تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

با طراحی دکوراسیون سبک ایتالیایی آشنا شوید!

نام نویسنده: مهدیه زارع
با طراحی دکوراسیون سبک ایتالیایی آشنا شوید!

دکوراسیون خانه به سبک ایتالیایی
آشنایی با ویژگی های مبل مدرن ایتالیایی
مناسب ترین فرش های مناسب دکوراسیون سبک ایتالیایی
طراحی دکوراسیون ایتالیایی اتاق نشیمن
سبک چیدمان دکوراسیون اتاق خواب سبک ایتالیایی

اگر که به دنبال چیدمان دکوراسیونی لوکس و خاص هستید، ما به شما سبک دکوراسیون ایتالیایی را پیشنهاد می کنیم چرا که در سبک دکوراسیون ایتالیایی تک تک اجزاء وسایل منزل با ظرافت و دقتی منحصر به فرد باید انتخاب و خریداری شوند و از این سبک دکوراسیون ایتالیایی تنها نیاز خانواده های مرفه را حل می کند چون تک تک وسایلی که باید در سبک دکوراسیون ایتالیایی استفاده نمود وسایلی لوکس و خاص می باشند. در سبک دکوراسیون ایتالیایی از سبک های معاصر و مدرن استفاده می کنند که در این سبک دکوراسیون از سقف تا کف زمین را به سبک اصیل چیدمان ایتالیایی در می آورند که ما قصد داریم در ادامه راهنمایی های لازم را برای انتخاب بهترین اجزاء و آشنایی لازم برای داشتن سبک ایتالیایی مدرن یا کلاسیک را پیدا کنید.

 

دکوراسیون خانه به سبک ایتالیایی

دکوراسیون سبک ایتالیایی از سبک های مدرن و کلاسیک می باشند که در این سبک دکوراسیون ایتالیایی از لوستر های کریستال بزرگ و همچنین آباژور های کریستالی خاص استفاده می کنند تا فضای منزل حالتی خاص به خود بگیرد. دکوراسیون سبک ایتالیایی خانه هایی هستند که دیوار و ستون های آن با گچ بری های حرفه ای و خاص جلوه و نما پیدا کرده اند و برای طراحی این سبک ایتالیایی از کف پوش های چوبی و یا از همه مهم تر از کف پوش های سنگ مرمر اکثرا استفاده می شود.
اغلب در طراحی دکوراسیون سبک ایتالیایی از مبلمان، تابلو فرش، وسایل و اکسسوری هایی با رنگ های طلایی استفاده می شود که رنگ غالب اکثر دکوراسیون سبک ایتالیایی رنگ طلایی می باشد که این رنگ، رنگ غالب بر محیط کلاسیک خانه های سبک ایتالیایی می باشد که استفاده از همین رنگ طلایی باعث شده است تا فضای خانه های لوکس و مجلل جلوه ای بی نظیر به خود بگیرند.

سبک سنتی ایتالیایی چه سبکی است؟

در سبک سنتی چیدمان خانه های ایتالیایی چیزی که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، استفاده از کف پوش های خاص و گران قیمت می باشد که روی کف پوش های آن قسمت از خانه های سبک ایتالیایی، از فرش های ظریف و لوکس ابریشم نما نیز استفاده می کردند. تزئین دیوار ها با گچبری های خاص و شکیل و همچنین استفاده از لوستر هایی بزرگ به فضای دکوراسیون سنتی سبک ایتالیایی جلوه ای بی نقص و لوکس می بخشد که در این دکوراسیون شمع هایی بلند نیز دیده می شود. در طراحی دکوراسیون سبک ایتالیایی از وسایل عتیقه و گران قیمت استفاده می شود.
توجه داشته باشید که اگر خانه های شلوغ را نمی پسندید و نظرتان به سمت داشتن دکوراسیونی ساده و مینیمال مثل سبک مدرن می باشد، انتخاب دکوراسیون سبک ایتالیایی سنتی برای شما اصلا انتخابی مناسب نمی باشد.

سبک مدرن ایتالیایی چه سبکی است؟

دکوراسیون سبک مدرن ایتالیایی هم یکی دیگر از سبک های چیدمان در منازل سبک ایتالیایی می باشند که صرفا به دلیل اسم مدرنی که روی آن گذاشته اند نباید فکر کنید که سبکی ساده و خلوت می باشد، خیر! چرا که در دکوراسیون سبک ایتالیایی مدرن از رنگ های خنثی و آرامبخش استفاده می کنند و در کنار آن کار شما برای خرید مبل، فرش، اکسسوری سخت می شود چرا که باید به دنبال خاص ترین ها باشید. در دکوراسیون سبک ایتالیایی مدرن از مبلمان مدرن و ساده اما گران قیمت استفاده می کنند که در این سبک دکوراسیون از رنگ های تابلو های طلایی و مبلمان طلایی رنگ زیاد نباید استفاده نمود و همچنین برای نور پردازی دکوراسیون سبک ایتالیایی مدرن از لوستر و آباژور های کریستالی استفاده کنید.

 

آشنایی با ویژگی های مبل مدرن ایتالیایی

مبلمان مدرن ایتالیایی از دسته مبلمانی هستند دارای ساختار و زیبایی خاص و منحصر به فردی می باشند، اما اصولا مبلمان دکوراسیون سبک ایتالیایی نیز همانند دیگر وسایل منزل اصولا دارای قیمت های بالایی می باشند و در عین راحتی که برای شما به وجود می آورند، زیبایی بی نظیری نیز به فضای سبک دکوراسیون سبک ایتالیایی خانه های شما می بخشند و اگر که خانه شما بزرگ است می توانید برای رفاه حال خود از مبلمان کلاسیک سبک ایتالیایی و در قسمتی دیگر از مبلمان مدرن با رنگ های مناسب سبک کلاسیک نیز استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون سبک ایتالیایی سالن های پذیرایی

 

یکی از مهم ترین اجزاء در دکوراسیون سبک ایتالیایی استفاده از مبلمانی شکیل و لوکس می باشد که مبلمان مناسب سبک ایتالیایی مبلمانی کشیده با رنگ های طلایی و پر زرق و برق می باشند. دکوراسیون ایتالیایی به دلیل اینکه دکوراسیونی شیک و لوکس می باشند به همین دلیل باید از مبلمان استیل سبک ایتالیایی در آن مکان استفاده نمود که مبل های سبک ایتالیایی کلاسیک چون اصولا ساخته شده با چوب می باشند و شکلی خاص دارند مبلمانی خاص هستند که از آن ها به عنوان مبل راحتی نمی توان استفاده نمود. این دسته از مبلمان کلاسیک ایتالیایی دارای قیمت هایی گران نیز به دلیل ساخته شدن با چوب گردو می باشند که اصولا با رنگ های طلایی و خاصی نیز به تولید می رسند و روکش آن ها نیز بیشتر رنگ های روشن می باشد.

 

مناسب ترین فرش های مناسب دکوراسیون سبک ایتالیایی

مهم ترین عنصر جلوه بخش در تمامی دکوراسیون ایرانی، عربی، ایتالیایی و دیگر دکوراسیون فرش ها می باشند که حتی اروپایی ها نیز امروزه در خانه های خود از فرش استفاده می کنند چرا که این فرش های ماشینی جلوه و نمایی بی نظیر به خانه های سبک ایتالیایی می دهند. در دکوراسیون سبک ایتالیایی خود باید از فرش هایی با ظرافت بالا و با توجه به سبک ایتالیایی مدرن و یا سبک ایتالیایی کلاسیک که دارید اقدام به انتخاب بهترین فرش لوکس مناسب دکوراسیون ایتالیایی خانه های خود کنید.

مناسب ترین فرش های مناسب دکوراسیون سبک ایتالیایی کلاسیک

خانه هایی که با سبک ایتالیایی کلاسیک طراحی شده اند باید از فرش هایی با رنگ زمینه تیره و یا روشن وابسته به سبک دکوراسیون خود استفاده کنید و توجه داشته باشید که از رنگ های گرم مثل طلایی در فرش مناسب دکوراسیون سبک ایتالیایی استفاده شده باشد.

فرش ورساچه طلایی یکی از فرش های مناسب خانه های سبک ایتالیایی می باشد چرا که طرح زمینه فرش طرح ورساچه برگرفته از طرحی فرانسوی می باشد و این فرش با بوم و حاشیه هایی خاص و بی نظیر بافته شده است. فرش طرح ورساچه کاشان یکی از پر فروش ترین فرش های ماشینی مناسب منازل سبک ایتالیایی و فرانسوی و خانه های لوکس و خاص می باشد که شما می توانید از این فرش بافته شده با رنگ طلایی در خانه های سبک ایتالیایی خود استفاده کنید.
قیمت فرش طرح ورساچه نیز وابسته به عوامل متعددی از جمله شانه و تراکم فرش، جنس نخ بافته شده در آن می باشد که از این فرش طرح ورساچه جدید به راحتی می توانید در طراحی دکوراسیون سبک ایتالیایی کلاسیک خود استفاده کنید و همچنین دیگر فرش های ماشینی که با شانه و تراکم های بالا با رنگ زمینه های روشن و تیره نیز بافته شده اند نیاز شما را حل نموده اند.

 

مناسب ترین فرش های مناسب دکوراسیون سبک ایتالیایی مدرن

سبک ایتالیایی مدرن نیز یکی از سبک هایی است که امروزه از این سبک بیشتر استفاده می کنند که در این سبک دکوراسیون دست شما برای انتخاب فرش مناسب سبک ایتالیایی باز خواهد بود چرا که دسته ای از فرش های ماشینی هستند که به فرش های مدرن جدید معروف می باشند که در بین این فرش های مدرن در منازل سبک ایتالیایی کلاسیک و مدرن خود با انتخاب بهترین رنگ زمینه می توانید استفاده کنید. فرش های مدرن برای دکوراسیون سبک ایتالیایی به گونه ای می باشند که فرش هایی بافته شده با رنگ های خنثی و لایت می باشند و دسته ای از این فرش ها در کنار رنگ زمینه سردی که دارند از رنگ های گرم و طلایی نیز در بافتشان استفاده نموده اند.

بسیاری از افراد برای چیدمان خانه سبک ایتالیایی خود از فرش های شگی و یا پرز بلند نیز استفاده می کنند که در کنار مبلمان راحتی مدرن سبک ایتالیایی، فرش های شگی ترکیبی بی نظیر به وجود می آورند که استفاده از این فرش های شگی و یا فرش های پرزبلند ماشینی اصولا برای مکان های کم رفت و آمد و خاص مناسب می باشند.

 

طراحی دکوراسیون ایتالیایی اتاق نشیمن

در اتاق های نشیمن سبک ایتالیایی از مبلمان چوبی و منبت کاری شده استفاده نمی شود و به جای آن از مبلمانی راحت به سبک مدرن و ساده استفاده می کنند که انتخاب رنگ مبل ایتالیایی اتاق نشیمن نیز وابسته به سلیقه خودتان می باشد و یا اتاق های نشیمن خود را با انتخاب چند مبل تک نفره استیل و یا راحتی می توانید به فضایی خاص و خصوصی نیز تبدیل کنید.

طراحی دکوراسیون سبک ایتالیایی اتاق خواب ها

برای طراحی دکوراسیون ایتالیایی اتاق نشیمن خود می توانید از فرش هایی با شکل و ابعاد خاص استفاده کنید و با استفاده از فرش های مربعی، دایره ای به فضای خاص دکوراسیون ایتالیایی جلوه ای بی نظیر و خاص بدهید. استفاده از فرش هایی با سایز و شکل خاص باعث می شود تا فضای منازلتان جلوه ای بی نظیر به خود بگیرند که استفاده از فرش دایره ای برای دکوراسیون سبک ایتالیایی بهترین انتخاب برای مکان های خاص می باشد.

 

سبک چیدمان دکوراسیون اتاق خواب سبک ایتالیایی

برای طراحی چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ایتالیایی از تخت و میز و کنسول های منبت کاری شده طلایی استفاده می کنند که این وسایل اتاق خواب سبک ایتالیایی تماما دارای طراحی هایی سلطنتی و خاص می باشند که مختص دکوراسیون اتاق خواب سبک ایتالیایی می باشند. در دکوراسیون اتاق خواب ایتالیایی از یک و یا دو مبل تک نفره استیل نیز استفاده می کنند و از یک فرش کوچک بین دو مبل استفاده می شود تا فضایی دو نفره و خاص در اتاق خواب سبک ایتالیایی به وجود بیاید.

 

سخن پایانی

باید بگوییم که طراحی دکوراسیون سبک ایتالیایی امروزه بسیار ترند شده است و نظر عموم را نیز به خود جلب نموده است که این سبک دکوراسیون به دو دسته مدرن و کلاسیک تقسیم می شوند که در هر دو سبک ایتالیایی مدرن و کلاسیک باید از وسایل و دکوری های پر زرق و برق و لوکس و خاص استفاده نمود، اما چیزی که باعث شده تا این دو سبک از هم متمایز شوند ترکیب و هارمونی رنگ ها می باشد چرا که در طراحی دکوراسیون سبک ایتالیایی از رنگ های بولد و طلایی استفاده می کنند.
گروه تولید فرش کاشان نیز یکی از تولید کنندگان با سابقه برای تولید انواع فرش ماشینی مناسب انواع سبک دکوراسیون خانه ها می باشد که با طراحی فرش های مناسب سبک ایتالیایی توانسته است نیاز افراد را بر طرف کند و بیش از چند هزار محصول مختلف از طرح و سبک های فرش ماشینی را ارائه بدهد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی