تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

پر کاربرد ترین رنگ های فرش ماشینی

پر کاربرد ترین رنگ های فرش ماشینی

بهترین رنگ فرش کاشان
جدیدترین رنگ فرش های ماشینی
بهترین رنگ برای فرش پذیرایی چیست؟
بهترین رنگ فرش برای اتاق خواب
خرید بهترین رنگ فرش ماشینی از کاشان

فرش ها با نخ تار و پود شکل می گیرند که رنگ نخ تار و پود فرش تعیین کننده میزان زیبایی و جلوه فرش ها می باشد. فرش های دستباف از دسته فرش هایی بودند که با تنوع رنگ بالا و بی نظیری بافته می شوند و از همه رنگی در بافت فرش دستباف نیز استفاده می شد. اما فرش های ماشینی به دلیل اینکه با دستگاه های مخصوص بافته می شوند و هر فرش ماشینی وابسته به شانه و تراکمی که دارد باید با دستگاه پیشترفته و مختص خودش بافته شود. ابتدا تنها فرش های ماشینی با 5 یا 6 رنگ بافته می شدند که تنوع در رنگ زمینه این فرش های ماشینی به شدت کم بود. اما با پیشرفته شدن دستگاه بافت فرش ماشینی، فرش های ماشینی نیز با 8، 10 و 14 رنگ نیز بافته می شوند و جلوه و طرح زمینه ای بی نظیر در خود دارند.

 

بهترین رنگ فرش کاشان

رنگ های اصلی و پر فروش فرش ماشینی از ابتدا رنگ های سرمه ای، لاکی و کرم بودند. کلا در فرش های ماشینی همیشه تعدادی رنگ هستند که به عنوان پر کاربرد ترین رنگ در بافت فرش به حساب می آیند و رنگ زمینه یا رنگ بوم اصلی فرش را تشکیل می دهند. در چندین سال گذشته رنگ فرش لاکی جزء پر فروش ترین ها و پر طرفدارترین رنگ در بین دیگر رنگ های فرش ماشینی کاشان بود. رنگ فرش لاکی به زمانی بر می گردد که اولین فرش های دستباف یا گلیم فرش ها را می بافتند، چرا که این رنگ فرش لاکی با اقلیم سلیقه آن زمان همخوانی داشت و به سبک زندگی سنتی آن دوران بسیار نزدیک بود.

یکی دیگر از رنگ فرش هایی که منتخب و پر فروش سال های گذشته بود، رنگ فرش سورمه ای بود که برای اتاق های پذیرایی و شاه نشین از فرش رنگ سورمه ای و اتاق های لوکس خود استفاده می کردند. اما امروزه فرش سورمه ای کاشان با شانه و تراکم و تعداد رنگ بندی های بالایی تولید می شوند. فرش های زمینه سرمه ای که در گذشته با رنگ بندی کمی بافته می شدند فرش هایی بودند که بسیار خسته کننده بودند و مهم ترین چیزی که روی روح و روان انسان می تواند تاثیری مخرب بگذارد استفاده از رنگ هایی تیره و دلگیر می باشد که روان شما را خسته می کنند. اما امروزه مجدد فرش های سرمه ای جزء پر فروش ترین فرش های رنگ لوکس جدید شده اند که فرش سرمه ای طرح افشان نمونه ای بارز از پر فروش ترین فرش سرمه ای با زمینه ای بسیار زیبا و شکیل می باشد.

فرش رنگ سبز، فرشی بود که در کنار دیگر فرش های ماشینی ذکر شده تولید شد ولی از همان ابتدا با استقبال و فروش خوبی روبرو نشد. چرا که رنگ سبز بافته شده در فرش جوری بود که چشم را می زد و همخوانی خوبی با دیگر وسایل منازل ایجاد نمی کرد. فرش سبز رنگ نیز این روز ها با تراکم های مختلف تولید می شود که با توجه به فناوری روز و نقشه های طراحی شده در فرش های ماشینی، فرش سبز و کرم، فرش سبز و طوسی، فرش سبز مدرن جزء فرش های ماشینی با رنگ زمینه سبز جدید و پر فروش شدند.

این ها رنگ هایی بودند که در گذشته بسیار رنگ های پر فروشی بودند و اکثر خانه ها فرش هایی با رنگ سورمه ای، لاکی، قرمز داشتند که با روی کار آمدن نقشه های فرش ماشینی جدید و دستگاه های بافت با تکنولوژی روز برای بافت و تولید فرش های ماشینی از ترکیب رنگ هایی مکمل این رنگ ها استفاده کرده اند و زیباترین فرش ها را با رنگ های تیره و دلگیر گذشته تولید نموده اند.

 

جدیدترین رنگ فرش های ماشینی

امروزه جدیدترین رنگ فرش های ماشینی از ترکیب رنگ های بسیار زیادی برخوردار می باشند و دیگر هر کسی با توجه به سبک دکوراسیون و رنگ مبلمان و پرده می تواند فرش مناسب منزل را خریداری کند و هارمونی رنگ بی نظیری در دکوراسیون منزل ایجاد کند. چند نمونه از جدیدترین رنگ های فرش ماشینی را ذکر می کنیم که با توجه به طرح هایی اعم از فرش های وینتیج، فرش طرح افشان، فرش طرح شاه عباسی، فرش های مدرن و... سبک رنگ به کار رفته در فرش ها با تنوعی بسیار بالا روبرو است و هارمونی رنگ های بافته شده در این فرش ها برای اغلب دکوراسیون با رنگ های مختلف به راحتی ست می شود و تناسب رنگ بین فرش ماشینی با مبلمان که مهم ترین جزء وسیله ها در منازل می باشند حفظ خواهد شد.

فرش ماشینی زمینه کرم

فرش های زمینه کرم، فرش هایی هستند که چشم را آزار نمی دهند و برای اکثر دکوراسیون مناسب می باشند و فرش کرم بار روانی بسیار خوبی نیز دارد که امروزه فرش های 1200 شانه کرم و فرش 1500 شانه گلبرجسته کرم دارای زیبایی خاص و بی نظیری می باشند. قبلا استفاده از فرش زمینه کرم را اصلا نمی پسندیدند و دلیل بر آن بود که می گفتند فرش کرمی زود به زود کثیف می شود و زود به زود باید شسته شود. اما فرش هایی مثل فرش کرم افشان، فرشی است که دارای گل و بوته های ریز و درشت در بافت خود می باشد و کثیفی را زود به زود و واضح به چشم نمی کشاند یا فرش کرمی هالیدی و فرش کرمی خشتی. فرش هالیدی و فرش خشتی از جدیدترین طرح زمینه ها و متفاوت ترین نقشه ها در بافت فرش های ماشینی می باشند که بافتی بسیار زیبا و خاص و از همه مهم تر متفاوت ترین فرش های ماشینی ترند سال می باشند و این فرش ها هر چه با رنگ های روشن بافته شده باشند کثیفی را در خود محو کرده و به راحتی دیده نمی شود.

فرش ماشینی سورمه ای

امروزه فرش های سرمه ای با طرح های متفاوت و هارمونی رنگ های مختلفی بافته می شوند که شما از روانشناسی رنگ ها قبل از خرید هر چیزی نباید غافل شوید. رنگ سورمه ای آرامش را به ذهن و مغز شما القا می کند و نیروی خوبی به بدن شما القا می کند. فرش های سورمه ای انرژی بی نظیری به خانه هایی که نورگیر خوب و متراژ زیادی دارند می بخشند و فضا را گرم و صمیمی و دوستانه نیز نشان می دهند.

فرش ماشینی زمینه آبی

شاید زیاد دیده باشید که اتاق عمل، دندان پزشکی و دیگر مکان ها را رنگ دیوارشان را به رنگ آبی در می آورند چون رنگ آبی آرام بخش روح و روان است و روی ذهن انسان تاثیری مستقیم می گذارد و آرامش را القا می کند. رنگ آبی اگر در دکوراسیون منزل زیاد استفاده شود فضا بسیار سرد می شود و می تواند روح شما را خسته کند پس همیشه در کنار رنگ های سرد از رنگ های گرم نیز استفاده کنید.

فرش ماشینی گردویی

رنگ گردویی به عنوان رنگ سمبل طبیعت شناخته شده است که به فضای منازل شما گرما و صمیمیت آرامش و امنیت زیادی می بخشد. فرش های نسکافه ای، فرش نقره ای، فرش قهوه ای و استفاده از اکسسوری های طلایی و.. هارمونی رنگ بسیار خوبی با این نوع دکوراسیون ایجاد می کند.

یکی از جدیدترین و پر فروش ترین فرش های ماشینی که در حال حاضر رقابت زیادی با فرش های رنگ کرم، فرش رنگ لاکی و سورمه ای، فرش گردویی و... پیدا کرده است، فرش های رنگ خنثی می باشند که جزء پر فروش ترین رنگ فرش های ماشینی محسوب می شوند. ویژگی منحصر به فرد فرش های رنگ خنثی در این است که برای تمامی دکوراسیون اعم از مدرن و سنتی و کلاسیک مناسب می باشند با توجه به اینکه فروشگاه فرش کاشان، انواع فرش ماشینی را با تنوع رنگی و طرح های مختلف مناسب منازل مدرن و کلاسیک تولید می کند که دیگر برای انتخاب رنگ فرش مناسب منزل خود سردرگم نخواهید شد. فرش های رنگ خنثی رنگ هایی مثل نقره ای، فیلی، متالیک، ذغالی، طوسی،دودی و دلفینی می باشند.

این رنگ فرش ها، رنگ هایی بسیار زیبا می باشند که علاوه بر زیبایی بی نظیری که به بافت و جلوه فرش ماشینی می دهند، فرش هایی با رنگ زمینه ای چرک تاب می باشند و آلودگی و لکه ها را به خوبی در خود محو می کنند. رنگ زمینه فرش هایی مانند سرمه ای، لاکی، کرم، گردویی، سبز و... رنگ زمینه هایی هستند که اگر در فرش های لچک و ترنج دار سنتی بافته شوند تنها برای منازلی که به سبک سنتی نیز چیده شده اند مناسب می باشند، اما فرش های رنگ خنثی که ذکر کردیم اینگونه نیستند. یعنی حتی اگر در بافت فرش رنگ خنثی از لچک و ترنج و بیشترین تعداد گل و بوته ها هم استفاده شود رنگ خنثی باعث می شود تا شلوغی فرش به چشم نیاید که این فرش ها بافتی نامحسوس به خود می گیرند و همین دلیل باعث شده است تا پر کاربردترین رنگ های فرش ماشینی رنگ خنثی به شمار بیاید چرا که برای انواع دکوراسیون سنتی و مدرن فرش های مناسبی می باشند و به راحتی با انواع رنگ ها هارمونی بی نظیری به وجود می آورند.

 

بهترین رنگ برای فرش پذیرایی چیست؟

مهم ترین چیزی که باید قبل از خرید مبلمان و پرده های منزل به آن توجه ای ویژه داشت انتخاب سبک دکوراسیون و رنگ دکوراسیونی که دوست دارید می باشد و بعد از مشخص کردن چیزی که دوست دارید ابتدا باید رنگ فرش و طرح مناسب و مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری کنید. فرشی برای سالن پذیرایی منزل خود خریداری کنید که جلوه و زیبایی خاصی نیز به فضا ببخشد. مهم ترین چیزی که باعث می شود سالن پذیرایی شما به خوبی دیده شود انتخاب درست رنگ اصلی در منزل می باشد. منازلی که دارای متراژ هایی کم هستند باید رنگ فرش ماشینی که انتخاب می کنند از دسته رنگ های روشن باشد و طرح زمینه فرش آنقدر شلوغ نباشد که فضای منزل را گرفته و شلوغ به نظر برساند و از طرفی اگر سالن پذیرایی منزل شما بزرگ است از رنگ فرش های تیره استفاده کنید که فضای منزل را گرم و صمیمی نشان دهد، چرا که فرش های رنگ روشن و مبلمان و پرده های روشن اگر در سالن های پذیرایی بزرگ استفاده شوند فضایی سرد و بی روح به وجود می آید.

بسیاری از مشتریان نیز هستند که مبلمان و پرده هایشان را از قبل خریداری کرده اند و بعد به دنبال خرید فرش مناسب منزل خود می گردند که می خواهند هارمونی رنگ و اصول حفظ متراژ را در سبک چیدمان نیز حفظ کنند، که ما به این افراد فرش ماشینی وینتیج را پیشنهاد می کنیم چرا که فرش های وینتیج از ترکیب رنگ بسیار زیادی در بافتشان استفاده شده است و دارای رنگ زمینه هایی روشن و تیره و متفاوت می باشند که به راحتی با انواع سبک دکوراسیون ست می شوند.

 

بهترین رنگ فرش برای اتاق خواب

اصولا برای خرید فرش مناسب اتاق خواب از رنگ هایی استفاده می شود که آرامبخش باشند چرا که اتاق خواب محل استراحت می باشد. بهترین رنگ فرش برای اتاق خواب رنگ های روشن و خنثی می باشد. اگر که رنگ رو تختی و رنگ پرده اتاق خواب منزل شما جزء رنگ های تیره است بیایید از فرش رنگ مکمل رنگ پرده و رو تختی استفاده کنید. استفاده از رنگ های مکمل در دکوراسیون سالن پذیرایی و اتاق خواب به سبک چیدمان منزل کمک بی نظیری می کند. پر فروش ترین فرش های مناسب اتاق خواب، فرش های شگی یا فرش پرز بلند، فرش های مدرن و فانتزی، فرش های سه بعدی می باشند که انواع این فرش ها برای سبک دکوراسیون اتاق خواب شما مناسب می باشند و رنگ زمینه های بافته شده در فرش های مناسب اتاق خواب با تنوع طرح و رنگ بالاتری مواجه می باشد.

 

خرید بهترین رنگ فرش ماشینی از کاشان

پر کاربردترین رنگ های فرش ماشینی رنگ هایی هستند که با سبک دکوراسیون شما بتوانند ارتباط خوبی پیدا کنند. در گذشته بود که فرش ها با چند رنگ زمینه اصلی سرمه ای، لاکی، سبز و گردویی بافته می شدند. اما امروزه فرش های ماشینی یک رنگ زمینه اصلی در خود دارند اما با نقشه و طرح های بی نظیری بافته شده اند که حتی رنگ زمینه اصلی بافته شده در بعضی فرش ها آنقدر به چشم نمی آیند. فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین فروشگاه های فروش فرش ماشینی درجه یک با تنوع بسیار بالا می باشد که بیش از 4000 هزار محصول فرش ماشینی را در دسته بندی های خاص خود قرارداده است و قسمتی از صفحه اصلی سایت به قسمت جستجوی رنگ بندی فرش اختصاص یافته است که 40 رنگ زمینه اصلی فرش های ماشینی پر فروش در آن قسمت قرار داده شده است و هر رنگ فرش ماشینی که در نظر داشته باشید می توانید مستقیم، انواع فرش ماشینی را با رنگ منتخب خود مشاهده نمایید و اقدام به خرید اینترنتی و یا خرید حضوری فرش ماشینی از فروشگاه تخصصی فرش کاشان کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی