تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

5 اصل طلایی در چیدمان منازل بزرگ

5 اصل طلایی در چیدمان منازل بزرگ

قانون اول: انتخاب درست نقطه کانونی در سالن های بزرگ
قانون دوم: استفاده از اشکال و اشیاء هندسی با فرش ماشینی دایره ای و شکل خاص
قانون سوم: ست کردن دیوار کوب ها با دیگر اشیاء و فرش ماشینی
قانون چهارم: ایجاد ارتفاع بصری در منازل بزرگ
قانون پنجم: فرش! فرش را به هیچ وجه از دکوراسیون حذف نکنید!

همیشه برایمان زیاد پیش آمده است که وارد خانه هایی لوکس و شیک و یا درعین حال ساده می شویم و می بینیم تا جایی که برای شخص امکان داشته خرج خانه و زندگی خود کرده اند ولی همچنان آن سبک منزل زیبایی خاصی که باید داشته باشد را ندارد و هارمونی رنگ بین وسایل و زیبایی سبک و دکوراسیون منزل به چشم نمی آید! سخت ترین انتخاب و سخت ترین خرید، برای منازل با متراژ بزرگ است که باید فضای خانه های بزرگ به نحوی چیده شوند که آن محیط بزرگ و سرد به محیطی گرم و دوستانه تبدیل شود.

 

قانون اول: انتخاب درست نقطه کانونی در سالن های بزرگ

زیباترین چیدمان منزل برای منازلی است که دارای متراژی بزرگ هستند و باید با رنگ هایی گرم ست شوند تا فضای بزرگ منزل کوچک و جمع تر جلوه کند. همیشه برای منازل بزرگ خود یک نقطه کانونی تعیین کنید! انتخاب درست نقطه کانونی در منازل باعث می شود تا نظر مخاطب را از بدو ورود به منزل به آن نقطه خانه جلب کرده و به فضای بزرگ خانه جلوه ای خاص ببخشید. نقطه کانونی منزل شما می تواند رنگ دیوارش با دیگر دیوار ها فرق کند و حتی می توانید یکی از رنگ های بافته شده در قالی که در نگاه اول به چشم می آید، دیوار را به همان رنگ در بیاورید. زمانی که یک نقطه کانونی برای منزل خود در نظر می گیرید و مثلا کنسولی در جلوی آن قرار می دهید می توانید از فرش هایی با سایز و شکل خاص مانند فرش های دایره ای، فرش های بیضی و یا فرش های مربعی استفاده کنید که فرش همیشه می تواند بهترین عنصر جلوه بخش در منازل باشد.
اگر که به دنبال ترند و خاص ترین سبک دکوراسیون می گردید فرش دایره ای ماشینی مانند فرش دایره ای بزرگ یا فرش دایره ای کوچک را خریداری کنید که فرش دایره ای قیمت مناسبی دارد و اغلب فرش های دایره ای به صورت بافت سفارشی تولید می شوند.

 

قانون دوم: استفاده از اشکال و اشیاء هندسی با فرش ماشینی دایره ای و شکل خاص

اشکال و شکل های هندسی با طرح و سایز های مختلف در طبیعت هم همیشه نظر همگان را به خود جلب می کنند چون در چیدمان منازل همه تنها دارند از یک سبک، از یک نوع فرش و وسایل استفاده می کنند و نمی خواهند کمی متفاوت تر از دیگران عمل کنند تا به فضای منزل خود روح و تازگی ببخشند. اگر در منزل خود میز ناهار خوری دارید دیگر میز ناهارخوری را در آشپزخانه قرار ندهید. با توجه به متراژ زیاد منزل خود بیایید قسمتی از منزل را برای قرار دادن میز ناهار خوری در نظر گرفته و حتما دقت کنید که اگر میز ناهار خوری شما مستطیلی است از فرش ماشینی مستطیلی استفاده کنید به گونه ای که ابعاد فرش ماشینی جوری باشد که وقتی صندلی را عقب می کشید پایه های صندلی روی فرش قرار بگیرد. ابعاد فرش های ماشینی کاشان، فرش های 6 متری ماشینی، فرش 9 متری و فرش های 12 متری می باشد.
اگر میز نهار خوری شما گرد است از فرش گرد ماشینی استفاده کنید. فرش های گرد زیبایی بی نظیری به فضای منزل و محیط کار می دهند که امروزه کمتر کسی به فرش شکل دلخواه توجه می کند. شما هر فرشی که برای سالن پذیرایی خود می خرید، ست همان فرش را می توانید فرش با شکل و ابعاد خاص دایره ای را سفارش بدهید که کارخانجات فروشگاه فرش کاشان بهترین محصولات را به مشتریان ارائه می دهند. اگر در بالای غذا خوری خود از تابلو ها و آینه های دایره ای و مربعی و.... استفاده کنید اشکال مختلف به فضای بزرگ منزل جان می بخشند و خانه بی روح و حس و حال نمی شود.

 

قانون سوم: ست کردن دیوار کوب ها با دیگر اشیاء و فرش ماشینی

در چیدمان منازل اینکه بخواهید رنگ مبلمان، رنگ پرده ها و رنگ فرش های ماشینی خود را یک رنگ انتخاب کنید، فضای منزل به شدت خسته کننده و بی حس و حال می شود. همانطور که می دانید اصلی ترین عنصر در چیدمان منازل، فرش های ماشینی با کیفیت می باشد. اگر شما فرش مناسب را درست و اصولی انتخاب کنید و از قبل رنگ و سبک مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید در زمان چیدمان منازل بزرگ به مشکل نمی خورید. رنگ مبلمان و پرده منازل را به گونه ای انتخاب کنید که رنگی برخلاف رنگ فرش ماشینی و یا رنگ مکمل فرش ماشینی منزل شما باشد. بعد از آن می توانید رنگ تابلو ها و دیوار کوب های خود را با توجه به رنگ قالی ماشینی انتخاب کنید که ترکیبی بسیار جذاب می شود. دیوار کوب ها و تابلو های خود را آنقدر پایین یا آنقدر بالا بر روی دیوار ها نصب نکنید که زیبایی منزل گرفته شود.

 

قانون چهارم: ایجاد ارتفاع بصری در منازل بزرگ

اگر منازل شما سقف کوتاهی دارد و اصلا مورد پسند شما نیست اصلا نباید از رنگ های تیره برای دیوار ها و دیگر وسایل استفاده کنید. رنگ دیوار ها را به رنگ روشن در بیاورید با خط های افقی یا عمودی و یا از اشیاء و آباژور های پایه بلند استفاده کنید تا از لحاظ بصری ارتفاع مناسبی در منزل به وجود بیاید. فرش طرح افشان برای خانه های بزرگ که سقف کوتاهی دارند فرشی بسیار مناسب و زیبا می باشد و چون سقف خانه کوتاه است از طرح های شلوغ و رنگ های تیره نباید استفاده کرد که فرش طرح افشان درجه یک کاشان در بافت خود گل های ریز و نامحسوسی دارد و از همه مهم تر این فرش ماشینی جدید کاشان دارای ترنج وسط و لچک های کناری نمی باشد و تمامی گل های ریز و درشت داخل فرش ماشینی به یکدیگر متصل می باشند. فرش طرح افشان با تراکم های مختلفی اعم از: فرش 1500 شانه گلبرجسته طرح افشان، فرش 700 شانه گلبرجسته لوکس طرح افشان درباری، فرش کاشان 1200 شانه 8 رنگ طرح افشان اصفهان، فرش 1000 شانه گل برجسته طرح افشان شاهان و بیش از صد ها مدل طرح و رنگ در فرش های جدید طرح افشان وجود دارد که این فرش های طرح افشان برای منازل بزرگ با سقف کوتاه بسیار مناسب و فرشی شیک و خاص می باشند.

5 اصل طلایی در چیدمان منازل بزرگ با فرش گلبرجسته طرح افشان شاهان

 

قانون پنجم: فرش! فرش را به هیچ وجه از دکوراسیون حذف نکنید!

همانطور که گفتیم در فضای منزل چیزی که باعث جان گرفتن محیط می شود فرش های ماشینی می باشند که با تراکم های مختلفی نیز با توجه به استفاده مشتریان تولید می شوند. برای منازل لوکس و بزرگ خود فرش های 1200 شانه و یا فرش های 1500 شانه ماشینی را خریداری کنید! درست است که این فرش ها از دیگر فرش های ماشینی با تراکم پایین گران تر می باشند اما ارزش خرید را دارند! اگر منزل شما دارای متراژ بزرگی است و کاملا مبله است فرش 1200 شانه گلبرجسته کاشان و یا فرش 1500 شانه درجه یک با قیمت مناسب را خریداری کنید و قبل از خرید فرش به نکات زیر توجه کنید.
1- حتما حتما ابتدا متراژ منزل را در نظر بگیرید و بعد از آن فرشی را انتخاب کنید که زمان پهن کردن وسط سالن پذیرایی 60 تا 70 سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد و دور آن مبلمان چیده شود.
2- با توجه به اینکه منزل شما دارای متراژ بزرگی است از فرش های رنگ تیره استفاده کنید که فضای منزل را بسیار زیبا و دلنشین می کنند. برای منازل با متراژ بزرگ فرش وینتیج درجه یک کاشان را خریداری کنید که فرش وینتیج هارمونی رنگ بسیار خوبی با وسایل و محیط بزرگ منزل ایجاد می کند.
3- به هیچ وجه چون متراژ منزلتان بزرگ است کل کف خانه را با فرش ماشینی نپوشانید، که فضای منزل بسیار زشت و خسته کننده می شود و طبق اصول نحوه چیدمان منزل پیش بروید.

5 اصل طلایی در چیدمان منازل بزرگ با فرش وینتیج 1200 شانه کاشان


4- توجه داشته باشید که منازل با متراژ بزرگ را می توان بسیار شکیل و امروزی چیدمانشان را انجام داد. فقط کافی است که با توجه به متراژی که دارید فضای منزل را قسمت کنید، مثلا یک قسمت را به عنوان نقطه کانونی و غذا خوری، یک قسمت به عنوان تی وی روم و قسمت دیگر منزل را به عنوان پذیرایی در نظر بگیرید و مبلمان کلاسیک و سلطنتی خود را قرار بدهید. و این کار را تنها می توانید با انتخاب درست فرش ماشینی خوب با ابعاد و طرح مناسب انجام دهید.
قوانین چیدمان منازل بزرگ بسیار زیاد است که انجام آن ها کار ساده ای است فقط باید کمی سلیقه به خرج بدهید و اشیاء و وسایل را به درستی انتخاب کرده تا فضای داخلی منزل شما به خوبی دیده شود. برای منازل بزرگ باید از رنگ های تیره و یا رنگ های گرم استفاده کنید تا فضای خانه جمع و دوستانه نشان داده شود و بر عکس برای خانه های کوچک تنها باید از رنگ های روشن و خنثی در دکوراسیون داخلی آن استفاده نمود.


فروشگاه فرش کاشان، بهترین فرش های ماشینی درجه یک که اصلی ترین عنصر در منازل هستند را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می کند که عکس تمامی فرش های ماشینی در وبسایت فرش کاشان قرار داده شده است و مشخصات دقیق هر فرش ماشینی درجه یک درج شده است که می توانید بهترین فرش ماشینی را برای منازل خود خریداری کنید و در صورت نیاز می توانید از ما به صورت تلفنی مشاوره بگیرید که برای دکوراسیون منزل خود چه فرشی خریداری کنید!

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی