تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چاپ انواع تابلو فرش مذهبی

چاپ انواع تابلو فرش مذهبی

شهادت حضرت زهرا
تابلو فرش های مذهبی
تابلو فرش مذهبی ماشینی
طرح تابلو فرش مذهبی

امروزه در تمامی جوامع و در جای جای جهان هر کسی دین خاص خود و آداب و عقاید مرسوم خود را دارد. دین جزء جدا ناشدنی تمامی انسان ها می باشد که به صورت کاملا قطعی و جدی وجود و رفتار و اخلاق انسان را تشکیل می دهد و امری کاملا ناخودآگاه می باشد. یکی از شناخته ترین مراسمات در ایران و حتی سراسر جهان که به قطعیت شناخته شده است، مراسم عاشورا و تاسوعای حسینی می باشد و همین حفظ مذهب و مراسمات باعث شده است تا شهادت امام حسین بعد از گذشت صد ها سال همچنان در یاد بقیه بماند و هر ساله مراسمات را با شکوه و عظمت بزرگ تری برگزار می کنند.

 

شهادت حضرت زهرا

در این روز ها که به نام ایام فاطمیه شناخته شده است، همه می دانیم که شهادت حضرت زهرا می باشد و ما که شیعه هستیم باید شناخت کاملی نسبت به اسوه های دینی خود داشته باشیم. حضرت فاطمه دختر پیامبر اسلام حضرت محمد می باشد و همسر ایشان حضرت علی می باشد که حضرت فاطمه و فرزندانشان همان پنج تن آل عبا می باشند و جزء معصومین زمان هستند. حضرت فاطمه با مرگ طبیعی از بین نرفتند بلکه توسط ضرب و آسیب های وارد شده از طرف دشمنان پیامبر به شهادت رسیدند. شاید زیاد شنیده ای که حضرت زهرا باردار بودند و جنین ایشان پسر نیز بوده است که در اثر حمله وحشیانه عمر بن خطاب به شهادت رسانده شدند و به همین دلیل مردم در ایام فاطمیه این روز ها را به سوگواری و عزاداری برای این مادر پاک دامن می پردازند و خوبی های حضرت زهرا به قدری بوده است که بزرگترین و بهترین زن پاکدامن و الگو در زمان هستند. علت شهادت حضرت زهرا از زبان امام صادق این بوده است که حضرت زهرا در اثر سقط جنین و ضربه محکمی که به پهلویشان وارد شده است به شهادت رسیدند.

در مورد فوت کردن حضرت زهرا شبهاتی بین شیعه و سنت وجود دارد که اهل سنت می گویند، حضرت فاطمه از فراغ رحلت پدر خویش و از شدت غم و اندوه و مریضی جان خود را از دست داده است اما اینگونه نیست و حضرت زهرا به دلیل ضربه وارد شده و سقط جنین جان خود را از دست دادند. حضرت زهرا و دیگر امامان معصوم ما به دلیل معصومیت و مظلومیتی که داشتند و افراد دو رو و دروغگویی که از پشت به آن ها خنجر می زدند تک به تک در راه حفظ دین اسلام جان خود را از دست دادند و تنها کاری که از شیعیان و اهل سنت بر می آید این است که نام اسلام را زنده نگه داشته و همواره به یاد معصومین از دست رفته باشیم. اهل دین اسلام و شیعیان از آن زمان که صد ها سال است می گذرد همه روزه و در همه ایام تمامی شهادت های امامان و معصومین را به درستی برگزار کرده اند، که مهم ترین چیزی که در این میان از اهمیت زیادی برخوردار است این است که فرزندان ما هم نیز که بزرگ می شوند با تمامی این مراسمات آشنا شوند تا همچنان آیین ها و مراسمات مذهبی و جشن ها همیشه ماندگار و با دوام باشد.

 

شهادت حضرت زهرا چه روزی است؟

ایامی که شیعیان برا حضرت زهرا عزاداری می کنند به ایام فاطمیه معروف می باشند و برای حضرت زهرا عزاداری می کنند. هر ساله روز سوم جمادی الثانی در تقویم به نام روز شهادت حضرت زهرا ثبت شده است که تعطیلی رسمی نیز می باشد. در ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا هیئت های عزاداری به خیابان می رروند و برای این بانوی پاکدامن عزاداری می کنند و از آنجایی که عمر ابن خطاب عامل به شهادت رسیدن حضرت زهرا می باشد بر این مرد لعن شده ، لعن می دهند. شاید اسم عید الزهرا را شنیده باشید که شیعیان آن روز را جشن می گیرند و عیدالزهرا روز کشته شده عمر بن خطاب می باشد و شیعیان آنروز شادی می کنند.

 

تابلو فرش های مذهبی

تابلو فرش یک المان اصلی و بسیار زیبا در خانه ها می باشد و به دیوار های منازل زیبایی خاص و بی نظیری می بخشند. بهترین طرح های تابلو فرش می توانند دکوراسیون منزل شما را حفظ کنند و همچنین تابلو فرش های ماشینی جزء بهترین هدایا می باشند که شما می توانید آن ها را به عزیزان خود هدیه کنید. انواع تابلو فرش ماشینی جدید با تنوع بسیار زیادی بافته می شود که تابلو فرش چاپی آیه و مذهبی ماشینی جزء پر فروش ترین محصولات در ایام شهادت امامین معصوم می باشند و خریداران به صورت عمده تابلو فرش های مذهبی را با طرح های دلخواه و مورد نظر خود خریداری می کنند. قیمت تابلو فرش دستباف بسیار گران است و چند ماه طول می کشد تا تابلو فرش های دستبافت بافته شوند!
ما پیشنهاد می کنیم که تابلو فرش های ماشینی را خریداری کنید که روند تولید آنها با بهترین دستگاه های بافت فرش ماشینی و دستگاه چاپ دیجیتال فرش در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد و از همه مهم تر از قیمت ارزان تری بهره می برند. شاید بگویید که زیبایی تابلو فرش ماشینی به اندازه زیبایی تابلو فرش دستباف نمی باشد که باید بگوییم تابلو فرش های دستباف در فروشگاه فرش کاشان با تراکم های: تابلو فرش 700 شانه، تابلو فرش 1000 شانه و تابلو فرش های 1200 شانه تولید می شوند و نوع نخ بافته شده در فرش های تابلو فرش های ماشینی پلی استر می باشد که این نخ تمامی رنگ ها را با جلوه ای بی نظیر و خاص به نمایش می گذارد. دقت کنید که اگر می خواهید تابلو فرش مذهبی ماشینی خریداری کنید که همانند تابلو فرش دستباف باشد، حتما تابلو فرش ماشینی با تراکم های بالا مانند 1200 شانه خریداری کنید که عینا شبیه به تابلو فرش های دستباف نیز می باشند.

 

تابلو فرش مذهبی ماشینی

در زمان شهادت ها و یا جشن و سرور ها تابلو فرش های مذهبی به عنوان هدیه برای دیگران، جشن ها و یا به عنوان هدیه ای خاص برای منازل دیگران خریداری می شوند.
تابلو فرش های مذهبی و یا دیگر تابلو فرش های ماشینی به دو روش بافته می شوند که نحوه تولید تابلو فرش مذهبی بافت، همانند روند تولید فرش های ماشینی می باشد و دستگاه بافت فرش، تابلو فرش را نیز طبق نقشه با رنگ های رنگرزی شده می بافند و بافت این تابلو فرش های ماشینی بافت ممکن است کمی زمان بر باشد و از همه مهم تر در طرح تابلو فرش بافت ماشینی نمی توان از تعداد رنگ بالا و متنوع استفاده نمود.
دسته دیگر که جزء تابلو فرش های ماشینی پر فروش هستند، تابلو فرش های چاپی و یا سابلیمیشن می باشند ک طرح مورد نظر به دستگاه چاپ دیجیتال ماشینی داده می شود و از قبل تعداد رنگی که می خواهند را مثل جوهر در اختیار دستگاه قرار داده و طرح روی فرش های خام یا فرش های سفید مخصوص چاپ، چاپ می شود. تابلو فرش چاپی دارای دوام و کیفیتی بسیار بی نظیر می باشند و طرح را با زیبایی بسیار زیادی به چشم می کشد، چرا که تنوع رنگ در این تابلو فرش های ماشینی بالا می باشد.

 

طرح تابلو فرش مذهبی

تابلو فرش آیه الکرسی
تابلو فرش وان یکاد کعبه و مدینه
تابلو فرش آیه های قرانی
تابلو فرش دعای فرج
تابلو فرش صلوات
و انواع دیگر تابلو فرش چاپی آیه و مذهبی در فروشگاه فرش کاشان موجود می باشد و حتی می توانید طرح های دیگر، به غیر از آیات قرانی را نیز سفارش دهید تا با عکس دلخواهی که در نظر دارید برایتان تولید شود. خرید تابلو فرش مذهبی با قیمت مناسب در این فروشگاه بی نظیر صورت می گیرد و تنوع محصولی را می توانید از طریق سایت فرش کاشان مشاهده نمایید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی