تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1200 شانه در دکوراسیون

فرش 1200 شانه در دکوراسیون

انتخاب فرش 1200 شانه ی مناسب با توجه به دکوراسیون منزل
تاثیر طرح فرش بر دکوراسیون منزل
فرش ماشینی 1200 شانه ی گل برجسته
مناسب ترین رنگ فرش برای دکوراسیون
اندازه ی فرش با توجه به دکوراسیون منزل
انتخاب مناسب فرش برای دکوراسیون اتاق کودک

از جمله وسایل مهمی که در زیبایی دکوراسیون خانه نقش مهمی دارد، انتخاب فرش مناسب است. فرش 1200 شانه ایرانی از مرغوبیت خاصی برخوردار است. امروزه فرش 1200 شانه با تراکم 3600 به دلیل حجم بالای تراکم، ظرافتی که در بافت آن وجود دارد توانسته در زیبایی دکوراسیون منزل نقش بسزایی ایفا کند. بسیاری از افراد بدون هیچ اطلاعاتی از فرش ماشینی، به نمایشگاه فرش می روند و با توجه به زیبایی و قیمت فرش 1200 شانه، فرشی را انتخاب می کنند که متناسب دکوراسیون منزل شان نیست. شما می توانید با خواندن این مقاله، با توجه به سلیقه و دکوراسیون منزل خود فرش 1200 شانه ی ماشینی مناسب با طرح های شلوغ یا خلوت را انتخاب کنید.

 

انتخاب فرش 1200 شانه ی مناسب با توجه به دکوراسیون منزل

اگر هنوز وسایل منزل خود را تهیه نکرده اید، بهتر است ابتدا فرش تهیه کنید و سپس با توجه به طرح و نقشه ی فرش تان به سراغ دکوراسیون بروید زیرا راحت تر می توانید بقیه ی وسایل را با فرش ست کنید.
فرش های 1200 شانه جنس های متفاوتی دارند که با نخ های اکریلیک یا پلی استر یا پلی پروپیلن بافته شده اند و هرکدام از این ها تفاوتی در ظاهر فرش ایجاد می کند. اگر می خواهید فرش 1200 شانه با کیفیت و زیبا انتخاب کنید، بهتر است فرش های بافته شده با نخ آکریلیک تهیه کنید که فرش های 1200 شانه جزء با دوام ترین فرش های ماشینی و پر فروش ترین های سال قرار گرفته اند. فرش های 1200 شانه با نخ های بافته شده از پلی پروپیلن دارای تنوع رنگی بسیار بالایی هستند و همچنین فرش های بافته شده با نخ پلی استر، هم تنوع رنگ بالا و هم پرزدهی کمتری نسبت به بقیه فرش های ماشینی دارند ولی لکه بری در آن ها دشوار است و کمتر پیش می آید که فرش های 1200 شانه ای که باید کیفیت عالی و بی نظیر داشته باشند را با نخ پلی استر ببافند مگر اینکه بافت سفارشی فرش صورت گرفته باشد. در جایی مانند نشیمن که رفت و آمد زیاد است نباید از فرش هایی با ظرافت بالا استفاده کرد، چون به مرور زمان در اثر پاخور زیاد، دوام و زیبایی فرش کم می شود ولی شما می توانید برای اتاق خواب، فرش 1200 شانه با ظرافت بالا انتخاب کنید چون رفت و آمد کمتر است.

 

تاثیر طرح فرش بر دکوراسیون منزل

امروزه تنوع زیاد در طرح هایی که تولید می شود، پاسخگوی نیاز همه ی افراد با سلیقه های متفاوت است. در گذشته فرش مدرنی وجود نداشت و اغلب برای کف پوش منزل از فرش های رنگ قرمز لاکی با طرح های سنتی استفاده می شد ولی در حال حاضر و با گذشت زمان، فرش های مدرنی تولید شدند که نقشه های ساده تری دارند. برای کف پوش منازل آپارتمانی، دیگر از فرش های سنتی استفاده نمی کنند و فرش های مدرن با طرح ساده و روشن، خریداری می کنند که فضای نشیمن و اتاق خواب در آپارتمان بزرگتر نشان داده شود. این فرش ها با رنگ ها و اشکال مختلف هندسی تولید می شوند. از انواع مختلف فرش های مدرن می توان به فرش های شگی، فرش شنل، فریز، یا فرش های عروسکی که مناسب اتاق کودکان است استفاده کرد. در حال حاضر فرش های ترک نیز به انواع فرش های مدرن اضافه شده اند.
از انواع دیگر طرح های فرش 1200 شانه پر فروش در سایت فرش کاشان
، فرش 1200 شانه طرح خشتی و فرش 1200 شانه طرح شکارگاه و فرش طرح افشان و طرح سالار که از اصیل ترین و سنتی ترین فرش ها می باشند می توان نام برد.
اگر فردی هستید که علاقه ی زیادی به دکوراسیون مدرن دارید به شما پیشنهاد می شود فرش 1200 شانه با طرح های ساده و جدید خریداری کنید.
اگر دکوراسیون منزل تان شلوغ است و فضای اتاق خواب یا پذیرایی یا هر جای دیگری که می خواهید برای آن فرش تهیه کنید کوچک است، نباید فرش 1200 شانه طرح های شلوغ با رنگ های تیره انتخاب کنید.
اگر شما دکوراسیون کلاسیک می پسندید می توانید طرح های شلوغ یا سنتی انتخاب کنید که گرما بخش و نشاط آور در منزل است. همچنین اگر کودک یا حیوان خانگی دارید نباید فرش هایی با طرح های ساده و روشن انتخاب کنید چون خیلی سریع کثیف می شود و کثیفی در آن نمایان است. مکانی که می خواهید در آن فرش پهن کنید اگر در معرض زیادی از گرد و غبار و آلودگی است نباید فرش 1200 شانه پس زمینه ی تیره مثل آبی نفتی یا سرمه ای انتخاب کنید چون گرد و غبار به شدت روی آن پیداست. مناسب ترین فرشی که می توانید برای این مکان ها انتخاب کنید فرش 1200 شانه پس زمینه ی گردویی می باشد.

 

فرش ماشینی 1200 شانه ی گل برجسته

از جمله فرش هایی که مورد استقبال و محبوبیت افراد قرار گرفته می توان به زیباترین و پرفروش ترین فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان اشاره کرد که با تراکم 3600 و نخ آکریلیک بافته شده است. در فرش 1200 شانه گل برجسته 8 رنگ متنوع استفاده شده که زیبایی فرش را چندین برابر کرده و همچنین این فرش ها بخاطر تراکم بالا و ظرافتی که دارند بسیار نرم و لطیف می باشند. در سایت فرش کاشان می توانید فرش 1200 شانه گل برجسته متنوع را ببینید که در اندازه های 6 متری، 9 متری و 12 متری و همچنین به صورت قالیچه ی 2.25*1.5 و یا به صورت کناره قابل سفارش است.

 

مناسب ترین رنگ فرش برای دکوراسیون

با توجه به اندازه ی اتاق خواب و نشیمن باید رنگ فرش تان را انتخاب کنید، اگر فضای بزرگی را می خواهید فرش کنید می توانید فرش هایی انتخاب کنید که رنگ های تیره تری دارند. همچنین با توجه به این که رنگ های تیره و گرم نشاط آور هستند می توانید برای قسمت پذیرایی از فرش هایی که رنگ تیره تری دارند مثل فرش 1200 شانه سرمه ای استفاده کنید ولی برای اتاق خواب که فضایی آرامش بخش است، بهتر است از فرش 1200 شانه با رنگ زمینه های روشن تری مثل سفید یا طوسی یا خاکستری و... استفاده کنید. اگر فرش با رنگ مناسب برای دکوراسیون منزلتان استفاده کنید راحت تر می توانید وسایل دیگر و مبلمان را انتخاب کنید تا دکوراسیون زیبایی داشته باشید.

 

اندازه ی فرش با توجه به دکوراسیون منزل

شما نباید فرشی انتخاب کنید که وقتی فرد روی مبل می نشیند پاهایش روی زمین باشد به خصوص که در زمستان کف خانه سرد تر است، پس باید فرشی انتخاب کنید که حداقل تا زیر پایه ی مبل قرار گیرد. حتی برای اتاق خواب هم  باید فرشی انتخاب کنید که تا زیر پایه های تخت را بپوشاند که کف پای شما هنگام رفتن به تخت یا پایین آمدن از تخت با کف سفت و سرد، برخورد نداشته باشد.
برای زیر میز ناهارخوری، با توجه به مدل میزتان که گرد یا مستطیل است، فرش 1200 شانه با اشکال مختلف می توانید تهیه کنید که کلا زیر صندلی ها را پوشش دهد و هنگامی که صندلی به عقب کشیده شد و خواستید پشت میز بنشینید کف پای تان روی زمین نباشد. لازم نیست اندازه ی فرش را جوری انتخاب کنید که به دیوار بچسبد، هر چه فاصله فرش با دیوار بیشتر باشد فضا بزرگتر نشان داده خواهد شد.

 

انتخاب مناسب فرش برای دکوراسیون اتاق کودک

انتخاب فرش برای اتاق کودک حساس تر است، چون اگر فرشی انتخاب کنید که پرزدهی بالایی داشته باشد ممکن است سیستم تنفسی کودک آسیب ببیند. البته برای اتاق کودک کمتر از فرش 1200 شانه استفاده می شود چون خاب کمتری دارد و نرمی فرش 700 شانه را ندارد به همین سبب برای کف پوش اتاق کودک، فرش 1200 شانه خیلی مناسب نیست. جنس فرشی که انتخاب می کنید باید نرم و لطیف باشد تا حساسیت در پوست کودک ایجاد نشود و باید فرشی انتخاب کنید که راحت قابل شست و شو باشد.
برای اتاق کودک نباید فرشی با طرح شلوغ انتخاب کنید چون ممکن است آشفتگی و پریشانی در ذهن کودک ایجاد کند. مدلی که انتخاب می کنید بهتر است فانتزی باشد و با دیوار و پرده و بقیه ی دکوراسیون اتاق هم خوانی داشته باشد.


سخن آخر:
با توجه به هزینه ای که می خواهید برای خرید فرش پرداخت کنید، فرش کاشان بیشترین تلاش خود را می کند که فرش 1200 شانه قیمت مناسب و با کیفیت بالا به شما معرفی کند. شما می توانید برای راهنمایی بیشتر و خرید به سایت فرش کاشان مراجعه کنید و بهترین فرش را برای دکوراسیون منزل تان تهیه کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی