تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

همه چیز در مورد فرش های تشریفات یا فرش ورودی هتل و رستوران

همه چیز در مورد فرش های تشریفات یا فرش ورودی هتل و رستوران

منظور از فرش تشریفاتی چیست؟
چند نوع فرش تشریفات برای مکان های مختلف داریم؟
فرش تشریفاتی برای پله ها مناسب هستند یا فرش های رولی؟
قیمت فرش تشریفات

همانطور که می دانید اصلی ترین عناصر زینت بخش در منازل فرش های ماشینی و فرش های دستبافت هستند که فروش فرش های دستبافت بسیار کم شده است و اغلب فرش های دستبافت به کشور های دیگر صادر می شود. همانطور که با انداختن یک فرش مناسب کف منزل کل فضای منزل تغییر می کند، سالن های رستوران ها، هتل ها و دیگر مکان های بزرگ و مجلل هم به فرش نیاز دارند. اما برای مکان های بزرگ و مجلل از فرش های رولی و متری تشریفاتی استفاده می کنند که فرش تشریفات یا فرش ورودی هتل و رستوران ها نیز با تراکم های مختلف و نخ مناسب این مکان های پر رفت و آمد تولید می شوند. کلا فرش علاوه بر زینت بخشیدن به فضا، باعث پنهان کردن آلودگی ها و کثیفی ها در سالن های بزرگ مثل رستوران ها و هتل ها می شود که برای این مکان ها بسیار ضروری وشیک و خاص می باشند. فرش تشریفات دارای انواع مختلفی اعم از فرش کناره تشریفات هتل یا فرش قرمز، فرش تشریفات طرح ساده، فرش تشریفات طرح ورساچ در فروشگاه فرش کاشان موجود می باشد و از پر فروش ترین فرش های رولی، فرش تشریفات کاشان، فرش تشریفات اهواز، فرش تشریفات مشهد و فرش تشریفات خوی می باشد.

 

منظور از فرش تشریفاتی چیست؟

فرش تشریفاتی همان فرش های رولی و یا متری می باشد که اکثرا به رنگ قرمز در هتل ها و رستوران ها و سالن های کنفرانس از آن ها استفاده می کردند و علاوه بر آن در کشور های خارجی نیز در سالن های کنفرانس و سالن های بزرگ از فرش های رولی تشریفات استفاده می کنند. فرش تشریفات عموما به معنای این است که این فرش را جلوی پای میهمانان پهن می کنند تا مهمان هایی که می خواهند وارد هتل یا رستوران، فرودگاه ها و دیگر مکان ها شوند از فرش تشریفات برای استقبال از آن ها استفاده می کنند. اصولا همانطور که از اسم این فرش پیداست، فرش تشریفات به صورت یکپارچه بافته و تولید می شود و اصلا به صورت فرش های تکه ای در سالن های بزرگ و رسمی نباید از فرش های تشریفاتی استفاده کرد.

 

چند نوع فرش تشریفات برای مکان های مختلف داریم؟

دسته ای دیگر از فرش های ماشینی نیز هستند که همانند فرش های تشریفات به صورت متری و با عرض های مختلف تولید می شوند که فرش رولی یا فرش تشریفاتی مناسب مساجد و حسینه ها می باشند که این فرش تشریفات مساجد و حسینیه ها کلا با فرش تشریفات مناسب هتل و فرش تشریفات مناسب رستوران ها متفاوت می باشد.
دسته دیگری از فرش های تشریفاتی هستند که تنها با رنگ های قرمز تولید می شدند و برای فرودگاه ها و دیگر مکان های بزرگ و مجللل از آن ها استفاده می شد اما فرش تشریفات امروزه با تنوع بالایی تولید می شود و فروشگاه فرش کاشان تولید کننده انواع فرش تشریفات با ابعاد و تراکم های مختلف و از همه مهم تر فرش تشریفات با سبک و نوع متفاوت تولید می کند که ما قبلا در مورد کم و کیف فرش های تشریفاتی توضیح داده ایم تا بدانید با چه نوع نخی بافته می شوند و از نظر کیفیتی، کیفیت فرش تشریفات چگونه است، اما با توجه به پیشرفت صنعت بافت فرش ماشینی، فرش مناسب هتل ها و دیگر مکان های لوکس با تنوع و کیفیت هایی تولید شده اند که هر کدام از فرش های تشریفات، برای مکان های متفاوتی می توانند به کار برده شوند.


• فرش تشریفات مساجد
فرش تشریفات مساجد از دسته فرش هایی می باشند که به صورت رولی و متری با عرض های متفاوتی تولید می شوند و از همه مهم تر در فرش تشریفات مساجد و حسینه ها طول بافت فرش را حالت قسمت بندی با حاشیه می بافند که جای ایستادن نمازگزاران مشخص باشد.
• فرش تشریفات سنتی
دسته دیگری از فرش های تشریفاتی هستند که جدیدترین فرش تشریفات محسوب می شوند. گبه فرش تشریفات مجالس، گبه قشقایی فرش تشریفاتی اصیل، و دیگر انواع گبه فرش های تشریفاتی که با تنوع زیادی در کارخانجات فرش کاشان تولید می شوند و این فرش های تشریفاتی سنتی برای هتل ها و رستوران هایی که به سبک سنتی ساخته شده اند مناسب می باشند و به فرش تشریفات سنتی نیز معروف هستند.
• فرش تشریفات طرح ورساچ
یکی از جدیدترین طرح ها که در بافت فرش های ماشینی نیز از آن استفاده می کنند، فرش طرح ورساچ می باشد که در بافت فرش تشریفات، فرش دارای زمینه ای قرمز و کناره هایی بافته شده با رنگی مانند طلایی طرح های ورساچ در آن بافته شده است. فرش تشریفات ورساچ رولی از پر فروش ترین فرش های مناسب تمامی مکان ها می باشد و تمامی این فرش ها دارای کیفت و قیمتی بسیار خوب می باشند.

فرش قرمز چیست؟ فرش قرمز در واقع همان فرش تشریفات می باشد که غالبا تنها با رنگ قرمز تولید می شود و در مکان های بزرگ و سالن ها از آن ها استفاده می شده است. رنگ قرمز به فضا جلوه و زیبایی خاصی می بخشد و فضای بزرگ را با شکوه و عظمت می کند و از همه مهم تر اصولا در مکان هایی که بزرگ هستند عکس های زیادی هم گرفته می شود چون مکان های مهمی هستند، پس در عکاسی هم رنگ قرمز تاثیر زیای داشته و جلوه بخش می باشد. نماد رنگ قرمز در فرش تشریفات هتل و فرش تشریفات دیگر مکان ها بدین معنا است که طبق روانشناسی رنگ ها، رنگ قرمز نماد انرژی، هیجان، عزت و بزرگی و میل و اشتیاق، شادی، اراده و اشتیاق و... می باشد.

 

فرش تشریفاتی برای پله ها مناسب هستند یا فرش های رولی؟

فرش تشریفاتی هتل اگر برای پوشاندن پله ها به کار برده شود مناسب است که به عنوان فرش تشریفاتی راه پله شناخته شده اند و زیبایی دو چندانی نیز به محیط می دهند، اما اگر از فرش تشریفاتی بخواهید برای راه پله های خانه استفاده کنید علاوه بر اینکه زیبایی به مکان نمی بخشد، باعث زشت نشان دادن پله ها نیز می شود. شما برای پله های منازل خود باید از فرش های رو پله ای که معروف ترین و پر فروش ترین آنها گلیم فرش های روپله ای می باشند استفاده کنید! در کل اصلا پیشنهاد نمی کنیم که از فرش های تشریفاتی برای پوشاندن پله ها استفاده کنید!

 

قیمت فرش تشریفات

قیمت فرش تشریفات به ازای هر متر مربع ارزش گذاری می شود. یعنی مانند دیگر فرش های ماشینی نیست که بگوییم یک تخته فرش با فلان قیمت به فروش می رسد. خیر فرش تشریفاتی به دلیل اینکه برای مکان هایی عریض و متفاوت تولید می شوند در ازای هر متر مربع قیمت گذاری نیز می شوند.
برای خرید فرش تشریفات کاشان می توانید از سایت اقدام به خرید کنید که تمامی مشخصات فرش ماشینی تشریفات نیز ذکر شده است و یا به صورت تلفنی می توانید طرح انتخابی خود را از طریق شبکه های اجتماعی با ما به اشتراک گذاشته و طول و عرض سفارشی را در اختیار ما قرار داده و با پرداخت بیعانه در کوتاه ترین زمان ممکن فرش تشریفات سفارشی خود را تحویل بگیرید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی