تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

معرفی جدید ترین و پر فروش ترین فرش ماشینی 2021

معرفی جدید ترین و پر فروش ترین فرش ماشینی 2021

معرفی پر فروش ترین فرش های ماشینی سال
بیشترین درخواست شانه و تراکم فرش در سال 2021
رنگ فرش پر فروش سال 2021
قیمت فرش ماشینی در سال 2021
خرید اینترنتی فرش ماشینی در سال 2021

فرش ماشینی عنصر جداناشدنی در هر منزل ایرانی است که به فضای منزل و محل کار جانی دوباره و روح تازه ای می بخشد. در این قسمت سعی می کنیم چند نمونه از بهترین فرش ها و پر فروش ترین فرش های سال 2021 را به شما معرفی کنیم. اشتباه عمده مردم قبل از خرید فرش ماشینی مناسب منزل این است که فقط به ظاهر توجه می کنند و بعد از مدتی که از خرید خود پشیمان می شوند دیگر کاری نمی توان برای حل مشکل شان انجام داد. قبل از انتخاب و خرید فرش ماشینی درجه یک ابتدا با سبک زندگی خود آشنا باشید و مسائلی اعم از اقلیم، شرایط آب و هوای منطقه محل زندگی، متراژ و اندازه منزل و... را حتما، قبل از خرید فرش باید در نظر بگیرید تا با توجه به هزینه ای که برای خرید فرش می خواهید پرداخت کنید، فرش مناسب منزل و مناسب سبک زندگی خود خریداری کنید.

 

معرفی پر فروش ترین فرش های ماشینی سال 2021

پر فروش ترین و جدیدترین فرش های ماشینی سال 2021، فرش های ماشینی هستند که کلا با سبک و طرحی جدید تولید شده اند و چیزی که توجه عمده مردم را به خود جلب کرد و باعث شد جزء پر فروش ترین فرش های ماشینی شوند این بود که با تمامی سبک های دکوراسیون اعم از سنتی، کلاسیک، مدرن و... با توجه به طرح زمینه و رنگ های جذاب و زیبای بافته شده در خود، ست می شوند. این فرش ها، به فرش وینتیج یا فرش کهنه نما معروف می باشند.

• فرش پتینه یا فرش کهنه نما

همانطور که از اسم فرش وینتیج مشخص است، فرش هایی هستند که به صورت کهنه نما و شبیه به فرش های با اصالت می باشند. به دلیل اینکه قدرت خرید فرش دستباف کم شده است، مردم به سمت خرید فرش ماشینی روی آورده اند که فرش های وینتیج یا فرش پتینه بسیار به فرش دستباف با اصالت شبیه می باشد. فرش وینتیج به فرش دستبافت بسیار شبیه می باشد که البته با طرح زمینه های مختلف برای هر نوع سلیقه ای با سبک و طرحی جدید و خاص تولید شده است. فرش کهنه نما جزء فرش های ماشینی مدرن می باشد، اما با تمامی سبک های دکوراسیون همخوانی خوبی پیدا می کند.

گاها با مشتریان زیادی رو برو می شویم که اطلاعات غلطی از نحوه تولید و بافت فرش ماشینی وینتیج دارند. فرش وینتیج را اگر از نزدیک دیده باشید در بافت خود حالت کهنگی، پاخور و ساییدگی مشاهده می کنید که اگر در خاطر داشته باشید فرش های دستباف با اصالت قدیمی بدین شکل بودند. چیزی که از فرش وینتیج در سر عمده مردم افتاده است، این است که فکر می کنند این حالت کهنه نما با سنگ شور کردن فرش وینتیج و طی انجام دادن یکسری عملیات شیمیایی به وجود آمده است و می گویند فرش وینتیج چون با سنگ شور کردن و... تولید می شود کیفیتی بسیار پایین و استحکام و مقاومتی کم در برابر پاخور و جابجایی و شستشو خواهد داشت!

اما اینگونه نیست! چراکه فرش وینتج یا فرش پتینه هرگز با سنگ شور کردن تولید نمی شود و تنها طرح های کهنه نما موجود در فرش ماشینی، طرح نقشه بافت فرش وینتیج می باشد که فرش را به حالت کهنه نما در آورده است. نوع نخی که در فرش وینتیج بافته می شود و دستگاه بافت فرش ماشینی وینتیج نیز همان دستگاه بافت فرش های ساده و سنتی می باشد و تنها تفاوت فرش وینتیج با دیگر فرش های ماشینی، تفاوت در طرح نقشه متفاوت این فرش ماشینی شبه دستباف می باشد و از نظر کیفی کاملا مانند دیگر فرش های ماشینی درجه یک می باشند. قیمت فرش وینتیج جدید 2021 نیز همانند دیگر فرش های ماشینی وابسته به شانه و تراکم و متراژ فرش می باشد و فرش کهنه نما قیمتی کمتر از فرش دستباف دارد که از همه مهم تر فرش های وینتیج، فرش کاشان به دلیل تولید مستقیم با کیفیتی عالی و بی نظیر تولید می شوند.

• فرش مدرن و فانتزی

شاید با شنیدن اسم فرش مدرن اغلب فکر کنید که این فرش ها تنها با شانه و تراکم پایین تولید می شوند و تنها فرش مناسب اتاق خواب و یا فرش مناسب محل کار می باشد که این تصوری کاملا غلط می باشد. این اشتباهی است که در اغلب مطالب موجود در اینترنت مشاهده می کنیم که باید بگوییم فرش های مدرن دو دسته اند: دسته اول فرش های مدرنی هستند که مناسب سالن های پذیرایی می باشند و دسته دیگر فرش مدرن و فانتزی ترند 2021 هستند که برای اتاق خواب، آشپزخانه مناسب می باشند که با شانه و تراکم های مختلف و همچنین با نخ های متفاوتی بافته می شوند. دسته ای از فرش های مدرن مناسب سالن پذیرایی هستند که برای منازل شیک، لوکس و ساده بسیار کاربردی می باشند و اغلب استفاده از فرش های مدرن و خرید فرش مدرن توسط تهرانی ها صورت می گرفت.

فرش ماشینی مدرن مناسب منازلی است که از مبلمان چوبی بزرگ، پرده های شلوغ و... استفاده نمی کنند و دوست دارند چیدمان منزلشان ساده و خلوت باشد. فرش ماشینی مدرن 1200 شانه و دیگر تراکم ها اعم از فرش مدرن 700 شانه نیز برای سالن های پذیرایی مناسب می باشند و چون از فرش های تراکم بالا برای سالن های پذیرایی استفاده می شود، این فرش های مدرن جدید را با نخ آکریلیک هیت ست شده می بافند تا از مقاومت بالایی برخوردار باشند. چون فرش مناسب سالن پذیرایی با متراژ های بزرگی مانند فرش مدرن 6 متری، فرش مدرن 9 متری و فرش 12 متری بافته می شوند باید با بهترین نخ های موجود تولید شوند تا از استحکام بالایی برخوردار باشند.
فرش مدرن ماشینی، فرشی است که دارای طرح زمینه هایی شلوغ، خلوت، طرح زمینه هایی شبیه فرش های کلاسیک را دارا می باشند، که این تنوع طرح باعث شده است تا توجه عموم را به خود جلب کنند.

بعضی از فرش های مدرن را که نگاه می کنید دارای خطوط بی نظم و شلوغ در خود می باشند اما در حین شلوغی و بهم ریخته بودن طرح های ناقرینه در فرش ماشینی مدرن، سادگی و ظرافت را برای خانه های مینیمال و ساده ایجاد می کنند. دسته دیگری از فرش های مدرن هستند که به فرش های فانتزی معروف می باشند که فرش مدرن کلاریس، فرش مدرن 500 شانه و فرش مدرن چهل تکه اغلب برای اتاق خواب ها، سالن های نشیمن کوچک، و آشپزخانه ها مناسب می باشند و با طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند که می توانید از طریق سایت فرش کاشان انواع فرش های مدرن را مشاهده کنید و اطلاعات جامع تری نسبت به آن ها کسب کنید.
در سال 2021 فرش های مدرن ترند سال شدند و به طور قابل توجهی بین مردم مطرح شدند که به طور عجیبی فروش فرش مدرن در سال 2021 زیاد شد. دلیل محبوبیت فرش مدرن بین مردم این است که این فرش ها با تنوع بسیار بالایی تولید می شوند و از همه جالب تر اینکه هر کدام از فرش های مدرن مناسب مکان های خاص خود می باشند که این تنوع زیاد در طرح، شانه و تراکم و قیمت مناسب فرش های مدرن باعث شده است که پر فروش ترین فرش ماشینی موجود در بازار در حال حاضر باشند.

 

بیشترین درخواست شانه و تراکم فرش در سال 2021

از کجا بفهیم که فرش چند شانه است؟ اغلب مردم برای خرید فرش ماشینی تاثیر شانه و تراکم را در کیفیت فرش و قیمت فرش ماشینی نمی دانند، که باید بگوییم اصلی ترین عاملی که روی قیمت فرش تاثیر می گذارد شانه و تراکم آن می باشد. چرا که شانه و تراکم مشخص کننده قیمت فرش ماشینی است و همانطور که می دانید قیمت مواد اولیه ای که برای بافت فرش استفاده می شود هر ساله متغیر می باشد. منظور از شانه فرش، تعداد ریشه بافته شده در عرض فرش ماشینی می باشد. فرش 700 شانه یعنی فرشی که در عرض آن 700 گره یا ریشه بافته شده است و منظور از تراکم 2550 این است که در طول فرش، 2550 گره بافته شده است.

هر چه شانه و تراکم در فرش ماشینی بیشتر شود، فرش توپر تر و ریشه ها به صورت فشرده کنار هم بافته می شوند که فرش های تراکم بالا به دلیل داشتن بافت فشرده استحکام و مقاومت خوبی دارند و دارای وزن بیشتری نسبت به فرش های تراکم پایین هستند. اما از طرفی دیگر هر چه شانه و تراکم در فرش ماشینی بیشتر شود، ضخامت فرش کمتر می شود و به فرش دستبافتگونه شبیه می شوند. فرش های تراکم بالا چون ضخامت کمی دارند، دارای سطحی بسار نرم و لطیف می باشند که به فرش های ابریشمی شبیه می شوند. پر فروش ترین شانه و تراکم فرش با کیفیت 2021، فرش های تراکم بالا بوده اند، چون اغلب مردم به سمت خرید فرش های دستبافتگونه روی آورده اند و با توجه به اینکه منازل امروزی همه مبله هستند و کسی دیگر روی زمین نمی نشیند فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه درجه یک برای منازل شیک و لوکس انتخاب بی نظیری هستند.

فرش هایی که با شانه و تراکم پایین بافته می شوند، مانند فرش های 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 از قیمت ارزان تری نسبت به فرش های تراکم بالا بهره می برند که با توجه به تورم های امروزی عده ای مردم ترجیح می دهند فرش های تراکم پایین را خریداری کنند تا بتوانند تعداد بالاتری از فرش های ماشینی یک شکل را برای منازل خود تهیه کنند. فرش 700 شانه ماشینی از پر فروش ترین فرش های ماشینی می باشد به دلیل اینکه فرش های تراکم پایین در برابر پاخور و شستشوی زیاد بسیار مقاوم هستند و جزء فرش هایی هستند که کهنه شدن اصلا در کارشان نیست. برای منازل شلوغ و پر رفت و آمد ما فرش 700 شانه ماشینی و فرش 1000 شانه تراکم 3000 را پیشنهاد می کنیم.

 

رنگ فرش پر فروش سال 2021

رنگ پر فروش فرش سال 2021 رنگ تناژ طوسی انتخاب شد که فرش طوسی از دسته فرش های ماشینی بسیار زیبا و جدید ترند سال شناخته شدند. رنگ طوسی یک رنگ خنثی است که با تمامی رنگ های در دکوراسیون داخلی به راحتی ست می شود و خنثی بودن رنگ طوسی باعث شد که مردم از این رنگ فرش ماشینی ترند سال استقبال زیادی کنند، چرا که با یک اکسسوری یا تغییر کوسن های مبلمان می توانید تناژ رنگی متنوعی را به منزل خود با استفاده از هارمونی رنگ ها به وجود بیاورید. رنگ طوسی چون دارای تناژ های مختلفی می باشد برای بافت فرش های ماشینی با تنوع رنگ بالایی تولید می شوند. فرش نقره ای، فرش رنگ متالیک از دسته فرش های ترند سال هستند که رنگی تازه و جدید در بین دیگر رنگ های تکراری بافته شده در فرش های ماشینی می باشند.

 

قیمت فرش ماشینی در سال 2021

قیمت فرش ماشینی در سال 2021 نیز همانند دیگر سال های گذشته وابسته به مواد اولیه و دیگر مسائلی که بر شرایط اقتصادی حاکم هستند وابسته می باشند. اما در فروشگاه فرش کاشان چون تولید فرش ماشینی به صورت مستقیم صورت می گیرد، فرش های ماشینی به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسند. اشتباه دیگری که در ذهن مردم برای خرید فرش ماشینی وجود دارد این است که فکر می کنند چون فرش های وینتیج به عنوان مثال کلا طرح و نقشه بافتشان با فرش های ماشینی دیگر متفاوت است باید از قیمت بالاتری نسبت به فرش های سنتی و کلاسیک دیگر برخوردار باشند که این طرز فکر کاملا غلط است چرا که قیمت فرش ماشینی بر اساس شانه و تراکم و نوع نخی که در فرش بافته شده است مشخص می شود.

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی در سال 2021

با توجه به اینکه ما در عصر فناوری دیجیتال زندگی می کنیم و روز به روز با فناوری های جدید داریم مواجه می شویم و با توجه به نداشتن وقت و مشغله های کاری زیادی که هر کسی دارد بهترین نوع خرید، خرید اینترنتی می باشد که در هر زمان و هر مکان می توانید اقدام به خرید اقلام مورد نیاز خود کنید. خرید اینترنتی فرش ماشینی در سال 2021 بسیار بین مشتریان رواج پیدا کرد، چرا که در فروشگاه فرش کاشان، انواع فرش های ماشینی اعم از مدرن، وینتیج، فرش های سنتی و... در دسته بندی های جداگانه قرار داده شده اند و به دلیل فروش اینترنتی فرش ماشینی هزینه های اجاره و مالیات و... روی قیمت فرش ها کشیده نمی شود و فروش فرش به قیمت درب کارخانه صورت می گیرد. با خرید اینترنتی فرش ماشینی می توانید قدرت خرید خود را برای خریدن فرش های تراکم بالا، با خرید اقساطی فرش در این فروشگاه اینترنتی بدون واسطه و یا به صورت حضوری انجام دهید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی