تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تغییرات اساسی در دکوراسیون چگونه حاصل می‌شود؟

تغییرات اساسی در دکوراسیون چگونه حاصل می‌شود؟

با انتخاب سبک جدیدی از فرش های ماشینی به فضای منزل جان ببخشید!
تغییرات اساسی در دکوراسیون با حفظ هارمونی رنگ ها
خرید اینترنتی فرش، بهترین خرید برای ایجاد تغییرات اصولی در منزل

برای ایجاد تغییر و تحول در دکوراسیون منازل همیشه لازم نیست کلی هزینه های سنگین پرداخت کنید و کلا سبک دکوراسیون را بهم بزنید، بلکه تغییر دادن اصلی ترین اجزاء کلی در منزل می تواند به راحتی جلوه ای خاص و ویژه به منزل بدهند که از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد. بهترین راه برای ایجاد تغییر و تحول اساسی در منزل تغییر دادن عناصر و وسایل بزرگ در خانه ها می باشد. در خانه های امروزی سبک چیدمان به چند دسته سنتی و کلاسیک، لوکس و مدرن دسته بندی شده اند که اگر بخواهید منزل مدرن را به سنتی و یا سنتی را به مدرن تبدیل کنید باید هزینه های بسیار زیادی را متحمل شوید که کاری دشوار است. اما با تغییر دادن چند وسیله اعم از فرش، مبل و پرده ها می توانید به راحتی تغییری اساسی در دکوراسیون منزل خود به وجود بیاوردید.

 

با انتخاب سبک جدیدی از فرش های ماشینی به فضای منزل جان ببخشید!

دیگر بهتر است تنها به سمت خرید فرش های کلاسیک و سنتی نروید و اگر به دنبال این هستید که هر چند وقت یکبار تغییری اساسی در منزل خود ایجاد کنید برای یکبار هم که شده از فرش های فانتزی استفاده نمایید. همانطور که از اسم این نوع سبک فرش ها نیز پیدا است این فرش های ماشینی هستند که سبک و طرح زمینه ای نو و جدید در خود دارند. در بافت فرش های ماشینی فانتزی اغلب از رنگ های شاد و سرزنده استفاده شده است که دارای سطح و طرح زمینه ای جذاب و براق می باشند. فرش های فانتزی به دلیل نداشتن هیچ گونه محدودیتی فرش هایی هستند که به راحتی با همه وسایل بزرگ و کوچک در منازل ست می شوند.

اغلب فرش های فانتزی، فرش هایی با رنگ خنثی می باشند و همانطور که می دانید فرش هایی با رنگ زمینه خنثی هستند، به راحتی با انواع رنگ های گرم، سرد ست می شوند و محدودیتی برای شما به وجود نمی آید. بافت فرش های فانتزی و مدرن به گونه ای است که بر خلاف فرش های سنتی از گل های ریز و دسته ای استفاده نمی کنند و اغلب طرح های بافته شده در فرش های فانتزی و مدرن کاشان طرح هایی در هم و با اشکال مختلف و گل های درشت می باشد. فرش های فانتزی زیر مجموعه از فرش های مدرن می باشند که این فرش ها اغلب فرش هایی هستند که از طرحی یکسان در بافت خود استفاه نمی کنند. فرش های فانتزی، فرش هایی هستند که برای تمامی مکان ها اغلب مناسب می باشند.

آنقدر بافت فرش های فانتزی با تنوع بالایی رو به رو شده است که تنها برای منازل سبک مدرن مناسب نیستند و این تنوع طرح و رنگ بالا باعث شده است تا برای منازل سبک سنتی و کلاسیک نیز مناسب باشند. فرش های فانتزی و مدرن از دسته فرش های ماشینی می باشند که برای اتاق خواب، آشپزخانه، هال سرویس و حتی برای محل کار نیز فرش های مناسبی هستند!

شاید بگویید چرا فرش های فانتزی برای ایجاد تغییرات اساسی در منزل فرش های مناسبی هستند؟! به این دلیل که فرش های فانتزی جدید، از دسته فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیتی هستند که با انواع طرح ها و سبک های مختلف و متفاوت بافته می شوند و این تنوع طرح و رنگ و سبک بافت ها در تولید فرش های ماشینی باعث شده است تا از فرش مدرن فانتزی بتوان در تمامی مکان ها و سبک های دکوراسیون استفاده کنند. قیمت فرش فانتزی و مدرن از قیمت فرش ماشینی کلاسیک بسیار کمتر می باشد و شما می توانید تنها برای ایجاد تغییر و تحول در منزل خود فرش های فانتزی را نیز خریداری کنید و هر از گاهی که دلتان سبک چیدمان خاصی در منزل می خواهد جای فرش های گران قیمت خود را با فرش های مدرن فانتزی عوض کنید.

تغییرات اساسی در دکوراسیون با فرش های فانتزی

 

قیمت انواع فرش فانتزی جدید از قیمت فرش های لوکس و خاص بسیار کمتر می باشد چرا که فرش های فانتزی با شانه و تراکم های پایینی بافته می شوند و جنس نخ های بافته شده در فرش های فانتزی جدید کاشان اکثرا، ویکرون، پلی اوژن و پلی پروپیلن،پلی استر می باشد که فروشگاه فرش کاشان ابتدا مکان مورد استفاده از فرش فانتزی را مشخص می کند و بعد از آن اقدام به تولید فرش با نخ مناسب همان مکان می کند. در فرش های ماشینی فانتزی تنوع طرح و نقش بسیار زیاد می باشد که فرش های 500 شانه بلوچ، فرش های فانتزی هستند که برای منازل سبک سنتی و رستوران های سنتی و... مناسب می باشند یا فرش گبه کلاریس 700 شانه، فرش هایی هستند که با نامحدود طرح و رنگ و با سبک بافت و تولیدی جدید بافته می شوند.

فروشگاه فرش کاشان در سایت فروشگاهی خود شاخه ای با عنوان فرش های فانتزی و فرش های مدرن در نظر گرفته است که در هر کدام از این شاخه ها می توانید انواع فرش مناسب منازل سبک کلاسیک و مدرن را مشاهده کنید و تنها با خرید یک فرش ماشینی ارزان قیمت هر چند وقت یکبار تغییرات اساسی در منازل خود به وجود بیاورید.

 

تغییرات اساسی در دکوراسیون با حفظ هارمونی رنگ ها

همانطور که گفتیم سه جزء اصلی و اساسی در منزل مبل، پرده و فرش ها می باشند که با تغییر دادن هر کدام از این ها به راحتی می توانید جلوه ای ویژه و خاص به خانه و یا محل کار خود ببخشید که ما تغییر دادن فرش های ماشینی را به شما پیشنهاد می دهیم. چرا که با خرید یک مدل فرش ماشینی شما می توانید همان پرده و مبلمانی که دارید را با رنگ های اصلی بافته شده در قالی ست کنید. این روز ها مردم تنها فرش های سنتی و کلاسیک را می شناسند که این فرش های ماشینی تنها با یک نوع سبک مبل و پرده ست می شوند و حالتی سلطنتی و رسمی نیز به خود گرفته اند.

اما این بار برای اینکه تغییر و تحولی اساسی به منزل خود ببخشید از فرش های ماشینی فانتزی استفاده کنید چرا که فرش های فانتزی جدید، فرش هایی با رنگ و طرح زمینه هایی بسیار شاد و سر زنده می باشند. گاهی پیش می آید که مردم علاوه بر اینکه خواستار ایجاد تغییرات اساسی در دکوراسیون خود هستند پرده های منزل خود را نیز به هر دلیل می خواهند عوض کنند. برای این دسته از افراد ما پیشنهاد می کنیم که ابتدا متراژ و نورگیر منزل خود را در نظر بگیرید و اگر که می بینید منزل تان کوچک است از پرده ای با رنگ روشن استفاده کنید و حتما رنگ پرده خود را از رنگ های بافته شده در فرش ماشینی خود انتخاب کنید. رنگ های بوم فرش ماشینی که دارید را در نظر بگیرید و بیشترین رنگی که به چشمتان می آید همان را به عنوان رنگ پرده انتخاب کنید.

منازلی که دارای متراژی کوچک هستند نیازمند انتخاب رنگ های روشن برای وسایل هستند تا منزل با عمق بیشتری به نظر برسد. پرده خود را به سبکی انتخاب کنید که برای منازل سبک مدرن و کلاسیک مناسب باشد تا بعدا اگر خواستید سبک چیدمان و دکوراسیون خود را تغییر بدهید به مشکل نخوردید. فرش را با چه چیزی ست کنیم؟ همیشه قبل از انتخاب و خرید وسایل منزل مهم ترین عنصر یعنی فرش ها را در دکوراسیون خود در نظر بگیرید. فرش های ماشینی به دلیل اینکه با سبک های متفاوت و خاصی بافته می شوند به صورت مستقیم می توانند از نظر طرح و رنگ روی دکور منزل تاثیر بگذارند و به کل فضا را تغییر دهند، برای منازل کوچک فرش هایی با رنگ روشن و زمینه های خلوت خریداری کنید و برای منازل بزرگ از فرش هایی با رنگ های گرم و طرح زمینه هایی شلوغ وابسته به سلیقه خود استفاده کنید.

فرش های ماشینی منزل خود را باید با مبلمان و پرده های خود ست کنید و هارمونی رنگ درستی با توجه به مکمل کردن رنگ ها به وجود بیاورید. شما حتی اگر کوسن مبلمان خود را نیز با فرش منزل خود ست کنید می بینید که همین کار کوچک و جزئی به کل سبک دکوراسیون و چیدمان منزل شما را تغییر می دهد. تغییرات اساسی در دکوراسیون زمانی ایجاد می شود که شما ابتدا سبک چیدمان منزل را در نظر بگیرید و بعد از آن با توجه به بودجه و خواسته خودتان سه جزء اصلی و مهم یعنی پرده، مبل، فرش های ماشینی خود را می توانید تغییر بدهید که اصول رعایت هارمونی طرح و رنگ ها را باید برای ایجاد تغییرات اساسی در منزل رعایت کنید.

 

خرید اینترنتی فرش، بهترین خرید برای ایجاد تغییرات اصولی در منزل

برای ایجاد تغییرات اصولی در منزل اگر بخواهید پرده و مبلمان خود را عوض کنید تنها به این دلیل که خانه از فضایی تکراری خارج شود، باید هزینه های زیادی را متحمل شوید. اما ما پیشنهاد می کنیم که هرگز این کار را نکنید چرا که با خرید فرش ماشینی ارزان و چند کوسن ست فرش های خود می توانید تغییرات اصولی در منزل خود به وجود بیاورید. فرش ها کالاهایی هستند که جمع کردن آن ها بسیار آسان می باشد و می توانید آن ها را جمع کنید و گوشه منزل خود قرار دهید، پس ما پیشنهاد می کنیم که اگر نیازمند ایجاد تغییر و تحول در منازل خود هستید فرش هایی ارزان و بسیار زیبا خریداری کنید و هر چند مدت یکبار فرش های فانتزی را با فرش های دیگری که داشتید جابجا کنید.

ارزان ترین فرش ماشینی و متنوع ترین نوع فرشی که در بازار فرش با فروش بالایی رو به رو شده است فرش های مدرن و فانتزی می باشند. فرش های مدرن و فانتزی به دلیل داشتن تنوع بالا و بی نظیری که در خود دارند، بهترین روش خرید این دسته فرش های ماشینی خرید به صورت اینترنتی می باشد چرا که انواع طرح و رنگ و مدل های این دسته از فرش های درجه یک کاشان در دسته های مختلف و متفاوتی قرار داده شده اند که با خرید اینترنتی می توانید هر کدام از این دسته بندی ها را مشاهده کنید و تنوع طرح و رنگ انواع فرش های فانتزی ارزان قیمت را ببینید و با توجه به سبک دکوراسیونی که دارید فرشی خریداری کنید که مناسب منزلتان باشد.

یکی از بهترین خرید هایی که چند سالی است بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است، خرید اینترنتی فرش ماشینی می باشد چرا که فرش های ماشینی، کالاهایی نیستند که خیلی سریع بخواهید اقدام به انتخاب و خرید آن ها کنید. برای همه ما زیاد پیش آمده است که اقدام به خرید فرش ماشینی مناسب منزل خود از فروشگاه های حضوری می کنیم ولی عده ای از فروشندگان مهلت فکر کردن و انتخاب را به مشتری نمی دهند و مشتری خریدی لحضه ای انجام می دهد و آن خرید باعث پشیمان شدن فرد بعد از مدتی می شود. به همین دلیل خرید اینترنتی فرش های ماشینی از بهترین نوع خرید های اینترنتی می باشد، چرا که با صبر و حوصله می توانید بهترین انتخاب را برای خرید اصولی فرش مناسب منزل و محل کار خود با توجه به نوع کاربرد و هزینه ای که دارید می توانید انجام دهید.

فروشگاه فرش کاشان یکی از فروشگاه های تخصصی در زمینه فروش اینترنتی و فروش حضوری انواع فرش های ماشینی با بیش از 10 سال سابقه در زمینه فروش فرش می باشد و این امکان را فراهم نموده است تا مشتریان از طریق سایت فرش کاشان، انواع فرش های ماشینی با طرح و سبک های مختلف را مشاهده کنند و زمانی که مشتری فرش باب میل و سلیقه خود را مشاهده کرد، حالا به راحتی می توانند اقدام به خرید فرش به صورت اینترنتی و یا حضوری به صورت مستقیم از طریق کارخانجات فرش کاشان کنند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی