تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1200 شانه در دکوراسیون

نام نویسنده: زینب انتخابی
فرش 1200 شانه در دکوراسیون

صفر تا صد فرش های 1200 شانه
انتخاب فرش 1200 شانه برای دکوراسیون
راهنمای انتخاب طرح فرش 1200 شانه در دکوراسیون
بهترین رنگ فرش 1200 شانه برای دکوراسیون
راهنمای خرید فرش 1200 شانه با قیمت مناسب

همان طور که می‌دانید و بر این موضوع واقف هستید استفاده و انتخاب فرش به عنوان کف پوش در دکوراسیون منازل ایرانیان نقش پررنگی را در زمینه دیزاین منازل دارد و همین مبنایی گشته تا در بین انواع دسته بندی های مختلف فرش ماشینی در بازار انتخاب برای شما سخت شود.

هر چند امروزه انتخاب و علاقه هر ایرانی به سمت و سوی فرش های دستباف گونه که شبیه به قالی های دستباف هستند و به نوعی توانسته اند نبض بازار را در دست گیرند، بوده ولی به هر حال انواع مختلف این دسته نیز سردرگمی انتخاب را برای شما به دنبال دارد که در معرفی یکی از آن ها که جزو پرفروش ترین ها و محبوب ترین ها برای خرید است را می‌توان فرش 1200 شانه معرفی نمود.

پرتقاضا بودن این سری از بافته ها به دلیل تنوعی از طرح و رنگ و حتی بافت به صورت مسطح و برجسته در کنار قیمت مناسب آن نسبت به نوع قالی دستباف و فرش 1500 را می‌توان از دلایل استقبال مردم از فرش های 1200 شانه دانست که سبب گشته تا به منظور انتخاب آن به دنبال تاثیر این محصول بر روی دکوراسیون باشند.

به همین جهت و طبق گفته بالا بوده که کارشناسان و مشاورین مجرب و متبحر گروه تجاری فرش کاشان دست نوشته زیر را تحت عنوان فرش 1200 شانه در دکوراسیون، تاثیر و خرید آن گردآوری نموده اند تا بتوانید با اطلاعات بیان شده به انتخابی مناسب برای خرید دست بزنید.

 

صفر تا صد فرش های 1200 شانه 

وقتی قصد خرید شما فرش دستباف گونه 1200 شانه ماشینی است، بهتر است قبل از این که به انتخاب و خرید آن دست بزنید شناخت خود از مشخصات این فرش را بالا ببرید که به عنوان صفر تا صد فرش های 1200 شانه بدان اشاره نموده ایم تا با اطلاع از آن بتوانید با شناختی جامع و کامل فرش موردنظر خود را خریداری نمایید.

همان طور که شنیده اید فرش های ماشینی بر اساس شانه و تراکم معرفی و تقسیم بندی می‌شوند که فرش 1200 شانه با تراکم 3600 یکی از این محصولات بوده که جزو فرش های تراکم بالا قرار دارد. این تعداد گره های درهم تنیده شده در بافت این فرش است که هم ظرافت و هم کیفیت را به دنبال دارد.
ظرافت این بافته بخاطر تعداد 1200 گره قرار گرفته در عرض فرش و کیفیت آن مربوط به تعداد 3600 گره در یک متر مربع از طول فرش است که انسجام و استحکام ریشه های فرش را در بر دارد.

درست است که تعداد بالای گره های بافت این فرش ظرافت و زیبایی را به دنبال دارد؛ ولی زمانی این زیبایی برای فرش حتمی است که از الیاف مناسب و نازک برای تولید آن استفاده شود که معمولا در فرش های پرتراکمی چون فرش بالا از نوع الیاف آکریلیک استفاده می‌نمایند که نمره نخ آن برای این تراکم فرش در حدود 36 تا 40 میلیمتر است.

شاید نازکی این نخ بافت شما را دچار تردید کند که چگونه این ضخامت و نازکی الیاف در این بافته کیفیت فرش را بالا برده به طوری که جزو دسته بندی فرش های درجه یک قرار گرفته است که در پاسخ به آن می‌توان گفت که این الیاف را به منظور افزایش استحکام و دوام در مرحله گرماهی به صورت هیت ست شده در می‌آورند تا کیفیت این الیاف و در نتیجه فرش بافته شده با آن بالا رود؛ پس این ویژگی یعنی نخ آکریلیک هیت ست شده با درخشندگی و نازکی و مقاومت بالاست که هم زیبایی و هم کیفیت را برای فرش به دنبال دارد و دلیلی است که این چمیم بافته هایی را مشابه با نوع دستباف می‌نماید.

از هر چه بگذریم نباید از تاثیر دستگاه بافت فرش این محصولات گذشت، شاید آن چنان برای خرید اطلاع از این موضوع مهم تلقی نشود؛ ولی همین که باید یک چنین الیاف و تراکمی با دستگاه به روز بافته شود تا بدون عیب و نقص و با دقت و سرعت بالا فرش را در اختیار خریداران قرار دهد، خود مبنایی است که کیفیت را برای این محصولات به دنبال دارد و با استفاده از دستگاه بافندگی hcix2 از محصولات شرکت وندویل بلژیک است که این امر برای این محصولات رقم می‌خورد.

از دیگر ویژگی های که به شناخت صفر تا صدی این محصول برای شما کمک می‌نماید تعداد رنگ قرار گرفته در پالت بافت فرش است که تاثیر زیبایی نقش و نگار فرش را به دنبال دارد که هر چه این تعداد بیشتر باشد به قطع زیبایی بیشتر خواهد بود و در این چنین بافته هایی معمولا تعداد 8، 9، 10 و 12 رنگ استفاده می‌شود که رایج ترین آن در بازار مربوط به فرش های هشت رنگ با این تراکم است.

البته باید به این موضوع نیز توجه کنید که تمامی این صفر تا صدی شناخت این فرش های دستبافگونه که در دو مدل فرش 1200 شانه گل برجسته و ساده یا غیر برجسته در کارخانجات فرش بافی تولید می شود که تنها تفاوت بین این خصوصیات به کارگیری نخ هایبالک برای قسمت های فرورفته فرش در محصولات گل برجسته است که علاوه بر زیبایی بیشتر به قطع تاثیر متفاوتی را برای دکوراسیون شما به دنبال دارد، پس با ما همراه باشید تا نقش و تاثیر این بافته در دکوراسیون را بهتر بشناسید.

 

انتخاب فرش 1200 شانه برای دکوراسیون

اگر به دنبال انتخاب فرش 1200 شانه برای دکوراسیون هستید، حتما می‌دانید که به علت تراکم گره ای بالا و شباهت بی نظیر با قالی دستباف معمولا این محصول را به عنوان فرش لوکس برای پذیرایی انتخاب می‌نمایند؛ البته پذیرایی که به جای فرش بیشتر از مبلمان استفاده می‌کنند، نه فضای نشمینی که معمولا فرش را بیشتر برای نشست و برخاست مورد استفاده قرار می‌دهند؛ چرا که ظرافت و نازکی این بافته ها به قدری است که در اثر پاخور شدن شکل ظاهری خود را از دست می‌دهد و در نتیجه دفورمگی فرش را خواهید دید.

اگر با در نظر گرفتن این موضوع انتخاب قطعی شما در خرید در اصل همین فرش های لوکس و مجلل 1200 شانه است باید به این هم توجه کنید که اگر خاص بودن و لوکس بودن فرش برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است و در زمینه قیمت برای خرید نیز مشکلی ندارید بهترین گزینه انتخابی برای شما، فرش 1200 شانه گل برجسته است.

البته باید توجه کنید چه انتخاب شما نوع ساده این بافته باشد چه نوع برجسته توجه به متراژ و میزان نور فضا برای انتخاب طرح و رنگ و ابعاد مناسب فرش باید در نظر گرفته شود تا بر این اساس بتوانید هارمونی و تاثیر مثبتی از انتخاب را بر روی دکوراسیون داشته باشید.

معمولا در این زمینه از لحاظ ابعاد فرش می‌توان این گونه گفت که این چنین تراکمی از فرش را به گونه ای انتخاب می‌کنند که بین لبه فرش و دیوار یک فاصله حدود 20 تا 50 سانتی وجود داشته باشد تا به خوبی زیبایی طرح و رنگ فرش به چشم بخورد؛ البته باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید ظرافت و نازکی این بافته معمولا سبب گشته تا از قرار دادن اجسام سنگین چون پایه های مبل بر روی فرش خودداری کنید؛ چرا که شکل ظاهری آن از بین می‌رود.

با این تفاسیر می‌توان به این نتیجه رسید که بهترین انتخاب برای وسعت فضایی 12 متر در دکوراسیون انتخاب فرش 1200 شانه 9 متری در ابعاد 3.5*2.5 متری است که این قانون در آن رعایت شده است و سبب می‌شود تا در عین حفظ ظرافت به خوبی طرح و رنگ فرش به چشم بخورد.

شما با انتخاب این چنین قالی دستباف گونه ای برای دکوراسیون خود می‌توانید از مزیت این فرش که طراحی های متنوع و رنگبندی های جذاب این بافته است و معمولا علاوه بر دکوراتیو کلاسیک و سنتی امکان استفاده برای دکوراسیون مدرن را دارد، بهره‌مند شوید. معمولا طراحی های کلاسیک این بافته دقیقا ظاهری بسان قالی دستباف را برای شما به دنبال دارد که در یک چنین دکوراسیون هایی زیبایی می‌آفریند و طرح های جدید کلاسیک این بافته نیز می‌تواند در کنار دکوراسیون کلاسیک برای فضاهای مدرن نیز استفاده شود.

 

راهنمای انتخاب طرح فرش 1200 شانه در دکوراسیون

همان طور که از گفته های بالا استنباط می‌شود، طرح های مختلفی برای بافت فرش های 1200 شانه به کار می‌رود که با در نظر گرفتن معماری دکوراسیون و سلیقه خود می‌توانید اقدام به تهیه آن نمایید؛ اما این که کدامین طرح می‌تواند انتخابی شایسته برای دکوراسیون شما باشد نیازمند توجه به یک سری از نکات برای انتخاب طرح فرش مناسب است که در زیر بدان پرداخته ایم:

اولین نکته برای انتخاب طرح فرش را می‌توان در نظر گرفتن فضای دکوراسیون بیان نمود که فضایی شلوغ یا خلوت است. اگر فضای دکوراسیون شما خلوت و ساده است، بهتر است از قالی 1200 شانه با نقش و نگاره های شلوغ استفاده کنید تا در کنار سبک ساده مبلمان و پرده فضایی روح بخش برای شما ایجاد شود. در حالی که عکس این موضوع یعنی انتخاب فرش با طراحی ساده‌تر برای دکوراسیون های شلوغ گزینه بهتری خواهد بود.

دومین نکته ای که باید در این زمینه بدان توجه کنید، در نظر گرفتن سبک معماری دکوراسیون است. معمولا یا دکوراسیون ها به صورت کلاسیک هستند یا به شکل مدرنیته چیدمان می‌شود و این که دکوراسیون شما از چه فضایی برخوردار است نیز از مواردی است که برای انتاب طرح مناسب فرش تاثیر دارد.

راهنمای انتخاب بهترین طرح فرش 1200 شانه برای دکوراسیون

معمولا برای دکوراسیون های کلاسیک و سنتی از طرح های اصیل ایرانی هم چون فرش های لچک ترنج دار چون نقشه فرش 1200 شانه هالیدی، طرح باغ ملک، باغ معلق و... استفاده می‌نمایند، در حالی که برای فضا های مدرنیته معمولا از سبک کارهای جدید فرش کلاسیک چون فرش افشان 1200 شانه استفاده می‌نمایند که لچک و ترنج در آن حذف شده و این محصول را از حالت سنتی خارج کرده است و استفاده از آن در دکوراسیون مدرن جذابیت می‌آفریند؛ البته که با این وجود در دکوراسیون کلاسیک هم نیز می‌توان از آن استفاده نمود.

 

بهترین رنگ فرش 1200 شانه برای دکوراسیون

همان طور که می‌دانید از دیگر تاثیراتی که انتخاب فرش بر روی دکوراسیون دارد، بحث بهترین رنگ فرش 1200 شانه برای دکوراسیون است که بسته به سبک دکوراسیون و حتی وسعت آن، این انتخاب متفاوت خواهد بود.

به طور مثال می‌توان گفت اگر دکوراسیون شما از وسعت فضای کمی برخوردار است و میزان نور فضا کم است، بهتر است از رنگ های روشن که ایجاد کننده فضایی دلباز هستند، استفاده کنید که فرش 1200 شانه کرم یکی از این رنگ ها در این زمینه است.

راهنمای انتخاب بهترین رنگ فرش 1200 شانه برای دکوراسیون

بالعکس اگر فضایی با وسعت زیاد دارید و بحث میزان نور فضا به اندازه است، بهتر است انتخاب شما رنگ های تیره چون فرش 1200 شانه سرمه ای باشد که با کوچک سازی فضا در دید صمیت را در دکوراسیون بیشتر می‌کند.

یک سری از تناژ های رنگی جدیدی در بافت فرش به کار می‌روند شامل رنگ فرش خنثی چون فرش فیلی 1200 شانه که می‌توانید به سبب امکان قرارگیری آن در کنار هر هارمونی رنگی سرد و گرم برای هر وسعتی از فضا و دکوراسیونی برای جذابیت بیشتر آن را استفاده کنید.

البته نکته قابل تامل در این زمینه را می‌توان این مبحث بیان نمود که اگر قسمت پذیرایی شما محلی با رفت و آمد زیاد است، پس امکان آلودگی فرش بالاست؛ فلذا بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید هر چند که وسعت فضای کمی را داشته باشید و برای فضا های کم تردد رنگ های خنثی و روشن فرش انتخابی مناسب است.

 

راهنمای خرید فرش 1200 شانه با قیمت مناسب

قطعا با توجه به گفته های بالا به این موضوع پی برده اید که قیمت فرش 1200 شانه چه از نوع مسطح باشد چه به شکل برجسته به نسبت تراکم های کمتر فرش ماشینی دارای قیمتی بالاست و به طبع به دلیل شکل بافت این محصولات، قیمت فرش های گل برجسته 1200 شانه نیز از نوع ساده آن بالاتر است.

گرچه انتخاب و قصد خرید شما این چنین بافته های بسان قالی دستباف برای دکوراسیون است، می‌توانید گروه تجاری فرش کاشان را برای خرید انتخاب کنید که با ارائه انوع طرح و رنگ این چنین محصولاتی به صورت مسطح و برجسته توانسته نیاز تمامی هموطنان را برای انتخاب فرش 1200 شانه مناسب دکوراسیون منزل برطرف سازد.

نحوه خرید در این مجموعه به صورت آنلاین مهیا شده است تا به راحتی با صرف کمترین زمان و هزینه با امکان مقایسه و مشاهده انواع طرح و رنگ فرش بتوانید محصول مورد نظر خود را با قیمت عمده و تولیدی به جهت فروش مستقیم و بدون حضور واسطه تهیه کنید.

همچنین این مجموعه به منظور سهولت و اعتماد شما مشتریان در زمینه خرید به صورت غیرحضوری ارائه گارانتی کتبی که تضمین کیفیت است را برای شما در نظر گرفته است تا با اطمینان خاطر بتوانید دست به خرید از این فروشگاه بزنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی