تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بهترین سایز های فرش ماشینی برای قسمت های مختلف منزل

بهترین سایز های فرش ماشینی برای قسمت های مختلف منزل

نحوه انداختن فرش در منزل
بهترین سایز و اندازه فرش مناسب راه رو
تاثیر طرح و رنگ فرش بر روی سایز فرش ماشینی

مهم ترین عضو جداناشدنی در هر منزل ایرانی، فرش ها می باشند که وجود یک فرش ماشینی مناسب می تواند کلا سبک زندگی و دکوراسیون را شکل بدهد و تغییری اساسی به آن بدهد. با پهن نمودن فرش کف منزل می توانید قسمت های مختلفی را در منزل ایجاد کنید و از لحاظ بصری و دکوراسیون داخلی دکوراسیونی شیک و اساسی ایجاد کنید. برای هر قسمت از خانه اعم از سالن پذیرایی، اتاق خواب، اشپزخانه باید از فرش مناسب همان مکان ها استفاده کنید. در سال های گذشته با فرش ها کل کف منازل را می پوشاندند که پوشاندن کل کف منزل باعث می شد احساس خفگی و بسته بودن فضا به افراد دست بدهد، اما امروزه نحوه و سبک چیدمان به سمت چیدمان ساده و مینیمال سوق پیدا کرده است که ابعاد فرش ها را جوری در نظر می گیرند که فضایی کاملا شیک و لوکس در هر نوع خانه ای ایجاد شود.

 

نحوه انداختن فرش در منزل

نحوه انداختن فرش های ماشینی یا دستباف در منزل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشkد و مهم ترین عاملی که ابعاد فرش و نوع رنگ مناسب مکان و فضا را تعیین می کند توجه به متراژ منزل می باشد که از مهم ترین عوامل برای گرفتن تصمیمی درست می باشد. بعد از اینکه با توجه به متراژ منزل یا محل کار فرش مناسب را خریداری کردید حالا باید وسایلی که در منزل دارید را اصولی و درست بچینید.

انتخاب بهترین فرش برای سالن پذیرایی منزل

برای سالن های پذیرایی بزرگ از فرش های بزرگ استفاده کنید چرا که فرش های بزرگ برای منازل بسیار بزرگ و ویلایی بسیار مناسب می باشند و استفاده از فرش بزرگ و پهن در منازل بزرگ باعث می شود تا فضا حس صمیمی بودن و گرما را در منازل شما ایجاد کند. زمانی که برای سالن های پذیرایی بزرگ فرش های بزرگ و پهن خریداری می کنید، باید مبلمان را به گونه ای بچینید که هر چهار پایه مبل روی قالی قرار گیرد تا فضای رفت و آمد نیز باز باشد. اصولا برای منازل ویلایی و منازلی که سالن های پذیرایی بزرگی دارند، فرش های 12 متری ماشینی و فرش های سایز بزرگ مانند فرش های 24 متری مناسب می باشند. سایز فرش مناسب سالن پذیرایی بزرگ سایزی است که وقتی مبلمان را روی فرش ماشینی می چینید راهی برای رفت و آمد وجود داشته باشد و از طرفی بیرون فرش نیز جا برای رفت و آمد وجود داشته باشد.

فرش مناسب سالن پذیرایی، فرشی است که با ابعاد استاندارد با توجه به متراژ منزل انتخاب شود. برای سالن پذیرایی منزل، فرش های سایز کوچک را به هیچ وجه خریداری نکنید چرا که نمای منزل بسیار بد دیده خواهد شده و از طرفی با انداختن فرش کوچک و غیر استاندارد فضای منزل را بسیار کوچک تر به نظر خواهید رساند. استفاده از فرش های سایز کوچک اغلب باعث می شود تا در فصل زمستان نیز کف منزل یخ باشد و هوای داخل منزل و سالن ها بزرگ اصلا گرم نشود. ابعاد استاندارد فرش های ماشینی عبارتند از:

فرش ماشینی 6 متری
فرش ماشینی 9 متری
فرش ماشینی 12 متری

که این ابعاد اصولا جزء ابعاد استانداردی هستند که برای تمامی متراژ های سالن ها پذیرایی نیز مناسب می باشند.
برای سالن های پذیرایی باید از فرش هایی استفاده کنید که از دوام و کیفیت خوبی هم برخوردار باشند. اصولا فرش سالن پذیرایی بزرگ، فرشی است که با بهترین الیاف تار و پود بافته شده باشد. به دلیل اینکه برای سالن های پذیرایی باید از فرش های بزرگ استفاده کرد و پاخور و رفت و آمد در سالن های پذیرایی بسیار زیاد می باشد، باید فرشی خریداری کرد که در زمان پاخور، حمل و نقل و شستشو بافت فرش ماشینی آسیبی نبیند که در حال حاضر فرش های ماشینی بافته شده با نخ آکریلیک اصل مناسب می باشد که دوام و کیفیت در این فرش های ماشینی بسیار بالا می باشد.
در چیدمان منازل و مبل و فرش های آن مکان ها قانون و اصول زیادی وجود دارد که برای منازل متراژ کم می توانید مبلمان را دور تا دور فرش ماشینی بچینید تا فضا بزرگتر دیده شود.

حفظ فاصله دیوار و اندازه فرش برای سالن پذیرایی

همانطور که می دانید با پوشاندن کل کف منزل با موکت و فرش، از زیبایی سالن پذیرایی کم می شود و بهترین کار این است که کل سالن پذیرایی را با فرش ها نپوشانید. ابعاد استاندارد برای خرید فرش مناسب سالن پذیرایی این است که اگر متراژ منزل تان زیاد است فاصله ای حدود 50 سانتی متر برای برای فاصله قرار گیری فرش با دیوار در نظر بگیرید و بعد از اینکه از هر 4 طرف این فاصله را حفظ کردید حالا به راحتی می توانید تشخیص دهید که بهترین ابعاد فرش ماشینی برای سالن پذیرایی کدام است و همچنین برای منازلی که متراژ کم دارند، مانند منازل آپارتمانی، باید فاصله ای حدود 20 سانتی متر فاصله فرش با دیوار را از هر طرف در نظر گرفت و بعد متوجه می شوید که چه فرشی و با چه ابعادی برای آن قیمت منزل مناسب می شود. در اصل چیزی که باعث می شود تا منزل زیبا تر دیده شود و از همه مهم تر نقشه و طرح فرش ماشینی بیشتر به چشم بیاید این است که فرش مناسب سالن پذیرایی با ابعاد و تراکم مناسب همان منزل خریداری شده باشد.

انتخاب سایز فرش مناسب برای اتاق خواب

بهترین سایز فرش های ماشینی برای اتاق خواب کودک، فرشی است که کل کف اتاق خواب را بپوشاند. چون کودکان از زمانی که راه رفتن را یاد می گیرند و یا سینه خیز می شوند زیر دست و پای آن ها باید پوشانده باشد و سرامیک یا پارکت های سرد به بدن کودک آسیبی وارد نکند. پس کف اتاق خواب کودکان را کاملا با خرید یک فرش مناسب اتاق خواب کودک با ابعاد استاندارد بپوشانید و توجه داشته باشید که جنس نخ خاب بافته شده در فرش اتاق خواب کودک از جنس الیاف نرم باشد و هیچگونه حساسیتی برای بدن حساس کودکان ایجاد نکند.

برای انتخاب بهترین سایز فرش اتاق خواب بزرگسالان و یا فرش مناسب اتاق خواب مستر از فرش هایی با ابعاد کوچک استفاده کنید چرا که این اتاق خواب های مخصوص بزرگسالان باید جلوه ای خاص و ویژه داشته باشند. بهترین سایز فرش ماشینی برای اتاق خواب، فرش هایی هستند که جلوی تخت و یا میز های اتاق خواب بزرگسالان استفاده شوند. اغلب برای خرید فرش مناسب اتاق خواب از فرش هایی استفاده می کنند که کنار تخت خواب پهن می شود تا زمانی که افراد از خواب بیدار می شوند پاهایشان روی زمین قرار نگیرد. ابعاد استاندارد فرش های سایز کوچک :
فرش 1.5 متری (1.5*1)
فرش 4 متری (2.25*1.5)
فرش 6 متری (3*2)
فرش 4 متری (4*1)
فرش 3 متری (3*1)

بهترین سایز فرش ماشینی مناسب سالن غذاخوری

بهتر است که سبک چیدمان منازل خود را تنها با به کارگیری یکسری اصول به سبک چیدمانی شیک و لوکس و خاص تبدیل کنیم. با انتخاب درست فرش ماشینی با توجه به انتخاب درست ابعاد فرش که گفته شده، با انداختن یک فرش کف منزل می توانید قسمتی را جدا کرده و به قسمت غذاخوری در منزل تبدیل کنید که از همه مهم تر شما می توانید اگر میز غذاخوری گرد دارید از فرش ماشینی گرد و با شکل خاص استفاده کنید و یا اگر میز غذاخوری مستطیلی می باشد از فرش های مستطیلی یا مربعی استفاده کنید. مهم ترین چیزی که برای انتخاب سایز فرش سالن غذاخوری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، این است که وقتی صندلی ها را به عقب می کشید اصلا صندلی نباید روز کف پوش یا زمین کشیده شود.

 

بهترین سایز و اندازه فرش مناسب راه رو

یکی از مهم ترین فرش های ماشینی که از بدو ورود توجه همه را به خود جلب می کند، فرش راه رو ها می باشند چرا که فرش راهرو زیبایی خاص و بی نظیری به منزل می بخشند و باعث می شود دیگر قسمت های منزل نیز به خوبی دیده شود. فرش مناسب راهرو ها جزء فرش های ابعاد و شکل خاص می باشد که اغلب سایز مناسب فرش راهرو ها به صورت سفارشی می باشد که از طریق فروشگاه فرش کاشان می توانید، فرش راه رو را با سایز دلخواه انتخاب کنید، همچنین در صورت تمایل می توانید از طریق فروشگاه فرش کاشان انواع فرش ماشینی را سفارش دهید. همچنین می توانید فرش مناسب راه رو را ست با فرش سالن پذیرایی به صورت بافت سفارشی، سفارش دهید و بهترین سایز فرش ماشینی برای راه رو ها فرش هایی هستند که کاملا کل راهرو را نپوشانند و از دو طرف کف راهرو پیدا باشد. فرش راه رو را می توانید وسط در وسط بیاندازید و یا کنسول و دیگر اشیاء را یک طرف دیوار قرار داده و فرش راهرو را کنار دیوار پهن نمایید.

 

تاثیر طرح و رنگ فرش بر روی سایز فرش ماشینی

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی کوچک یا بزرگ نشان دادن منازل و حتی سایز آن ها انتخاب درست فرش ماشینی با توجه به سبک دکوراسیون، هارمونی رنگ ها و متراژ منزل می باشد. هر چقدر هم که شما حساب کنید که بهترین سایز فرش برای منزلتان چه ابعادی است تا نتوانید تشخیص دهید که مناسب ترین فرش ماشینی برای بزرگ و کوچک نشان دادن منزلتان کدام است هرگز نخواهید توانست بهترین فرش مناسب را خریداری کنید.

منازلی که دارای متراژ کمی هستند باید از فرش هایی با رنگ زمینه روشن برای سالن پذیرایی آن جا استفاده نمود. رنگ هایی مانند فرش زمینه کرم، فرش رنگ خنثی، فرش سفید و... . فرش هایی مثل فرش مدرن، فرش طرح افشان رنگ روشن از دسته فرش هایی هستند که فضای منزل را بزرگ تر نشان داده و متراژ کم منزل و متراژ کم فرش ماشینی چندان دیگر به چشم نمی آید.

برای منازلی که دارای متراژ هایی بزرگ هستند و فرش های سایز بزرگ می خواهند، اگر از فرش های طرح سنتی، فرش وینتیج یا کهنه نما با رنگ تیره، فرش طرح خشتی، فرش طرح شاه ماهی و دیگر طرح هایی که با زمینه شلوغ بافته شده اند استفاده شود، فضای منزل گرم و صمیمانه تر و جمع تر به نظر خواهد رسید.


فروشگاه فرش کاشان یکی از تولید کنندگان بزرگ تولید فرش های ماشینی می باشد که انواع فرش های ماشینی را با ابعاد استاندارد و شکل خاص تولید می کند و به قیمت تولیدی و به صورت مستقیم و بدون واسطه نیز به فروش می رساند. بهترین سایز های فرش ماشینی برای قسمت های مختلف منزل و یا محل کار با بهترین متریال های روز تولید می شوند و به دلیل فروش مستقیم و از درب کارخانه تمامی قیمت های فرش ماشینی به قیمت تولیدی خود کارخانه به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت و خرید فرش ماشینی کاشان می توانید با کارشناسان فروش و یا از طریق سایت اقدام به خرید فرش ماشینی دستبافتگونه نمایید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی