تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش‌ هایی که حتما برای خانه لازم هستند!

فرش‌ هایی که حتما برای خانه لازم هستند!

بهترین طرح و شانه تراکم فرش برای پذیرایی
یک فرش جدید با شکل و ابعاد خاص انتخاب کن!
از زیبایی و کاربرد فرش های رو پله ای غافل نشوید!
از زیبایی و کاربرد فرش های راه رو ها غافل نشوید!
از فرش های ضد حساسیت و بدون پرزدهی غافل نشوید!

اینکه بخواهیم بگوییم چه فرش هایی برای خانه ها لازم هستند کاملا سلیقه ای می باشد چرا که امروزه انواع فرش های ماشینی با طرح و سبک های متفاوت از همه مهم تر با شانه و تراکم های مختلفی تولید می شوند که کار خرید و انتخاب فرش برای تمامی افراد بسیار آسان شده است. انتخاب و خرید فرش برای حال پذیرایی انتخابی بسیار مهم می باشد چرا که سالن پذیرایی قلب یک خانه به حساب می آید و به همین دلیل باید فرش مناسب آن مکان با کیفیت بالا انتخاب و خریداری شود، اما اگر برای اتاق خواب، آشپزخانه ها فرش هایی با کیفیت و قیمت مناسب تر هم خریداری شود از لحاظ مالی و هم از نظر کیفی بسیار مناسب تر خواهد بود. یکسری از فرش های ماشینی هستند که برای قسمت های مختلف خانه لازم هستند که باید برای انتخاب این فرش ها با توجه به نحوه و سبک زندگی که دارید توجه ویژه ای داشته باشید.

 

بهترین طرح و شانه تراکم فرش برای پذیرایی

همانطور که می دانید یک خانه هر چقدر هم با پرده و مبلمان و اکسسوری های گران قیمت چیده شود باز هم فرم اصلی که باید را به خود نمی گیرد و این فرش ها هستند که به یک مکان زیبایی خاص و منحصر به فردی می بخشند. فرشی که برای منازل لوکس و خاص مناسب می باشد فرش های تراکم بالا مثل فرش ماشینی 1200 شانه و فرش 1500 شانه گل برجسته می باشد چرا که این نوع فرش های ماشینی در حال رقابت با فرش های دستباف می باشند و دارای ضخامتی کم نیز هستند و این ضخامت کم در فرش های ماشینی باعث شده است تا قالی نمای سه بعدی به خود بگیرد و با جلوه ای خاص و ویژه دیده شود. استفاده از فرش های تراکم بالا باعث می شود تا فضای لوکس و مجلل کاخ ها و منازل ویلایی گران قیمت تر به نظر برسند و زیبایی خاصی به خود بگیرند.

شاید بگویید چرا برای مکان های لوکس و خاص فرش های تراکم بالا را پیشنهاد می کنید؟! به این دلیل که اغلب مشتریان برای خانه هایی همچون کاخ و منازل ویلایی که دارند به دنبال فرش هایی می گردند که همانند فرش های دستباف دارای ارزش بالایی باشند به همین دلیل این فرش های تراکم بالا هستند که برای خانه هایی کم رفت و آمد و خاص مناسب می باشند. فرش 1200 شانه تراکم 3600 به دو روش بافت ساده و بافت گل برجسته تولید می شود و فرش 1500 شانه تراکم 4500 تنها به دلیل ضخامتی کمتر فقط به صورت گل برجسته بافته می شود که اگر از این فرش های خاص و حساس بخواهید در خانه های پر رفت و آمد و منازلی که نشستن روی زمین را ترجیح می دهند استفاده کنید اصلا انتخاب خوبی نیستند و علاوه بر اینکه زیبایی فرش به چشم نخواهد آمد بلکه این فرش های تراکم بالا در منازل شلوغ به سرعت از بین می رود.

فرش های 1200 شانه ماشینی جدید و فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته اغلب فرش هایی هستند که به صورت زینتی و تزیینی در منازل استفاده می شوند و صرفا جهت بخشیدن زیبایی به منازل به کار گرفته می شوند و به همین دلیل برای منازل لوکس مناسب هستند که مبلمان را دور فرش ها می چینند و تنها به فرش به عنوان عنصر جلوه بخش نگاه می کنند مناسب می باشند. فرش های تراکم بالا دارای بافتی با استحکام بالا و فشرده می باشند که گل های برجسته در این قالی های ماشینی باعث شده است تا برای مکان های پر رفت و آمد مناسب نباشند که این موارد بیشتر برای فرش 1500 شانه تراکم 4500 صدق می کند که پر فروش ترین فرش ماشینی با کیفیت مناسب فرش 1200 شانه ماشینی جدید می باشد.

کلکسیون انواع فرش 1500 شانه گل برجسته جدید

 

اما برای منازلی که پر رفت و آمد هستند و فرش ها را زود به زود می شویند فرش های 700 شانه تراکم 2550 و فرش 1000 شانه تراکم 3000 را باید خریداری کنند چرا که این فرش های ماشینی دارای ضخامت خوبی می باشند و این ضخامت زیاد باعث می شود تا فرش در برابر پاخور و شستشوی زیاد فرش هایی بسیار مقاوم باشند و از همه مهم تر توجه داشته باشید که اگر نشستن روی زمین را اغلب ترجیج می دهید این قالی های دستبافتگونه کاشان مناسب می باشند، چرا که دارای ضخامتی مناسب و سطحی نرم نیز می باشند. فرش های تراکم پایین به دلیل اینکه فشردگی تعدد گره در بافتشان وجود ندارد با تعداد رنگ بالا نیز بافته می شوند که تنوع طرح و رنگ در زمینه این قالی های تراکم پایین واضح و بسیار خاص دیده می شود. پس فرش هایی برای خانه ها لازم هستند که علاوه بر اینکه زیبایی به مکان می بخشند بتوانند نیاز افراد را نیز بر طرف کنند.

کسی که فرش تراکم بالا 1500 شانه را خریداری می کند باید توجه داشته باشد که گذاشتن کمد های سنگین و میز های سنگین و... می تواند به ضخامت کم فرش آسیب وارد کند و به مرور زمان به بافت فرش آسیب برساند اما فرش های 700 شانه و فرش 1000 شانه در برابر اجسام سنگین نیز مقاوم می باشند و از همه مهم تر به صورت گل برجسته نیز بافته می شوند.

بهترین رنگ فرش برای پذیرایی

بهترین رنگ فرش برای سالن پذیرایی و دیگر نقاط منزل که در ادامه به آن می پردازیم فرش هایی هستند که هارمونی خوبی با فضای منزل بتوانند ایجاد کنند یعنی اگر منازلی با متراژ بزرگ دارید فرش های ماشینی خریداری کنید که با رنگ زمینه هایی گرم بافته شده باشند و فضای منزل را جمع و دوستانه تر نشان دهند چرا که استفاده از فرش های رنگ روشن و خنثی در منازل بزرگ و نورگیر بعد از مدتی شما را از فضای خانه خسته خواهد کرد و در مقابل آن برای منازل کوچک باید از فرش هایی با رنگ روشن و خنثی استفاده کرد تا فضای خانه عمق پیدا کند و بزرگتر دیده شود.

چه فرشی خانه را بزرگتر نشان می دهد؟ فرش هایی که علاوه بر داشتن رنگ های خنثی و روشن و لایت دارای طرح زمینه هایی خلوت باشند که فرش های وینتیج یا مدرن برای تمامی منازل با متراژ بزرگ و کوچک، یا سبک مدرن و سنتی فرش های مناسبی می باشند چرا که از جدیدترین انواع فرش های ماشینی می باشند که هم به سبک فرش های سنتی بافته می شوند و هم فرش هایی بدون لچک و ترنج با رنگ هایی بسیار زیبا هستند که انواع فرش های وینتیج ماشینی جدید کاشان به دلیل ایجاد هارمونی رنگی بسیار خوب برای تمامی سبک های دکوراسیون مناسب شده اند.

 

یک فرش جدید با شکل و ابعاد خاص انتخاب کن!

یکی از انواع فرش های ماشینی که چند سالی است با تنوع شکل، طرح و رنگ خاص تولید می شود، فرش های شکل خاص می باشند که امروزه کمتر مورد توجه افراد قرار گرفته اند. فرش های شکل خاص، فرش هایی مثل قالی گرد ماشینی، فرش بیضی، فرش مربعی می باشند که این فرش های ماشینی با شکل و طرح خاص به منازل جلوه و زیبایی خاص و ویژه ای می بخشند. استفاده از فرش های شکل خاص با توجه به سبک و متراژ منزل یک امر ضروری است و می تواند به فضای منزل شما زیبایی منحصر به فردی ببخشد. کسانی که در منازل خود قسمت هایی کنج دارند که فرش خور نیست می توانند از یک فرش دایره ای با ابعاد مناسب استفاده کنند و آن قسمت خاص را به فضایی دنج و چشم گیر تبدیل کنند و یا منازل دوبلکس، اگر در زیر پله های منزل خود از فرش های دایره ای مناسب استفاده کنند و در آن مکان یک میز هم قرار بدهند قسمت گفتمان خوب و جالبی در منزل ایجاد می شود.

امرزه با توجه به اینکه سبک معماری منازل نیز متفاوت شده است برای سالن و یا اتاق خواب های مربعی شکل خود از قالیچه یا فرش های 6 متری استفاده نکنید و بیاید با یک فرش مربعی با سایز دلخواه کف منزل خود را بپوشانید. قسمت هایی در منازل نیز هستند که فرش ها را در آن قسمت ها می اندازند و کف سرامیک یا کف پوش خانه همچنان خالی به نظر می رسد و یا فرشی با سایز و ابعاد خاص برای جلو تخت خواب ها می خواهند، می توانید از فرش های جدید با شکل و ابعاد خاص ماشینی استفاده کنید و در قسمت های خالی خانه بیاندازید که فرش های شکل و ابعاد خاص ست با فرش های ماشینی منازل نیز بافته می شوند که در فروشگاه فرش کاشان انواع مدل های مختلف فرش های ماشینی با سایز و طرح خاص تولید می شوند که هرگز از تاثیر اشکال هندسی فرش ماشینی در منزل خود غافل نشوید چرا که اشکال هندسی به خودی خود حسی خوب در فضاهای مختلف منزل ایجاد می کنند. برای منازل سبک مدرن که از فرش های مدرن و یا وینتیج استفاده می کنند فرش های شگی انتخابی بسیار خوب می باشند و اگر فرش های منزلتان دارای سبک کلاسیک و سنتی می باشند می توانید به صورت سفارشی فرش با ابعاد و شکل خاص را برای منزل خود ست با دیگر قالی ها خریداری کنید.

 

از زیبایی و کاربرد فرش های رو پله ای غافل نشوید!

یکی از پر رفت و آمد ترین و آلوده ترین مکان ها در خانه ها راه پله ها می باشند که بهترین راه جلوگیری از نفوذ آلودگی ها به خانه استفاده از فرش های رو پله ای می باشد و ویژگی خاصی که فرش های رو پله ای دارند در این است که از دیده شدن آلودگی های پله ها جلوگیری می کنند و باعث می شوند تا کمتر ذرات ریز و آلودگی ها به داخل خانه راه پیدا کند. پله های منزل خود را به صورت یکدست و یکپارچه و یا تک به تک می توانید بپوشانید که کاملا سلیقه ای می باشد چرا که روپله ای ها به دو دسته رو پله ای رولی و فرش رو پله ای تکی تقسیم می شوند. بهترین جنس فرش های رو پله ای، گلیم فرش ها می باشند چرا که با نخ پلی استر بافته می شوند و به همین دلیل دارای زیبایی بی نظیر و خاصی می باشند چرا که سطحی براق و از همه مهم تر گلیم فرش های رو پله ای طرح و رنگ های متنوعی نیز دارند. حتما پله های خود را با گلیم فرش های زینتی بپوشانید چرا که علاوه بر زیبایی و جلوگیری از ورود آلودگی ها به داخل زندگی تان گلیم فرش های رو پله ای دارای وزنی سبک، با مقاومت بسیار بالا و شست و شویی آسان دارند و با هر بار شست و شو مثل روز اول می شوند.

 

از زیبایی و کاربرد فرش های راه رو ها غافل نشوید!

بسیاری از منازل راه رو نیز دارند که این راه رو ها حتما باید با فرش پوشانده شوند چرا که خالی گذاشتن را رو در منازل اصلا جلوه خوبی ندارد. اگر منزل و یا محل کار و... دارای راه رو هایی با طول زیاد هستند از فرش مناسب راه رو رولی با طرح هایی مانند ورساچه استفاده کنید و فرش را وسط در وسط راه رو ها پهن کنید. اما اگر راه روی منزل تان دارای طولی کوتاه می باشد می توانید همان فرش هایی با شکل و ابعاد خاص را در آن مکان ها نیز استفاده کنید. هرگز راه رو منزل را بدون فرش نگذارید چرا که فرش حس مثبت و خوبی را زیر پای شما ایجاد می کند.

 

از فرش های ضد حساسیت و بدون پرزدهی غافل نشوید!

حتما توجه داشته باشید که در هر خانه ای یک نوزاد یا کودک و یا افراد سالمندی ممکن است وجود داشته باشد که این دسته از افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف و ریه هایی حساس می باشند که کلا برای مکان هایی مثل اتاق خواب ها چون محل استراحت و خوابیدن هستند باید از فرش هایی استفاده شود که هیچ گونه پرزدهی نداشته باشند و حساسیت و خارش برای بدن افراد به وجود نیاورند. برای هر مکانی فرش مناسب و مختص به همان مکان را خریداری کنید. همانطور که گفتیم سالن های پذیرایی نقطه کانونی منازل هستند و باید این قسمت ها با فرش های ماشینی بافته شده با نخ آکریلیک پوشانده شوند که با توجه به شانه و تراکم های مختلف دارای قیمت هایی متنوع نیز می باشند که نیاز هر کسی را با توجه به بودجه و سبک زندگی بر طرف نموده اند. اما برای اتاق خواب کودک و نوجوان از فرش هایی با زمینه شاد استفاده کنید. فرش های پلی پروپیلن بهترین نوع فرش های ماشینی مناسب اتاق خواب و آشپزخانه می باشند چرا که دارای زمینه ای بسیار شاد و جذاب می باشند و برای افراد خاص و حساس این دسته از فرش های ماشینی مناسب می باشند.

فروشگاه فرش کاشان، انواع فرش های ماشینی را با تنوع بسیار بالا تولید می کند و از همه مهم تر چیزی که برای این فروشگاه تولید فرش ماشینی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد این است که هر فرش مختص به همان مکان مورد استفاده تولید می شود و قیمت های متفاوت و مناسب باعث شده است تا فروشگاه فرش کاشان یکی از فروشگاه های مطرح در فروش انواع فرش های ماشینی درجه یک شود. هرگز از موضوع چه نوع فرش هایی برای خانه لازم هستند غافل نشوید چرا که هر قسمت خانه نیازمند فرش مناسب و مختص به همان مکان می باشد که تولید کنندگان و فروشندگانی که به صورت تخصصی در این زمینه کار می کنند تمامی این موارد را مورد بررسی قرار داده اند تا همه مردم خریدی درست و با آگاهی بدون قرار گرفتن در فشار های مالی انجام دهند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی