تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

با تغییری کوچک محیط زندگی تان را به آرامش برسانید!

نام نویسنده: مهدیه زارع
با تغییری کوچک محیط زندگی تان را به آرامش برسانید!

اصول انتخاب وسایل مناسب سبک دکوراسیون
5 ایده جذاب برای تغییر رنگ در دکوراسیون منزل
چندین ایده برای تغییر دکوراسیون داخلی

برای ما بسیار زیاد پیش آمده است که گران ترین و لوکس ترین وسایل را برای منازل خود خریداری می کنیم و بعد از مدتی تمامی وسایل در منزل به چشم مان ساده و یکدست جلوه می کنند که ما به شما چندین ایده جذاب را برای ایجاد تغییرات کوچک در منازل تان پیشنهاد می کنیم تا با پرداخت کمترین هزینه بتوانید تحولی بی نظیر در منازل خود به وجود بیاورید. اما یکسری از وسایل نیز همانند فرش های ماشینی در منازل هستند که جلوه ای دو چندان به خانه های شما می بخشند که از این رو شما باید قبل از خرید فرش مناسب منازل خود، به تغییرات و سبک های چیدمانی که می خواهید در آینده برای خانه های خود به وجود بیاورید نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

 

اصول انتخاب وسایل مناسب سبک دکوراسیون

یکی از مهم ترین المان های اصلی در محیط خانه هر کسی، استفاده از فرش ها می باشد. فرش ها باعث می شوند تا خانه رنگ و روحی تازه به خود بگیرند تا شما با استفاده از بهترین طرح و رنگ مناسب، بتوانید به خانه خود رنگ و روحی خاص ببخشید. اصول انتخاب وسایل مناسب سبک دکوراسیون از اهمیت بالایی برخوردار می باشند چرا که قبل از خرید وسایل منزل اگر انتخابی درست و اصولی داشته باشید با تغییر دکوراسیون خود می توانید در هر زمان سبکی نو و جدید در خانه های خود به وجود بیاورید.

استفاده از کف پوش مناسب در منازل

تغییر دکوراسیون خانه یکی از مهم ترین عواملی می باشد که به صورت بارزی می تواند روی دکوراسیون خانه تاثیر زیادی بگذارد. یکی از مهم ترین وسایلی که باعث می شوند تا منازل زیبایی بی نظیری به خود بگیرند و محیط خانه تبدیل به مکانی آرامبخش برای شما شوند، استفاده از کف پوش مناسب در خانه می باشد که ما به شما در انتخاب بهترین فرش ماشینی با توجه به سبک دکوراسیونی که در خانه دارید کمک می کنیم.
اگر می خواهید محیط زندگیتان زیبایی خاصی به خود بگیرد باید توجه کنید که فرش مناسب سبک مدرن را برای منازل مدرن، فرش کلاسیک را برای منازل سبک کلاسیک خود استفاده کنید چرا که عدم استفاده صحیح از کف پوش ها می تواند محیط منزل شما را بهم ریخته و نامرتب جلوه دهد و به دلیل اهمیت بالایی که فرش ها دارند، ما راهنمایی های لازم را برای انتخاب درست کف پوش را ذکر می کنیم.

انتخاب فرش به لحاظ سبک و طرح

از مهم ترین عوامل تاثیر گذاری که با تغییر کوچک می توانید محیط زندگی خود را به آرامش برسانید انتخاب درست سبک و طرح مناسب فرش ماشینی در منازل می باشد. فرش های ماشینی با سبک و طرح های مختلفی به تولید می رسند. انتخاب فرش های ماشینی با سبک و طرح هایی شلوغ در منازل کوچک می تواند انتخابی نادرست باشد چرا که استفاده از فرش های زمینه شلوغ و کلاسیک در خانه هایی که متراژ کمی دارند فضای خانه را کوچکتر و دلگیر نشان خواهند داد و بعد از مدتی از فضای خانه خود حس منفی خواهید گرفت.

بالعکس در خانه هایی که متراژی زیاد دارند استفاده از فرش هایی با طرح زمینه هایی شلوغ را پیشنهاد می کنیم چرا که استفاده از این فرش های ماشینی سبک کلاسیک و سنتی سبب آن می شوند تا محیط بزرگ خانه گرم و صمیمی نیز به نظر برسد. امروزه فرش های ماشینی با دو سبک مدرن و کلاسیک یا سنتی به تولید می رسند که استفاده از هر کدام از این کف پوش ها می تواند فضای منزل شما را زیباتر نشان داده و با ست کردن اکسسوری های مناسب هر کدام از این دو سبک در خانه خود می توانید با تغییر کوچک محیط زندگی خود را به آرامش برسانید.

استفاده از فرش هایی با سایز و شکل خاص

یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود تا محیط زندگی تان به آرامش و زیبایی بی نظیری برسد، استفاده از فرش هایی با سایز و شکل خاص می باشد چرا که انواع فرش های ماشینی با سایز و شکل خاص عبارتند از فرش هایی همچون: فرش دایره ای، فرش ماشینی بیضی، فرش مربعی جدید که استفاده از هر کدام از این فرش های جدید در منازل شما می توانند تغییراتی عظیم و خاص به وجود بیاورند. فرش های سایز کوچک از دسته فرش های ماشینی ارزان قیمتی هستند که استفاده از یک فرش با سایز و طرح خاص می تواند به محیط زندگی شما جلوه ای بی نظیر و خاص ببخشد. در قسمت های خاص و کنج منازل خود مثل زیر پله های دوبلکس، کنار کتابخانه و... از فرش های دایره ای با سایز مناسب استفاده کنید و آن قسمت خانه خود را به قسمت خاص و دنج نشیمن تبدیل کنید.

بعضی از منازل نیز امروزه با سبک معماری خاصی ساخته می شوند و اغلب استفاده از فرش های سایز خاص با متراژ بزرگ مربعی برای آن قسمت ها مناسب می باشد. اگر سالن پذیرایی منازل شما مستطیلی شکل نمی باشد، از فرش های ماشینی مستطیلی نیز برای آن مکان ها استفاده نکنید چرا که با محیط و متراژ منزلتان همخوانی خوبی به وجود نمی آورد. استفاده از فرش ماشینی مربعی در این سبک خانه ها می تواند انتخابی جدید و نو باشد و همچنین انتخاب درست ابعاد، طرح و رنگ مناسب در فرش های ماشینی می تواند محیط زندگی تان را به آرامشی خاص مزین کند.

توجه داشته باشید که حتما برای ایجاد تغییر کوچک در منازل خود از فرش های متراژ بزرگ برای پوشاندن کل کف سالن و اتاق های خود استفاده نکنید. همیشه در نظر داشته باشید که فرش مناسب منزل، فرشی است که وقتی روی زمین آن را پهن می کنید به اندازه 20 تا 30 سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد، چرا که اگر کل کف منزل خود را بخواهید با فرش ماشینی بپوشانید فضایی بسیار دلگیر ایجاد می شود که بهترین انتخاب این است که از فرش های سایز کوچک تر 6 و یا فرش های 9 متری مناسب متراژی که دارید استفاده کنید.

 

5 ایده جذاب برای تغییر رنگ در دکوراسیون منزل

شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه، از عناصری کوچک و جلوه بخش در خانه های خود استفاده کنید اما توجه داشته باشید که مهم ترین عامل موثر برای تغییر سبک و طرح چیدمان در منازل استفاده درست از اشیاء نیز می باشد. شما ابتدا باید سبک چیدمانی که می خواهید را برای خانه های خود در نظر بگیرید و بعد از آن فرش، مبلمان، پرده و... را خریداری کنید تا فضای خانه و وسایل با یکدیگر هارمونی سبک و طرح خوبی داشته باشند.

1- استفاده از عنصری از طبیعت

شما می توانید با استفاده از درختچه و گل و گیاهان آپارتمانی در منازل خود، محیط زندگیتان را به آرامش برسانید چرا که استفاده از گیاهان در منازل باعث می شوند تا فضای بی روح خانه جانی دوباره به خود بگیرد چرا که استفاده از گیاهان باعث می شود تا محیط زندگی تان انرژی بی نظیری به خود گرفته و به آرامشی خاص نیز برسد.

2- استفاده از لوستر و آباژور

یکی از ارزان ترین وسایلی که می توانند به خانه های شما آرامش و جلوه ای بی نظیر و خاص ببخشند، استفاده از لوستر و آباژور ها می باشد که قیمت آن ها نیز چندان زیاد نمی باشد و از همه مهم تر نیز این است که لوستر و آباژور ها با سبک و طرح های مدرن و کلاسیک نیز به تولید می رسند که استفاده از لوستر و آباژور با لامپ های سفید و زرد می تواند به محیط منازل شما جلوه و زیبایی خاصی نیز ببخشد.

3- استفاده از آینه به عنوان عنصری جلوه گر در منزل

آینه یکی از مهم ترین عناصر جلوه بخش و منعکس کننده نور در خانه ها می باشند. استفاده از آینه های قدی، آینه های کنسول در خانه ها سبب انعکاس نور شده و از طرفی برای منازلی که متراژ پایین و کم دارند ما پیشنهاد می کنیم که یک دیوار مرکزی را انتخاب کرده و آن را کاملا با آینه ها بپوشانند تا فضای کوچک منزل، بزرگ تر به نظر برسد.

4- انتخاب پرده مناسب سبک دکوراسیون

بعد از فرش های ماشینی، مهم ترین چیزی که می تواند به محیط منزل شما زیبایی و جلوه ای بی نظیر و خاص ببخشد استفاده از پرده می باشد. حتما در منازل خود از پرده ها استفاده کنید و از اهمیت آن نیز غافل نشوید چرا که استفاده از پرده مناسب سبک دکوراسیون می تواند محیط زندگی تان را خاص تر جلوه دهد. همانطور که می دانید امروزه فرش های ماشینی جدید با تنوع طرح و رنگی بی نظیر به تولید می رسند که شما به آسانی می توانید رنگ پرده مناسب منزل خود را از یکی از گل های بولد داخل فرش انتخاب کرده و ست کنید.

5- استفاده از بالشت و کوسن

امروزه یکی از مهم ترین عناصر جلوه بخشی که باعث شده اند تا شما بتوانید با تغییر کوچک محیط زندگی تان را به آرامش برسانید استفاده از کوسن و شال مبل می باشد که با بکارگیری این عناصر به راحتی می توانید به جای تعویض مبلمان خود، از کوسن و شال مبل ها استفاده کنید و حتما هارمونی رنگ بین فرش و مبل و پرده ها را نیز حفظ کند. شما می توانید با خرید کوسن های ارزان و رنگارنگ به محیط زندگی تان رنگ و روحی خاص ببخشید و همچنین کوسن هایی با سبک های سنتی و یا مدرن را خریداری کنید.

ایجاد تغییراتی اساسی با کوسن ها برای ایجاد محیطی دنج و خاص

گروه تولیدی فرش کاشان یکی از تولید کنندگان خبره در تولید فرش های ماشینی و تولید انواع کوسن با طرح های سفارشی نیز می باشد که شما می توانید کوسن هایی با طرح آماده و یا طرح های سفارشی و دلخواه خود را سفارش داده و با بهترین کیفیت، و قیمتی مناسب و ارزان بدون واسطه و مستقیم در انواع سایز و طرح های خاص سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز آن ها را تحویل بگیرید.

 

چندین ایده برای تغییر دکوراسیون داخلی

تغییر دکوراسیون داخلی خانه از اهمیت بالایی برخودار می باشد، چرا که عده ای تمایل دارند تا چند سال یکبار تحولی عظیم در خانه خود به وجود بیاورند. اما امروزه با توجه به هزینه های بالایی که وجود دارد حدالامکان افراد به دنبال تعویض مهم ترین عنصر جلوه بخش در خانه خود هستند تا دکوراسیون داخلی خود را با سبک و طرحی جدید با هزینه ای پایین تغییر دهند که در ادامه چند مورد از ایده های خاص را برای تغییر دکوراسیون داخلی ذکر کرده ایم.

تعویض و تغییر فرش های ماشینی منزل

همانطور که گفتیم مهم ترین عنصر جلوه بخش در هر خانه ای فرش های ماشینی می باشند چرا که استفاده از فرش های ماشینی باعث می شوند تا سبک دکوراسیون خانه شما تعیین و شکل بگیرد. فرش های ماشینی یکی از انواع فرش هایی هستند که با انواع سبک و طرح های خاص به تولید می رسند و از همه مهم تر این فرش های ماشینی هستند که سبک منازل شما را تعیین می کنند و باعث می شوند تا فضای خانه زیباتر به نظر برسد. شما با تعویض و یا تغییر فرش منزل خود می توانید با توجه به قیمت های مناسب فرش ماشینی هر چند سال یکبار جلوه ای خاص به خانه خود ببخشید.

یکی از دغدغه های اساسی در منازل، تغییر دکوراسیون خانه با خرید فرش ارزان یا لوکس می باشد که ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر چند سال یکبار قصد تعویض فرش های خانه خود را دارید فرش های ارزان قیمت را خریداری کرده و یا اگر قیمت فرش برای شما مهم نمی باشد و فرشی با کیفیتی بالا می خواهید بهترین فرش های لوکس مناسب منازل خود را برای محیط زندگی خود خریداری کنید.

تغییر مبلمان و تاثیر آن در دکوراسیون

بعد از انتخاب سبک و طرح فرش های خود این مبلمان هستند که از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشند. امروزه مبلمان با سبک های خاص و متفاوتی به تولید می رسند که اگر فرش های منزلتان به سبک مدرن می باشد حتما از مبلمان مدرن، استیل نیز استفاده کنید تا دکوراسیونی با سبکی ویژه نیز داشته باشید. همانطور که گفته شد شما حتی می توانید اصلا مبلمان خود را تعویض نکنید و کوسن و شال مبل هایی ست با رنگ فرش های خود خریداری کنید و با تغییر کوچک، محیط زندگیتان را به آرامش و زیبایی برسانید.

استفاده از اکسسوری های خاص و جذاب

حتما بعد از انتخاب فرش، مبل، پرده در خانه خود به سراغ انتخاب و خرید رومیزی و اکسسوری های خاص و جذاب بروید. هر خانه ای نیازمند اکسسوری های خاص می باشد، چرا که استفاده از اکسسوری ها باعث می شود تا خانه نما و جلوه ای خاص و بی نظیر نیز به خود بگیرد. از زیبایی رومیزی ها برای روی میز های خود غافل نشوید و حتما در دکوراسیون خانه خود از زیبایی شمع، جاشمعی ها و... نیز غافل نشوید و حتما از آن ها استفاده کنید.

رنگ امیزی دیوار های منزل

از رنگ آمیزی دیوار ها نیز غافل نشوید! شما حتی می توانید با تغییر رنگ دادن یک دیوار در خانه خود فضایی خاص و چشمگیر را به وجود بیاورید. اگر منزل شما دارای متراژی کم می باشد که اصلا از کاغذ دیواری هایی با طرح های شلوغ استفاده نکنید و همچنین اگر منازلی بزرگ دارید از رنگ های گرم، تیره و یا خنثی نیز اگر برای یکی از دیوار های خود اگر استفاده کنید، فضای منازلتان بی نظیر و دارای تغییری خاص خواهند شد.

سخن آخر
در نظر داشته باشید، هر زمان که بخواهید می توانید با تغییر کوچک محیط زندگیتان را به آرامش برسانید و محیط خانه را به مکانی دنج و آرامبخش با هارمونی درست رنگ ها تبدیل کنید. امروزه با پرداخت کمترین هزینه ها می توان در خانه تغییراتی اساسی به وجود آورد که گروه تولیدی فرش کاشان نیز یکی از تولید کنندگان انواع فرش های ماشینی سبک جدید می باشد که این امر را برای شما مهیا ساخته است تا بتوانید بهترین فرش های ماشینی، انواع تابلو فرش، انواع کوسن ها را با قیمتی مناسب و به صورت اقساطی خریداری کنید و دکوراسیونی خاص در خانه های خود با استفاده از فرش های ارزان کاشان به وجود بیاورید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی