تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

این فرش سنتی را به دکوراسیون مدرن خود اضافه کنید!

نام نویسنده: مهدیه زارع
این فرش سنتی را به دکوراسیون مدرن خود اضافه کنید!

آشنایی با فرش سبک مدرن و سنتی
ترکیب فرش ایرانی با دکوراسیون مدرن
اصول انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون منزل
فرش ایرانی در دکوراسیون مدرن و امروزی
بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون کدام است؟

سبک دکوراسیون مدرن و سنتی در نگاه اول دو سبک کاملا متفاوت هستند و تطبیق دادن این دو سبک با یکدیگر از نظر هر کسی شاید بعید به نظر برسد اما اگر از ابتدا که در حال خرید و تهیه وسایل منزل هستید بهترین انتخاب ها را داشته باشید به آسانی می توانید با تلفیق این دو سبک چیدمان، رنگ بندی جذابی در خانه های خود به وجود بیاورید که استفاده از سبک مدرن را عده ای به تنهایی نمی پسندند و می گویند فضا بی روح می شود اما با بکار گیری رنگ های گرم موجود در دکوراسیون سنتی به راحتی می توانید تلفیقی بی نظیر از این دو سبک جذاب با عناصر جلوه بخش و مهمی مثل فرش و مبلمان به وجود بیاورید.

 

آشنایی با فرش سبک مدرن و سنتی

سبک مدرن، سبکی است که در آن سادگی و یکدست بودن رنگ ها را مشاهده می کنید که سبک مدرن به سبک ساده و مینیمال نیز معروف می باشد که اکثرا در این سبک از رنگ های خنثی نیز استفاده می شود و یک دکوراسیون سبک مدرن با فرش های سبک مدرن و فرش های فانتزی و شگی زیبایی و جلوه ای خاص و بی نظیر به خود می گرفت.

اما در سبک سنتی خبری از وسایل و رنگ های یکدست و یک شکل نیست و شما انواع رنگ های گرم با وسایل طرح قدیمی را مشاهده می کنید. استفاده از رنگ های گرم در کنار رنگ های خنثی در دکوراسیون باعث به وجود آمدن ترکیبی خاص و بی نظیر می شود که به وجود آوردن یک سبک تلفیقی با عنصری جلوه بخش مثل فرش های ماشینی تکمیل می شود.

 

ترکیب فرش ایرانی با دکوراسیون مدرن

از زیبایی بی نظیر و خاص فرش های ایرانی نمی توان به آسانی گذشت چرا که این فرش های ایرانی دارای سبک و طرح و رنگ هایی خاص در خود می باشند و فضایی بسیار زیبا نیز به محیط می بخشند. اصولا طرح های به کار رفته در فرش های ایرانی و سنتی، طرح هایی با مفهوم و اشکالی خاص می باشند و با تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی نیز رو به رو هستند که با توجه به رنگ های خنثی به کار رفته شده در فضای منزل سبک مدرن خود می توانید رنگی گرم مناسب سبک مدرن منزل خود انتخاب کنید.

اگر برای دکوراسیون سبک مدرن خود رنگ سفید را در نظر گرفته اید استفاده از یک رنگ فرش سبک سنتی لاکی و یا قرمز می تواند به فضای منزل شما جلوه ای خاص ببخشد که استفاده از گلیم فرش، گبه فرش، فرش بلوچ برای این فضای مدرن مینیمال پیشنهاد می شود.

گلیم فرش سنتی کلاسیک

گلیم فرش ها، از دسته فرش های سنتی با قدمت زیاد می باشند که فرش هایی بدون پرز نیز می باشند و سطحی صاف و یکدست با بافتی خاص و در هم تنیده شده دارند. گلیم فرش ها دارای طرح هایی بزرگ با اشکال هندسی و بته جقه و... می باشند که حتی گلیم فرش ها نیز امروزه به سبک مدرن بافته می شوند. وجود یک گلیم فرش سنتی برای دکوراسیون مدرن و قسمت های نشیمن بسیار لازم و زینت بخش می باشد. باید بدانید که گلیم فرش ها نیز از دسته فرش های مدرن به حساب می آیند و در کنار زیبایی اصالت را نیز به ارمغان می آوردند.

گلیم فرش سنتی ماشینی می تواند بهترین انتخاب برای جلوه بخشیدن به فضای لوکس و مدرن منزل شما باشد، چرا که به دلیل بافته شدن گلیم فرش های ماشینی کلاسیک بافته شده با نخ های پلی استر دارای سطحی بسیار براق و درخشنده می باشند و جلوه ای بی نظیر به خانه شما می دهند. برای آشپزخانه سبک مدرن خود نیز می توانید از گلیم فرش ماشینی سنتی استفاده کنید چرا که قیمت گلیم فرش ها بسیار کم می باشد و اگر دچار سوختگی شوند ضرر مالی به شما وارد نمی شود.

گلیم فرش سنتی را به دکوراسیون مدرن و مینیمال خود اضافه کنید

 

یکی دیگر از مکان های مهمی که نباید از زیبایی آن جا غافل شد، محل کار می باشد که اصولا محل های کار را با سبک مدرن و رنگ های خنثی چیدمان می کنند تا فضایی شیک و رسمی به وجود بیاید. اما استفاده از رنگ هایی خنثی در محل کار حس بدی برای افراد به وجود می آورد اما با انتخاب یک گلیم فرش سنتی کرم یا لاکی می توانید محل کار خود را شیک تر جلوه داده و توجه داشته باشید که بهترین فرش با دوام در برابر پاخور همین گلیم فرش های ماشینی می باشند.

گبه فرش ماشینی سنتی

یکی دیگر از فرش های سنتی که حتما باید در دکوراسیون سبک مدرن خود استفاده کنید گبه فرش های ماشینی جدید می باشند، چرا که این گبه فرش های جدید دارای رنگ زمینه هایی خاص و بسیار زیبا می باشند که به دلیل ترکیب رنگ بی نظیری که در خود دارند هارمونی رنگ بی نظیری با مبل و پرده و دیوار های تناژ رنگی طوسی و مدرن به وجود می آورند. گبه فرش ماشینی کلاریس به دلیل طرح های چاپی و نوع نخ پلی اوژنی که در خود دارند دارای رنگ زمینه هایی بسیار بولد می باشند و به همین دلیل ما این فرش های سنتی را برای دکوراسیون مدرن شما پیشنهاد می کنیم.

نصب فرش سنتی روی دیوار

یکی دیگر از شگرد های خاص و بی نظیر برای ایجاد جلوه ای خاص و بی نظیر در هر منزل سبک مدرن و مینیمال نصب گلیم روی دیوار می باشد. دیوار منازل سبک مدرن خود را با رنگ های تناژ طوسی، مشکی و یا سفید انتخاب کنید و گبه فرش سنتی ماشینی و یا گلیم فرش هایی که طرح حیوانات و طرح های اصیل ایرانی را در خود دارند به دیوار منزل خود بزنید و سبکی جدید از چیدمان را در خانه خود به وجود بیاورید.

برای تکمیل دکوراسیون تلفیق شده سنتی و مدرن با فرش ماشینی از مبلمان سفید، پرده های ساده و شیک، و کوسن های رنگی و لوستر و قاب های تجملاتی طلایی و نقره ای استفاده کنید تا فضایی دنج و خاص در سالن ها پذیرایی کوچک و یا بزرگ خانه مدرن خود به وجود بیاورید.

 

اصول انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون منزل

هر چند سال هم که بگذرد نمی توان از زیبایی و اصالت فرش های سبک سنتی جدید غافل شد چرا که این فرش های سنتی همیشه در تمامی سبک دکوراسیون و خانه ها جایگاه خاص و ویژه مختص به خود را دارند.

فرش سبک سنتی برای اتاق نشیمن

همانطور که می دانید اتاق نشیمن یکی از بخش های دوستانه در منازل می باشد که در آن قسمت افراد به بحث و گفتمان می پردازند که این فضای سبک مدرن باید با ترکیب رنگ هایی مناسب حس خوب و مثبتی در شما به وجود بیاورد. در قسمت نشیمن نیز می توانید از وسایل و مبلمان و رنگ های سفید و خنثی استفاده کنید که فرش های سنتی خاص و جدید می توانند با طیف های رنگی مختلفی که به سالن های نشیمن منازل شما می آید هارمونی بی نظیری به وجود بیاورد.

نکته اول:

کل فضای خانه خود را با فرش ها نپوشانید مخصوصا اینکه در دکوراسیون سبک مدرن این کار کاملا غلط می باشد، شما سایز فرش را به گونه ای انتخاب کنید که فرش با دیوار ها فاصله مناسبی داشته باشد.

نکته دوم:

در منازل سبک مدرن خود بهترین شکل فرشی که می تواند به فضای منزل شما زیبایی بی نظیری ببخشد این است که فرش سبک سنتی خود را با ابعاد مربعی و یا دایره و بیضی انتخاب کنید که انواع فرش های ماشینی به صورت سفارشی در فروشگاه فرش کاشان با ابعاد و اشکال خاص سفارشی نیز بافته می شوند. استفاده از فرش سنتی مربعی در منازل سبک مدرن و مینیمال بسیار زیبا می باشد.

نکته سوم:

در دکوراسیون سبک مدرن در منازل خود از رنگ های یکدست و هم رنگ با تناژ های رنگی نزدیک بهم پرده و دیوار و مبلمان استفاده کنید و در آخر فرش سبک سنتی با طرح و سبک و رنگی که دوست دارید را انتخاب کنید و پهن کنید، آن موقع است که می بینید استفاده از یک فرش سنتی با طرح زمینه شلوغ و گرم و یا فرش سبک سنتی سرمه ای چه جلوه بی نظیری به فضای سبک مدرن خانه شما می بخشد.

نکته چهارم:

دکوراسیونی که به سبک مدرن و ساده چیده می شوند، دارای سبکی خاص می باشند که برای این دکوراسیون خود تنها فقط از یک فرش سبک سنتی خاص استفاده کنید.

نکته پنجم:

حتما به رنگ دیوار های منزل خود توجه کنید، چرا که اگر رنگ دیوار های شما ساده است از فرش سبک سنتی شلوغ و اگر رنگ کاغذ دیواری ها شلوغ است از فرش سبک سنتی بافته شده با طرح های سنتی و روشن استفاده کنید و حتما از قانون تناسب رنگ پیروی کنید.

نکته ششم:

در منازل سبک مدرن و مینیمال خود اگر که فضا و متراژ خانه های شما کوچک است و می خواهید از فرش سبک سنتی نیز برای آن جا استفاده کنید، گلیم فرش های ماشینی کاشان می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند چرا که گلیم فرش ها دارای طرح های بزرگ و درشت می باشند و با رنگ های خاص و روشن نیز بافته می شوند که این فرش های سبک سنتی جدید به فضای خانه شما عمق و بزرگی می بخشند.

 

فرش ایرانی در دکوراسیون مدرن و امروزی

اگر که برای منازل سبک مدرن خود فرش هایی با کیفیت و درجه یک می خواهید که از دوام و استحکام بالایی برخوردار باشند و برای سالن های پذیرایی بزرگ سبک مدرن شما مناسب باشند ما فرش وینتیج ماشینی و یا فرش کهنه نما را پیشنهاد می کنیم چرا که این فرش های پتینه کاشان از جدیدترین انواع فرش های ماشینی با طرح زمینه سنتی و تلفیق مدرنیته می باشند و بهترین فرش سنتی مناسب منازل سبک مدرن می باشند.

محبوبیت فرش وینتیج برای دکوراسیون مدرن و سنتی

اصطلاحا فرش های وینتیج، فرش هایی هستند که در ظاهر دارای قدمت زیادی می باشند و در سطح این قالی های پتینه شما ساییدگی و سایه های روشن و تیره را مشاهده می کنید. چیزی که باعث شده است تا فرش های وینتیج کاشان بسیار مورد توجه عموم قرار بگیرند و جزء پر فروش ترین فرش های سنتی و یا مدرن شوند همین تنوع در طرح و سبک زمینه در قالی می باشد.

از دسته ویژگی های ظاهری این فرش های پتینه می توان به سبک نقشه سنتی بافته شده در فرش اشاره نمود که دارای رنگ های گرم و طرح های شلوغ می باشند و با توجه به طراحی خاصی که دارند از رنگ هایی با سایه های روشن و تیره در فرش های پتینه ماشینی استفاده کرده اند که به فرش حالت کهنه نما بخشیده است. این فرش های وینتیج با طرح زمینه سنتی با رنگ های خنثی و خاص برای منازل سبک مدرن بسیار مناسب و زیبا می باشند.

فرش وینتیج سنتی را به دکوراسیون مدرن خود اضافه کنید

 

فرش های وینتیج دارای سبک و طرح زمینه هایی شلوغ و با رنگ های گرم می باشند که استفاده از این رنگ های گرم و طرح های شلوغ و حالت پتینه به فضای دکوراسیون مدرن شما زیبایی خاصی می بخشند و همچنین این فرش های وینتیج 1200 شانه کاشان با طرح و سبک های ساده و مدرن نیز بافته می شوند که در تمامی منازل مدرن، کلاسیک و سنتی از این قالی چند منظوره ترند سال می توانید استفاده کنید.

فرش وینتیج 1200 شانه ماشینی با سبک و طرح سنتی را اگر برای سالن های پذیرایی خود می خواهید و ظرافت در طرح و نقشه فرش برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین که سبک مدرن، سبکی مینیمال می باشد استفاده از فرش های 1200 شانه وینتیج سنتی می تواند به فضای مدرن و شیک خانه های شما چلوه و زیبایی خاصی ببخشد. اما توجه داشته باشید که قیمت فرش 1200 شانه وینتیج گران از گلیم و گبه سنتی می باشد که برای قسمت های دیگر منزل خود می توانید از فرش وینتیج کلاریس 700 شانه استفاده کنید چرا که قیمتی کمتر و ضخامت بیشتری نیز دارند و شما می توانید طرح سنتی مطابق میل خود را برای بافت سفارش دهید.

 

بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون کدام است؟

بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون مدرن استفاده از فرش هایی با سبک مدرن با رنگ های لایت و خنثی می باشد و منازلی که با سبک سنتی چیده می شوند مناسب ترین سبک، طرح و رنگ برای منازل سنتی، فرش هایی با طرح زمینه های لچک و ترنج، گل و بوته، و حیوانات می باشد با رنگ هایی گرم! اما برای استفاده از یک فرش سنتی برای دکوراسیون مدرن با توجه به اینکه سبک مدرن یک سبک با رنگ خنثی در تناژ های طوسی می باشد، پس دست شما برای انتخاب فرش سنتی با رنگ های متفاوت تیره و روشن باز خواهد بود.

فرش سنتی زمینه کرم

یکی از زیباترین رنگ هایی که اصلا چشم شما را آزار نمی دهد و به فضای مدرن منزل شما با طرح زمینه های شلوغ می تواند زیبایی خاص و منحصر به فردی ببخشد، فرش های سنتی با رنگ زمینه کرم می باشند چرا که رنگ بوم اصلی در فرش، کرمی می باشد و از گل و بوته هایی با رنگ های گرم و طرح های خاص در گلیم فرش، گبه و یا فرش های وینتیج برای جلوه و زیبایی بخشیدن به فرش سنتی کرم استفاده می کنند.

فرش های سنتی زمینه سرمه ای

در گذشته فرش های سبک سنتی با پشم طبیعی که بافته می شدند بسیاری از افراد از این رنگ فرش استقبال نمی کردند و بر این نظر بودند که باعث آزرده شدن اعصابشان می شود. اما امروزه فرش های رنگ سرمه ای با طرح و سبک های مختلف و متفاوتی بافته می شوند که این رنگ سرمه ای بافته شده در فرش های ماشینی باعث آرامش اعصاب، می شوند و فشار خون و نبض و تنفس را کاهش می دهند در حالی که مکانیسم های خود محافظ را برای تجدید نیروی بدن فعال می کنند. استفاده از یک فرش سنتی سرمه ای در خانه های سبک مدرن و استفاده از پرده و مبل و کوسن های سفید می تواند ترکیبی شیک و بی نظیر شود.

فرش سنتی زمینه آبی

آبی یک رنگ آرامبخش برای اعصاب و روان می باشد که تاثیری مثبت روی روح و روان شما می گذارد که استفاده از فرش سنتی آبی در منازل سبک مدرن باعث می شود فضا روح و جانی تازه به خود بگیرد و حتما با توجه به متراژی که در منزل خود دارید طرح فرش سنتی مناسب را انتخاب کنید.

فرش سنتی زمینه لاکی

از مهم ترین رنگ های بافته شده در فرش های سنتی می توان به فرش زمینه لاکی اشاره نمود که رنگ لاکی بسیار در فرش های سنتی جدید پر طرفدار می باشند. رنگ لاکی را اغلب در گلیم فرش و گبه فرش های سنتی می توانید ببینید و هارمونی بی نظیر رنگ ها را می توانید به خوبی مشاهده کنید. فرش سنتی زمینه لاکی نیز با رنگ های خنثی دکوراسیون مدرن به خوبی مطابقت پیدا می کند و جلوه ای خاص به فضای بی روح منازل سبک مدرن شما می بخشد.

خاص ترین رنگ فرش ها را شما به وضوح در فرش های وینتیج ماشینی می توانید مشاهده کنید، چرا که این فرش های 1200 شانه وینتیج ماشینی با ترکیب رنگ خاص و بی نظیری که در خود دارند دو سبک مدرن و سنتی را در خود تلفیق کرده و به فضای مدرن منازل شیک و خاص این فرش های ماشینی بسیار زیبا رنگ و روحی تازه می بخشند که در فروشگاه فرش کاشان به آسانی می توانید انواع گلیم فرش، گبه، فرش وینتیج و دیگر فرش های طرح سنتی را مشاهده و اقدام به خرید از طریق سایت و یا به صورت حضوری از درب کارخانه نمایید. فروشگاه فرش کاشان از تولید کنندگان بنام و مطرح در کاشان می باشد که انواع فرش های ماشینی را با سبک و طرح های خاص به صورت مستقیم و با برند های مطرح تولید و بی واسطه به فروش می رساند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی