تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

10 دلیل خیلی مهم برای خرید فرش ماشینی از کاشان

ده دلیل خیلی مهم برای خرید فرش ماشینی از کاشان

نخستین تولید کننده فرش ماشینی درجه یک
کیفیت فرش های ماشینی کاشان
تنوع بی نظیر محصولات عرضه شده فرش ماشینی
عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی کاشان
خرید فرش ماشینی با بودجه تعیین شده از کارخانه
خرید فرش ماشینی از کارخانه
شهرک های بزرگ کاشان برای تولید و عرضه فرش ماشینی
فرش کاشان دارای سابقه ای طولانی در عرضه فرش با کیفیت
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان
فروش اقساطی فرش ماشینی کاشان

در سال 1350 اولین فرش ماشینی با دستگاه بافنده فرش ماشینی در کاشان تولید شد که در خاورمیانه اولین فرش ماشینی تولید شده بود. شهر کاشان از همان ابتدا به عنوان قلب تپنده تولید فرش ماشینی در آمد و بعد از مدتی بیشترین تعداد کارخانجات ریسندگی و بافندگی در کاشان زیاد شدند. همانطور که می دانید کاشان پایتخت فرش جهان است و در فروش فرش ماشینی امتحان خود را به خوبی پس داده است و بعد از آن شهر هایی همچون آران و بیدگل، مشهد و اصفهان، دلیجان نیز موفق به تولید فرش های ماشینی با کیفیت شدند. اما جایی که رقابت در تولید فرش ماشینی در آن زیاد است شهر کاشان می باشد که قبل از خرید فرش ماشینی حتما دلایل خرید فرش ماشینی از کاشان را مطالعه نمایید چرا که می توانید از خرید خود اطمینان پیدا کرده و ترغیب به خرید و انتخاب درست فرش ماشینی شوید.

 

1- نخستین تولید کننده فرش ماشینی درجه یک

حدود پنجاه سال پیش که صنعت تولید فرش ماشینی در بین مردم رواج پیدا کرد، کاشان جزء اولین شهر هایی بود که اولین نوع فرش های ماشینی را تولید نمود. از همان ابتدا در کاشان مردم به صنعت تولید فرش های ماشینی درجه یک و دستبافتگونه روی آوردند و دلیل اینکه انقدر فرش های کاشان مشهور می باشند سابقه درخشان و بی نظیر تولید کنندگان خبره کاشانی می باشد. امروزه هر کجا که اسم فرش ماشینی با کیفیت می آید اسم شهر کاشان پر رنگ می شود و نه تنها در ایران که همگی به دنبال خرید فرش ماشینی کاشان هستند، بلکه درسراسر جهان نیز این اتفاق رخ داده است و کاشان به عنوان قطب اصلی تولید فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت شناخته شده است که تا 75% فروش فرش ماشینی کاشان به دیگر کشور های جهان در حال صادرات می باشد. خرید فرش ماشینی از کاشان که با استقبال بی نظیری روبرو شده است وابسته به 10 عامل مهم می باشد و همین عوامل اند که باعث شده است تا فرش های کاشان و فرش های فروشگاه فرش کاشان بین مردم شناخته و به عنوان برندی معتبر شناخته شوند.

 

2- کیفیت فرش های ماشینی کاشان

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود جایی معروف و شناخته شود این است که بهترین خدمات را بتوانند به دیگران عرضه کنند. فرش کاشان نیز یکی از فروشگاه های معتبر در کاشان می باشد که بهترین فرش های ماشینی کاشان را به صورت مستقیم تولید می کند. کیفیت فرش ماشینی وابسته به الیاف نخ تار و پود و نوع دستگاه بافت فرش ماشینی می باشد. فرش های ماشینی کاشان با بهترین نوع الیاف اصل و بهترین دستگاه های متد روز دنیا بافته می شوند. اکثر فرش های ماشینی با نخ آکریلیک هیت ست شده اصل بافته می شوند و نخ تار و پود فرش های ماشینی کاشان از جنس پنبه اصل می باشند که شاید زیاد شنیده باشید می گویند فرش های آکریلیک کاشان کهنگی را اصلا به خود نمی بینند.

فرش های ماشینی هر چه که دارای شانه و تراکم بالاتری می شوند، نیازمند دستگاه های بافت جدید تری می شوند که حتما باید آن توجه داشته باشید. فرش های 700 شانه با دستگاه HCPX2 و فرش 1000 شانه ماشینی، فرش 1200 شانه ماشینی و فرش 1500 شانه درجه یک کاشان با دستگاه HCIX2 تولید می شوند که اگر نوع دستگاه یا نوع تار و پود بافته شده در فرش هر کدام کوچک ترین مشکلی داشته باشند تاثیری مستقیم روی کیفیت فرش ماشینی خواهد گذاشت.

 

3- تنوع بی نظیر محصولات عرضه شده فرش ماشینی

عامل بعدی که باعث شده است فرش کاشان یکی از قطب های اصلی فرش های ماشینی شود، تنوع بی نظیر محصولات اعم از طرح های متنوع، شانه و تراکم، تعداد رنگ بافته شده در فرش، از جمله دلایلی هستند که فرش های ماشینی را بسیار محبوب کرده اند. در شهر کاشان، فرش های ماشینی به قسمتی ویژه از تولیدات رسیده اند که فرش ها به فرش های دستباف بسیار شبیه می باشند. فرش های ماشینی که تولید شده اند، شامل فرش کلاسیک، فرش سنتی، فرش مدرن و فانتزی می باشد که هر کدام از این فرش ها شامل زیر مجموعه ای شامل صد ها مدل طرح و نقشه در فرش می شوند که بیش از صد ها رنگ را در بافت بوم و نقش فرش های ماشینی کاشان می توانید مشاهده کنید و از تنوع طرح و رنگ فرش کاشان لذت ببرید. مهم ترین عامل پر فروش بودن فرش های ماشینی کاشان این است که برای خرید هیچکس دست خالی بر نمی گردد و مناسب ترین فرش را با توجه به تنوع بالای محصولات می توانید مشاهده و خریداری نمایید.

 

4- عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی کاشان

در شهر کاشان، پایتخت اصلی فروش فرش های ماشینی جهان بیش از 1800 شرکت وجود دارد که همگی در حال تولید فرش های ماشینی می باشند. رقابتی که بین شرکت های فرش ماشینی شهر کاشان وجود دارد باعث شده است تا بر سر این رقابت هر شرکتی برای تولید فرش ماشینی، کیفیت فرش ها را بیشتر و بیشتر کند تا اسم آن ها در میان دیگر شرکت های تولید کننده فرش پر رنگ تر جلوه کند. پس عاملی که باعث می شود تا خرید فرش ماشینی از کاشان بسیار مهم شود این است که بر سر رقابت شرکت و کارخانجات تولید کننده فرش ماشینی، قیمت فرش کاشان از دیگر رقبا کمتر شود. فروشگاه های فروش فرش ماشینی همچون فرش قیطران، فرش مشهد اردهال، فرش یلدای کویر کاشان و... با انجام تبلیغات تلوزیونی سعی در شناخته نمودن برند خود دارند تا آن را به مردم معرفی کنند و شناخته شوند.

اما فروشگاه فرش کاشان به دلیل تولید مستقیم انواع فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت برای اینکه قدرت خرید مردم بالا برود بهترین برند فرش های ماشینی کاشان را با قیمت مناسب و ارزان تر از دیگر مکان ها به فروش می رساند. چیزی که روی قیمت فرش ماشینی تاثیر می گذارد متراژ فرش، نوع نخ تار و پود بافته شده در فرش، شانه و تراکم فرش می باشد، که هر چه متراژ و شانه و تراکم فرش بیشتر شود قیمت فرش ماشینی بالاتر می رود و نوع نخ بافته شده در فرش تعیین کننده قیمت آن نیز خواهد بود.

 

5- خرید فرش ماشینی با بودجه تعیین شده از کارخانه

فروشگاه هایی که خود تولید کننده مستقیم فرش ماشینی هستند، اگر به دنبال طمع و زیاده خواهی نباشند تمامی فرش های ماشینی را به قیمت درب کارخانه به فروش می رسانند. چرا که اگر فرش ماشینی را بخواهید از فروشگاه های فرش ماشینی خریداری کنید هزینه های اضافی اعم از: هزینه قبوض، هزینه اجاره و مالیات مغازه، هزینه کارکنان مجموعه را روی قیمت فرش های ماشینی می کشند و فرش را با قیمت بالا به فروش می رسانند. اما با خرید مستقیم فرش ماشینی از درب کارخانه می توانید به راحتی به صورت مستقیم و یا غیر حضوری اقدام به خرید فرش ماشینی کنید و از نزدیک از کارخانه انواع فرش ماشینی را مشاهده کنید و فرش مورد نظر خود را تهیه نمایید. فروشگاه فرش کاشان اقدام به فروش فرش ماشینی با بودجه تعین شده از کارخانه نموده است تا فرش های ماشینی را با قیمتی مناسب به فروش برساند و با فروش درب کارخانه، فرش ماشینی را ارزان تر بفروشد تا قدرت خرید مردم نیز زیاد شود.

 

6- خرید فرش ماشینی از کارخانه

کاشان به دلیل اینکه خود شهری است که تولید کنندگان فرش ماشینی و بیش از صدها کارخانه تولید فرش ماشینی دارد، بهتر است که فرش ها را از خود کارخانه و تولید کننده به صورت مستقیم خریداری کنید. برای خرید فرش ماشینی به کارخانجاتی مراجعه کنید که از سابقه و اعتبار بالایی برخوردار باشند و نسبت به محصولات فرش ماشینی آن تولید کننده اطمینان پیدا کنید. کارخانه فرش کاشان تمامی فرش های ماشینی را با ضمانت نامه معتبر به فروش می رساند و از خدمات پشتیبانی بسیار قوی نیز برخوردار می باشد که در صورت دیده شدن هرگونه عیب و خطایی در فرش با خیال راحت می توانید آن را مرجوع کرده و مجدد طبق قوانین ذکر شده فرش را دریافت کنید. حتما قبل از خرید فرش ماشینی شناختی نسبت به نوع الیاف و تار و پود فرش داشته باشید و بعد اقدام به خرید کنید.

 

7- شهرک های بزرگ کاشان برای تولید و عرضه فرش ماشینی

یکی از بزرگرین کارخانجات و قطب های اصلی تولید فرش های ماشینی در جهان راوند کاشان می باشد. اولین کارخانه ای که در کاشان تاسیس شد کارخانه مخمل و ابریشم بود که توسط خانواده لاجوردی در سال 1350 تاسیس و اولین فرشی که تولید شد فرش 350 شانه بود. شهرستان کاشان چندین شهرک تولید فرش ماشینی اعم از: شهرک صنعتی قطب راوند، شهرک صنعتی سلیمان صباحی، شهرک صنعتی امیرکبیر و امیرالمومنین، شهرک صنعتی هلال و... از معروف ترین و بزرگترین شهرک های بزرگ فرش ماشینی در کاشان شناخته شدند.

 

8- فرش کاشان دارای سابقه ای طولانی در عرضه فرش با کیفیت

فروشگاه فرش کاشان دارای سابقه ای طولانی در تولید و عرضه انواع فرش ماشینی درجه یک در ایران و جهان می باشد که قسمت عظیمی از فروش خود را به دلیل قیمت مناسب فرش ماشینی به صادرات انواع فرش ماشینی به کشور های خارجی تخصیص داده است. گروه تجاری فرش کاشان فعالیت خود را از سال 1374 و فروش اینترنتی انواع فرش ماشینی را با حذف واسطه ها در سال 1390 آغاز نمود و فروش مستقیم فرش از درب کارخانه و ضمانت نامه معتبر فرش های ماشینی و ارسال رایگان را نیز برای فرش های ماشینی در نظر گرفت. مجموعه فرش کاشان سعی نموده است تا با بهترین برند ها و تولیدکنندگان فرش ماشینی که قیمت فرش ها را نیز می خواهند به صورت همکاری و با کمترین سود به فروش برسانند همکاری کند، تا متنوع ترین محصولات اعم از تنوع در طرح و رنگ بندی را به صورت مستقیم از درب کارخانه به دست مشتری برساند.

 

9- خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

با خرید اینترنتی فرش ماشینی می توانید از طریق سایت فروشگاهی فرش کاشان، انواع فرش های ماشینی که در دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند را مشاهده نمایید و با صبر و حوصله بهترین انتخاب را برای منزل خود داشه باشید. با خرید اینترنتی فرش کاشان بدون صرف هزینه و اتلاف وقت به راحتی می توانید انواع فرش را مشاهده کنید و از قیمت فرش ها مطلع شوید. مهم ترین عاملی که خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان را بسیار پر رنگ کرده، این است که تمامی عکس فرش ها از نزدیک و بدون هیچ ادیت و فیلتری گرفته شده و در سایت قرار داده شده است و مشخصات دقیق انواع فرش ها ذکر شده است. در چند سال اخیر اکثرا نمایشگاه های فرش بسته شدند، به دلیل اینکه با توجه به تورم و ناپایداری قیمت ها خرید فرش از فروشگاه های حضوری بسیار گران در می آمد و مردم نیز ترجیح می دهند که فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنند، به همین دلیل خرید اینترنتی فرش ماشینی از سایت و فروشگاه های معتبر شکل گرفت.

 

10- فروش اقساطی فرش ماشینی کاشان

فروشگاه فرش کاشان، معتبر ترین فروشگاه فرش در کاشان به دلیل فروش زیاد و استقبال بی نظیر مردم فروش اقساطی و بدون بهره انواع فرش ماشینی را نیز در نظر گرفته است که با خرید اقساطی فرش ماشینی قدرت خرید مردم بالا می رود و همگان می توانند فرش های گران قیمتی همچون فرش 1200 شانه و فرش ماشینی 1500 شانه را خریداری کنند و چیزی را بخرند که باب دل و میل شان باشد. فروش اقساطی انواع فرش ماشینی توسط لندو صورت می گیرد که اقساط فرش ماشینی را با انتخاب خود می توانید تا 6 یا 9 و یا 12 ماه پرداخت کنید. با خرید اقساطی فرش ماشینی از فروشگاه فرش کاشان نیاز به دسته چک و ضامن معتبر ندارید و در صورتی که سفته نداشته باشید، از طرف لندو سفته برای شما ارسال می شود و آن را امضاء می کنید و فرش مورد نظر خود را تحویل می گیرد و اقساط آن را می پردازید.

این ها تنها قسمتی از دلایل مبرهن برای خرید فرش ماشینی از کاشان بودند که اصلی ترین و مهم ترین عاملی که باعث شناخته شدن و اعتبار بخشیدن به یک فروشگاه می شود در کاشان، جنس و کیفیت بسیار خوب و بالای فرش های ماشینی و بعد از آن انصاف در فروش می باشد که فروشگاه فرش کاشان سعی نموده است نیاز مشتری را رفع نموده و رضایت مشتریان عزیز را به خود جلب نماید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی