تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

رایج ترین اشتباهات هنگام خرید انواع فرش ماشینی

رایج ترین اشتباهات هنگام خرید انواع فرش ماشینی

برای خرید فرش ماشینی فریب تبلیغات نامعتبر را نخورید
قبل از خرید برای قیمت فرش ماشینی تحقیق کنید
قبل از خرید فرش ابتدا با سلیقه و سبک دکوراسیون خود آشنا باشید
انتخاب نادرست فرش با توجه به سبک زندگی
انتخاب نادرست سایز فرش ماشینی با توجه به متراژ قبل از خرید
نداشتن اطلاعات درست در مورد انواع جنس نخ فرش

چیزی که بسیاری از ما برای خرید کالا ها و یا لباس و وسایل شخصی آن ها را نادیده می گیریم و گاها بدون هیچ فکر قبلی اقدام به خرید می کنیم که بعد از مدتی همان اشتباهات باعث پشیمانی می شود عدم آگاهی می باشد. قبل از خرید وسایل مورد نیاز و از همه مهم تر کالاهای بزرگ حتما باید ابتدا نیاز خود را بشناسید و بعد از آن برای خرید تصمیمی آگاهانه بگیرید. از اصلی ترین عناصر مهم در منازل فرش های ماشینی هستند که فرش عنصری در منزل می باشد که زود به زود به دلیل قیمت بالایی که دارد نمی توان آن را عوض کرد و قبل از خرید فرش ماشینی باید با نوع نخ بافته شده در فرش، انتخاب درست فرش مناسب منزل و دیگر عواملی که در ادامه به آن ها می پردازیم توجه ویژه ای داشته باشید. مطمئن باشید که اگر گران ترین فرش و زیبا ترین فرش ماشینی را هم که خریداری کنید اگر با سبک زندگی شما همخوانی نداشته باشد هیچ جلوه ای به مکان شما نمی دهد و بعد از مدتی جز پشیمانی چیز دیگری برای شما نخواهد داشت.

برای خرید فرش ماشینی فریب تبلیغات نامعتبر را نخورید!

هر تبلیغی معتبر نیست! در جای جای شهر و فضای مجازی روزانه صد ها تبلیغ از همه چیز و حتی فرش های ماشینی زیاد می بینیم. درست است که تبلیغات برای معرفی حرفه و محصول به کار می رود تا مردم مثلا یک فروشگاه فرش را بشناسند و اگر زمانی خواستند فرش ماشینی خریداری کنند به یاد تبلیغی که دیده اند بیفتند و برای خرید به آن فروشگاه فرش مراجعه کنند. در تبلیغات اصولا یک محصولی که می خواهند آن را معرفی کنند با آب و تاب زیادی تبلیغش را می کنند، مطمئن باشید که اگر یک فروشگاه فرش ماشینی آنقدر محصولاتش خوب باشد و با فروش و استقبال زیادی مواجه شده باشد آنقدر اسم خود را همه جا در گوش مردم نخواهد کرد. امروزه چیزی که بین مردم رواج پیدا کرده است بازاریابی دهان به دهان می باشد که فقط با تبلیغ کردن یک محصول می خواهند آن را در بوق و کرنا کنند در صورتی که هیچ شناختی نسبت به چیزی که تبلیغ می کنند ندارند.

تنها زمانی اقدام به خرید فرش ماشینی با کیفیت و درجه یک کنید که از فروشگاه مورد نظر اطمینان کافی پیدا کرده باشید و از نظر اینکه محصولات خود را ضمانت می کنند و گارانتی معتبر برای هر فرش دارند و در صورتی که فرش مشکل داشته باشد آن را تعویض و مرجوع می کنند اقدام به خرید کنید. همیشه برای خرید وسایل بزرگ و مهم منزل خریدی آگاهانه با تحقیقات داشته باشید و نگذارید که تبلیغات روی شما تاثیر بگذارند چون هدف تبلیغات این است که با نوشتن کلماتی خاص روی ذهن شما تاثیر بگذارند.

قبل از خرید برای قیمت فرش ماشینی تحقیق کنید!

امروزه سودجویان زیادی هستند که فرش های ماشینی را با نخ های اصل تولید نمی کنند و همان فرش ها را با قیمت بالا به جای فرش بافته شده با نخ درجه یک به فروش می رسانند. قبل از اینکه اقدام به خرید فرش ماشینی کنید، ابتدا انواع نخ هایی که در بافت فرش های ماشینی به کار می روند را بشناسید تا فرشی با الیاف و نخ پلاستیکی با قیمت بالا فروشنده به شما نفروشد. قبل از خرید عوامل تعیین کننده قیمت فرش ماشینی را بررسی کنید چرا که بسیاری از فروشندگان به دلیل اینکه برندی شناخته دارند قیمت فرش ها را دو برابر می کنند، در صورتی که همان فرش را اگر از درب کارخانه به صورت مستقیم بخرید می بینید که ارزان تر خواهد بود، پس فرش ماشینی را از مکان های معتبر خریداری کنید!

 

قبل از خرید فرش ابتدا با سلیقه و سبک دکوراسیون خود آشنا باشید!

قبل از اینکه وارد فروشگاه فروش فرش ماشینی و یا سایت های تخصصی فرش شوید ایتدا نوع سبک و دکوراسیونی که دوست دارید را در نظر داشته باشید و بعد از آن اقدام به خرید فرش مناسب برای منزل خود کنید. فرش های طرح سنتی لچک و ترنج دار اصلا برای منازل مدرن و مینیمال مناسب نمی باشند و اصلا همخوانی خوبی در دکوراسیون منزلتان ایجاد نمی شود. پس هر فرشی که در نگاه اول توجه تان را جلب کرد نخرید و از قبل سلیقه خود و سبک دکوراسیونی که برای منزل در نظر گرفته اید را در نظر داشته باشید. فرش اتاق کودک باید فرشی با الیافی نرم و بدون پرز باشد یا فرش مناسب آشپزخانه، فرشی است که باید قابیلت حمل و شستشوی آسان را داشته باشد! حالا بهتر متوجه شدید که هر مکانی فرش مناسب خود همان مکان را با توجه به سبک مناسب خود دارد و چیزی که از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد این است که امروزه انواع فرش های ماشینی با تنوع بسیار بالایی تولید می شوند که دست شما برای انتخاب و خرید فرش مناسب قیمت تا خرید فرش های لوکس و گران باز خواهد بود!

چیدمان منازل با فرش و قالیچه های ماشینی طبق اصول

انتخاب نادرست فرش با توجه به سبک زندگی!

خیلی از افراد زمانی که برای خرید فرش ماشینی به فروشگاه فرش مراجعه می کنند در نگاه اول تنها چیزی که نظر آن ها را به خود جلب می کند یک طرح و رنگ خاص از فرش ماشینی می باشد که بدون توجه به سبک دکوراسیون منزل و استفاده ای که می خواهند از فرش ماشینی داشته باشند تصمیم به خرید لحضه ای می گیرند. فرش های 1500 شانه گلبرجسته، فرش هایی هستند که دارای زیبایی بسیار زیادی می باشند و در نگاه اول طرح و نقشه فرش 1500 شانه تراکم 4500 نظر هر کسی را به خود جلب می کند، به دلیل زیبایی بی نظیر و ارزش خرید بالایی که فرش های 1500 شانه دارند مشتری همان لحضه اقدام به خرید فرش 1500 شانه می کند اما بعد از مدتی از خرید خود رضایت نخواهد داشت!

دلیل این عدم رضایتی که پیش می آید این است که فرش 1500 شانه اصلا برای منازل شلوغ و پر رفت و آمد مناسب نمی باشد و بعد از مدتی که با پاخور زیادی مواجه شود و زیاد شسته شود شکل و ظاهر خود را از دست می دهد که دانستن همه چیز در مورد مقاومت فرش در برابر پاخوردگی می تواند در زمان خرید به شما کمک زیادی کند. برای همین باید قبل از خرید فرش ماشینی این را بدانید که فرش های تراکم پایین 700 شانه و فرش 1000 شانه برای منازلی که نشستن روی زمین را ترجیح می دهند و خانواده هایی شلوغ و پر رفت و آمد هستند، باید فرش های تراکم پایین را خریداری کنند تا فرش بعد چند سال شکل و ظاهر خود را از دست ندهد.

 

انتخاب نادرست سایز فرش ماشینی با توجه به متراژ قبل از خرید

یکی از رایج ترین اشتباهات برای خرید فرش ماشینی این است که ابتدا وسایل بزرگ را برای منزل خریداری می کنند و بعد برای خرید فرش ماشینی و انتخاب سبک دکوراسیون منتخب خود می پردازند. ابتدا باید متراژ منزل خود را در نظر بگیرید و فرشی خریداری کنید که حداقل بیست سانت با دیوار فاصله داشته باشد و وسط در وسط نقطه کانونی مورد نظر شما قرار بگیرد و بعد با توجه به قسمت های مختلفی که در منزل دارید مبلمان و دیگر وسایل را انتخاب و خریداری کنید. اینکه سایز فرش ها را بخواهید بزرگ بگیرید و کل کف خانه را قالی کنید اصلا خوب نمی باشد و ظاهری بسیار بد منزل شما به خود می گیرد و در مقابل آن اگر فرش های خیلی کوچک را برای چیدمان منزل انتخاب کنید و کل کف منزل را بخواهید باز بگذارید اصلا دکوراسیون داخلی منزل زیبا نمی شود و زیبایی فرش ماشینی به چشم نخواهد آمد.

فرش های ماشینی با ابعاد استاندارد فرش 6 متری، فرش ماشینی 9 متری و فرش ماشینی 12 متری تولید می شوند و این ابعاد استاندارد برای تمامی منازل با متراژ های مختلف مناسب می باشد و چیزی که در هنگام خرید فرش ماشینی مناسب از اهمیت زیادی بر خوردار است این است که در انتخاب سایز فرش ماشینی مناسب منزل میانه رو باشید.

استفاده نکردن از قالیچه های جدید با شکل خاص

بسیاری از افراد برای خرید فرش ماشینی و پوشاندن کف منزل خود به خرید دو فرش 12 متری بسنده می کنند که این انتخاب شما را بعد از مدتی دل زده می کند. شما با خرید دو فرش 9 متری هم به زیبایی منزل خود رنگ و رو بخشیده اید و هم از لحاظ قیمت، قیمت فرش 9 متری ارزان تر از فرش 12 متری می باشد. یک سری قالیچه هایی هستند که با شکل های خاص بافته می شوند مانند فرش گرد، فرش مربعی که برای منازل مدرن با متراژ مربعی بسیار مناسب می باشد و فرش های بیضی هستند که با ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. استفاده از فرش های شکل و ابعاد خاص زیبایی بسیار زیادی به منزل می بخشد و از بدو ورود نظر هر کسی را به خود جلب می کنند.
استفاده از قالیچه های طرح جدید با شکل خاص به فضای منزل نمای زیادی می بخشد و اگر میز ناهار خوری گرد دارید و یا منزلتان دوبلکس است با پهن کردن یک فرش گرد مناسب می توانید منزل یا محل کار خود را به سبک روز و شیک و جدیدی در بیاورید.

 

نداشتن اطلاعات درست در مورد انواع جنس نخ فرش

مهم ترین چیزی که به یک فروشگاه فروش فرش ماشینی اعتبار و اعتماد می بخشد جنس خوب الیافی است که در بافت فرش ماشینی استفاده می شود اما کسانی که آگاهی در مورد فرش های ماشینی ندارند فقط به ظاهر فرش توجه می کنند و از اصلی ترین موضوع که جنس نخ تار و پود فرش می باشد غافل می شوند. تمامی فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت مناسب سالن های پذیرایی با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند که ویژگی های نخ آکریلیک هیت ست شده را حتما قبل از خرید باید بدانید تا فرش ماشینی با آکریلیک اصل خریداری نمایید. سالن های پذیرایی به دلیل اینکه در معرض رفت و آمد زیادی هستند باید فرش مناسب آن مکان با بهترین نخ اصل و نخ تار و پود آن پنبه درجه یک باشد. فرش های آکریلیک اصل، فرش هایی هستند که هیچ جوره کهنگی به خود نمی گیرند و این شما خواهید بود که از کیفیت فرش های آکریلیک فرش کاشان خسته خواهید شد.

فرش اتاق کودک باید با نخی بافته شود که هیچگونه پرزدهی نداشته باشد چرا که پرز فرش می تواند بدن کودک را دچار حساسیت کند و به ریه های کودک و یا سالمندان آسیب وارد کند. در فروشگاه فرش کاشان، فرش کودک و فرش عروسکی با نخ پلی پروپیلن بافته می شود که این نخ بافته شده در فرش مناسب اتاق کودک هیچگونه آسیبی به بدن کوک نمی رساند و جلوه فرش به قدری زیاد و چشمگیر می باشد که در روحیه کودک نیز تاثیری مثبت خواهد گذاشت.

فرش مناسب آشپزخانه نیز فرش هایی هستند که شستشوی آن ها آسان باشد و همچنین از وزن کمی برخوردار باشند. از آنجایی که آشپزخانه مکانی است که لکه های مواد غذایی و چربی ها در آن جا زیاد است باید فرش آشپزخانه نیز با نخی بافته شده باشد که شستشو و لکه زدایی از آن به آسانی صورت گیرد که در کارخانجات فرش کاشان نیز فرش مناسب آشپزخانه با نخ پلی پروپیلن بافته می شود که این نخ در بافت فرش های ماشینی امتحان خود را پس داده است. این موارد تنها قسمتی از ویژگی هایی بود که هنگام خرید فرش ماشینی باید به آن ها توجه کنید تا بهترین و مناسب ترین فرش ماشینی را مناسب دکوراسیون، سبک زندگی خود انتخاب و خریداری کنید.


رایج ترین اشتباهات هنگام خرید فرش ماشینی انتخاب و خریدی عجولانه می باشد. فرش های ماشینی امروزه دارای قیمت هایی بسیار بالا می باشند که اگر به مواردی که گفته شد توجه نکنید و اولین فرشی که نظرتان را جلب کرد بخرید حتما پشیمان خواهید شد و از تناقصی که فرش با سبک دکوراسیون و هارمونی رنگ های داخل دکوراسیون ایجاد خواهد کرد حتما پشیمان می شوید. هر فرشی مناسب مکان مختص به خود می باشد که در فروشگاه فرش کاشان، انواع فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت را متخصصین فرش دسته بندی نموده اند و در سایت فرش کاشان قرار داده اند تا شما با صبر و حوصله انتخابی خوب داشته باشید. از مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی که چند سالی است با استقبال بی نظیری نیز رو برو شده است، این است که تمامی فرش های ماشینی با دسته بندی های مختلفی قابل مشاهده هستند و بدون هیچ عجله ای می توانید مناسب ترین فرش ماشینی را انتخاب کرده و به صورت مستقیم و از درب کارخانه انواع فرش ماشینی را به قیمت عمده خریداری کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی