر طرح های فرش ماشینی با شانه و تراکم های مختلف را مشاهده نمایید و به آسانی فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید. فرش های ماشینی 1200 شانه گلبرجسته هالیدی از فرش های 700 شانه هالیدی گران تر و از فرش 1500 شانه گلبرجسته هالیدی ارزان تر می باشد و از همه مهم تر همانطور که می دانید فرش 1200 شانه گلبرجسته دارای سطحی بسیار نرم و لطیف می باشد و از نظر مقاومت با توجه به ضخامت کمی که دارد فرشی با کیفیت و با مقاومت بالا می باشد. برای خرید فرش 1200 شانه گلبرجسته هالیدی می توانید فرش ماشینی اقساطی خریداری کنید و اقساط فرش را 6، 9، 12 ماهه پرداخت کنید و با خرید اقساطی فرش یا خرید چکی فرش ماشینی، فرشی خریداری کنید که باب میل و سلیقه تان باشد، بدون در نظر گرفتن شرایط مالی!

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی