تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

از خرید فرش کناره و فرش پادری غافل نشوید

از خرید فرش کناره و فرش پادری غافل نشوید

آشنایی با فرش کناره متری و برشی
آشنایی با فرش پادری ماشینی
استفاده از فرش کناره یا فرش پادری برای کجا مناسب است؟
انواع جدید ترین فرش های کناره ماشینی
انواع جدید ترین فرش های پادری 
خرید انواع فرش کناره و فرش پادری از درب کارخانه

وقتی برای خرید فرش ماشینی به فروشگاه ها و یا کارخانجات تولید انواع فرش ماشینی مراجعه می کنید اغلب فرش های 6 متری، 9 و 12 متری نظر شما را به خود جلب می کند که خرید هر کدام از این فرش ها با توجه به متراژی که در خانه وجود دارد لازم است. اما هرگز از خرید دیگر فرش های ماشینی با ابعاد و اشکال خاص به هیچ وجه غافل نشوید چرا که بعضی از همین فرش ها همانند فرش های پادری و فرش های کناره علاوه بر اینکه جنبه تزیینی دارند، وجودشان در خانه مهم و ضروری نیز می باشد.

امروزه تولید انواع فرش های ماشینی آن قدر پیشرفته شده است که هر فرش ماشینی که تولید می شود همزمان فرش کناره، فرش پادری ست با زمینه دیگر قالی های ماشینی نیز به تولید می رسد و همخوانی و هارمونی بی نظیری در منازل و دیگر مکان ها نیز ایجاد می شود که مهم ترین چیزی که به منازل جلوه و زیبایی خاصی می بخشد استفاده از فرش های ماشینی با ابعاد استاندارد و فرش هایی با طرح و سایز دلخواه می باشد که در ادامه به معرفی انواع فرش کناره و پادری می پردازیم.

 

آشنایی با فرش کناره متری و برشی

فرش کناره ماشینی در اصطلاح همان فرش کناره برای راهرو می باشد که این فرش ها را زیاد در راه پله ها، راه رو منازل و رستوران هتل ها مشاهده کرده اید. در اصل فرش های کناره از دسته فرش هایی هستند که دارای طولی زیاد می باشند و عرض این قالی کناره اصولا کم می باشد که کف پوشی مناسب برای پر کردن قسمت های مختلف و ناموزون خانه نیز می باشند و فرش های کناره ماشینی جدید در دو نوع فرش کناره متری و برشی تولید و عرضه می شوند.

امروزه دیگر کسی علاقه ای به اینکه بخواهد کل کف خانه خود را با فرش ها بپوشاند ندارد و اینکه عده ای نیز هستند که بخاطر داشتن بچه های کوچک خود می خواهند تا حدی کف منازل خود را پوشش بدهند که استفاده از فرش های کناره می تواند انتخاب خوبی باشد اما ابعاد فرش کناره را به گونه ای انتخاب کنید که کل کف زمین را پوشش ندهد. همانطور که گفتیم فرش کناره، فرشی دراز و کشیده می باشد و اصولا با عرض یک متر و طول 2، 3 و 4 متر نیز تولید می شود. اگر می خواهید فرش کناره ماشینی بخرید اصولا باید فرش کناره با دیگر فرش های داخل منزلتان ست باشد و در زمان خرید می توانید با توجه به طول و عرضی که دارید بافت سفارشی این فرش را سفارش دهید.

فرش کناره در کجا استفاده می شود؟

 • اگر فضایی خالی بین اتاق خواب های منزل خود دارید، با خرید فرش کناره زیبا می توانید به آن فضای خالی جلوه ببخشید.
 • امروزه اغلب آشپزخانه ها کوچک می باشند و اگر می بینید که طول آشپزخانه و یا مطبخ آشپزخانه تان زیاد و به شکل مستطیلی می باشد می توانید یک فرش کناره ساده در وسط آشپزخانه خود پهن کنید و با یک فرش کناره آشپزخانه به مکان جلوه ای متفاوت ببخشید.
 • بیشترین مکان هایی که از قالی کناره برای آن جا استفاده می کنند، راهرو و راه پله ها می باشند که باید ابعاد و اندازه را درست انتخاب کنید و کل کف منزل را با فرش کناره نپوشانید و فاصله فرش کناره تا دیوار را حفظ کنید.
 • کسانی که دوست دارند کل کف خانه خود را با فرش ها بپوشانند می توانند از فرش کناره ست با قالی های خود استفاده کنند که فروشگاه فرش کاشان بافت سفارشی انواع فرش کناره با طرح دلخواه مشتری را نیز انجام می دهد.
 • در کل برای قسمت هایی از خانه که طویل و دراز هستند استفاده از فرش های همان قسمت نیز مناسب می باشند مانند قسمت هایی از خانه که مربعی هستند که استفاده از فرش مربعی می تواند به آن قسمت جلوه ای خاص و ویژه ببخشد. پس برای راه رو ها و یا مکان های مستطیلی عریض از کناره فرش ها استفاده کنید.
 • دسته دیگری از فرش ها نیز هستند که به فرش کناره برشی مشهور می باشند و این فرش های کناره برشی اغلب برای راه رو هتل ها و رستوران ها مناسب هستند چرا که فرش کناره رولی یا برشی اگر دارای طرح و نقشه ای همانند قالی های کلاسیک باشند باید به صورت سفارشی بافته شوند تا نقشه ابتدا و انتهای قالی بهم نخورد اما اگر از طرح های مدرن استفاده شود، همانند فرش کناره تشریفاتی که اغلب طرح های مدرن و فاقد گل و بوته هستند و کاملا ساده می باشند، فرش کناره برشی را در زمان خرید با هر اندازه ای که بخواهید برش می دهند و انتهای آن را نیز پرداخت می کنند و می دوزند.

 

آشنایی با فرش پادری ماشینی

پادری یکی از فرش های مشینی است که امروزه به دلیل تنوع در بافت و طرح و رنگ و مدل هایی که در خود دارد برای مکان های مختلف استفاده می شوند و علاوه بر اینکه می توانند به جای، جای خانه زیبایی منحصر به فردی ببخشند از ورود آلودگی ها نیز به داخل منزل نیز جلوگیری می شود. پادری ها نیز از نظر طرح زمینه دارای انواع مختلفی می باشند و همچنین برای مکان های مختلف خانه نیز مانند جلو در ورودی، حمام دستشویی، و قسمت های مختلف و خاص در منزل استفاده می شوند که زیبایی پادری ها زمانی در منزل زیبا دیده می شود که برای استفاده از آن ها افراط و زیاده روی نکنید.

کاهش آلودگی و میکروب در خانه با پادری

 • استفاده از فرش های پادری مخصوصا در مکان ورودی خانه، بسیار مفید می باشد چرا که فرش پادری تا 40% از ورود آلودگی و میکروب ها به خانه جلوگیری می کند.
 • استفاده از فرش پادری جلوی درب حمام و دستشویی بسیار مهم و ضروری می باشد چرا که اگر از فرش های پادری استفاده نکنید با پاهای خیس روی فرش های سالن پذیرایی و اتاق خواب های خود می روید و جای پایتان روی فرش می ماند و قالی نیز ممکن است بنا به هر دلیل کثیف شود.
 • از پادری هایی که با ابعاد و اندازه های بزرگ تر هستند می توانید جلوی تخت خواب های خود نیز استفاده کنید چرا که امروزه انواع فرش پادری جدید با طرح ها و سبک های بافت مختلف و بسیار زیبایی تولید می شوند.

 

استفاده از فرش کناره یا فرش پادری برای کجا مناسب است؟

استفاده از فرش های کناره برای مکان هایی همانند آشپزخانه هایی که عریض هستند و قالیچه خور نیستند، راه پله ها و راه رو اتاق خواب و دیگر راه رو های مکان های مختلف، استفاده از کناره فرش کنار دیگر فرش های اصلی سالن های پذیرایی و دیگر مکان هایی که ابعاد استاندارد برای استفاده از فرش های دیگر را ندارند، کناره فرش های رولی و برشی مناسب هستند و همانطور که گفته شد استفاده از پادری ها برای جلوگیری از ورود آلودگی ها برای مکان های مختلف منزل بسیار مناسب می باشد و تا حد زیادی نیز تاثیر گذار می باشد. ویژگی خاص و بی نظیر پادری و کناره فرش های ماشینی این است که با ابعاد خاص و سفارشی نیز به تولید می رسند که فروشگاه فرش کاشان این امر را مهیا کرده است.

فرش های کناره ماشینی و همچنین پادری ها همانند فرش های ماشینی با شانه و تراکم های مختلفی اعم از 700 شانه، 1000، و 1200 شانه تولید می شوند و دارای طرح های مختلفی اعم از طرح فرش های کلاسیک، سنتی، مدرن را در خود دارند.

 

انواع جدید ترین فرش های کناره ماشینی

فرش کناره ماشینی نیز همانند دیگر قالی ها با طرح های مختلفی بافته می شوند و چیزی که برای ایجاد تعامل در منازل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد این است که حتما فرش قسمت های مختلف خانه با هم، همخوانی داشته باشند و در یک سبک دکورسیون همزمان از فرش مدرن و فرش کلاسیک استفاده نشود.

فرش کناره فانتزی

فرش های فانتزی از دسته فرش هایی هستند که با تنوع طرح و رنگ بالایی تولید می شوند و به راحتی با تمامی مکان ها ست می شوند. دسته ای از فرش های فانتزی دارای طرح و رنگ زمینه هایی بسیار زیبا و جذاب می باشند که جلوه و رنگی خاص به راه رو ها و به مکان های طولانی و عریض منازل شما می بخشند. فرش کناره فانتزی یکی از فرش های ماشینی است که دارای سطحی براق با جلوه ای خاص و ویژه می باشد و علت اینکه از فرش های بسیار پر فروش هستند داشتن طرح زمینه ای براق و چشم گیر می باشد.

فرش کناره رولی

فرش کناره رولی اغلب جزء فرش های بسیار طویلی می باشند که از این فرش های تشریفاتی برای رستوران ها و راه رو هتل ها استفاده می شود و اغلب با رنگ زمینه های قرمز و طرح های کناره ای ساده بافته می شوند. اغلب فرش های کناره رولی به دلیل اینکه بومشان ساده است طبق اندازه درخواست شده برش زده می شوند و سر دوزی می شوند. اگر کناره فرش تشریفاتی را برای مناطقی می خواهید که در معرض آلوده شدن زیادی هستند مانند رستوران ها، باید با نخ مناسب آن مکان نیز بافته شده باشند که کناره فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان با نخ پلی پروپیلن بافته می شوند و شستن این دسته از فرش ها بسیار آسان است و جای لکه روی آن ها باقی نمی ماند و سریع نیز خشک می شوند.

 

انواع جدید ترین فرش های پادری

پادری ها با تراکم و سبک بافت های مختلفی بافته می شوند و امروزه علت فروش بالای پادری ها بر این است که با شکل و سایز های خاص سفارشی و ست با فرش مورد نظر مشتریان بافته می شوند. فرش پادری شگی و شنل از دسته پادری های سبک مدرن می باشند و زیبایی بی نظیری نیز دارند و در قسمت های مختلف منازل مدرن از این پادری های فانتزی که به صورت بیضی، دایره ای، مستطیلی بافته می شوند استفاده می شود.

جدید ترین سبک های بافت فرش کناره و پادری

فرش های کناره و پادری جدا از اینکه با شانه و تراکم های مختلفی بافته می شوند دارای طرح زمینه های مختلفی نیز برای منازل مدرن و کلاسیک نیز هستند. اغلب زمانی که در کارخانجات فرش 9 متری را می خواهند ببافند از دستگاه های بزرگ استفاده می شود که در کنار همان فرش 9 متری ماشینی، پادری های فرش را نیز تولید می کنند تا قسمت های کناری دستگاه خالی نماند تا فرش دیگری نیز تولید شود که انواع طرح های فرش کناره و فرش فانتزی عبارتند از:

 • فرش پادری و کناره مراکشی
 • فرش پادری و کناره ترک
 • فرش ماشینی کهنه نما و وینتیج
 • فرش پادری و کناره کلاسیک
 • فرش پادری و کناره گبه
 • فرش پادری و کناره مدرن و فانتزی کلاریس

 

خرید انواع فرش کناره و فرش پادری از درب کارخانه

برای خرید انواع فرش کناره و فرش پادری با ابعاد و سایز دلخواه می توانید خرید از درب کارخانه به صورت مستقیم انجام دهید. فروشگاه فرش کاشان یکی از تولید کنندگان مستقیم انواع فرش های ماشینی می باشد که با دیگر برند های معتبر نیز در حال همکاری می باشد. این فروشگاه اینترنتی انواع فرش ماشینی را با توجه به سفارش شخصی خود مشتریان نیز تولید می کند و خرید از درب کارخانه را نیز برای تمامی مشتریان در نظر گرفته است تا سایز و طرح دلخواه فرش پادری و کناره را مستقیم انتخاب کنند و اقدام به خرید نمایند چرا که خرید اینترنتی و یا خرید حضوری فرش ماشینی از درب کارخانه باعث می شود تا فرش را با قیمتی ارزان تر خریداری کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی