تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

پر فروش ترین طرح ها یا سبک های فرش ماشینی

نام نویسنده: فرش کاشان
پر فروش ترین طرح ها یا سبک های فرش ماشینی

معرفی طرح جدید فرش های ماشینی
تاثیر کیفیت در پر فروش بودن طرح فرش ماشینی

خرید فرش ماشینی یکی از سخت ترین انتخاب ها در زمان خرید جهیزیه یا خرید فرش مناسب منزل می باشد که بهترین راه برای خرید و انتخاب بهترین طرح های فرش ماشینی این است که از قبل بتوانید عکس جدیدترین فرش ماشینی را به صورت یک جا مشاهده کنید تا بتوانید راحت تر فرش با طرح و سبک دلخواه خود را خریداری کنید. پر فروش ترین طرح یا سبک های فرش ماشینی، فرش هایی هستند که بین مشتریان و خریداران فرش ماشینی با فروش زیادی روبرو شده و از لحاظ کیفی بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را داشته باشند. فرش های ماشینی با طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند و چیزی که باعث شده است تا فرش های ماشینی جزء پر فروش ترین ها شوند این است که فرش ها با طرح زمینه های مختلف، شانه و تراکم و تعداد رنگ های بالا و متنوعی تولید می شوند که در ادامه چند نمونه از طرح و سبک های فرش ماشینی را به شما معرفی می کنیم.

 

معرفی طرح جدید فرش های ماشینی

فرش های ماشینی دارای طرح های جدید با تنوعی بسیار بالا می باشند که امروزه منازل به چند سبک سنتی، مدرن، کلاسیک و مینیمال چیده می شوند که هر کدام از این سبک های دکوراسیون نیازمند فرش مناسب همان مکان خواهند بود. دسته ای از فرش ها که دارای لچک و ترنج و طرح زمینه های شلوغ هستند همانطور که می دانید برای منازل مدرن انتخاب خوبی نیستند و باید از فرش های مدرن یا وینتیج برای این سبک از دکوراسیون استفاده نمود. اما دسته ای دیگر از فرش های ماشینی دستبافتگونه نیز هستند که خلاقیت در طرح و نقشه فرش ها به قدری زیاد بوده است که با انتخاب درست طرح و رنگ فرش، مناسب منازل مدرن و سنتی خواهند بود.

فرش طرح افشان

فرش طرح افشان یکی از زیبا ترین طرح های فرش ماشینی می باشد که دارای زیبایی خاص و بی نظیری می باشد. فرش طرح افشان از ترکیب طرح اسلیمی و ختایی برگرفته شده است که گل و بوته های ریز و درشت را در بافت این فرش ماشینی دستبافگونه به کار گرفته اند. یکی از زیباترین طرح های فرش ماشینی، طرح افشان است، چرا که این طرح فاقد لچک و ترنج میانی می باشد و فرشی با بافت و سبک جدید می باشد. طرح فرش افشان به معنای پیوستگی و انسجام می باشد که وقتی به طرح گل های بافته شده در فرش طرح افشان جدید نگاه می کنید انگار در زمان طراحی نقشه فرش، طراح قلم خود را از روی کاغذ بر نداشته است و پیوسته نقش و نگار ها را خلق کرده است. فرش های لچک و ترنج دار از طرفداران زیادی برخوردار بودند که لچک و ترنج برای تمامی سبک منازل انتخابی مناسب نبود و فرش لچک و ترنج دار جزء فرش های کلاسیک بودند. اما فرش طرح افشان اصلا هیچ لچک و ترنجی در بافت خود ندارد و از قرینه بودن گل و بوته ها در بافت این فرش ماشینی استفاده نشده است.

علت اینکه فرش طرح افشان جزء پر فروش ترین فرش های ماشینی کاشان قرار گرفته، این است که فرش طرح افشان برای منازل کوچک یا بزرگ، منازل مدرن و کلاسیک مناسب می باشد. شاید بپرسید چگونه؟ فرش طرح افشان دارای رنگ زمینه هایی تیره و روشن، شلوغ و خلوت می باشد که طرح های شلوغ و رنگ زمینه های پر برای منازل سنتی و بزرگ مناسب می باشد و دسته دیگری از فرش های طرح افشان نیز با رنگ زمینه هایی لایت بافته شده اند که رنگ زمینه، گل و بوته ها و شلوغی نقشه فرش ماشینی را در خود محو می کند که از همه مهم تر فرش طرح افشان برای منازل مدرن یا کوچک نیز مناسب می باشند.
انواع فرش طرح افشان پر فروش:

  • فرش طرح افشان شاه عباسی
  • فرش طرح افشان اسلیمی
  • فرش طرح افشان سلطنتی
  • فرش طرح افشان ترنج دار

فروش انواع طرح ها و سبک های فرش ماشینی طرح افشان


فرش طرح باغ گل

فرش ماشینی طرح باغ گل زیر مجموعه ای از فرش های طرح افشان می باشد که این فرش ماشینی نیز از زیبایی بی نظیر و طرحی خاص برخوردار می باشد. فرش افشان طرح باغ گل با بهترین نوع نخ آکریلیک هیت ست شده بافته می شود که این دسته از فرش های ماشینی از تنوع بی نظیر و بالایی نیز برخوردار می باشند. پر فروش ترین فرش طرح باغ گل، فرش طرح باغ گل کشمیری، فرش طرح باغ گل نقره ای، فرش طرح باغ گل سرمه ای، فرش طرح باغ گل فیلی و فرش طرح باغ گل کرم می باشد که فرش های بافته شده با رنگ های خنثی برای منازل مدرن فرش هایی بسیار زیبا و خاص می باشند. فرش های طرح افشان و فرش طرح باغ گل هر چه با شانه و تراکم بالاتری بافته شوند دارای زیبایی بی نظیری خواهند شد، چرا که این طرح ها نیازمند بافتی ظریف می باشند تا زیبایی فرش به وضوح به چشم کشیده شود. پر فروش ترین تراکم ها در این فرش های ماشینی، فرش طرح باغ گل 1200 شانه و فرش طرح باغ گل 1500 شانه ماشینی می باشد که به مراتب فرش های تراکم بالا دارای قیمت بیشتری نسبت به فرش های 700 شانه و 1000 شانه می باشند.

فرش طرح هالیدی

همانطور که می دانید فرش های لچک و ترنج دار در یک برهه زمانی خاص دیگر خریداران زیادی نداشتند و مردم به دنبال فرش های بدون لچک و ترنج و حتی به دنبال خرید فرش هایی با لچک و ترنج خاص نیز بودند. فرش طرح هالیدی از دسته فرش های ماشینی با ترنج میانی می باشد که ترنج های فرش طرح هالیدی دارای زیبایی خاص و چشمگیر و متفاوتی نیز هستند. فرش طرح هالیدی دارای حاشیه هایی با چند ضلعی هایی با شکل خاص می باشد که در بافت زمینه فرش طرح هالیدی از بافتی مخفی و خاص استفاده شده است که شکل و جلوه ای ویژه، این فرش ماشینی به خود گرفته است.

حاشیه های کناری فرش طرح هالیدی دارای بافت و نقشه ای بسیار زیبا هستند که هر چه تعداد رنگ در بافت فرش های طرح هالیدی بالاتر می رود، این فرش زیبایی بیشتری به خود می گیرد. فرش طرح هالیدی 700 شانه و 1000 به دلیل داشتن شانه و تراکم پایین با تعداد 10 رنگ نیز بافته می شود که تنوع رنگ در طرح زمینه این فرش ماشینی از فرش طرح هالیدی 1200 شانه و فرش طرح هالیدی 1500 شانه بالاتر می رود. قیمت فرش طرح هالیدی 700 شانه از دیگر تراکم های بالاتر ارزان تر می باشد و فرش دارای کیفیتی بی نظیر می باشد تا زمانی که خودتان فرش را عوض نکنید، این فرش کهنگی را به خود نخواهد دید. فرش طرح هالیدی کاشان تنها برای منازل کلاسیک و سنتی مناسب می باشد.

فرش وینتیج ماشینی

امروزه فرش وینتیج در دکوراسیون حرف اول را می زند و جزء پر فروش ترین طرح ها یا سبک های فرش ماشینی نیز شده است. فرش وینتیج ماشینی به دلیل سبک بافت متفاوتی که در خود دارد چشم هر خریداری را به وضوح به خود جلب می کند و هارمونی رنگ بی نظیری نیز می تواند با تمامی وسایل نیز پیدا کند. فرش وینتیج یا فرش پتینه در اصطلاح به فرش های کهنه نما و با اصالت معروف می باشند که این فرش ماشینی به گونه ای با سبک و رنگ بندی خاصی بافته شده است که حالت فرش های پاخور شده با سایه روشن هایی تیره و روشن نیز در خود دارد. فرش وینتیج کاشان با تمامی سبک های دکوراسیون به راحتی ست می شود، چرا که فرش وینتیج برای منازل مدرن به گونه ای می باشد که با طرح هایی نامتقارن و بدون لچک و ترنج می باشد و همچنین با رنگ های خنثی بافته می شوند، مانند فرش وینتیج طوسی که جزء پر فروش ترین رنگ فرش وینتیج می باشد.

پر فروش ترین سبک فرش های ماشینی وینتیج جدید

 

دسته دیگری از فرش های وینتیج نیز هستند که هم دارای لچک و ترنج می باشند و هم بافتی سنتی و کلاسیک در خود دارند و با رنگ بندی هایی بسیار متنوع هستند که برای منازل سبک سنتی و کلاسیک مناسب می باشند. اشتباهی که در ذهن مردم ایجاد شده است و ذهن بسیاری از مشتریان را به خود درگیر کرده این است که می گویند فرش وینتیج چگونه تولید می شود؟ بسیاری از تولید کنندگان فرش وینتیج، فرش های ماشینی را با عملیاتی همچون سنگ شور کردن و کارهای شیمیایی بافت فرش را دچار فرسودگی و کهنگی می کنند که فرش کیفیت خود را از دست می دهد و با قیمت هایی بالا فرش وینتیج را به فروش می رسانند. اما توجه کنید که خرید فرش وینتیج باید از کارخانجات و فروشگاه های معتبر انجام شود چرا که فرش وینتیج با عملیاتی مثل سنگ شور کردن فرش به وجود نمی آید و نوع بافت فرش وینتیج به رنگ بندی و نقشه بافت خاص فرش ماشینی بر می گردد که فرش های وینتیج نیز وابسته به شانه و تراکم و محل استفاده مناسب خود برای خانه یا محل کار شما مناسب خواهند بود.

 

تاثیر کیفیت در پر فروش بودن طرح فرش ماشینی

کیفیت بالا و معتبر بودن فروشگاهی که از آن جا فرش ماشینی خریداری می کنید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که هر چه محصولات یک فروشگاه با کیفیت بالاتری بافته شود اعتبار فروشگاه بالا رفته و محصولات فرش ماشینی فروشگاه شناخته می شوند با فروش بالایی روبرو خواهند شد. فروشگاه فرش کاشان بهترین فرش های ماشینی را با قیمت مناسب به فروش می رساند که بیش از 10 سال سابقه در فروش فرش های ماشینی درجه یک به صورت اینترنتی و حضوری دارد. کاشان به دلیل اینکه بیش از 1800 تولید کننده فرش ماشینی دارد به عنوان قطب اصلی تولید فرش ماشینی شناخته شده است که این رقابت سالم باعث شده تا کیفیت فرش های ماشینی کاشان بالا برود. شما از طریق سایت فرش کاشان می توانید انواع فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت را مشاهده نمایید و اقدام به خرید حضوری یا اینترنتی انواع طرح یا سبک فرش ماشینی نمایید.

پر فروش ترین رنگ های فرش ماشینی

پر فروش ترین فرش های رنگ ماشینی وابسته به سبک زندگی افراد می باشد. منازل مدرن و کوچک مستلزم به استفاده از فرش هایی با رنگ خنثی و یا روشن می باشند و منازل بزرگ و کلاسیک مستلزم استفاده از فرش هایی با طرح های پر و رنگ های گرم می باشند تا فضا حس گرما و صمیمیت به خود بگیرد. پر کاربرد ترین رنگ فرش ماشینی رنگ هایی هستند که با سبک زندگی شما همخوانی داشته باشند، یعنی با انتخاب درست بتوانید فرش مناسب سالن پذیرایی، فرش اتاق خواب و یا آشپزخانه را انتخاب کنید چون چیزی که در زمان انتخاب رنگ های فرش ماشینی مهم می باشد این است که با توجه به سبک زندگی خود فرشی نخرید که زود به زود کثیف شود و کیفیت خود را از دست بدهد.

- فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه گلبرجسته با توجه به بافت ظریف و حساسی که دارند اغلب برای منازل کم رفت و آمد و لوکس مناسب می باشند. تراکم و شانه در بافت این فرش های ماشینی بالا می باشد که تراکم بالا باعث شده است تا این فرش دارای بافتی فشرده شود و از وزن بالا و ضخامت کمتری نیز برخوردار باشد و همچنین فرش های تراکم بالا دارای انسجام و مقاومتی بالا نیز هستند که از زیبایی فرش های تراکم بالا اصلا نمی توان صرف نظر کرد.
- فرش های تراکم پایین از همان ابتدا به فرش های جان سخت مشهور بودند، چرا که فرش های 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان اصلا کهنگی به خود نمی گیرند چرا که این فرش ها دارای شانه و تراکم کمتری می باشند و شانه و تراکم کم باعث شده است تا ضخامت نخ و ضخامت فرش ماشینی بالا باشد و این فرش ها در برابر پاخور و شستشوی زیاد کیفیت خود را از دست نمی دهند.
- فرش های ماشینی، فروشگاه فرش کاشان با بهترین نخ آکریلیک بافته می شوند که نخ آکریلیک دارای دوام و مقاومت بسیار زیادی حتی در برابر آفتابخوردگی و اجسام داغ می باشد که برای بافت فرش های سالن پذیرایی حتما باید از نخ آکریلیک اصل استفاده نمود که تنوع رنگ و طرح در فرش های آکریلیک بالا بوده و رنگ ها دارای ثبات بالایی نیز می باشند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی