تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش کلاریس، رقیبی جدید برای انواع فرش ماشینی

نام نویسنده: مهدیه زارع
فرش کلاریس، رقیبی جدید برای انواع فرش ماشینی

فرش کلاریس چیست؟
فرش کلاریس ماشینی را برای چه دکوراسیونی بخریم؟
ویژگی های فرش کلاریس را تخصصی بررسی کنید!
معایب فرش کلاریس ماشینی
خرید اینترنتی فرش ماشینی کلاریس با بهترین قیمت

فرش های ماشینی این روز ها به صورت جدی جایگزین فرش های دستباف شده اند و به خوبی جای فرش های دستباف را گرفته اند، چرا که خرید فرش های ماشینی باعث شده است تا تمامی سبک های دکوراسیون را بدون پرداخت هزینه های سنگین و هنگفت در منازل خود داشته باشید. فرش کلاریس نمونه ای بارز از جدیدترین انواع فرش های ماشینی می باشد که به خوبی در چند سال اخیر توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند و این استقبال بی نظیر از فرش های کلاریس باعث شده است تا این قالی با تنوع بی نظیری برای انواع سبک های دکوراسیون تولید شود.

 

فرش کلاریس چیست؟

فرش کلاریس یا فرش چاپی یکی از جدیدترین انواع سبک فرش های ماشینی می باشد که به فرش های چاپ دیجیتال نیز معروف می باشند. تولید فرش کلاریس ماشینی با دستگاه چاپ دیجیتال دارای طرح و بوم زمینه هایی خاص می شود که شاید بپرسید نحوه تولید فرش کلاریس چگونه می باشد؟ باید بگوییم که فرش کلاریس ابتدا به صورت فرش های خام بافی با نخ هایی همچون پلی اوژن یا پلی پروپیلن بافته می شوند و زمانی که بافت فرش تمام شد، شما تنها یک فرش سفید خام مخصوص چاپ می بینید که سطحی کاملا صاف و یکدست دارد.

بعد از اینکه فرش سفید خام به تولید رسید و پرداخت شد و دارای سطحی یکدست نیز شد، حالا یکسری دستگاه های بزرگی وجود دارند که انواع قالی های خام و سفید با شانه و تراکم های مختلف را به این دستگاه چاپ دیجیتال می دهند و با توجه به طرح و رنگی که به دستگاه داده می شود، طرح و نقشه مورد نظر با دستگاه چاپ دیجیتال کامپیوتری روی فرش سفید خام چاپ زده می شود که رنگ ها همانند فرش های آکریلیک تا عمق فرش ماشینی نفوذ می کند و در ظاهر فرش های چاپی شما تفاوتی با فرش های آکریلیک به هیچ وجه نخواهید دید اما ویژگی بارزی که در فرش های کلاریس چاپی مشاهده خواهید کرد، این است که تنوع رنگ بسیار بالایی در فرش کلاریس وجود دارد.

نحوه تولید فرش کلاریس چاپی کاشان

این فرش ماشینی چاپی از قدمت بسیار زیادی برخوردار نمی باشد و این سبک بافت فرش های ماشینی برای اولین بار توسط ترکیه به تولید رسید و بعد از آن در ایران شرکت فرش محتشم اقدام به تولید فرش های کلاریس یا فرش چاپ دیجیتال نمود.

طرح و نقشه فرش کلاریس

برای انتخاب طرح و نقشه برای فرش های کلاریس کاشان هیچ محدودیتی وجود ندارد و هر طرحی را که بخواهند آن را به صورت دقیق طراحی می کنند و حتی خود مشتریان نیز می توانند طرح های انتخابی خود را به کارشناسان فروشگاه تولید کننده بدهند و فرش مطابق با سلیقه خود را داشته باشند.

رنگ زمینه فرش کلاریس

زمینه فرش، ابتدا تنها به رنگ سفید می باشد و بعد از بافته شدن فرش خام سفید، فرش بافته شده به دستگاه چاپ دیجیتال داده می شود و این دستگاه های چاپ دیجیتال قابلیت این را دارند که بیش از ده ها رنگ با طیف های مختلف به دستگاه داده شوند و طبق نقشه روی فرش سفید چاپ زده شوند که کیفیت رنگ استفاده شده در فرش های کلاریس و حتی دیگر فرش های ماشینی وابسته به درجه کیفی آن می باشد.

شانه و تراکم مناسب

اینکه شانه و تراکم در فرش های کلاریس چقدر باشد کاملا وابسته به طرحی است که می خواهیم روی فرش چاپ زده بشود. اگر طرح چاپی دارای جزییاتی ریز باشد مانند فرش های کلاسیک و سنتی اغلب از تراکم 1200 شانه استفاده می شود و هر چه فرش دارای طرح زمینه ای شلوغ باشد از شانه و تراکم های پایین تری استفاده می شود تا این تعداد گره کم و پایین، طرح و نقشه را به خوبی نشان دهند.

فروشگاه فرش کاشان، انواع فرش های کلاریس را با شانه و تراکم های مناسب تولید می کند که از پر فروش ترین فرش های کلاریس می توان به شانه و تراکم فرش 700 شانه و 1200 شانه اشاره نمود که فرش کلاریس 700 شانه دارای قیمتی بسیار مناسب و ارزان می باشد و همچنین کسانی که فرشی با ضخامتی کم و شبیه به فرش های لوکس و خاص می خواهند، فرش کلاریس 1200 شانه را می توانند خریداری کنند که از لحاظ قیمت نیز فرش کلاریس با شانه و تراکم پایین، ارزان تر از فرش هایی با شانه و تراکم بالا می باشند.

جنس الیاف تار و پود فرش کلاریس

از ویژگی های فرش کلاریس که طول و عرض فرش ماشینی را تشکیل می دهند و کیفیت بالا و یا کم فرش را به وضوح نشان می دهند می توان به اهمیت بالای جنس نخ و تار و پود فرش کلاریس اشاره نمود که فرش کلاریس کاشان با نخ پلی اوژن و یا پلی پروپیلن بافته می شود و چیزی که در این میان اهمیت زیادی دارد این است که فرش با نخی بافته شود که مرغوب باشد. این دو نخ که نام بردیم عیب های نخ پلی استر را حل کرده اند و از لحاظ کیفی از پلی استر بسیار بهتر با درجه کیفی بسیار بالایی نیز می باشند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا فرش کلاریس با نخ آکریلیک بافته نمی شود؟ نخ های آکریلیک که در فرش های ماشینی بافته می شوند، نخ هایی هستند که از قبل رنگرزی می شوند و بعد در فرش ها بافته می شوند. استفاده از فرش آکریلیک برای تولید فرش های کلاریس مناسب نمی باشند چرا که نخ آکریلیک در دستگاه چاپ دیجیتال فرش آنقدر که باید، رنگ ها را به وضوح به خود نمی گیرند اما نخ های پلی اوژن و پلی پروپیلن رنگ ها را به خوبی با وضوحی بسیار بالا به خود می گیرند و همانند پوستر وضوح و ترکیب رنگی خاص دارند.

 

فرش کلاریس ماشینی را برای چه دکوراسیونی بخریم؟

فرش کلاریس کاشان را برای انواع سبک دکوراسیون منزل خود می توانید خریداری کنید چرا که برای تولید فرش چاپی هیچ گونه محدودیتی در طرح و رنگ و نقشه فرش وجود ندارد. فرش کلاریس چاپی جدید یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فردی که دارد این است که خیلی سریع تولید می شوند. اگر فرش خام سفید مخصوص چاپ با ابعاد و شانه و تراکم مورد نظر بافته شده باشد، روند چاپ طرح روی فرش خام شاید نصف روز طول بکشد که شما برای تغییر سریع فرش های دکوراسیون خود با توجه به طرح دلخواه و مورد نظر خود می توانید سفارش بافت سفارشی فرش کلاریس را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

انواع سبک فرش های کلاریس برای دکوراسیون

فرش کلاریس با سبک های مختلف و متفاوتی بافته می شود و هر کدام از این طرح ها برای مکان های خاصی طراحی و تولید می شوند. این روز ها دیگر کسی نیست که فرش مطابق با سلیقه خود را نتواند پیدا کند چرا که با روی کار آمدن فرش های کلاریس کاشان دیگر طبق سبک دکوراسیون و سلیقه ای که دارید می توانید فرشی با طرح زمینه دلخواه و سفارشی خود را داشته باشید.

فرش کلاریس طرح کلاسیک و سنتی

همانطور که می دانید فرش های سنتی و یا فرش های کلاریس به فرش های سبک بافت قدیمی اطلاق می شوند که در این گونه از فرش های سنتی از رنگ هایی با جلوه رنگ هایی گرم و تناژ های تیره استفاده می شود و مدل گلیم و گبه و طرح فرش های اصیل را در خود دارند. فرش کلاریس 700 شانه سنتی یا فرش های 1200 شانه کلاریس برای منازل سبک سنتی و یا کلاسیک بسیار مناسب می باشند و دارای طرح زمینه ای خاص و متمایز از دیگر قالی های سنتی کاشان می باشند. انتخاب فرش کلاریس با این دو نوع شانه و تراکم کاملا وابسته به سلیقه و بودجه ای است که می توانید پرداخت کنید چرا که فرش کلاریس 1200 شانه دارای طرح های ریز و خاص در بوم خود می باشد.

فرش کلاریس مدرن

فرش های مدرن، همانطور که می دانید از دسته فرش های ماشینی هستند که برای منازل سبک ساده مناسب می باشند و در طرح زمینه فرش های مدرن شما لچک و ترنج و حاشیه های کناری را نمی بینید بلکه در بوم این فرش کلاریس مدرن از طرح هایی ساده با رنگ زمینه های خنثی و یا تیره استفاده شده است که اغلب فرش کلاریس مدرن، برای منازل سلطنتی و سنتی مناسب نمی باشند.

فرش کلاریس کهنه نما یا وینتیج

بعد از تولید و فروش زیاد فرش های کلاریس، فرش های وینتیج نیز جزء پر فروش ترین انواع فرش های ماشینی درجه یک بافته شده با نخ آکریلیک شدند که در فرش های وینتیج شما حالت کهنگی و پاخور را به چشم می بینید و به اصطلاح به فرش پتینه نیز معروف می باشند. برای بافت فرش های کلاریس نیز، از طرح پتینه و کهنه نما فرش های وینتیج استفاده نمودند، بدین صورت که نقشه فرش را طراحی می کنند و با ایجاد فیلتر هایی روی طرح نقشه حالت کهنه نما به آن می دهند و طرح را روی فرش خام چاپ می کنند.

تولید فرش کلاریس کاشان به صورت کهنه نما نیز باعث شده است تا قیمت فرش ارزان تر شود و همچنین به دلیل حالت کهنه نما داخل فرش فناوری چاپ دیجیتال فرش های ماشینی باعث شده است تا قالی کهنه نما با نامحدود رنگ جلوه ای ویژه و خاص با سایه های روشن و تیره به خود بگیرد. فرش کلاریس 700 شانه کهنه نما برای تمامی سبک های دکوراسیون مدرن و سنتی با توجه به رنگ زمینه خاصی که دارد مناسب می باشند.

فرش مناسب اتاق کودک

فرش مناسب اتاق کودک، فرشی است که دارای تنوع رنگ بی نظیری باشد، چرا که تنوع رنگ در زمینه فرش و دیگر وسایل اتاق کودک، به صورت مستقیم روی روحیه فرزند شما تاثیر می گذارد که فرش های کلاریس با طرح های کارتونی و عروسکی با رنگ هایی خاص و بی نظیر بافته می شوند و به دلیل بافته شدن با نخ های پلی اوژن یا پلی پروپیلن فاقد پرزدهی و ضد حساسیت نیز می باشند و می توانید پرده اتاق و فرش اتاق کودک خود را با یکدیگر ست کنید.

فرش مناسب آشپزخانه

همانطور که می دانید آشپزخانه مکانی پر رفت و آمد می باشد و باید فرشی برای این قسمت از خانه خریداری شود که اگر فرش دچار لکه شد به آسانی شسته شود، لکه ها را به خود نگیرد و زود خشک شود که فرش های کلاریس تمامی این ویژگی ها را دارند و مهم ترین چیزی که باعث فروش زیاد فرش کلاریس آشپزخانه شده، این است که هیچ پرزی در سطح این فرش نمی بینید و نگرانی از بابت پرز و مو در آشپزخانه نخواهید داشت.

فرش کلاریس جدید، رقیب انواع فرش های ماشینی درجه یک

 

ویژگی های فرش کلاریس را تخصصی بررسی کنید!

  • از اولین ویژگی های خاص و منحصر به فرد فرش کلاریس نسبت به دیگر فرش های ماشینی می توان به سرعت تولید بالا و استفاده از نامحدود رنگ برای تولید این قالی چاپ دیجیتال می توان اشاره نمود.
  • همانطور که می دانید هر چه فرش دارای شانه و تراکم بالاتری شود، ضخامت آن کم می شود و همچنین قیمت فرش نیز بالا می رود و به دلیل اینکه ضخامت فرش کم می شود به نگهداری زیادی احتیاج دارد که این مورد در همه نوع و سبک فرش ماشینی صدق می کند. فرش کلاریس 700 شانه، فرشی است که در برابر پاخور و شست وشوی زیاد مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد و همچنین فرش کلاریس 1200 شانه و تراکم های بالاتر برای منازل لوکس و شیک که پاخور در آن مکان ها کم می باشد، مناسب است.
  • فرش های کلاریس دارای سطحی بسیار نرم و لطیف می باشند و همچنین کیفیتی بی نظیر با استحکام بالا دارند.
  • در سطح فرش های کلاریس بعد چند سال استفاده نیز هم چنان هیچ گونه پرزدهی مشاهده نخواهید کرد و به همین دلیل این فرش های کلاریس چاپی کاشان به قالی های ضد حساسیت و آلرژی معروف می باشند.
  • روش های شستن فرش های کلاریس همانند قالی های آکریلیک می باشد و هیچ محدودیتی برای شستن آن ها وجود ندارد و با هر شوینده مناسبی شما می توانید فرش کلاریس را بشویید که شستن آن ها بسیار آسان می باشد و به سرعت نیز خشک می شود.
  • بر خلاف طرز فکری که عده ای دارند، فرش کلاریس چاپی دارای ثبات رنگ بسیار خوبی همانند دیگر فرش های ماشینی می باشد و اینکه عده ای فکر می کنند که به دلیل چاپ دیجیتال، فرش کلاریس دچار تغییر رنگ و رنگ دهی می شود که کاملا اشتباه است و ما به شما این اطمینان را می دهیم که فرش کلاریس از لحاظ ثبات رنگ هیچ تفاوتی با دیگر فرش های ماشینی ندارد.

 

معایب فرش کلاریس ماشینی

فرش های کلاریس درجه یک هیچ گونه عیبی ندارند در صورتی که فرش را شما از مکان های معتبر و تخصصی خریداری کرده باشید هیچ گاه از خرید خود پشیمان نخواهید شد، چرا که فرش های کلاریس فروشگاه فرش کاشان ابتدا با بهترین دستگاه بافت تولید می شوند و بعد از آن با بالاترین درجه کیفی طرح روی آن ها چاپ و تا ریشه و عمق قالی نیز نفوذ می کند. طول عمر و کیفیت هر نوع فرش ماشینی وابسته به جنس نخ تار و پود بافته شده در آن و استفاده و مواظبتی است که شما از فرش می کنید!

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی کلاریس با بهترین قیمت

فرش های کلاریس چاپی کاشان به دلیل تنوع سبک و طرح و رنگی که دارند، از دسته فرش های ماشینی هستند که تنوع طرح و رنگ را در این فرش ها به وضوح می توانید ببینید. در فروشگاه فرش کاشان انواع جدیدترین فرش های کلاریس در دسته بندی های مختلف قرار داده شده اند که کار شما را برای انتخاب نیز آسان نموده اند. با خرید اینترنتی فرش ماشینی کلاریس با بهترین قیمت از فروشگاه فرش کاشان شما قالی را به قیمت درب کارخانه خریداری می کنید که تمامی قالی های درجه یک دارای ضمانت نامه معتبر نیز می باشند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی