تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

پر فروش ترین فرش ماشینی ویژه نوروز سال 1401

پر فروش ترین فرش ماشینی ویژه نوروز سال 1401

رنگ فرش مد سال 1401
جدیدترین طرح فرش سال 1401
کلاسیک جدیدترین مدل فرش پذیرایی
خرید فرش ارزان سال 1401
دستگاه بافت فرش های ماشینی جدید
فرش وینتیج جدید ترین مدل پر فروش سال 1401
قیمت فرش ماشینی سال 1401
فروش فرش جدید سال 1401

هر ساله با توجه به ورود به سال جدید قبل از آن صنعت مد رنگ سال و از مد های سال جدید رونمایی می کند و اکثرا مردم هم هر ساله به دنبال این هستند که در سال جدید، جدیدترین لباس ها و وسایل منزل و فرش ماشینی مد سال را خریداری کنند. در این مبحث ما قصد داریم جدیدترین فرش های سال 1401 را به شما معرفی کنیم و به صورت کامل در مورد این فرش ها و کیفیت و جنس نخ و تار و پود آن ها به صورت کامل توضیح بدهیم. پر فروش ترین فرش ماشینی ویژه نوروز سال 1401 آنقدر از تنوع طرح و محصول زیادی بر خوردار است که ممکن است شما را دچار سردرگمی کند، اما شما با خرید اینترنتی فرش مد سال 1401 می توانید از کلکسیون بی نظیر فرش کاشان بدون صرف وقت و هزینه دیدن نمایید و برای خرید فرش مد سال 1401 ما برای مشتریان یک سوپرایز ویژه برای خرید راحت فرش ماشینی به صورت اینترنتی داریم!

 

رنگ فرش مد سال 1401

کمپانی پنتون هر ساله یک رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب می کند و آن را از بین دیگر رنگ ها، پر رنگ تر می کند و آن رنگ، رنگ سال 1401 و 2022 شناخته می شود. و در اصل کمپانی پنتون رنگ سایه ای از آبی را معرفی نمود که ترکیب رنگ آبی و ذره ای قرمز می باشد.
از طرفی دیگر چندی از دیگر شرکت ها رنگ سبز- خاکستری را به عنوان رنگ سال معرفی نمودند که در فروشگاه فرش کاشان، بهترین و جدیدترین فرش های سال 1401 را بهترین نخ و الیاف درجه یک با رنگ زمینه هایی بی نظیر و عالی تولید می کنند.

 

جدید ترین طرح فرش سال 1401

جدیدترین فرش سال 1401، فرش 1500 شانه گلبرجسته می باشد که فرش های 1500 شانه گلبرجسته یکی از زیبا ترین فرش های 1500 شانه ماشینی کاشان می باشند که به قدری بافت و نقشه این فرش ماشینی ظریف است که به فرش دستبافتگونه مشهور هستند. فرش 1500 شانه ماشینی دارای زمینه ای برجسته می باشد که برجسته بودن زمینه این فرش ماشینی باعث ایجاد زیبایی دو چندانی در فرش شده است. فرش های 1500 شانه مد سال به دلیل ضخامت کم و ظرافت بالایی که دارند مناسب منازل لوکس و مجلل می باشند که از این فرش به صورت زینتی و دور تا دور آن باید مبلمان چیده شود.
فرش های 1500 شانه جدید دارای تنوع بسیار زیادی هستند و فرش مد سال 1401، فرش های 1500 شانه طرح افشان، فرش 1500 شانه گلبرجسته طرح خشتی، فرش گلبرجسته 1500 شانه طرح اصفهان و بیش از صد ها مدل فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته جدید که با به روز ترین دستگاه ها بافته و تولید می شوند.
دسته دیگر فرش های ماشینی ترند سال 1401، فرش های ماشینی 1200 شانه اصل می باشند که قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 از قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 بیشتر می باشد و اگر فرش مجلل می خواهید که با قیمتی مناسب تر و در برابر پاخور مقاوم تر باشد، فرش های 1200 شانه جدید سال را خریداری کنید.

پر فروش ترین فرش ماشینی 1500 شانه گلبرجسته ویژه نوروز سال 1401

 

کلاسیک جدیدترین مدل فرش پذیرایی

فرش کلاسیک به فرشی می گویند که با طرح و نقشه ای اصیل بافته شده اند و فرش های سنتی جدید از دسته فرش های کلاسیک مناسب سالن های پذیرایی می باشند. فرش های کلاسیک ترند سال با نقش و نگاره های اصیل ایرانی بافته می شوند که در بافت این فرش ها بیشتر از رنگ زمینه های گرم استفاده می شود. جدیدترین فرش کلاسیک سال 1401، فرش های طرح ورساچه می باشد که این فرش ماشینی ترند سال و محصولی بسیار پر فروش در بین فرش های ماشینی شده است که فرش ورساچه کاشان برای منازل مدرن نیز خریداری می شوند. فرش ورساچه طلایی، فرش ورساچه مشکی، فرش ورساچه طرح فرانسوی از دسته فرش های کلاسیک و مدرن می باشند.
فرش های 1000 شانه، فرش هایی هستند که در حد وسط کیفیت و قیمت قرار گرفته اند که 1000 شانه می باشند و تراکم طولی تعداد گره بافته شده در این فرش ماشینی 3000 گره است. پر فروش ترین فرش در بین رنگ زمینه های فرش های ماشینی، فرش های رنگ خنثی و متالیک هستند که فرش 1000 شانه 8 رنگ گلبرجسته مدل کلاسیک از زیباترین فرش های ماشینی ترند سال است.

 

خرید فرش ارزان سال 1401

می خواهیم در مورد فرشی حرف بزنیم که هر چه از خوبی این فرش ماشینی بگوییم کم است! فرش 700 شانه تراکم 2550 یکی دیگر از فرش های ماشینی درجه یک می باشد که این فرش ماشینی دارای ضخامت قابل قبولی بوده و به دلیل تراکم پایینی که دارد با تعداد پالت رنگی بالا نیز تولید می شود. فرش های 700 شانه ماشینی جدید با بهترین دستگاه های بافت فرش ماشینی بافته می شوند و فرش از مقاومت بسیار بالایی بر خوردار می باشد. فرش های 700 شانه ماشینی برای منازل لوکس و دیگر مکان ها بسیار مناسب می باشد اما به دلیل ضخامت زیادی که نسبت به فرش های 1000 شانه جدید، فرش های 1200 شانه ماشینی و فرش های 1500 شانه سال دارند به صورت گلبرجسته تولید نمی شوند. فرش 700 شانه کاشان مقاومت بسیار خوبی در برابر پاخور و شستشوی زیاد و مداوم دارد و از پر فروش ترین فرش های سال بوده است.
• کیفیت فرش های ماشینی درجه یک سال
فرش های ماشینی در فروشگاه فرش کاشان با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند که این نخ درجه یک ویژگی های بی نظیری اعم از:
- نخ های آکریلیک نخ هایی بسیار سبک می باشند که به نخ های پشمی بسیار شبیه بوده و به همین دلیل به فرش های ماشینی کاشان، فرش های دستبافتگونه می گویند.
- فرش های بافته شده با نخ آکریلیک دارای تنوع رنگ زیاد و رنگ های ثابت می باشند که فرش های 700 شانه درجه یک اصل با تنوع رنگ بالایی بافته می شوند و همچنین فرش 1000 شانه ماشینی با 10 رنگ، فرش 1200 شانه واقعی و فرش 1500 شانه اصل نیز با تعداد 8 رنگ بافته می شوند و در هنگام شستشو شما اصلا نباید نگران رنگ پریدگی فرش ماشینی خود باشید.
- فرش بافته شده با نخ آکریلیک دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت می باشد و جسم داغ تا چند دقیقه باعث سوزاندن فرش ماشینی نمی شود.
- فرش های بافته شده با نخ آکریلیک هیت ست شده قابلیت برگشت پذیری خیلی خوبی دارند یعنی بعد از پاخور فرش و قرار دادن اشیاء روی فرش ماشینی، الیاف و نخ های فرش روی هم نمی خوابد و به سرعت به حالت عادی خود بر می گردد.

 

دستگاه بافت فرش های ماشینی جدید

فرش های ماشینی در فروشگاه فرش کاشان با بهترین دستگاه های جدید و به روز بافته می شوند که پشت فرش های تولید شده در فرش کاشان را اگر مشاهده کنید بافت تمیز و یکدست فرش را می توانید مشاهده کنید و می بینید که پشت فرش ماشینی هیچگونه زدگی و نخ و پرز های اضافه ندارد. مهم ترین عامل بعد از نخ و تار و پود در فرش های ماشینی، دستگاهی است که فرش با آن تولید می شود که مهم ترین عامل در بافت فرش ترند و جدید مد سال 1401 می باشد.

 

فرش وینتیج جدید ترین مدل پر فروش سال 1401

فرش وینتیج چیست؟ فرش وینتیج ماشینی یا فرش پتینه، فرشی است که حالت کهنه نما و فرش های قدیمی را در خود دارد. اگر به سبک مدرنیته و سنتی معاصر علاقه دارید و سبک چیدمان منازل خود را اینگونه می خواهید چیدمان کنید می توانید فرش های جدید وینتیج را خریداری کنید، که این فرش های کهنه نما با جدیدترین طرح زمینه ها و متفاوت از نقشه های دیگر فرش های ماشینی طراحی و تولید می شوند. در سال 1401 به حد زیادی مردم به دنبال عوض کردن سبک دکوراسیون منازل خود می باشند و اکثرا می خواهند سبک دکوراسیون مدرن را در سال جدید در خانه های خود به وجود بیاورند. سبک مدرن، سبکی ساده و خلوت می باشد که فرش های وینتیج جدید نیز برای این سبک از دکوراسیون عالی و بی نظیر می باشند. با خرید فرش وینتیج طوسی می توانید به دکوراسیون مدرن منزل خود زیبایی زیادی ببخشید و جدیدترین فرش سال با قیمت مناسب خریداری کنید.
فرش وینتیج مدل پر فروش سال 1401 در هر فضایی که استفاده شوند آن مکان شیک و خاص می شود و فرش های پتینه با تمامی دکوراسیون با هر رنگی به راحتی وفق پیدا می کند و در کنار مبلمان مدرن ترکیبی بی نظیر ایجاد می کنند. فرش وینتیج 700 شانه و فرش وینتیج 1200 شانه، جدیدترین مدل های فرش کاشان هستند که این دو تراکم در فرش های ماشینی حرف اول را در کیفیت و زیبایی می زنند.

پر فروش ترین فرش ماشینی وینتیج 1200 شانه ویژه نوروز سال 1401

 

قیمت فرش ماشینی سال 1401

قیمت فرش های ماشینی هر ساله و یا نه بلکه هر روزه در حال تغییر و نوسان است! قیمت فرش ماشینی به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله:
• اولین عامل در زمان قیمت گذاری روی فرش های ماشینی، شانه و تراکم آن می باشد که مهم ترین عامل در قیمت فرش سال است. هر چه شانه و تراکم در فرش کمتر باشد از نخ و تار و پود کمتری برای بافت فرش ماشینی استفاده می شود و متقابلا هر چه شانه و تراکم در فرش ماشینی کاشان بالا برود تعداد گره بافته شده در فرش بیشتر می شود و باید تار و پود فرش به صورت فشرده در کنار هم بافته شوند که، نیازمند دستگاه های جدید و به روز تری می باشند.
• در فرش های ماشینی یا دستبافت دومین عامل تاثیر گذار روی قیمت فرش متراژ آن می باشد که فرش های ماشینی با ابعاد فرش 6 متری ماشینی، فرش 9 متری ماشینی و فرش 12 متری بافته می شوند و قیمت فرش 12 متری از قیمت فرش 9 متری و فرش 6 متری بیشتر می باشد.
• سومین عامل که کیفیت کل فرش ماشینی را رقم می زند جنس نخ و تار و پود بافته شده در فرش ماشینی دستبافتگونه می باشد. نخ آکریلیک هیت ست شده در بین نخ ها حرف اول را می زند و فرشی که با نخ آکریلیک بافته شده باشد از قیمت بیشتری نسبت به دیگر فرش های بافته شده با نخ های ویکرون و پلی استر و ورژن و... برخوردار می شود.
• در فروشگاه فرش کاشان، فرش های ماشینی با بهترین دستگاه ها بافته می شوند که نام هر دستگاه جلوی مشخصات فرش ماشینی ذکر شده است.

 

فروش فرش جدید سال 1401

فروش اقساطی و چکی فرش ماشینی در فروشگاه فرش کاشان صورت گرفته است. خرید اقساطی فرش سال 1401 بدون نیاز به ضامن و با کمترین سود از طریق لندو فرش کاشان به فروش می رسد و تا سقف بیست میلیون تومان می توانید فرش پر فروش سال را به صورت اقساطی و چکی خریداری کرده و هر ماه پول اقساط فرش ماشینی را از طریق لندو فرش کاشان پرداخت کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی