تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش راهی ارزان برای تزئین دیوارها

نام نویسنده: مهدیه زارع
تابلو فرش راهی ارزان برای تزئین دیوارها

ایده ای ارزان برای بهاری کردن دکوراسیون
خصوصیات و ویژگی های تابلو فرش ماشینی
نکات طلایی درباره نصب تابلو فرش در منزل
تابلو فرش ماشینی برای دکوراسیون مدرن
تابلو فرش ماشینی برای دکوراسیون کلاسیک و سنتی
خرید تابلو فرش ماشینی جدید کاشان
قیمت تابلو فرش ماشینی جدید

استفاده از تابلو فرش ها در منازل راهی ارزان و ایده‌آل برای تزئین دیوارها است که به آسانی با این تابلو فرش های ماشینی و دستباف می توانید جلوه ای خاص به سبک چیدمان منزل خود ببخشید. همیشه برای کسانی که می خواهند منازل خود را به سبک مدرن یا سنتی بچینند ما پیشنهاد می کنیم که حتما از فرش ماشینی مناسب همان سبک دکوراسیون استفاده کنند که انتخاب و خرید تابلو فرش ماشینی نیز از این قانون پیروی می کند تا سبک چیدمانی هماهنگ در منزل به وجود بیاید. تابلو فرش راهی ارزان برای تزئین دیوارهای منزل شما است.

 

ایده ای ارزان برای بهاری کردن دکوراسیون

یکی از عناصر جلوه بخش و مهم که باید حتما در تمامی منازل نیز وجود داشته باشد، تابلو فرش ها هستند که با تابلو فرش های ماشینی می توانید همه سبک و طرح ها را در خانه خود داشته باشید. همانطور که می دانید به سال نو نیز نزدیک هستیم و حال و هوای منازل خود را با خرید یک تابلو فرش ارزان می توانید به دکوراسیون بهاری نزدیک کنید که برای بهاری کردن دکوراسیون خود می توانید از تابلو فرش های گل و گلدان و طبیعت استفاده کنید تا جلوه ای خاص به دیوار های منازل خود ببخشید.

برای تزئین دیوار های منازل خود توجه داشته باشید که زیاده روی نکنید و وابسته به متراژی که در منزل خود دارید یک یا دو تابلو فرش ماشینی خریداری کنید و با لامپ و نخ های ریسه ای عکس های خانوادگی خود را چاپ کنید و به دیواری که در کنج و یا گوشه ای خاص از منازل تان وجود دارد بچسبانید. اینکه چگونه دیوار های خود را شکیل کنید کاملا وابسته به سلیقه خود شما است اما همیشه در نظر بگیرید که استفاده از تابلو فرش های ماشینی با توجه به سبک دکوراسیونی که دارید می تواند منزل شما را گران قیمت تر نشان دهد.

 

خصوصیات و ویژگی های تابلو فرش ماشینی

همانطور که می دانید قیمت تابلو فرش های دستبافت بسیار گران است و اغلب مردم از تابلو فرش های ابریشم به دلیل جلوه زیبایی که دارند استقبال می کنند، چون دارای سطحی براق و چشم گیر هستند اما این تابلو فرش ها گران بوده و قدرت خرید اکثر مردم را نیز کم کرده اند. تابلو فرش های دستباف طبق نقشه ای خاص و همچنین تعداد رنگ هایی محدود بافته می شوند که تنوع رنگ و طرح مخصوصا در تابلو فرش های طرح طبیعت و طرح های شلوغ اصلا جلوه خوبی ندارد و اکثرا این تابلو فرش های آیه هستند که به صورت دستباف اگر بافته شوند جلوه بهتری خواهند داشت.

امروزه تابلو فرش های ماشینی به دو صورت تابلو فرش بافت ماشینی و همچنین تابلو فرش چاپی کلاریس تولید می شوند که بافت این دسته از تابلو فرش های ماشینی با رنگ و طرح زمینه هایی خاص تولید می شوند و همچنین این تابلو فرش ها با تراکم هایی اعم از تابلو فرش 700 شانه، 1000 و 1200 شانه بافته و تولید می شوند که هر چه شانه و تراکم در تابلو فرش های ماشینی افزایش پیدا کند، به تابلو فرش های دستباف شبیه شده و دارای ظرافتی خاص و بی نظیر می شوند.

تابلو فرش بافت

تابلو فرش بافت ماشینی نیز با تعداد رنگ محدود و همچنین مانند تابلو فرش های دستباف طبق یک نقشه از پیش مشخص شده توسط دستگاه های بافت فرش ماشینی بافته می شوند که دارای تراکم 700، 1000 و 1200 شانه نیز هستند که چندان تفاوتی با تابلو فرش های دستباف ندارند و همچنین تنوع طرح و رنگ های مختلف در تابلو فرش بافت و دستباف به اندازه تابلو فرش های کلاریس نیست.

تابلو فرش کلاریس

فرش خام، فرشی است که با نخ های سفید به صورت خام بافته می شود و دارای سطحی کاملا یکدست و سفید است و بعد از اینکه با شانه و تراکم های مختلف بافته شدند حالا انواع طرح ها را روی فرش خام سفید چاپ می زنند. چگونه؟ یکسری از دستگاه های چاپ دیجیتال هستند که چند سالی است در صنعت فرش ماشینی راه پیدا کرده اند که انواع طرح های مختلف و همچنین نامحدود رنگ به دستگاه چاپ دیجیتال داده می شود و طرح روی فرش خام یا سابلیمیشن چاپ زده می شود.

اگر به دنبال خرید تابلو فرش برای پذیرایی هستید، تابلو فرش های کلاریس جدید را خریداری کنید چرا که این تابلو فرش های کلاریس با نخ پلی اوژن و یا پلی پروپیلن بافته می شوند که استفاده از این نخ ها در بافت فرش خام سابلیمیشن باعث شده است تا وقتی طرح ها را روی فرش چاپ می زنند مانند تابلو فرش های ابریشم نما و همانند پوستر های چاپی به نظر برسند که استفاده از نامحدود رنگ برای تولید تابلو فرش های کلاریس باعث شده است تا سایه روشن و تیره در زمینه تابلو فرش به خوبی حفظ شود و تنوع رنگ زمینه در تابلو فرش بالا باشد.

راهی ارزان و ایده آل با تابلو فرش ماشینی برای تزئین دیوار ها

 

نکات طلایی درباره نصب تابلو فرش در منزل

زمانی که می خواهید تابلو فرش ماشینی را روی دیوار نصب کنید حتما توجه داشته باشید که نه آنقدر باید پایین باشد و نه آنقدر بالا نصب کنید که نتوانید به راحتی تابلو فرش ماشینی منزل یا محل کار خود را ببینید. تابلو فرش ها را هر جایی وصل نکنید و اکثراً بهترین جا برای نصب تابلو فرش، نقطه کانونی منزل است. اصولاً باید تابلو فرش ماشینی خود را بالای کاناپه وصل کنید و طول آن نیز دو سوم کاناپه باشد.

تابلو فرش های بافت و تابلو فرش کلاریس کاشان دارای بافتی با نخ هایی بسیار درجه یک و عالی هستند که این تابلو فرش ها در برابر نور مستقیم آفتاب مقاوم بوده و گرما و نور آفتاب و شست و شو نمی تواند به بافت و زیبایی تابلو فرش های ماشینی آسیبی وارد کند. استفاده از تابلو فرش کلاریس ماشینی می تواند جایگزین مناسبی به جای تابلو فرش دستباف باشد همچنین اگر که با شانه و تراکم بالا نیز بافته شده باشد، در کنار تابلو فرش دستباف قابل تشخیص نخواهد بود.

اندازه ‌ی تابلو فرش ماشینی در دکوراسیون

مهم ترین چیزی که روی دیوار منازل نظر هر کسی را از بدو ورود به خود جلب می کند تمامی قاب ها و عکس هایی است که به دیوار های منزل خود زده اید، پس اگر دیوار منزل شما بزرگ است استفاده از تابلو فرش کوچک و همچنین اگر دیوار کوچک است استفاده از تابلو فرش بزرگ اصلا مناسب نیست و دیوار جلوه خوبی به خود نمی گیرد. پس اندازه تابلو فرش خود را با توجه به مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید، انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر طرح کاغذ دیواری های منزل شما گل دار و یا دارای طرح هایی با نمود زیاد است، از تابلو فرش هایی که قاب های بزرگ و گل برجسته دارند استفاده نکنید و حتما با توجه به رنگ دیوار ها، از قاب های ساده برای تابلو فرش ماشینی خود استفاده کنید.

 

تابلو فرش ماشینی برای دکوراسیون مدرن

برای منازلی که به سبک مدرن هستند، استفاده از تابلو فرش هایی با رنگ خنثی و روشن و همچنین قاب هایی ساده پیشنهاد می شود که تابلو فرش کلاریس یکی از تابلو فرش هایی است که شما هر طرحی را با هر تعداد رنگ که بخواهید می توانید روی این تابلو فرش ماشینی به راحتی چاپ بزنید و با فرش و دیگر عناصر در منازل خود ست نمایید. استفاده از تابلو فرش های گل و گلدان، تابلو فرش کلاریس وینتیج، طرح های خطاطی و اشکال هندسی و دیگر طرح های سبک ساده با رنگ زمینه های روشن و خنثی می تواند به سبک دکوراسیون مدرن و ساده شما کمک کند.

پر فروش ترین تابلو فرش جدید 1400، چاپ عکس روی فرش بوده است که به دلیل استفاده از نامحدود رنگ برای تابلو فرش های کلاریس، عکس های شما همانند عکس اصلی روی فرش ها دیده می شوند و از همه مهم تر استفاده از تابلو فرش چهره برای تمامی سبک های دکوراسیون مدرن و سنتی مناسب است. با توجه به اینکه چند سالی است که منازل به سبک مدرن و ساده چیده می شوند مردم نیز از تابلو فرش ماشینی کلاریس کاشان استقبال زیادی کرده اند چرا که هر نوع طرحی را که بخواهند به راحتی سفارش بافت و تولید آن را می دهند.

 

تابلو فرش ماشینی برای دکوراسیون کلاسیک و سنتی

برای منازل سبک سنتی و کلاسیک خود می توانید از تابلو فرش هایی که با رنگ هایی گرم و پر بافته شده اند استفاده کنید. تابلو فرش کلاریس چاپی کاشان از دسته تابلو فرش هایی است که با طرح زمینه های متفاوت و خاص بافته می شوند و بیش از صد ها تنوع طرح و رنگ را می توانید در این فرش ماشینی مشاهده کنید. برای منازل سبک کلاسیک از تابلو فرش طرح فرانسوی، تابلو فرش منظره، گل و گلدان، آیات قرانی و... می توانید استفاده کنید. همچنین دکوراسیون سنتی و کلاسیک اغلب تابلو فرش هایی با قاب های برجسته و بزرگ می خواهند که استفاده از این تابلو فرش های ماشینی کلاسیک با طرح های جذاب می تواند بی نظیر باشد.

 

خرید تابلو فرش ماشینی جدید کاشان

تابلو فرش های ماشینی کاشان، دارای تنوع طرح و رنگ زیادی هستند که از پر فروش ترین تابلو فرش ماشینی جدید می توان به تابلو فرش های کلاریس اشاره نمود چرا که انواع طرح های سفارشی مشتریان را نیز فروشگاه فرش کاشان روی فرش های خام چاپ می زند و همچنین به دلیل استفاده از نخ های پلی اوژن و یا پلی پروپیلن برای بافت تابلو فرش های ماشینی، تابلو فرش ها دارای زیبایی خاص و منحصر به فردی می شوند.

برای خرید تابلو فرش ماشینی جدید با طرح های دلخواه می توانید از طریق فروشگاه فرش کاشان، انواع تابلو فرش های بافت و تابلو فرش های کلاریس یا چاپی را مشاهده کنید و در صورتی که چاپ عکس چهره روی فرش و یا طرح های دلخواه خود را برای چاپ روی تابلو فرش می خواهید، با کارشناسان فروش فروشگاه فرش کاشان در میان بگذارید و سفارش خود را نیز ثبت کنید.

 

قیمت تابلو فرش ماشینی جدید

قیمت تابلو فرش های ماشینی بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و به همین دلیل با تابلو فرش های ماشینی هر چند وقت یکبار می توانید به دیوار های منزل خود جلوه ای خاص ببخشید. توجه داشته باشید اگر می خواهید تابلو فرش شما شبیه به تابلو فرش دستباف باشد و قابل تشخیص نیز نباشد، تابلو فرش ماشینی با شانه و تراکم بالا مانند تابلو فرش ماشینی 1200 شانه را خریداری کنید چرا که ظرافت و زیبایی و ضخامت در تابلو فرش 1200 شانه زیاد است و ضخامت نخ خاب آن باعث شده است تا طرح زمینه به خوبی دیده شود.

قیمت تابلو فرش ماشینی تراکم بالا گران تر از دیگر تراکم های کمتر است که در فروشگاه فرش کاشان این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم نموده ایم تا هر تابلو فرش و فرش ماشینی که با شانه و تراکم های مختلف می خواهید به راحتی از درب کارخانه به صورت اینترنتی و حضوری خریداری کنید، چرا که فروش عمده انواع تابلو فرش ماشینی نیز در این فروشگاه صورت می گیرد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی