تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته

فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته

فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته
چرا به فرش های وینتیج کهنه نما یا فرش پتینه می گویند؟
ست کردن وسایل با فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته
کاربرد فرش کهنه نما در منزل و محل کار
قیمت فرش پتینه 1200 شانه گلبرجسته

پیشرفت و تغییر و تحول که تنها در زمینه تکنولوژی نیست! امروزه فرش های ماشینی نیز با تنوع بسیار زیادی تولید می شوند که فرش های 1200 شانه گلبرجسته در کنار کیفیت بی نظیر از برجسته بودن زمینه بهره مند هستند. هر چه که داریم به زمان حال نزدیک می شویم و با دنیای روز و روبرو می شویم وسایل قدیمی و کهنه نما بیشتر نظر ما را به خود جلب می کنند. فرش پتینه یکی از فرش های ماشینی کهنه نما می باشد که در چند سال اخیر تولید شده اند و فرش پتینه یا کهنه نما از ترند های سال محسوب می شوند. فرش های وینتیج تنها برای دکوراسیون سبک سنتی و قدیمی مناسب نیستند بلکه برای منازل لوکس و مدرن نیز بسیار عالی و بی نظیر می باشند.

 

فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته

فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته برای منازل لوکس و مدرن بسیار مناسب می باشد. فرش های 1200 شانه گلبرجسته با 8 رنگ بافته می شوند و تراکم و تعدد گره در فرش 1200 شانه به گونه ای است که گره ها به صورت فشرده کنار هم قرار گرفته اند و فرشی با نقشه توپر می باشند. فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته با داشتن گل و بوته هایی به صورت برجسته، باعث زیبایی فرش شده اند و به همین دلیل این فرش ها برای منازل پر رفت و آمد چندان مناسب نمی باشند، به دلیل حساس و ظریف بودن فرش های گلبرجسته!

فروش انواع فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته با قیمت مناسب

 

چرا به فرش های وینتیج کهنه نما یا فرش پتینه می گویند؟

به دلیل اینکه این فرش ها همانطور که از نامشان پیداست باید یک حالت کهنگی و قدیمی بودن در ظاهر خود داشته باشند که این عمل با سنگ شور کردن در فرش های وینتیج ایجاد می شود. عمل کهنه نما کردن فرش های ماشینی با سنگ شور و کلرینه کردن صورت می گیرد که این دو مواد شیمیایی هستند و پشم های روی فرش را از بین می برند و به نخ ها حالت صیقلی و می دهند که باید از سنگ شور و کلرینه کم استفاده کرد تا تار و پود فرش ماشینی آسیب نبیند. فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته جدید یکی از بهترین و زیبا ترین فرش های ماشینی در دکوراسیون منازل می باشد و به قدری این فرش ماشینی زیبا است و با توجه به حالت کهنه گی و قدیمی بودنی که به خود گرفته است نظر هر کسی را به خود جلب می کند. اگر طالب خرید فرش های 1200 شانه هستید و منازلی پر رفت و آمد و شلوغ دارید، فرش 1200 شانه وینتیج ساده را خریداری کنید که این فرش کهنه نما در فروشگاه فرش کاشان با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته شده است و جنس پود آن از پنبه اصل و طبیعی می باشد.
اما فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته به دلیل برجسته بودن دارای ظاهری بسیار زیبا می باشد و برای استفاده در هر مکانی اصلا گزینه مناسبی نیستند چون به دلیل پاخور و شستشو زیاد، این فرش ماشینی از بین می رود. فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته، فرشی مناسب برای منزل عروس و خانه های ویلایی و لوکس می باشد و به فضای منزل جلوه ای بی نظیر می دهد.

 

ست کردن وسایل با فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته

فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته با طرح های کهنه نما هستند که رنگ زمینه های بافته شده در این فرش های ماشینی به گونه ای است که با تمامی دکوراسیون به راحتی ست می شود و با تمامی سبک دکوراسیون و رنگ ها هماهنگی پیدا می کند.
فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته 12 متری، فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته 9 متری و فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته 6 متری از ابعاد استاندارد فرش های ماشینی هستند و ارزان ترین فرش ماشینی 1200 شانه وینتیج، فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته 6 متری در فروشگاه فرش کاشان است.

 

کاربرد فرش کهنه نما در منزل و محل کار

- برای تفکیک سالن های پذیرایی و یا دفاتر کار، استفاده از فرش های پتینه انتخاب بسیار خوبی می باشد و با توجه به متراژ می توانید به صورت اصولی از چند فرش پتینه استفاده کنید.
- فرش های قدیمی نشان دهنده اصالت یک ایرانی است که فرش های 1200 شانه وینتیج گلبرجسته با ابعاد کوچکتر نیز برای استفاده به عنوان پادری و... استفاده می شوند.
- فرش وینتیج گلبرجسته را با ابعاد و تراکم های مختلف برای آشپزخانه نیز می توان خریداری کرد که فرش های تراکم بالا از وزن سبک تری برخوردار هستند.
- فرش وینتیج طوسی برای دکوراسیون مدرن، فرشی مناسب و پر فروش می باشد و برای دکوراسیون سبک سنتی و کلاسیک فرش وینتیج طوسی گزینه مناسبی نیست.
- فرش وینتیج 1200 شانه کرم، فرش وینتیج 1200 شانه لاکی، فرش وینتیج 1200 شانه سرمه ای و دیگر رنگ های تیره برای مکان های بزرگ و از همه مهم تر برا دکوراسیون سنتی و کلاسیک انتخاب خوبی می باشند.

کلکسیون انواع فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته جدید

 

قیمت فرش پتینه 1200 شانه گلبرجسته

فرش پتینه یا فرش 1200 شانه گلبرجسته وینتیج از دیگر فرش های ماشینی قیمت بالاتری دارد و از فرش های دستبافت دارای قیمت کمتری می باشد. فرش 1200 شانه گلبرجسته با تراکم 3600 می باشد، یعنی در طول این قالی ماشینی 3600 گره به صورت فشرده بافته شده است و به همین دلیل هر چه تراکم فرش بالاتر می رود و فرش تو پر می شود ضخامت فرش را کم می کنند تا زیبایی فرش ماشینی بیشتر به چشم بیاید. برای خرید فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته بدون فکر کردن به هزینه و مبلغ فرش ماشینی می توانید فرش را به صورت اقساطی و یا چکی خریداری کنید که با خرید اقساطی فرش ماشینی تا مبلغ 20 میلیون تومان می توانید فرش بخرید و این مبلغ را به صورت قسطی پرداخت کنید و مابقی پول را به صورت نقد در سایت فروشگاهی فرش کاشان باید واریز کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی