تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چاپ تابلو فرش با طرح شهید سردار سلیمانی

چاپ تابلو فرش با طرح شهید سردار سلیمانی

زندگینامه قاسم سلیمانی
شهادت سردار سلیمانی
تابلو فرش عکس سردار سلیمانی
چاپ عکس بر روی تابلو فرش
تولید عمده و تک تابلو فرش چاپ عکس چهره

ما مردم ایران همیشه باید قدردان شهیدان و بزرگانی همچون امام خمینی باشیم چرا که امنیت و آرامش امروز خود را به کسانی همچون شهدا و در حال حاضر آقای خامنه ای مدیون می باشیم. اگر در زمان جنگ دلیر مردانی همچون قاسم سلیمانی ها نبودند، هرگز ما هم به جایی که هستیم نمی رسیدیم چرا که ایران بعد از گذشت سال ها همچنان دارد در راه خدا و کشور شهیدانی مثل سردار قاسم سلیمانی ها را می دهد که شهادت در راه خدا و وطن امری ضروری و واجب می باشد و خوشا به حال آنان که اینگونه شهد شیرین شهادت را می نوشند.

زندگینامه قاسم سلیمانی

شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از بزرگترین افتخارات و نماد بزرگی در ایران و جهان می باشد که به قسمتی از زندگینامه این مرد بزرگ پرداخته ایم. قاسم سلیمانی در روستای قنات ملک، کرمان متولد شده و تا دوران ابتدایی به تحصیل خود بیشتر ادامه نداد و بعد از آن به شهر کرمان برای کارگری رفت و بعد مجدد با ادامه تحصیل برای اخذ مدرک دیپلم سال ها بعد به عنوان پیمانکار اداره آب کرمان شروع به کار کرد. در زمان انقلاب شهید حاج قاسم سلیمانی زمانی که در اداره آب کرمان کار می کرد به صورت افتخاری به عنوان یکی از عضو های سپاه در آمد. سردار سلیمانی حتی با داشتن سن کم هم مردی نترس و بزرگ بود که با روحانی مشهدی، رضا کامیاب در زمان جنگ آشنا شد و آن روحانی مشهدی قاسم سلیمانی را در جریانات انقلاب قرار داد و بعد از آن شهید سلیمانی به عنوان یکی از گردانندگان راهپیمایی های عظیم در شهر کرمان بدون هیچ ترس و دلهره ای به کار خود به صورت جدی برای نجات جان وطن خود اقدام و شروع به کار کرد.
با شروع جنگ های دفاع مقدس قاسم سلیمانی لشکر هایی را از کرمان آموزش می داد و به جنگ اعزام می کرد و بعد از آن به عنوان فرمانده سپاه شهر کرمان در آمد. قاسم سلیمانی به دلیل زیرک بودن بسیار حرفه ای عمل می کرد و در بیشتر جنگ ها حضور داشتند که حاصل آن داشتن کارنامه ای درخشان از کار هایی است که سپهبد قاسم سلیمانی انجام دادند. تا چند سال گذشته زیاد با کلمه داعش و جنگ های ترس و دلهره آور سوریه مواجه می شدیم و همیشه حتی خبر هایی هم که از جنگ داعش و جنگ های سوریه نیز به گوشمان می خورد ترس را به دل هایمان وارد می کرد. اما با شجاعت و درایت این شهید بزرگوار و ایستادگی اش در برابر داعش باعث شد تا جنگ ها با داعش تمام شوند که نام سردار سلیمانی ترسی بود بر جان داعش و آمریکا و صهیونیست و به همین خاطر است که از قاسم سلیمانی بد می گویند و همیشه به دنبال گرفتن جان سپهبد قاسم سلیمانی نیز بودند... .

 

شهادت سردار سلیمانی

سردار سلیمانی در فرودگاه بغداد توسط موشک ها و پهباد های آمریکا به صورت ناجوانمردانه و غافل گیرانه ای به شهادت رسید و در کنار شهید سلیمانی کسانی مثل ابومهدی المهندس نائب رئیس حشد الشعبی، شهید وحید زمانی نیا و شهید هادی طارمی، سردار پور جعفری، و شهید محمدرضا الجابری بودند و در فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

 

تابلو فرش عکس سردار سلیمانی

ما برای زنده نگه داشتن نام شهیدانی که در راه حق و دفاع از ما انسان ها و کشور رفتند هیچ کاری از دستمان بر نمی آید چرا که آنان که رفته اند دیگر بر نمی گردند. بهترین کار برای نگه داشتن نام و یاد شهیدان و شهید قاسم سلیمانی این است که به کار هایی که گفته اند ما نیز همانند آن ها عمل کنیم و همیشه به یاد شهیدان باشیم و برای فرزندان خود نیز از بزرگی این مردمان شجاع زمانه تعریف کنیم.
یکی از بهترین یاد آورها و ماندگار ترین چیزی که می تواند ما را به یاد عزیزانمان بیاندازد چاپ عکس روی تابلو فرش می باشد که شما می توانید تابلو فرش عکس سردار سلیمانی را خریداری کنید و جایی که دوست دارید آن را نصب کنید. چاپ عکس سردار سلیمانی روی تابلو فرش یکی از بهترین هدایا و ماندگارترین هدایا می باشد که آن را می توان در کنفرانس ها، مراسم های تجلیل و بزرگداشت ها و... به دیگران و دوستداران آن شهید بزرگوار هدیه داد.

 

چاپ عکس بر روی تابلو فرش

چاپ عکس بر روی تابلو فرش ماشینی به دو روش صورت می گیرد که هدیه دادن تابلو فرش ها جزء بهترین هدایا می باشد چراکه تابلو فرش ها در معرض پاخور قرار نمی گیرند و اگر با نخ و تار و پود خوب تولید شوند هیچ وقت دچار آفتاب خوردگی و رنگ پریدگی ها نمی شوند.

تابلو فرش چاپی عکس سردار سلیمانی:

تابلو فرش های چاپی در ابتدا فرش های خام یا فرش های سفید مخصوص چاپ هستند که با نخ پلی استر بافته می شوند و از ویژگی های بی نظیری که نخ پلی استر در بافت تابلو فرش دارد، این است که این نخ رنگ پذیری بسیار عالی و بی نظیری دارد و عکس چاپی روی تابلو فرش را مانند پوستر نشان می دهد. برای تولید تابلو فرش چاپی عکس سردار سلیمانی یا تابلو فرش عکس آقای خامنه ای و دیگر چهره های مطرح و عزیز کشور از دستگاه های چاپ دیجیتال استفاده می شود که عکس را به این دستگاه کامپیوتری می دهند و عکس در کمترین زمان ممکن روی فرش خام چاپ می شود که دستگاه های چاپ دیجیتال محدودیت رنگ نداشته و عکس چهره و دیگر عکس های چاپ سفارشی برای تابلو فرش را با تنوع رنگ بسیار بالا و زیبا روی فرش سفید چاپ می نماید.

تابلو فرش بافت سردار سلیمانی:

برای تولید تابلو فرش بافت چهره از همان دستگاه های بزرگ بافت فرش های 12 متری و فرش های 9 و 6 متری استفاده می کنند، اما تابلو فرش چهره و دیگر عکس ها زمانی تولید می شوند که بخواهند فرش های 9 متری را با دستگاه ها ببافند. چگونه؟ فرش 9 متری به دلیل داشتن عرض کم مقداری ار کناره آن اضافه می آید که تابلو فرش عکس یا تابلو فرش های طبیعت و... را در کنار همان فرش 9 متری طبق نقشه عینا همانند فرش های ماشینی تولید می کنند. اما سفارش تابلو فرش بافت چندان کار درستی نمی باشد چرا که شرایط تولید آن سخت می شود و همچنین استفاده از تعداد رنگ بالا برای بافت تابلو فرش ماشینی محدود می باشد که محدودیت رنگ برای تابلو فرش های بافت می تواند کنتراست رنگ را در تابلو فرش ماشینی چهره کم کند و آنقدر تابلو فرش بافت ماشینی زیبا و چشم گیر نمی شود.

 

تولید عمده و تک تابلو فرش چاپ عکس چهره

فروشگاه فرش کاشان با تمام احترامی که نسبت به شهیدان و عزیزان از دست رفته کشور عزیزمان ایران دارد، انواع عکس ها را روی تابلو فرش های ماشینی با بالاترین کیفیت تولید می کند. تابلو فرش عکس سردار سلیمانی به صورت تک و به صورت عمده به صورت سفارشی تولید می شود و به فروش می رسد که شما می توانید از سراسر ایران و یا جهان اقدام به سفارش، بافت سفارشی چهره برای تابلو فرش اقدام کرده و ماندگار ترین هدیه را برای خود و دیگران خریداری کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی