تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

کیفیت و زیبایی را با فرش کاشان تجربه کنید

نام نویسنده: مهدیه زارع
کیفیت و زیبایی را با فرش کاشان تجربه کنید

چرا فرش های کاشان، جزء ارزان ترین فرش های ماشینی هستند؟
تنوع طرح و نقشه فرش‌ های ماشینی کاشان
تأثیر تراکم فرش‌ ماشینی روی زیبایی، کیفیت و قیمت فرش کاشان
تأثیر انواع نخ فرش‌ ماشینی روی زیبایی، کیفیت و قیمت فرش
اصالت و زیبایی در فرش های ارزان و با کیفیت شهر فرش کاشان
با خرید فرش کاشان ارزانی، کیفیت و زیبایی را تجربه کنید

فرش های ماشینی و دستباف از دیر باز یکی از اساسی ترین کالا های لازم و مورد نیاز در خانه تمامی افراد بوده اند که این فرش های ماشینی امروزه با توجه به سبک و طرح های متنوع و بسیار زیادی که دارند و در کنار قیمت هایی ارزان تر از فرش دستباف به خوبی توانسته اند به جایگاه بالایی برسند. از آن جایی که ایران یکی از کشور هایی است که وجود فرش در هر خانه ای دیده می شود پیشرفت زیادی نیز در عرصه تولید فرش های ماشینی و دستباف داشته است که در فرش های کاشان ارزانی، کیفیت و زیبایی را با فرش کاشان تجربه کنید چرا که به دلیل داشتن همه این ویژگی ها، شهر کاشان یکی از قطب های اصلی تولید فرش ماشینی قرار گرفته است.

 

چرا فرش های کاشان، جزء ارزان ترین فرش های ماشینی هستند؟

شهر کاشان جزء اولین شهر ها در ایران بوده است که به تولید فرش ماشینی پرداخته است و امروزه بیش از هزاران تولید کننده در این شهر مشغول به تولید فرش های ماشینی با برند های مختلف هستند و بر همین اساس، پایتخت فرش های ماشینی نامگذاری شده است. فرش های ماشینی از اجزاء مختلفی تشکیل می شوند که تک به تک این قسمت های تشکیل دهنده فرش از اهمیت بالایی برخوردار است و روی قیمت فرش ماشینی، زیبایی و کیفیت آن تأثیر مستقیم می گذارد. کیفیت در فرش های کاشان اتفاقی نیست چرا که این اصالتی که فرش های کاشان در طرح و کیفیت به خود گرفته اند حاصل تلاش افراد خبره و به کارگیری جدید ترین دستگاه های روز دنیا است.
شما می توانید زیبا ترین فرش ماشینی را با کیفیتی بالا و قیمتی ارزان در خانه های خود داشته باشید اما چیزی که از اهمیت بالایی برخوردار بوده این است که ویژگی های فرش ماشینی خوب را بشناسید تا بتوانید بهترین فرش ماشینی درجه یک را خریداری کنید که تنوع در سبک و طرح فرش های کاشان به قدری زیاد است که دست شما نیز برای انتخاب باز خواهد بود چرا که به دلیل این تنوع بالا و وجود فرش های ماشینی مناسب قیمت بخش عمده ای از فرش های کاشان به دیگر کشور ها صادر می شود.

 

تنوع طرح و نقشه فرش‌ های ماشینی کاشان

امروزه به دلیل پر فروش بودن فرش های کاشان در تمامی کارخانجات فرش کاشان جدیدترین دستگاه های بافت فرش وجود دارد که هر کدام از این دستگاه ها فرش هایی با سبکی جدید تولید می کنند و جالب است بدانید که به دلیل سبک بافتی جدید با قیمت های گران با نرخ روز قیمت برند ها به فروش نمی رسند.

فرش های ماشینی با انواع سبک و طرح های سنتی، فرش کلاسیک و مدرن و یا فرش های فانتزی بافته می شوند که شما در این فرش های کاشان می توانید تنوع بالا و قیمت ارزان را مشاهده کنید. ارزانی، کیفیت و زیبایی فرش های کاشان دستخوش هنر، هنرمندان ایرانی شده که شما با توجه به سبک دکوراسیونی که دارید می توانید ارزان ترین فرش ماشینی جدید را خریداری کنید و خانه های خود را مجلل به فرش هایی لوکس با قیمت ارزان کنید.

تنوع طرح و نقشه در فرش های ماشینی امروزه به قدری زیاد است که دست شما را برای انتخاب باز گذاشته اند! عده ای از مشتریان که برای خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه می کنند با این تصور غلط رو به رو هستند و فکر می کنند فرش های طرح مدرن چون فرش هایی با سبک و طرحی جدید هستند گران تر از فرش های سبک سنتی بوده که توجه داشته باشید این تصور کاملا غلط است و چیزی که روی قیمت فرش های ماشینی کاشان تأثیر می گذارد قیمت متریال مصرفی در فرش مانند شانه و تراکم، جنس نخ و متراژ فرش های کاشان است که روی کیفیت و قیمت فرش تأثیر زیادی می گذارند پس برای خرید فرش عجله نکنید و همه جوانب خرید بهترین فرش ماشینی را بشناسید.

نوع بافت انواع فرش ماشینی

از مهم ترین عواملی که روی کیفیت فرش ماشینی خوب تأثیر گذار است و به اصطلاح بنیان یک فرش ماشینی خوب و درجه یک را تشکیل می دهد نوع دستگاه بافت فرش ماشینی است که فرش های کاشان با دستگاه های پر طرفدار و بی نظیر شونهر، واندویل، تکسیما بافته می شوند که این دستگاه های بافت فرش ماشینی هیچ گونه آسیبی به بافت فرش ها وارد نمی کنند و فرش های اصیل کاشان با نخ خاب و تار و پودی منظم و یکدست بافته می شوند.

 

تأثیر تراکم فرش‌ ماشینی روی زیبایی، کیفیت و قیمت فرش کاشان

یکی از مهم ترین عواملی که روی کیفیت، قیمت و زیبایی فرش های کاشان تأثیر می گذارد و مشخص کننده تمامی این عوامل بوده تأثیر شانه و تراکم در فرش های کاشان است. فرش های ماشینی کاشان با شانه و تراکم های مختلف بافته می شوند که هر چه میزان شانه و تراکم در فرش بالاتر برود قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. انواع شانه و تراکم در فرش های ماشینی:

  • فرش 350 شانه ماشینی
  • فرش 500 شانه تراکم 1500
  • فرش 700 شانه تراکم 2550 تا 3000
  • فرش 1000 شانه تراکم 3000
  • فرش 1200 شانه تراکم 3600
  • فرش 1500 شانه تراکم 4500

بهترین فرش ماشینی ارزان، با کیفیت بالا و قیمت مناسب فرش های 700 شانه درجه یک کاشان است که این فرش 700 شانه تراکم 2550 به دلیل داشتن شانه و تراکم های مناسب دارای بوم و طرح زمینه ای بسیار جذاب با بافتی نرم و لطیف به دلیل داشتن ضخامت زیاد هستند و علت پر فروش بودن این فرش کاشان قیمت مناسب و کیفیت بالای آن است. فرش های 700 شانه کاشان نیز همانند دیگر شانه و تراکم ها با طرح و سبک های مختلف بافته می شوند و دست شما برای انتخاب بهترین فرش ماشینی باز خواهد بود.

هر چه میزان شانه و تراکم در فرش های ماشینی کاشان افزایش پیدا کند، قیمت آن ها نیز زیاد می شود و از طرفی به دلیل این زیاد شدن شانه و تراکم، فرش دچار بافتی پر و منسجم می شود که به دلیل تعداد بالای ریشه بافته شده در این فرش های تراکم بالا ضخامت فرش کم می شود و بوم آن با وضوح و زیبایی خاص و بی نظیری به چشم کشیده می شود. فرش ماشینی 1200 شانه کاشان و یا فرش های 1500 شانه کاشان دارای بافتی پر و منسجم هستند که کیفیت در این فرش های ماشینی بسیار بالا است اما به دلیل قیمت بالای این فرش های تراکم بالا دستباف گونه هر کسی توان مالی خرید را ندارد.

اما شهر کاشان به دلیل تولید مستقیم و بدون واسطه گران ترین فرش های ماشینی با کیفیت را به قیمت درب کارخانه با حذف واسطه ها به فروش می رساند و به این ترتیب شما می توانید ارزان ترین فرش با کیفیت و یا گران ترین فرش با کیفیت کاشان را به راحتی با انعطاف مالی خریداری کنید چرا که تمامی فرش های کاشان با بالاترین سطح کیفی و ضمانتنامه معتبر به فروش می رسند که تمامی تولیدات کارخانجات فرش کاشان زیر نظر واحد کنترل کیفیت فرش برای خرید فرش ماشینی با کیفیت هستند و از تمامی جوانب تمامی فرش های تولید شده بررسی و بعد به دست مشتری داده می شوند.

اندازه و ابعاد فرش ماشینی

اندازه و ابعاد فرش ماشینی روی کیفیت و زیبایی تأثیری ندارند. اندازه و ابعاد فرش های ماشینی با سه سایز استاندارد 6، 9 و 12 متری است که دیگر ابعاد کوچکتر مثل کناره، پادری و قالیچه است که هر فرشی نیز با توجه به شانه و تراکم و طرح زمینه انتخابی مشتریان به تولید می رسند و از لحاظ کیفی نیز همانند سایز های استاندارد هستند اما تنها باید این را بدانید که در زمان خرید فرش ماشینی هر چه ابعاد و اندازه فرش افزایش پیدا کند قیمت آن نیز وابسته به متراژ بیشتر خواهد شد و این ابعاد و اندازه روی کیفیت و یا زیبایی فرش تأثیری نمی گذارند چرا که کوچک ترین فرش ماشینی نیز با بالاترین سطح کیفی و زیبایی تولید می شوند.

 

تأثیر انواع نخ فرش‌ ماشینی روی زیبایی، کیفیت و قیمت فرش

شما با فرش های کاشان علاوه بر اینکه زیبایی را به خانه های خود می برید می توانید با انتخاب درست فرش ماشینی، با کیفیت ترین فرش ها را خریداری کنید. انواع جنس نخ هایی که در فرش های ماشینی بافته می شوند مختلف بوده و صد البته که تأثیری مستقیم نیز روی قیمت فرش، زیبایی و کیفیت آن ها می گذارند و به همین دلیل است که شما باید ابتدا سبک زندگی خود را بشناسید و بعد اقدام به خرید بهترین فرش برای بهترین قسمت خانه کنید.

  • نخ آکریلیک فرش ماشینی
  • نخ پلی استر فرش ماشینی
  • نخ پلی پروپیلن فرش ماشینی
  • نخ پلی اوژن فرش ماشینی

و دیگر نخ هایی که در بافت فرش های ارزان و با کیفیت کاشان بافته می شوند هستند که هر کدام به نحوی روی قیمت و کیفیت فرش ها تأثیر می گذارند.

نخ آکریلیک فرش ماشینی

بهترین نوع نخی که در بافت فرش های ماشینی کاشان بافته می شوند نخ آکریلیک است چرا که این نخ دارای دوامی بسیار زیاد بوده و رنگ پذیری بی نظیری دارد که بسیار به نخ پشم طبیعی در بافت شباهت دارد. اگر به دنبال فرشی ارزان و با کیفیت و زیبا هستید پس فرش های 700 شانه ماشینی و یا فرش 1000 شانه می توانند مشکل شما را حل کنند چون این فرش های کاشان با قدمتی طولانی امتحان خود را پس داده اند.
نخ آکریلیک در هر نوع فرش ماشینی که بافته می شود باعث بالا رفتن کیفیت و دوام آن فرش می شود جوری که کیفیت فرش های تراکم بالا لوکس نیز با بافته شدن با نخ آکریلیک بالا رفته و به همین دلیل به فرش های دستبافتگونه کاشان معروف شده اند که فرش های بافته شده با نخ آکریلیک در برابر حرارت، پاخور، نور مستقیم آفتاب مقاوم هستند و قابلیت برگشت پذیری بی نظیری دارند.

نخ پلی استر فرش ماشینی

از ارزان ترین فرش های ماشینی کاشان می توان فرش های بافته شده با نخ پلی استر را نام برد چرا که این نخ همانند، نخ ابریشم بوده و جلوه رنگ در این فرش های پلی استر کاشان بسیار زیاد است که فرش پلی استر در کنار قیمت ارزان دارای مقاومت و کیفیت بالا نیست و بهتر است از آن در مکان ها خاص و کم رفت و آمد استفاده کنید.

نخ پلی پروپیلن و پلی اوژن فرش ماشینی

این دو نخ دارای کیفیتی یکسان هستند و عیب های نخ پلی استر را حل کرده و امروزه اکثر فرش های مدرن ارزان و با کیفیت کاشان با این دو نوع نخ به تولید می رسند. از نخ های پلی پروپیلن و پلی اوژن برای بافت فرش های کلاریس و چاپی استفاده می کنند که این فرش ها از جدیدترین فرش های بافته شده در کاشان هستند. با خرید فرش های کلاریس کاشان می توانید ارزانی و کیفیت را در یک نگاه مشاهده کنید. این فرش های ماشینی دارای دوامی بی نظیر و خوب هستند و تثبیت رنگ خوبی دارند که به فرش های ضد حساسیت نیز معروف هستند چرا که هیچگونه پرزدهی ندارند و حساسیتی برای بدنتان به وجود نمی آورند.

رنگ نخ‌های فرش‌های ماشینی

فرش های ماشینی با پالت های رنگی مختلفی بافته می شوند و تنوع طرح های فرش کاشان با این رنگ های خاص و زیبا افزایش پیدا کرده است. فرش های ماشینی کاشان با بهترین جنس الیاف بافته می شوند و به هیچ وجه کیفیت و رنگ زمینه خود را در اثر شستشو از دست نمی دهند

 

اصالت و زیبایی در فرش های ارزان و با کیفیت شهر فرش کاشان

کیفیت فرش های کاشان بر همگان ثابت شده است و همین عامل باعث شده است تا یکی از شهر های مطرح در جهان شود. شما در فرش های کاشان می توانید اصالت طرح های سنتی قدیم تا طرح های مدرن و تلفیقی سبک روز امروزی را مشاهده کنید. طرح های فرش کلاسیک و سنتی کاشان بر گرفته از فرش های دستباف است که اصالت و زیبایی در فرش های با کیفیت کاشان به خوبی دیده می شوند. تولید کنندگان کاشانی با به کارگیری بهترین الیاف و دستگاه های بافت توانسته اند فرش هایی همانند فرش های کاشان تولید کنند که مهم ترین مشخصه شباهت آن ها نیز شانه و تراکم بالا و ریز بافتی فرش های اصیل کاشان است.

به دلیل کیفیت و قیمت بی نظیر فرش های کاشان، تولید کنندگان موفق به تولید بهترین فرش های ماشینی مدرن و فانتزی نیز شده اند که فرش های ترک از مهم ترین فرش های بافته شده در ایران است که کیفیت این فرش ترک ایرانی از فرش های بافته شده ترکیه ای بسیار بهتر و مرغوب تر شده به حدی که فرش های ترک ایرانی به کشور های اروپایی صادر می شوند.

 

با خرید فرش کاشان ارزانی، کیفیت و زیبایی را تجربه کنید

همانطور که می دانید کاشان یکی از قطب های اصلی تولید فرش های ماشینی است. به دلیل اینکه در این شهر بزرگ تعداد تولید کنندگان به بالای هزار نفر می رسد رقابتی سالم بین کارخانجات و گروه های تولیدی فرش به وجود آمده است که به سبب این رقابت سالم کیفیت فرش های ماشینی کاشان روز به روز افزایش پیدا کرده و تا جایی که امکان دارد برای شناخته شدن برند و نام تولید کنندگان، قیمت فرش ها را تا جای ممکن کاهش می دهند تا با فروش بالایی رو به رو شوند.

گروه تولیدی فرش کاشان یکی از تولید کنندگان معتبر در زمینه تولید و فروش بهترین فرش های ماشینی است که شما در فرش های این فروشگاه می توانید ارزانی، کیفیت و زیبایی را مشاهده کنید و اقدام به خرید گران ترین فرش با کیفیت و یا خرید ارزان ترین فرش ماشینی با بالاترین سطح کیفی کنید. فروشگاه فرش کاشان این امکان را برای همگان فراهم نموده است تا با خرید فرش های تراکم بالا از درب کارخانه خریدی بدون واسطه داشته باشند و فرش های زیبا را با قیمتی ارزان خریداری کنند.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی