تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

روی گران ترین فرش کلاسیک دست نگذارید!

نام نویسنده: مهدیه زارع
روی گران ترین فرش کلاسیک دست نگذارید!

خرید زیبا ترین فرش ماشینی، با قیمتی ارزان
مقایسه فرش 1000 شانه ماشینی با فرش 700 شانه
چیدمان سبک دکوراسیون متفاوت با فرش 1000 شانه
فرش 1000 شانه کلاسیک کاشان برای دکوراسیون سبک مدرن
ویژگی های فرش کلاسیک ارزان 1000 شانه
عوامل موثر بر قیمت فرش 1000 شانه کلاسیک
روش های خرید فرش 1000 شانه کاشان

همانطور که می دانید با پیشرفته شدن صنعت و همچنین صنعت مد هر چند سال یک بار فرش های ماشینی جدید با سبک و طرح هایی خاص و تازه تولید می شوند و با توجه به گرانی و تورم هایی که وجود دارد بسیاری از زوج های جوان برای خرید وسایل منزل خود به مشکل می خورند و نگران این موضوعات می شوند. فرش مهم ترین عنصر جلوه بخش در هر خانه ای می باشد که اکثرا افراد فرش هایی که جلوه ای خاص و ویژه دارند را می پسندند که این فرش های تراکم بالا لوکس در کنار زیبایی که مانند فرش های دستباف دارند قیمت های بالایی نیز دارند. اما ما به شما پر فروش ترین فرش ماشینی سال را در ادامه معرفی می کنیم که بتوانید فرش مناسب دکوراسیون خود را با قیمت ارزان خریداری کنید تا روی گران ترین فرش کلاسیک ناچارا دست نگذارید!

 

خرید زیبا ترین فرش ماشینی، با قیمتی ارزان

اگر برای خرید فرش ماشینی مناسب سبک دکوراسیون خود بودید و فرش کلاسیک 1500 شانه و یا 1200 شانه را نیز در نظر داشتید اما با توجه به قیمت بالای این فرش های بسیار زیبا قدرت خرید آن ها را ندارید ما به شما بهترین فرش ماشینی که بسیاری از افراد از آن غافل شده اند را به شما پیشنهاد می کنیم، چرا که این فرش های 1000 شانه تراکم 3000 در کنار زیبایی فرش های 1500 شانه، کیفیتی بهتر و قیمت مناسب تری نیز دارند که از این قالی با توجه به طرح و رنگ های مختلفی که دارد می تواند در منازل سبک مدرن و یا کلاسیک خود استفاده کنید.

فرش 1000 شانه تراکم 3000 یکی از انواع فرش های کلاسیک کاشان می باشد و درست است که از نظر ظرافت به پای فرش های 1200 شانه و 1500 شانه نمی رسد اما باید بدانید که از لحاظ کیفی و زیبایی چیزی از فرش های تراکم بالا دستبافتگونه کم ندارند که با خرید فرش 1000 شانه می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

مقایسه فرش 1000 شانه ماشینی با فرش 700 شانه

یکی از فرش های ماشینی پر طرفدار که با فروش بسیار زیادی نیز رو به رو هستند، فرش های 700 شانه ماشینی می باشند چرا که دارای ضخامتی مناسب می باشند و اغلب این فرش 700 شانه تراکم 2550 برای منازلی که نشستن روی زمین را بیشتر ترجیح می دهند مناسب می باشند و به دلیل شانه و تراکم پایین دارای قیمت ارزان تری نسبت به فرش های 1000 شانه جدید می باشند. قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 از فرش 700 شانه کمتر می باشد و همچنین به دلیل شانه و تراکم بالایی که در فرش 1000 شانه وجود دارد ظرافت و زیبایی بیشتری نسبت به فرش های 700 شانه دارند.

استفاده از فرش 1000 شانه ماشینی در منازلی که نشستن روز زمین و یا روی مبلمان را ترجیح می دهند، چندان تفاوتی ندارد و هر کسی از فرش های 1000 شانه می تواند استفاده کند چرا که این شانه و تراکم مناسب نیاز هر کسی را وابسته به استفاده و قیمت مناسب خود حل کرده است.

فرش 1000 شانه نسبت به فرش 700 شانه دارای ضخامت کمتری می باشد و این ضخامت کم باعث می شود تا طول نخ خاب نیز در فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان کاهش پیدا کند و بوم و طرح نقشه قالی زیبا تر و با وضوح بیشتری نیز دیده شود که به دلیل ضخامت کم فرش های 1000 شانه، دارای سطحی بسیار نرم و لطیف نیز می باشد.

 

چیدمان سبک دکوراسیون متفاوت با فرش 1000 شانه

فرش 1000 شانه امروزه زیاد در دید مردم نیست چرا که فکر می کنند فرش های 1000 شانه زیبایی و ظرافت فرش های لوکس 1200 شانه و 1500 شانه را ندارد که باید بگوییم کاملا در اشتباه هستید! فرش هزار شانه ماشینی با بهترین و جدیدترین دستگاه های روز دنیا بافته می شوند که هر چه دستگاه بافت فرش ماشینی جدید تر باشد قالی دارای ظرافت و زیبایی بی نظیری همانند فرش های تراکم بالا می باشد. مهم ترین عنصری که در منزل باعث جلوه بخشیدن به مکان می شود فرش ها هستند که زیبایی فرش ها نیز وابسته به سبک دکوراسیون و انتخاب مناسب رنگ دیوار، مبل و پرده و ... می باشد تا هارمونی رنگ و سبک بی نظیری در منزل به وجود بیاید.

ایجاد فضایی خاص و بزرگ با فرش

فرش های 1000 شانه ماشینی کاشان با 10 رنگ غالب متنوع نیز بافته می شوند و از دسته فرش های ماشینی دارای تنوع رنگ بی نظیری می باشند. به دلیل بافته شدن با 10 رنگ اصلی غالب در بافت این فرش ماشینی، شما به راحتی می توانید رنگ اصلی و رنگ بولد شده ای در فرش را انتخاب کنید و رنگ مبلمان و دیگر وسایل خود را با رنگ بافته شده داخل فرش ماشینی ست نمایید.

توجه داشته باشید که فرش کلاسیک، فرشی است که دارای طرح و بوم زمینه ای بافته شده با گل و بوته های خاص و متفاوت و اکثرا شلوغ با رنگ های گرم می باشد. اگر بوم این فرش کلاسیک 1000 شانه شلوغ است از مبلمان با پارچه های گلدار استفاده نکنید و توجه داشته باشید که استفاده از فرش کلاسیک برای منازلی که متراژی کم دارند مستلزم استفاده از رنگ فرشی روشن و خنثی می باشد تا به فضای کوچک خانه وسعت و بزرگی ببخشد که فرش 1000 شانه کلاسیک طرح افشان با رنگ لایت و خنثی از زیبا ترین فرش های ماشینی پر فروش و خاص برای منازل کوچک می باشد.

امروزه اکثرا متراژ های منازل کم می باشد و شما برای منازل کوچک و یا اتاق های نشیمن و پذیرایی خود، اگر که کل فضا را با مبلمان پر می کنید باید توجه داشته باشید که کل کف منزل را با قالی نپوشانید و قبل از خرید فرش مناسب منزل خود ابتدا فاصله فرش تا دیوار را به اندازه 30 سانت در نظر بگیرید که این گونه به راحتی می توانید اندازه فرش را تخمین بزنید و بعد از آن برای بزرگ نشان دادن فضای خانه خود حتما مبلمان را دور فرش بچینید و یا پایه های جلویی مبل را تنها روی فرش قرار دهید. فرش های کلاسیک نیز با ابعاد مختلفی بافته می شوند که فرش 1000 شانه 9 متری برای خانه های کوچک و فرش 1000 شانه 12 متری از دسته فرش های سایز استاندارد پر فروش برای خانه های بزرگ و ویلایی می باشد.

 

فرش 1000 شانه کلاسیک کاشان برای دکوراسیون سبک مدرن

همانطور که می دانید فرش 1200 شانه و فرش کلاسیک 1500 شانه به صورت برجسته نیز بافته می شوند و ضخامتی بسیار کم دارند و این ضخامت کم که بوم قالی را با وضوح زیادی نشان می دهد توجه همگان را به خود جلب نموده است! اما باید بدانید که این فرش ها برای منازلی مناسب هستند که فرش پاخور کمی داشته و استفاده از فرش در آن دسته از منازل جنبه تزئینی دارد! اما فرش 1000 شانه کلاسیک در کنار ضخامت مناسب به صورت گل برجسته نیز بافته می شود و بافت گل برجسته در این فرش ماشینی باعث شده تا حالتی سه بعدی نیز به خود بگیرند که از نظر زیبایی و کیفیت بالا، فرش 1000 شانه ماشینی حرف اول را می زند.

فرشی خوب است که برای تمامی سبک های دکوراسیون نیز مناسب باشد، یعنی اگر شما فرش کلاسیک 1000 شانه را خریداری کرده اید، در صورتی که بعد چند سال مبلمان خود را عوض کردید و مبلی به سبک مدرن خریداری کردید فرش کلاسیک 1000 شانه با مبل شما بتواند وفق پیدا کند و نیاز به خرید فرشی با سبک مدرن نداشته باشید!

خرید فرش ارزان 1000 شانه به جای گران ترین فرش های کلاسیک

 

شما می توانید فرش های 1000 شانه کلاسیک بافته شده با رنگ متالیک، ذغالی، نقره ای با طرح افشان را خریداری کنید چرا که این دسته از فرش های 1000 شانه کلاسیک کاشان با رنگ زمینه هایی خنثی بافته شده اند و نبود ترنج و لچک در فرش های کلاسیک طرح افشان باعث شده است زمینه فرش خلوت و لایت دیده شود تا از این فرش های کلاسیک ارزان قیمت بتوانید در منازل سبک مدرن خود نیز استفاده کنید. رنگ های خنثی به کار رفته شده در بوم این فرش های ماشینی باعث شده است تا گل و بوته های زمینه فرش با بافتی گل برجسته کمتر به چشم بیاید و این فرش کلاسیک 1000 شانه به فضای مدرن منزل شما زیبایی بی نظیری ببخشد.

 

ویژگی های فرش کلاسیک ارزان 1000 شانه

به دلیل بافته شدن فرش های کلاسیک فروشگاه فرش کاشان با نخ آکریلیک هیت ست شده اصل، این فرش های کلاسیک جدید دارای کیفیتی بی نظیر می باشند که از ویژگی های بی نظیری نیز برخوردار می باشند.

 • مقاومت بالا در برابر پاخور، حرارت و نور مستقیم آفتاب
 • بدون پرزدهی و حساسیت به دلیل انجام عمل هیت ست شدن فرش 1000 شانه کلاسیک
 • نخ های آکریلیک خاصیت برگشت پذیری خوبی در اثر قرار گرفتن اجسام سنگین دارند
 • ضخامت کم، بافت گل برجسته و ساده و داشتن شباهت زیاد به فرش های دستباف
 • به دلیل داشتن شانه و تراکم مناسب، فرش 1000 شانه وزنی مناسب برای جابجایی دارد
 • داشتن سطحی نرم و لطیف ، فرش های مناسب اتاق نشیمن و پذیرایی می باشند
 • عدم رنگ دهی در برابر شست و شو و تثبیت رنگ عالی

 

عوامل موثر بر قیمت فرش 1000 شانه کلاسیک

از جمله عوامل موثر بر قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 کلاسیک کاشان می توان به جنس نخ بافته شده در فرش اشاره نمود که فروشگاه فرش کاشان تمامی فرش های ماشینی خود را با نخ آکریلیک هیت ست شده می باشد و همچنین جنس نخ تار و پود فرش پنبه اصل می باشد که استفاده از این متریال وابسته به قیمت های روز می باشد و روی قیمت فرش تاثیر می گذارد. قیمت فرش های ماشینی 1000 شانه بر اساس سبک و طرح و رنگ فرش گذاشته نمی شود و تنها قیمت فرش های ماشینی وابسته به متریال مصرفی و ابعاد فرش 1000 شانه کلاسیک می باشد که از جمله ابعاد استاندارد و سفارشی این فرش 1000 شانه درجه یک می توان به:

 • فرش 12 متری 1000 شانه کلاسیک 4*3
 • فرش 9 متری 1000 شانه کلاسیک 3.5*2.5
 • فرش 6 متری 1000 شانه کلاسیک 3*2
 • فرش 4 متری 1000 شانه 4*1
 • فرش 1000 شانه کلاسیک 3 متری 3*1
 • فرش 1000 شانه 2 متری 2*1
 • فرش 1000 شانه 1.5 متری
 • سایز های کوچک تر فرش پشتی 1000 شانه 100*50
 • سایز های کوچک تر فرش پادری 1000 شانه 80* 50

می باشد که هر چه ابعاد فرش کلاسیک کاشان کاهش پیدا کند، دارای قیمتی کمتر می باشند و استفاده از این ابعاد و بافت فرش 1000 شانه کلاسیک صرفا به این دلیل است که بتوانید برای قسمت های خاص و کوچک تر منزل خود نیز فرش ست سالن پذیرایی را تهیه و خریداری کنید.

 

روش های خرید فرش 1000 شانه کاشان

همیشه توجه داشته باشید که تنها به ظاهر توجه نکنید و قبل از خرید گران ترین فرش ها ابتدا سبک زندگی و توان مالی خود را در نظر بگیرید. روی گران ترین فرش کلاسیک دست نگذارید و فرش مناسب منزل خود را خریداری کنید چرا که فروشگاه فرش کاشان، فرش کلاسیک 1000 شانه را نیز با پالت های رنگی خاص به تولید می رساند که شما با یک تیر دو نشان بزنید تا از قالی های 1000 شانه بتوانید در منازل سبک کلاسیک و مدرن خود استفاده کنید.

فروشگاه فرش کاشان یکی از تولید کنندگان مستقیم و بی رقیب در فروش انواع فرش های ماشینی درجه یک کاشان می باشد که برای رفاه حال مشتریان خرید اینترنتی فرش 1000 شانه درجه یک و دیگر فرش های ماشینی را در نظر گرفته تا با خیال راحت در منزل فرش خود را انتخاب کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرد و برای آن دسته از عزیزانی که خرید حضوری فرش را به اینترنتی ترجیح می دهند، خرید فرش ماشینی از درب کارخانه را در نظر گرفته اند تا به راحتی شما فرش را بدون واسطه از تولید کننده با قیمت ارزان خریداری کنید!

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی