تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مهم ترین نکته برای چیدمان منزلی شیک و امروزی

مهم ترین نکته برای چیدمان منزلی شیک و امروزی

بهترین مکان را برای پهن کردن فرش پیدا کنید
انتخاب درست اندازه فرش برای داشتن چیدمانی اصولی
با فرش ها، خانه خود را به چند قسمت تقسیم کنید
استفاده از قالیچه های کوچک در سالن پذیرایی
اصول چیدمان فرش در اتاق خواب ها
اصول خرید و چیدمان درست فرش برای آشپزخانه
انتخاب بهترین فرش مناسب راهرو
از متراژی که در منزل و سالن پذیرایی دارید غافل نشوید
بهترین قیمت طرح های فرش کاشان مناسب منازل شیک و امروزی

کسانی که کار طراحی داخلی منازل را انجام می دهند از قوانین خاصی استفاده نمی کنند بلکه چیدمان منازل وابسته به سلقیه و ایجاد تناسب در هر خانه می باشد. پس بهتر است برای چیدمان منازلی شیک و امروزی از ایجاد تناسب بین اشیاء، استفاده از اشکال هندسی وسایل، هارمونی رنگ ها در دکوراسیون استفاده کنید و همیشه این را در نظر داشته باشید که عناصر بزرگی که بسیار به چشم می آیند مهم ترین عوامل جلوه بخش به فضای منازل می باشند که فرش ها در چیدمان داخلی منازل حرف اول را در دکوراسیون داخلی منازل و محل کار شما می زنند.

در این قسمت ما می خواهیم به تاثیر انتخاب درست فرش ماشینی در منازل شیک امروزی اشاره کنیم و همانطور که می دانید برای داشتن خانه ای با سبک و جلوه ای متفاوت و زیبا باید اصول چیدمان درست فرش ها و مبلمان و انتخاب درست رنگ ها را با توجه به سبک اننخابی خود در نظر داشته باشید. امروزه چیدمان منازل امروزی به دو صورت کلاسیک یا سنتی و مدرن صورت می گیرد که انتخاب دیگر وسایل از جمله مجسمه و وسایل دکوری تا انتخاب طرح و مدل فرش و پرده و مبلمان این دو سبک کاملا متفاوت می باشد.

 

بهترین مکان را برای پهن کردن فرش پیدا کنید!

خیلی از افراد در گذشته کف خانه های خود را کاملا به صورت یکدست با فرش ها می پوشاندند و فضایی کاملا پوشیده و یکدست را در منزل ایجاد می کردند که با این کار فضای کوچک منزل کوچک تر دیده می شد و فضای بزرگ منازل شیک و لوکس همانند مساجد دیده می شد. امروزه با توجه به اینکه کف همه خانه ها سرامیک و پارکت شده است پس بیاید یک تغییر و تحولی اساسی در سبک چیدمان منازل خود به وجود بیاورید و قبل از خرید فرش ماشینی ابتدا مکان مناسب را برای پهن کردن فرش بشناسید. بهترین مکان برای پهن کردن فرش های ماشینی، جایی است که ابتدا به آن قسمت توجه کنید که پاخور و رفت و آمد در آن قسمت منزل چقدر است!

گاهی لازم است قسمتی از منزل را کاملا فرش کنید یا قسمتی از محل را و یا حتی برای زیبا دیده شدن بیشتر اصلا از فرش های ماشینی استفاده نکنید. شاید بگویید بهترین مکان برای پهن کردن فرش ماشینی یا دستباف کدام قسمت از منزل است؟ اگر که سالن پذیرایی شما در معرض رفت و آمد زیادی قرار دارد و باید زود به زود فرش ها را بشویید، پس فرش هایی که دارای شانه و تراکم بالا هستند برای این خانه ها مناسب نمی باشند و باید فرشی با شانه و تراکم پایین خریداری کنید تا دوام و عمر و زیبایی قالی به سرعت از بین نرود.

انتخاب بهترین شانه و تراکم فرش ماشینی

منظور از شانه و تراکم در فرش های ماشینی تعداد گره ای است که در طول و عرض قالی بافته می شود. هر چه فرش ماشینی با شانه و تراکم پایین تری بافته شود، دارای ضخامت بیشتری بوده و تعداد گره بافته شده در قالی نیز کم می شود، از این رو فرش هایی با طول عمری بسیار زیاد می شوند و تا 10 سال هم فرش های 700 شانه تراکم 2550 و بعد از آن فرش 1000 شانه تراکم 3000 برای شما دوام و عمر بالایی خواهند داشت بدون اینکه ذره ای کیفیت خود را از دست بدهند باقی خواهند ماند.

اما فرش های تراکم بالا مانند فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 شانه گل برجسته به دلیل بالا رفتن تعدد گره بافته شده در طول و عرض خود دارای ضخامتی کم می باشند و بافتی پر دارند که فرش هایی بسیار آسیب پذیر و مناسب منازل شیک و لوکس می باشند. پس قبل از چیدمان منازل خود توجه داشته باشید که اگر می خواهید از فرش های لوکس و دستباف نما 1200 و 1500 شانه گل برجسته استفاده کنید آن فرش را در قسمتی از سالن های پذیرایی خود بیاندازید که پاخور زیادی ندارند.

تاثیر انواع رنگ فرش در دکوراسیون منزل

برای چیدمان منازلی شیک و اصولی باید توجه کنید که هارمونی رنگ ها را در خانه رعایت کنید. اگر شما از دسته افرادی هستید که برای چیدمان امروزی منازل خود می خواهید از فرش هایی با رنگ زمینه روشن استفاده کنید اما به دلیل کثیف شدن زود به زود فرش نمی توانید فرش ماشینی رنگ روشن خریداری کنید، پس بیایید فرش های روشن با زمینه شلوغ خریداری کنید تا آلودگی ها را در خود به وضوح نشان ندهند. اما امروزه از فرش های رنگ خنثی برای چیدمان منازل سبک روز استفاده می کنند که فرش های رنگ خنثی طیف های رنگی طوسی می باشند و این طیف رنگی علاوه بر اینکه با تمامی رنگ ها و سبک ها در دکوراسیون به راحتی ست می شود، فرش هایی با رنگ زمینه ای چرک تاب برای قسمت های پر رفت و آمد منزل می باشند.

 

انتخاب درست اندازه فرش برای داشتن چیدمانی اصولی

یکی از نقاط کانونی مهم در منازل که خرید فرش برای آن قسمت از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد سالن پذیرایی است. قبل از خرید فرش سالن پذیرایی ابتدا مبل های خود را در نظر داشته باشید و به گونه ای متراژ فرش را انتخاب کنید که مبلمان دور فرش سالن پذیرایی چیده شود و یا پایه جلویی مبلمان روی فرش قرار داده شوند.

برای داشتن چیدمان منزلی شیک و امروزی شما باید تنها توجه داشته باشید که اگر سالن پذیرایی تان مربعی است، فرش های ماشینی مربعی با سایز دلخواه را برای آن قسمت خریدار کنید و یا اگر منزل دوبلکس می باشد، برای زیر پله این قسمت از خانه ها از فرش های گرد ماشینی استفاده کنید که انتخاب درست اندازه فرش وابسته به متراژ و شکل خاص منزلتان می باشد. پس اگر می خواهید که چیدمان مبلمان منزل تان نیز به خوبی دیده شود و طبق اصول سبک دکوراسیون، چیدمان خود را انجام دهید انتخاب درست اندازه فرش را در نظر داشته باشید.

چیدمان منزلی شیک و امروزی با فرش های ماشینی

 

با فرش ها، خانه خود را به چند قسمت تقسیم کنید

اگر که مبلمان منزل تان با یکدیگر متفاوت می باشد و سالن پذیرایی خانه شما بزرگ می باشد خانه خود را با فرش مناسب آن مکان به چند قسمت تقسیم کنید. قسمتی را برای غذاخوری، نشیمن و قسمتی دیگر را برای نشستن مهمانان خود در نظر بگیرید. یکی از انواع فرش های ماشینی جدید که امروزه برای چیدمان منازل شیک و امروزی از آن ها استفاده می شود، فرش وینتیج یا فرش پتینه کهنه نما می باشد که این فرش ماشینی در خود رنگ هایی با سایه روشن و تیره دارد و با تمامی سبک های چیدمان اعم از مدرن و سنتی هارمونی رنگ بی نظیری ایجاد می کند. خرید فرش وینتیج ماشینی می تواند به تغییر سبک دکوراسیون شما کمک زیادی کند، چرا که فرش های وینتیج کاشان از دسته فرش هایی هستند که هیچ گاه از مد نمی افتند و همیشه طرح و تازگی خاصی نیز در خود دارند.

برای سالن پذیرایی که در معرض رفت و آمد زیادی نیز قرار دارد شما باید از فرش هایی استفاده کنید که با بهترین الیاف تار و پود بافته شده باشند و در برابر پاخور، شست و شو و نور آفتاب مقاومت خوبی داشته باشند که فرش های کهنه نما کاشان با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند و جنس نخ پود آن پنبه اصل می باشد که با بهترین دستگاه نیز بافته می شوند. این فرش ها بر خلاف اسمی که دارند فرش هایی هستند که با توجه به رنگ زمینه های متفاوتی که دارند برای منازل سبک مدرن و امروزی و همچنین کلاسیک و سنتی مناسب هستند. پس اگر رنگ و مدل مبلمان تان با یکدیگر متفاوت هستند به راحتی با خرید این دسته از قالی های جدید می توانید چیدمانی شیک و امروزی با فرش ها در منزل خود داشته باشید.

 

استفاده از قالیچه های کوچک در سالن پذیرایی

یکی از بهترین فرش های ماشینی که به داد زیبایی منازل شما می رسند، قالیچه های جدید می باشند. استفاده از قالیچه های دستباف در منازل بسیار شکیل و زیبا می باشد اما اغلب این قالیچه های دستباف برای منازل سبک سنتی مناسب می باشند و شاید به علت قیمت بالایی که دارند همه نتوانند این قالیچه ها را برای منازل خود خریداری کنند. در چیدمان منازل امروزی اصولا فضایی برای نشیمن های دو نفره در نظر گرفته می شود و یا قسمت هایی از خانه را کتابخانه ای کوچک قرار می دهند که استفاده از قالیچه ماشینی برای مکان هایی که متراژی استاندارد و مناسب ندارند مناسب می باشد.

قالیچه های کوچک با اشکال خاصی مثل دایره، بیضی،مربعی بافته می شوند که اگر برای چیدمان منازل مدرن خود قالیچه های جدید و پر فروش می خواهید می توانید فرش های شگی پرز بلند را خریداری کنید که این فرش زیبایی زیادی به منازل سبک مدرن می بخشد و همچنین برای قسمت های خاص دیگر سالن های پذیرایی خود می توانید قالیچه ست با فرش های ماشینی سنتی و مدرنی که دارید را خریداری کنید.

 

اصول چیدمان فرش در اتاق خواب ها

ابتدا باید توجه داشته باشید که فرش را برای اتاق خواب چه کسی می خواهید؟ اگر فرش را برای اتاق خواب کودکان می خواهید که باید از فرشی استفاده شود که کل کف اتاق خواب را بپوشاند و از طرفی بسیار نرم، دارای ضخامتی زیاد، و ضد حساسیت نیز باشد. اصول چیدمان فرش اتاق خواب برای داشتن منزلی شیک این است که فرش اتاق کودک دارای رنگ زمینه ای بسیار جذاب باشد.

برای چیدمان شیک اتاق خواب بزرگسالان بهتر است حتما از فرش ها استفاده کنید چرا که استفاده از فرش ماشینی و یا قالیچه ها به فضا جلوه می بخشد. کل کف اتاق خواب را با فرش ها نپوشانید! اندازه فرش را به گونه ای در نظر بگیرید که فرش، تخت خواب را در بر بگیرد یعنی زمانی که از روی تخت پایین می آیید زیر پاهایتان نرم و گرم باشد و اگر می بینید که اتاق خواب شما کوچک است از قالیچه های کوچک مانند فرش های شگی، گبه فرش ها استفاده کنید.

یکی از فرش های ماشینی ارزان قیمت مناسب اتاق خواب، فرش وینتیج کلاریس 700 شانه می باشد که این فرش ها دارای طرح زمینه هایی بسیار زیبا برای سبک های سنتی و مدرن اتاق خواب ها می باشند. در چیدمان منازل شیک استفاده از رنگ های شاداب بسیار مهم می باشد چرا که روی روحیه شما تاثیر می گذارد که فرش های وینتیج و فرش های کلاریس کهنه نما همه ویژگی های فرش ماشینی خوب را یک جا در خود دارند.

 

اصول خرید و چیدمان درست فرش برای آشپزخانه

اگر که میز غذاخوری بزرگی دارید باید فرش زیر میز ناهارخوری را به گونه ای خریداری کنید که وقتی صندلی ها را به عقب می کشید روی فرش قرار داشته باشند. برای آشپزخانه های خود از فرش هایی استفاده کنید که کل کف را نپوشانند و همچنین دارای وزنی سبک و قابلیت شست و شو و لکه بری آسانی نیز داشته باشند. اگر بخواهید کل کف آشپزخانه را نیز بخاطر آلودگی کمتر با فرش بپوشانید بسیار بد می شود و جلوه خوبی ندارد و از طرفی استفاده نکردن از فرش در آشپزخانه هم در کنار اینکه زیبایی به منزل نمی دهد، بلکه از لحاظ رفت و آمد زیاد در آشپزخانه هم نبود فرش مناسب نیست. پس خرید فرشی با رنگ و طرح زمینه ای خاص را برای داشتن چیدمانی اصولی و منزلی شیک فراموش نکنید.

 

انتخاب بهترین فرش مناسب راهرو

منازل شیک و امروزی به این دلیل شیک و خاص به چشم شما می آیند که برای هر جزء آن مکان وسایل مختص همان مکان را خریداری می کنند. فرش مناسب راهرو، فرشی است که از نظر طولی با راه رو منزل شما فیکس باشد و از نظر عرضی وسط در وسط راه رو قرار بگیرد که امروزه تنوع در فرش های راه رو به قدری زیاد است که به راحتی می توانید بهترین فرش مناسب راهرو را خریداری کنید.

 

از متراژی که در منزل و سالن پذیرایی دارید غافل نشوید!

یکی از قوانین اصلی در چیدمان منازلی شیک و امروزی این است که قبل از خرید وسایل منزل به متراژ منزل خود توجه داشته باشید. منازل آپارتمانی و کوچک باید با مبلمان، پرده و فرش های رنگ روشن و خنثی چیده شوند چرا که استفاده از این رنگ ها باعث می شود تا فضای منزل بزرگ تر به نظر برسد و از طرفی منازل بزرگ باید با رنگ های گرم دیزاین و چیده شوند تا فضا حس گرما و صمیمیت به خود بگیرد که چیدمان اصولی منازل بزرگ از اهمیت بالایی برای انتخاب طرح و ابعاد مناسب فرش دارد.

پیشنهاد ما برای خانه های بزرگ و کوچک برای داشتن منزلی شیک و امروزی این است که فرشی خریداری کنند که هیچگاه از مد نیفتند و تنوع طرح و رنگ زیادی نیز داشته باشد که فرش وینتیج 1200 شانه گل برجسته و ساده از دسته قالی های جدید هستند که به دلیل کیفیت عالی و قیمت مناسب و شبه دستباف بودن بسیار پر فروش می باشند.

 

بهترین قیمت طرح های فرش کاشان مناسب منازل شیک و امروزی

همیشه در نظر داشت باشید که برای داشتن منازل شیک امروزی باید رنگ پرده، مبلمان و فرش های منزل خود را با هارمونی رنگی مناسب انتخاب کنید و هماهنگی رنگ ها را حتما رعایت کنید. فروشگاه فرش کاشان یکی از فروشگاه های تخصصی در زمینه فروش فرش های ماشینی می باشد و برای منازل مدرن و کلاسیک بیش از هزاران محصول فرش ماشینی را با تنوع در طرح و رنگ های مختلف ارائه می دهد.

چیزی که اغلب مشتریان به دنبال آن هستند این است که می گویند فرشی مناسب سبک مدرن و کلاسیک می خواهیم که ما اصولا فرش های وینتیج را پیشنهاد می دهیم چرا که تنوع طرح و رنگ بالایی در خود دارند. برای اطلاع از قیمت فرش وینتیج ماشینی می توانید از طریق سایت فرش کاشان اقدام به دیدن تمامی محصولات فرش ماشینی کنید و فرش دلخواه خود را به قیمت درب کارخانه خریداری کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی