تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش کودک برای دکوراسیون کودکانه

خرید فرش کودک برای دکوراسیون کودکانه

فرش مخصوص کودک چیست؟
فرش مخصوص کودکان چه ویژگی هایی دارند
کودکان حساس هستند، فرش مناسب اتاق کودک بخرید
بهترین خرید فرش برای اتاق کودک

مهم ترین چیزی که بعد از فرش مناسب سالن پذیرایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد خریدن فرش مناسب اتاق خواب می باشد که فرش مناسب اتاق خواب باید فرشی باشد که قبل از خرید آن به سن و سال کودک خود نیز توجه داشته باشید. خرید فرش مناسب اتاق کودک و دیگر سنین چیزی است که می تواند به اتاق کودک و خود فرزند شما احساس خاص بودن بدهد چرا که اتاق خواب مکانی است که کودکان وقت زیادی را در آن جا صرف می کنند و باید اتاق خواب کودک حتی با هزینه کم به گونه ای چیده شود و وسایلش خریداری شود که کودک در زمان بازی در همان اتاق خواب خود بماند و وسایل خود را در سالن پذیرایی و دیگر مکان ها پخش نکند که این کار ها با ابتدایی ترین و جزعی ترین کار ها در زمان خردسالی فرزندانتان شکل می گیرد که بستگی به خود شما دارد که چه محیطی را برای کودک خود درست کنید. اما فرش مناسب اتاق کودک نیز از ویژگی های خاص خود برخوردار می باشد که در زمان خرید فرش اتاق کودک باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

 

فرش مخصوص کودک چیست؟

فرش مخصوص کودک، فرشی است که برای تولید آن همه جوانب را در نظر می گیرند و فرشی تولید می کنند که جنس فرش هیچ آسیبی به بدن و ریه های حساس کودکان به وجود نیاورد. در اینجا در کنار اینکه به معرفی بهترین جنس فرش اتاق کودک می پردازیم توجه کنید که سن کودک از همان لحضه که به دنیا می آید و تا سن 13 سالگی بچه ها فرش مناسب اتاق خواب خود را با طرح و مدل های مختلف می توانند داشته باشند، چرا که در روحیه فرزندانتان استفاده از یک تم رنگی و انتخاب درست می تواند تاثیری مثبت بگذارد.

فرش مناسب اتاق کودک باید گرم و راحت باشد

برای خرید فرش مناسب اتاق کودک تا زیر 5 سال این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که کودک دیگر تعادل خود را تا سن 5 سالگی می تواند به درستی و وابسته به شرایط جسمی خود حفظ نمایید و فرش ها بهترین عایق برای گرم نگه داشتن فضا می باشند و مخصوصا چیزی که در فصل زمستان علاوه بر اینکه فضای کل خانه را گرم می کند، بلکه پهن کردن یک فرش به فضا گرما و روحیه ای دو چندان می بخشد. فرش مناسب اتاق کودک، فرشی است که همانند گلیم فرش ها نباشد که سطحی سفت دارند بلکه باید فرشی باشد که زیر پای کودک و فرزند شما گرم و راحت باشد و زمانی که کودک چهار دست و پا می رود و یا در هنگام راه رفتن به زمین می خورد فرش مانند عایق عمل کند تا کوچکترین دردی به کودک وارد نشود. بچه ها در هر سنی هم که باشند عاشق بازی کردن روی زمین هستند و بیشتر وقت خود را به بازی کردن، فیلم دیدن و.... می پردازند که باید زیر پاهایشان گرم و راحت باشد تا اذیت نشوند.

 

فرش مخصوص کودکان چه ویژگی هایی دارند

همانطور که گفتیم در درجه اول برای انتخاب فرش مناسب اتاق کودک باید توجه ویژه ای داشته باشید که فرش عاری از مواد شیمیایی مضر باشد و در زمان تولید فرش مناسب اتاق کودک از بهترین الیاف و مواد درجه یک برای تولید فرش مناسب استفاده شده باشد. بعضی از تولید کنندگان فرش مناسب اتاق کودک کمیت را فدای کیفیت می کنند یعنی برای فروش بیشتر، کیفیت فرش را پایین آورده تا قیمت فرش نیز کم شود تا از این جهت با تبلیغ های گسترده فرش نامرغوب را به فروش برسانند.

فرش مناسب اتاق کودک باید نرم و لطیف باشد

همانطور که گفته شد فرش مناسب اتاق کودک باید گرم و راحت باشد و همچنین فرش دارای سطحی نرم و لطیف باشد تا هیچ خراشی به بدن نرم و نازک کودکان وارد نشود. جنس نخی که برای بافت فرش اتاق کودک استفاده می شود باید از نخ پلی پروپیلن باشد. نخ پلی پروپیلن نیز جزء الیاف مصنوعی می باشد و به هیچ وجه آن را با نخ پلی استر مقایسه نکنید چرا که نخ پلی استر جنسی پلاستیکی دارد و حساسیت را می تواند برای افراد حساس و کودکان به وجود بیاورد. نخ پلی پروپیلن با فناوری جدید تولید شده است که کارشناسان طی امتحان کردن کیفیت این جنس فرش های ماشینی به این تیجه رسیدند که بهترین جنس فرش مناسب اتاق کودک پلی پروپیلن می باشد که فرش های ماشینی بافته شده با نخ پلی پروپیلن سطحی بسیار نرم و لطیف در خود دارند. تمامی فرش های مناسب اتاق خواب کودک و نوجوان فروشگاه فرش کاشان با نخ پلی پروپیلن درجه یک با ضمانت اصل بودن تولید می شوند که اکثر فرش های مناسب اتاق خواب 500 شانه می باشند. برای خرید فرش کودک برای دکوراسیون کودکانه توجه کنید که فرش های 500 شانه جزء بهترین تراکم ها می باشند چرا که دارای ضخامتی زیاد می باشند که نرمی، لطافت، گرما، و راحتی را در خود دارند.

انواع فرش کودک برای دکوراسیون کودکانه

خرید فرش اتاق کودک بدون پرزدهی

فرشی برای اتاق کودک مناسب می باشد که هیچگونه پرزدهی نداشته باشد، چرا که کودک سر و صورت خود را روی سطح فرش می کشاند و اگر پرز وارد دهان کودک شود به راحتی به ریه و دستگاه تنفسی کودک شما می تواند آسیب وارد کند. بدن کودک نیز خیلی سریع به پرزهای فرش می تواند واکنش نشان دهد پس فرشی خریداری کنید که پرزدهی نداشته باشد. برای دکوراسیون کودکانه به عنوان مثال اگر بخواهید از فرش های آکریلیک استفاده کنید با مشکلاتی اعم از اینکه: فرش آکریلیک تا چند هفته پرزدهی را خواهد داشت و این امر کاملا طبیعی می باشد روبرو می شوید و از طرفی فرش هایی که با نخ آکریلیک بافته می شوند قدرت رنگ پذیریی بالایی که نخ های پلی پروپیلن و پلی استر و پلی اوژن دارند را نخواهند داشت. نخ های پلی پروپیلن رنگ های پر رنگ و بی نظیری را به خود می گیرد و همانند پوستر جلوه می کنند. فرش مناسب دکوراسیون اتاق کودک بافته شده با نخ پلی پروپلن هیچگونه پرزدهی ندارد و مناسب ترین انتخاب برای خرید فرش مناسب اتاق کودک می باشد.

داشتن قابلیت شستشوی آسان فرش اتاق کودک

بهترین فرش که مناسب دکوراسیون اتاق کودکان می تواند باشد فرشی است که چرک تاب باشد و آلودگی ها را در سطح خود به زودی نشان ندهد. فرش اتاق خواب کودک، فرشی است که زود به زود کثیف می شود و زود به زود باید شسته شود که شستشوی آن فرش باید آسان باشد یعنی هم لکه ها روی آن باقی نماند و هم دارای وزن کمی باشد که به تنهایی بتوان آن را شست و از طرفی زمانی که فرش اتاق کودک را میشویید باید فرش زود خشک شود. فرش 4 متری اتاق کودک، فرش 6 متری اتاق کودک از دسته ابعادی هستند که برای اتاق خواب کودک و نوجوان مناسب می باشند و به دلیل بافت خوب و با کیفیتی که با نخ پلی پروپیلن دارند دارای وزنی کم و شستشوی آسان نیز می باشند.

انتخاب فرش مناسب اتاق کودک متناسب با رنگ بندی دکوراسیون

خرید فرش کودک برای دکوراسیون کودکانه بهتر است که طبق علاقه خود کودک و نوجوان صورت بگیرد چرا که کودک شما است که بیشتر وقت خود را در اتاق خواب خود سپری می کند ولی اگر فرش اتاق خواب کودک برای سیسمونی می خواهید و جنسیت فرزندتان مشخص نیست می توانید انواع طرح های فرش اتاق خواب را در سایت فرش کاشان مشاهده نمایید. رنگ دیوار ها و سایل اتاق کودک را در نظر بگیرید و سعی نکنید که همه وسایل و اشیاء را یک رنگ در نظر بگیرید چرا که از نظر روانشناسی می تواند بعد از مدتی ذهن کودک شما را خسته کند. پس برای خرید فرش رنگ مناسب اتاق خواب کودک از رنگ های مکمل رنگ دیگر وسایل اتاق استفاده کنید تا هارمونی رنگ بی نظیری در اتاق خواب ایجاد شود. اگر که فرزند شما قدرت انتخاب را دارد و فرش برای سیسمونی نمی خواهید بگذارید فرش اتاق خواب خود را خودش انتخاب کند و به انتخاب کودک خود توجه بیشتری داشته باشید.

انتخاب طرح و رنگ فرش اتاق کودک متناسب با جنسیت

فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع فرش ماشینی و فرش مناسب اتاق خواب کودک می باشد که بیش از صد ها تنوع محصولی در فرش مناسب اتاق خواب کودک و نوجوان دارد. امروزه جنسیت برای خرید فرش مناسب اتاق خواب کودک چندان ملاکی اصولی نمی باشد چرا که طرح های فرش کودکانه اتاق خواب برگرفته از انیمیشن ها و کارتن ها می باشند و انتخاب آن بر عهده علایق و سلیقه خود فرزند شما خواهد بود. تنوع رنگ بندی و جلوه در فرش اتاق خواب نوجوان و کودک به قدری زیاد است که این فرش ها اتاق بی رنگ و روح را می توانند بسیار گرم و دلنشین کنند. اگر که برایتان مهم است که فرشی برای اتاق خواب خریداری کنید که برای دختر و پسر تفاوتی نداشته باشد از فرش هایی با رنگ خنثی و طرح هایی که تفاوتی بین جنسیت دختر و پسر ایفا نمی کنند استفاده کنید. کلا فرش های اتاق خواب کودک و نوجوان از دسته فرش های فانتزی ماشینی می باشند که فرش های فانتزی این خاصیت را دارند که با تمامی سبک های دکوراسیون به راحتی ست شوند که فرش اتاق کودک دخترانه، فرش اتاق کودک پسرانه و فرش اتاق کودک سه بعدی از دسته طرح های پر فروش برای فرش اتاق کودک و نوجوان هستند.

 

کودکان حساس هستند، فرش مناسب اتاق کودک بخرید!

فرش هایی را انتخاب کنید که برای کودکان و خصوصا نوزادان بی خطر است. از اهمیت بالای این موضوع به راحتی عبور نکنید و فقط زیبایی و تکمیل کردن یک دکوراسیون بی عیب و نقص را در درجه اول و اولویت های خود قرار ندهید. کودکان هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی بسیار حساس هستند و این موضوع تا سن حداقل 13 سالگی در آن ها صدق می کند. مهم ترین چیزی که باید در اولویت خرید خود قرار دهید جنس و نوع نخ و الیاف بافته شده در فرش کودک برای دکوراسیون کودکانه می باشد و بعد از آن انتخاب فرش با رنگ مناسب سبک دکوراسیون اتاق کودک می باشد که نباید از رنگ های تیره و یا از رنگ های خیلی روشن در چیدمان دکوراسیون اتاق کودک استفاده کنید و هارمونی درست رنگ ها را همیشه در نظر داشته باشید.

فرش مناسب اتاق کودک باید فاقد مواد شیمیایی مضر باشد

مهم ترین عامل و مهم ترین چیزی که برای خرید فرش اتاق کودک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در درجه اول، حرف اول را نیز می زند این است که فرش مناسب اتاق کودک فاقد هر گونه مواد شیمیایی باشد که برای خرید فرش مناسب اتاق کودک باید به مکانی که می خواهید فرش را خریداری کنید مراجعه کنید و همچنین قبل از خرید فرش مناسب اتاق کودک و نوجوان باید بدانید که بهترین نوع الیافی که در بافت فرش اتاق کودک باید به کار رفته باشد چه چیزی است و بتوانید تشخیص دهید که آیا جنسی که معرفی شده است اصل است یا خیر! بسیاری از خانواده ها در منازل خود افراد سالمند بیمار و یا کودکان بیمار دارند که کار این دسته از افراد برای خرید فرش مناسب سخت می باشد چرا که فرش های ماشینی با نخ های مصنوعی ساخت بشر بافته می شوند که مرغوب نبودن کیفیت فرش اتاق خواب کودک می تواند آن ها را دچار آسیب کند. چسب ها، نوار چسب ها و مواد شیمیایی که در برخی از فرش های مناسب اتاق کودک استفاده می شود می تواند به مرور زمان کودک و نوجوان را دچار بیماری کند. فروشگاه فرش کاشان بهترین فرش مناسب اتاق کودک که باید با چه نوع نخ و الیاف و جنسی بافته شوند را به شما معرفی می نماید تا خریدی از سر آگاهی انجام دهید.

 

بهترین خرید فرش برای اتاق کودک

فروشگاه فرش کاشان با بیش از ده سال سابقه در فروش انواع فرش ماشینی به صورت اینترنتی و حضوری در حال فعالیت می باشد و فروشگاه و تولید کننده ای معتبر و شناخته شده در فروش فرش های ماشینی می باشد. در این فروشگاه اینترنتی انواع فرش های ماشینی را با سبک های مختلف به راحتی می توانید مشاهده کنید و از تنوع بالای محصولات که دسته بندی شده اند می توانید به راحتی همانطور که در خانه و محل کار نشسته اید دیدن نمایید و لذت ببرید. گروه تولید فرش کاشان هر فرشی را وابسته به مکانی که مورد استفاده قرار می گیرد با بهترین الیاف درجه یک و اصل تولید می کند که برای فرش کودک و نوجوان نخ پلی پروپیلن را در نظر گرفته است و در این زمینه تمامی تحقیقات لازم زیر نظر کارشناسان و مشاوران ناظر کیفی صورت می گیرد که فرش مناسب اتاق کودک را با نخ پلی پروپیلن اصل تولید کنند تا هیچگونه آسیبی به فرزندان شما وارد نشود. برای خرید فرش مناسب دکوراسیون کودکانه می توانید از طریق سایت فرش کاشان و یا به صورت حضوری اقدام به خرید بهترین نوع فرش ماشینی نمایید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی