تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش گبه ماشینی تغییر ارزان دکوراسیون خانه

نام نویسنده: محمد مهدی غفاری
فرش گبه ماشینی تغییر ارزان دکوراسیون خانه

استفاده از فرش گبه برای تغییر دکوراسیون منزل
بهترین جای خانه که می توان از فرش گبه استفاده کرد!
با خرید گبه فرش ماشینی، دکوراسیون پذیرایی خود را متفاوت کنید!
گبه فرش ماشینی، تلفیقی از سنت و مدرنیته در دکوراسیون جدید
نکاتی که قبل از خرید گبه فرش ماشینی باید به آن توجه کنید

شاید ابتدا بپرسید که گبه فرش چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ گبه فرش ها نیز همانند گلیم فرش ها از دسته فرش های بافته شده دستباف ذهن بشر هستند که گبه فرش ها دارای پرز های بلند و طرح های ذهنی و شاد و سر زنده بسیار جذاب به دلیل بافت با نخ و تار و پود طبیعی بودند که از گبه فرش ها قوم لر و عشایر به عنوان زیر انداز استفاده می کردند. اگر به دنبال خرید زیر انداز های اصیل ایرانی هستید گبه فرش های دستباف از با اصالت ترین نوع فرش های بسیار زیبا هستند. فرش گبه ماشینی تغییر ارزان دکوراسیون خانه را برای شما فراهم می‌کند.

اما امروزه نیز استفاده از گبه فرش ها در خانه و محل کار افراد بسیار رواج پیدا کرده است و مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته اند. گبه فرش ها، فرش هایی با پرزهایی بلند بر خلاف گلیم فرش های ماشینی بوده و دارای سطحی نرم و لطیف هستند. همانطور که می دانید با ماشینی شدن بافته فرش ها، انواع فرش ها دارای تنوع طرح و رنگ و مدل زیادی شدند که گبه فرش ها نیز به صورت ماشینی تولید شدند و همین عامل باعث شد تا قیمت گبه فرش ماشینی ارزان تر از محصولات دستباف و با تنوع طرح و رنگ بیشتری نیز بشوند.

 

استفاده از فرش گبه برای تغییر دکوراسیون منزل

امروزه با توجه به اینکه فرش های دستباف زمان زیادی برای تولید و بافت نیاز دارند و همچنین برای تولید گبه فرش دستباف از الیاف نخ تار و پود طبیعی استفاده می شود، به همین دلیل تولید کنندگان فرش های ماشینی اقدام به تولید گبه فرش به صورت ماشینی کردند. استفاده از فرش هایی با سبک بافتی جدید همیشه می تواند روح و تازگی و زیبایی خاصی را نیز به منازل شما ببخشد. گبه فرش ماشینی با نخ های آکریلیک هیت ست شده، پلی استر و پلی اوژن نیز بافته می شوند که از نظر کیفیت و قیمت بالا گبه فرش ماشینی آکریلیک در رده اول قرار دارند و همچنین گبه فرش بافته شده با پلی اوژن و پلی استر در رده دوم از لحاظ قیمت نیز قرار دارند و اغلب گبه فرش های ماشینی به دلیل سنتی بودن بافتی که دارند، دارای شانه و تراکم بالا نیز هستند.

 

جنس گبه فرش ماشینی و مشخصات آن

گبه فرش های ماشینی نیز همانند فرش های ماشینی با ابعاد و اندازه های کوچک و بزرگ بافته می شوند که برای بافت گبه فرش های ماشینی از شمار پود بالایی استفاده می شود و همین باعث می شود تا گبه فرش دارای سطحی بسیار نرم و لطیف باشد و ارتفاع نخ خاب گبه فرش دستباف تا یک سانتی متر نیز می رسد.

چیزی که باعث شده است تا آنقدر از گبه فرش های جدید و سنتی استقبال شود تنوع در طرح های این نوع بافته است، چرا که اگر هزاران گبه را نیز کنار یکدیگر قرار دهید هرگز طرحی مانند هم نخواهید دید. گبه فرش ماشینی نیز اصالت گبه فرش های سنتی دستباف را حفظ نموده اند و با طرح هایی بافته می شوند که برای منازل سنتی و مدرن نیز مناسب هستند.

گبه فرش های ماشینی که با نخ آکریلیک بافته می شوند عموما 700 شانه هستند که کیفت بالای فرش های 700 شانه بر همگان ثابت شده است ولی قیمت گبه فرش آکریلیک گران تر از دیگر الیاف است، اما اگر که از گبه فرش ماشینی برای سالن های پذیرایی خود می خواهید استفاده کنید که فرش در معرض پاخور زیادی قرار می گیرد پس همین گبه فرش 700 شانه آکریلیک می تواند بهترین گزینه برای خرید فرش سالن پذیرایی برای شما باشد.

دسته دیگر گبه فرش های ماشینی با نخ پلی اوژن و پلی استر بافته می شوند، که از لحاظ مقاومت در برابر پاخور گبه فرش بافته شده با نخ پلی اوژن را پیشنهاد می کنیم چرا که از پلی استر کیفیت بالاتری دارند. عموما این نوع گبه فرش های ماشینی بافت جدید به دلیل بافته شدن با این دو نوع نخ بسیار به گبه فرش های دستباف شبیه هستند چرا که رنگ پذیری بسیار خوبی دارند و جلوه ای بی نظیر از طرح را به خود می گیرند. قیمت گبه فرش بافته شده با پلی اوژن یا پلی استر از گبه فرش آکریلیک بسیار کمتر بوده و خرید بهترین نوع گبه فرش وابسته به بودجه و سلیقه خود شما است چرا که تمامی تولیدات کارخانجات فرش کاشان، فرش هایی با کیفیت بالا و بی نظیر هستند. ارتفاع نخ خاب گبه فرش ماشینی 340 شانه 13 میلی متر، گبه فرش ماشینی 700 شانه 10 میلی متر نیز است.

 

بهترین جای خانه که می توان از فرش گبه استفاده کرد!

طرح و نقش در فرش های ماشینی همیشه حرف اول را از نگاه مشتری می زند و هر طرح و نقشی در بوم زمینه قالی مشخص کننده این است که قالی برای کدام قسمت منزل با چه نوع سبک دکوراسیونی مناسب است. گاهی از فرش به عنوان کالای تزئینی و زینت بخش استفاده می کنند و عموم مردم به دلیل اصالتی که گبه فرش ها دارند از این نوع قالی به عنوان کالایی زینت بخش استفاده می کنند.

گبه فرش ها از دسته فرش های ماشینی هستند که از آن ها برای تمامی قسمت های منزل می توانید استفاده کنید. اغلب از گبه فرش های ماشینی می توان در انواع دکوراسیون سبک سنتی استفاده نمود چرا که یاد آور عشایر بوده و حال و هوای سنتی را به مکان منتقل می کنند. گبه فرش های کلاریس 700 شانه و دیگر گبه فرش های ماشینی با تنوع طرح و رنگ بسیار بالایی تولید شده اند که برای تمامی طیف های رنگی در دکوراسیون سنتی، سفرخانه ها و دیگر مکان ها مناسب هستند و دسته دیگری از گبه فرش ها نیز هستند که در عین سادگی و سبک بافت خاص برای منازل مدرن و کلاسیک مناسب  و اغلب از گبه فرش های ماشینی به دلیل داشتن ضخامت بالایی که دارند استقبال می شود.

 

با خرید گبه فرش ماشینی، دکوراسیون پذیرایی خود را متفاوت کنید!

به دلیل قیمت پایینی که گبه فرش های ماشینی دارند ما پیشنهاد می کنیم با توجه به سبک دکوراسیونی که در منزل خود دارید گبه فرش مناسب مکان مدرن یا سنتی خود را با ابعاد کوچک و قالیچه ای خریداری کنید و برای تنوع بخشیدن با دکوراسیون منزل خود از آن ها استفاده کنید. بدین شکل که از گبه فرش های سنتی برای جذاب کردن دکوراسیون شب های یلدا، استفاده کنید و اگر سبک منزل شما سنتی است گبه فرش هایی با ابعاد کوچک خریداری کنید و در بین فضا های خالی مفروش نشده منزل خود به عنوان پادری و فرش راه رو و... استفاده کنید.

برای جلو تخت خواب و کتابخانه خود به سمت خرید فرش هایی با سبکی جدید و نو بروید! گبه فرش ها با توجه به قیمت مناسبی و همچنین ضخامت خوبی که دارند حس راحتی را به شما منتقل می کنند و بهترین عایق در برابر سرما در زمستان زیر پاهای شما نیز هستند، چرا که استفاده از فرش گبه سنتی برای دکوراسیون زمستانی به دلیل بافته شدن با رنگ های گرم مناسب هستند و حس خوبی به فضای سرد و بی روح منزل تزریق می کنند. گبه فرش ها به دلیل اینکه به عنوان فرش های قدیمی در ذهن عموم مردم جا افتاده اند، استفاده از آن ها در دکوراسیون پذیرایی سنتی و مدرن، می تواند دکوراسیون پذیرایی شما را در چشم عموم متفاوت و خاص جلوه دهد.

خرید فرش گبه ماشینی جدید برای تغییر دکوراسیون منزل

 

گبه فرش ماشینی، تلفیقی از سنت و مدرنیته در دکوراسیون جدید

همانطور که می دانید یکی از پر طرفدار ترین سبک های بافت فرش در فرش های ماشینی، سبک مدرن است که این فرش ها برای منازل سنتی و سلطنتی اصلا مناسب نیستند. استفاده از سبک مدرن و ساده ابتدا در کشور های اروپایی رواج داشت و چندین سال است که ایرانیان نیز به سمت سبک های مدرن و ساده پیش رفته اند که فرش های مدرن ماشینی در ایران به سرعت برای دکوراسیون مدرن به تولید رسیدند و به قدری مورد استقبال تمامی مردم قرار گرفتند که امروزه کاشان یکی از تولید کنندگان و صادر کنندگان بی رقیب در فروش فرش های سبک مدرن به سراسر جهان است.

فرش های مدرن دارای تنوع و سبک ها مختلفی هستند و همانطور که گفته شد گبه فرش ها از دسته فرش های با اصالت قدیمی هستند، اما همین گبه فرش های ماشینی به صورت فانتزی و مدرن نیز بافته می شوند.

تفاوت طرح فرش های مدرن با دیگر فرش های ماشینی بسیار زیاد است و این دو نوع قالی هیچ شباهتی در طرح با یکدیگر ندارند. اگر سالن پذیرایی خود را به سبک مدرن چیدمان می کنید استفاده از فرش سنتی کاملا غلط است و ترکیب خوبی به وجود نمی آید. از این رو گبه فرش ها با طرح های فانتزی نیز تولید می شوند تا با کمترین قیمت بتوانید گبه فرش برای منازل سبک مدرن خود را نیز داشته باشید. دکوراسیون مدرن سبکی از چیدمان هستند که خبری از رنگ های قرمز و آبی و پر رنگ در آن نیست و اغلب رنگ های لایت و خنثی در این نوع سبک دیده می شود که گبه فرش های مدرن با سبکی مدرن، ساده و در عین سادگی جلوه ای از رنگ و طرح های بی نظیر را در خود دارند.

گبه فرش ها امروزه به دلیل اینکه به صورت ماشینی بافته می شوند، تلفیقی از سنت و مدرنیته را در خود جای داده اند و دست افراد را برای انتخاب و خرید نیز باز گذاشت اند که فروشگاه فرش کاشان، انواع گبه فرش های سنتی و کلاسیک و مدرن را به قیمت درب کارخانه تولید و به فروش می رساند.

 

نکاتی که قبل از خرید گبه فرش ماشینی باید به آن توجه کنید

توجه داشته باشید که اگر گبه فرش ماشینی را برای مکان هایی مثل سالن پذیرایی می خواهید که فرش در معرض پاخور و رفت و آمد زیادی قرار می گیرد، حتما در نظر داشته باشید که گبه فرش با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد چرا که نخ آکریلیک دارای دوام و مقاومت بالایی است.
اگر به دنبال خرید گبه فرش ماشینی ارزان قیمت هستید، نخ پلی استر بافته شده در فرش های ماشینی بسیار ارزان هستند اما گبه فرش ماشینی بافته شده با پلی استر تنها برای استفاده در منازل کم رفت و آمد و به عنوان یک عنصر تزئینی در منزل مناسب هستند، چرا که گبه فرش بافته شده با پلی استر ذرات گرد و غبار ریز را به خود می گیرد که شست و شو آن سخت می شود، اما دارای رنگ زمینه هایی با جلوه خاص هستند.
نوع دیگر گبه فرش های ماشینی با نخ پلی اوژن بافته می شوند که نخ پلی اوژن دارای کیفیت بالاتری نسبت به پلی استر بوده و از آکریلیک کیفیت کمتری نیز دارند. گبه فرش های ماشینی بافته شده با نخ پلی اوژن دارای سطحی بسیار نرم و لطیف هستند و تولید این دسته از گبه فرش های کلاریس بدین صورت است که طرح را با دستگاه چاپ دیجیتال روی فرش خام پلی اوژن چاپ می کنند که زیباترین گبه فرش ماشینی همین گبه کلاریس است که قیمت مناسبی نیز دارند.

 قبل از خرید فرش های ماشینی به مکانی که می خواهید از آن جا خرید انجام دهید توجه داشته باشید و از معتبر بودن فروشگاه اطمینان پیدا کنید. گروه تولیدی فرش کاشان یکی از تولید کنندگان مستقیم انواع فرش های ماشینی است که انواع گبه فرش ماشینی را نیز با تنوع بالایی تولید می کند و دست مشتریان را برای انتخاب با ارائه طرح و قیمت های مختلف باز گذاشته است که گبه فرش ها با ابعاد استانداد 4 متری، 6 و 9 و 12 متری و پادری و قالیچه و ابعاد کوچک تر نیز بافته می شوند.

یکی از عواملی که به این فروشگاه اینترنتی و حضوری اعتبار بخشیده است صادرات انواع فرش ماشینی و گبه فرش ها به سراسر ایران است که سایت فرش کاشان تمامی نماد های لازم را از وزارت فرهنگ و ارشاد دریافت نموده است و بیش از 10 سال سابقه در فروش اینترنتی و حضوری انواع فرش های ماشینی نیز دارد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی